Opinie o Provento w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Provento. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Provento o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Provento w Gniezno

Nie polecam pracodawcy. Ciągle szuka pracowników nie dlatego że się rozwija ale bardzo często odchodzą.

Prawdziwy pracownik biura Nowy wpis
@Monika

Pracuję w tej firmie 6 lat, w zespole są pracownicy, którzy pracują z nami od 1 roku [2 osoby], 2 lat [4 osoby],3 lat [1 osoba], 4 lat [1 osoba], 5 lat [3 osoby], 6 lat [2 osoby]; 7 lat [2 osoby] a nawet 13 lat [1 osoba], zatem ta rotacja wcale nie jest tak duża, jak pisze p. Monika. [nie mieliśmy w ostatnich miesiącach osoby o tym imieniu, która byłaby zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną]. Każda firma jest jak żywy organizm- jedni odchodzą, bo mają inne plany na życie, zmieniają miejsce zamieszkania lub po prostu chcą się rozwijać na innej płaszczyźnie, a inni przychodzą. Firma nieustannie się rozwija, ponieważ przez wiele lat wypracowała swoją renomę , popartą zadowoleniem klientów, którzy polecają nasze usługi. Dlatego też uważam, że opinia ta jest po prostu nieprawdziwa!

Gall Anonim Nowy wpis
@Monika

Pracuje w tej firmie od 4 .Pracodawca dba o pracowników organizuje wycieczki dla całego zespołu, podwyża wynagrodzenia co roku, Organizuje ciekawe wydarzenia dla pracowników oraz stara się rozwijać swoją firme poprzez szkolenie pracowników. Pani komentarz jest nie zgodny z prawdą.

Joanna Sobieszczańska Nowy wpis

Jestem niezwykle zadowolona z pracy w PROVENTO [od 6 lat]. To dynamiczne i innowacyjne miejsce, w którym każdy pracownik jest doceniany i wspierany w rozwoju zawodowym. Pozyskujemy fundusze z różnych programów i stawiamy na szkolenia pracowników [zarówno te merytoryczne jak i doskonalące umiejętności miękkie]. Atmosfera w pracy jest bardzo pozytywna, a zespół składa się z profesjonalistów, którzy tworzą harmonijną i efektywną współpracę. Zarządzanie jest transparentne, a komunikacja na wszystkich poziomach jest otwarta i konstruktywna. Firma dba o rozwój swoich pracowników, oferując różnorodne szkolenia i możliwości awansu. Dodatkowo, system motywacyjny i benefity są atrakcyjne, co dodatkowo motywuje do zaangażowania. Pracodawca również aktywnie angażuje się w działalność społeczną i charytatywną, co jest dla mnie bardzo ważnym aspektem. To miejsce, gdzie nie tylko pracujemy, ale także razem dążymy do wspólnego celu. Podsumowując, praca w PROVENTO to dla mnie nie tylko wyzwanie zawodowe, ale także satysfakcjonujące doświadczenie związane z pracą w inspirującym i przyjaznym środowisku. Polecam tę firmę wszystkim poszukującym miejsc pracy, gdzie warto angażować się w rozwój zawodowy i osobisty.

Zadowolony pracownik Nowy wpis

W biurze Provento pracuję długo i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Szefowa zawsze służy pomocą w każdej sprawie . Życzę wszystkim takiego wyrozumiałego pracodawcy z tak Ogromną Wiedzą.

Pracodawca nie jest rzetelny, rozmowa kwalifikacyjna wykracza poza przyzwoitość ludzką. Potrzebują na staż , a wystawiają ofertę o pracę. Na rozmowie padają pytania o życie osobiste, posiadanie dzieci itp. Osobiście odradzam, są lepsze miejsca do pracy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Provento? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
logo firmy Dowódca ochrony Galeria Gniezno
DELTA SECURITY

Coś się dzieje w przedsiębiorstwie Provento w miejscowości Gniezno? Dajcie znać jeśli coś wiecie nowego! Szczególnie zapraszamy użytkowników do podzielenia się opinią!

Sylwia

Polecam Biuro rachunkowe Provento. Rzetelnie, sprawnie zajmują się sprawami firmy. Pozdrawiam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Provento - Gniezno

• Jak się pracuje w Provento?

Zobacz opinie na temat firmy Provento tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Provento?

Provento