Opinie o Stacja Paliw Armako s.c. Sowiński Henryk I Spółka w Lalin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stacja Paliw Armako s.c. Sowiński Henryk I Spółka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stacja Paliw Armako s.c. Sowiński Henryk I Spółka o rekrutacji.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stacja Paliw Armako s.c. Sowiński Henryk I Spółka w Lalin

Ewa Nowy wpis

Czy stacja paliw w Lalinie jest jeszcze otwarta? Bo wydaje mi się że tam teraz jest Orlen.

kk Nowy wpis

Ta stacja to teraz WAC-WOJ Grybów

Aneta Nowy wpis
@kk

Tak nowymi właścicielami jest firma Wac-Woj siedzibę ma w Grybowie. Zapraszam na otwarcie nowej stacji w Lalinie już wkrótce :)

Bronisław Nowy wpis

Dlaczego w taki sposób oceniasz firmę Stacja Paliw Armako s.c. Sowiński Henryk I Spółka? Nazwałeś ich kombinatorami a ja totalnie nie mogę zrozumieć, dlaczego. Czyżbyś po prostu o tym pracodawcy wiedział coś więcej i miał jakiś kontakt z nimi? Będzie mi miło, jak sprecyzujesz swój wpis na tyle, aby stał się dla mnie zrozumiały. Możesz to dla mnie zrobić?

Cezary

@jarek Przesadzasz mocno, jeśli ludzie się sprawdzili to dlaczego mają być zmieniani?

Brałeś udział w rekrutacji do Stacja Paliw Armako s.c. Sowiński Henryk I Spółka. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Franek

Świetne opinie to pewnie firma ma komplet pracowników?

Jajaja

Super klimat jedzenie bardzo smaczne Obsługa równiez bardzo dobra

Jajaja

Lubię atmosferę w ARMAKO Stacja Paliw Lalin za: Bardzo fajna atmosfera super pracownicy. Bardzo dobre jedzenie

Klient

Osoby zarządzające restauracja to osoby niedotrzymujace słowa i niekompetntne a w szczególności menager omijajcie to miejsce z daleka.

Bronisław
@Klient

Twoja opinia jest bardzo krótka i brakuje jej konkretnego opisu sytuacji. Podpisałeś się jako klient, opinie klientów są również istotne dla potencjalnych pracowników. Czy możesz napisać, co dokładnie miałeś na myśli i dlaczego uważasz, że Manager nie dotrzymuje słowa?

Bronisław

@Mucio22, Czy znasz jakieś argumenty albo przykłady, które mogą potwierdzić twoją negatywną opinię o tej firmie? Twoja opinia zawiera się wyłącznie w jednym zdaniu. Czy pracowałeś w firmie ARMAKO na umowie o pracę czy umowie zlecenie? Czy praca na tej stacji odbywa się w systemie zmianowym? Ile trwa szkolenie?

Mucio22

Żenada z wszystkim

z dworu

Moim zdaniem loka na tej stacji nie nadaje się na żadną organizację imprez ,obsługa fatalna jedzenia tyle co pies napłakał, na dodatek o wszystko trzeba prosić się obsługi, właściciel nie słowny nie uczciwy patrzy żeby łatwym sposobem i czyimś kosztem zarobić

@

Składam zamówienie na pizzę ,po upływie godziny i czterdziestu minut dzwonię z zapytaniem czy pizza dotrze dzisiaj, osoba odbierająca zamówienie twierdzi że wina leży po stronie kierowców-nie wyrabiają się. Po następnych czterdziestu minutach otrzymuję telefon z zapytaniem czy poczekam z dostawą następne dwadzieścia minut -tylko polecić taką obsługę . Żenada!

- zatrudniają na własnej działalności (bez żadnej umowy świadczenia usług, kiepsko w sezonie - odpadasz z dnia na dzień) - na własnej działalności dlatego, że: wszystko jest na twoją odpowiedzialność, BHP, SANEPID, wszelkie niedociągnięcia na stacji płacisz sam, chory - nie zarabiasz, urlop - pomarzyć możesz, świątek, piątek i niedziela (stawka jak za zwykły dzień), grafik jak wiatr zawieje, nie możesz - są "swoi" którzy mogą, księgowa - z polecenia, ubranie robocze - brak (twoja wina, że to co masz iskrzy przy LPG), - na kasie ty i min. 3 osoby - braki dopłacasz ty - praca na telefon - odpowiedzialność: pełna - zarobki: obiecanki min. 2000 netto - płatności: kiedy pasuje, w ratach, terminy płatności żadne - tankujesz każde auto czy trzeba, czy nie (deszcz, śnieg, wiatr, -20 C) - polecam serdecznie, stabilizacja żadna, życie prywatne żadne, obiecanki hoho, - masz swoją firmę, jesteś gorzej traktowany niż zwykły pracownik - najważniejsze: śmieci po zmianie posprzątać, jak nie masz czasu - przerąbane - podstawowe hasło "kiedyś będzie tutaj" - jedyny plus 10% procent zniżki dla pracowników przy marży 50% i jedzenie na restauracji dobre Polecam wszystkim, niemającym co z sobą zrobić.

Zostaw merytoryczną opinię o Stacja Paliw Armako s.c. Sowiński Henryk I Spółka - Lalin

Stacja Paliw Armako s.c. Sowiński Henryk I Spółka