Opinie o ZinkPower Buk Sp. z o.o. w Niepruszewo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ZinkPower Buk Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZinkPower Buk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZinkPower Buk Sp. z o.o. w Niepruszewo

roman

Tylko chlać potraficie, 8 godzin isie nie na robić czasy komuny sie skończyły

coś

dia jak głęboko [usunięte przez administratora]??pewnie pierwsza twoja praca i nie możesz opanować tej extazy??nie masz większych aspiracj??na tyle Cię tylko stać??za kilka lat śpiewać będziesz inaczej.zakładowy patriota:)haha,ble ble

co

zwykła firma bez przyszłości,nie ma się co łudzić lepiej nie będzie.dobra robota na chwile.Dodam jeszcze,że zmiany powinno się zacząć od kadry zarządzającej.Taki mały zakład a nie potrafią ogarnąć sytuacji i problemów na różnych poziomach.Pewnie to kwestia czasu,kiedy ktoś z niemieckich zarządców zauważy ten problem,lub ktoś go o tym poinformuje i z pewnością za działa natychmiastowo.pozdrawiam

dia

luzik pracujesz czy pracowałeś,jeśli pracowałeś to masz swoje zdanie,a jesli pracujesz to należysz do grupy ludzi którzy bryczą i narzekają, ja do nich nie należę.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ZinkPower Buk Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
luzik

diatrans nie masz pojęcia o tej firmie to się nie wypowiadaj!!!

POLEPSZYŁO SIĘ, JEST PREMIA ALE JAK DOSTANIESZ TO TAK ŁATWO JĄ ZABIORĄ, NAWET KIEROWNICY ZMIANY SĄ Z JAJAMI .

pAq

Pracuję w firmie Zinkpower, nie jest to moj pierwszy zakład ale pierwszy w Niepruszewie, co do miejscowych ludzi to Panowie trochę powagi - to że np. ktoś prowadzi gospodarstwo i mieszka w małej miejscowości nie oznacza że można go obrażać i nazywać burakiem, są tu też ludzie którzy nie przyjeżdżają do pracy na krowach lecz naprawdę dobrymi zadbanymi autami lecz fakt - Aston Martinów na parkingu nie uświadczymy. Dlatego przede wszystkim - z szacunkiem proszę! Co do Zinkpower - firma jest jaka jest: pracować trzeba, karzą Nam zostawać na nadgodzinach ale oczywiście mamy za nie zapłacone. Sęk w tym że na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywano góry!! zarobki rzędu 3500 brutto + premie do 800 brutto. Miałem dobrą pracę ale gdy zaproponowali mi w/w stawkę oczywiście że skorzystałem i naprawdę żałuję podjętej decyzji. Pracując po 8 godzin nie zarobię nawet połowy obiecywanej stawki. Nadgodzinami niestety dużo nie nadrobię a premii jeszcze w tej firmie nie było.

anoniim

Ty się zwolniłeś, czy ciebie zwolnili ,skoro tak ostro jedziesz na tą firme, jak nic nie robiłeś i kazali ci robić to sam bym takiego pracownika wyj... na zbity pysk.W strefie AG w Niepruszewie jest takich ślizgaczy co z firmy na firme skaczą i szukają złotych gór ,8 godz. pracować i nic nie robić

amica

A to dla tego że pracuje sie z miejscowymi i okolicznymi burakami co na krowach do roboty przyjeżdżają i włażą w oko demona aż miło

diatrans

trochę obycia panowie,nie chcesz nie pracuj, każda firma ma inną politykę.

Zostaw merytoryczną opinię o ZinkPower Buk Sp. z o.o. - Niepruszewo

• Jak się pracuje w ZinkPower Buk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZinkPower Buk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZinkPower Buk Sp. z o.o.?

ZinkPower Buk Sp. z o.o.