Opinie o Polski Tytoń w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polski Tytoń. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polski Tytoń o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Tytoń w Radom

Witam. Mam pytanie jak wygląda praca PH w Żorach? Jakie są realne zarobki na rękę? Czy są jakieś premie i czy można je dostać jak się człowiek stara?Jakie auto firma zapewnia?

Olek

Dzień dobry, jak wyglądają zarobki na stanowisku Ph , kierowca, są jakieś dodatki premie w Małopolsce, Śląsk

andrzej
@Olek

Kierowcy dostają premie które są doliczane do wypłaty.

Olek
@andrzej

A na jaką kasę można liczyć

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Polski Tytoń?

henryk

Premie są, ale należy pracę wykonywać jak najlepiej.

magazynier

Moja praca jako magazyniera to cud malina. Z dworca kierowca przywozi mnie do firmy. W pracy się opierdalamy, ruszamy się jak muchy w rosole.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polski Tytoń? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Finansowych.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Zły

Po 4 latach walki z firmą w sądzie wygralismy z nimi.Niestety chyba kolejne postępowanie będzie konieczne tym razem komornicze bo nie spieszą się ze zwrotem kasy. Tak traktuje się w tej firmie pracowników.

Czy Polski Tytoń praktykuje "luźne piątki"?

mag

Firma Polski Tytoń nie praktykuje "luźne piątki" - ponieważ bankrutuje. W tej firmie pracuje się za miskę ryżu ...

opc

Witam, Szanowni Państwo bardzo proszę o informację odnośnie aktualnych warunków zatrudnienia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w woj. pomorskim ( wysokość podstawy brutto , samochód , wysokość dodatków i premii ).

Magnat

2.5k brutto fiesta premie małe lub wcale

Klaudyna
@opc

Nie polecam kompletnie najgorsza firma 2500 brutto samochód Ford z 300 tys przebiegu telefon służbowy nokia na guziki karta paliwowa tylko paliwo nawet płynu do spryskiwaczy nie można kupić premie ? A co to premia ? Jeżeli masz klientów zadłużonych co nie płaca faktur to nie dostajesz premi NIE POLECAM

@Klaudyna

A czy jako pracownik masz zniżki na produkty lub jakieś gratisy?

czarny
@opc

wszędzie jest tak samo nie masz co .....

@czarny

Niezbyt rozumiem, do czego się odnosi Twój komentarz. Pracujesz w Polski Tytoń? Może powiesz, jakie warunki panują w tej konkretnej firmie? Jakie benefity dostają pracownicy?

czarny
@Gabriela

praca przedstawiciela polega na sprzedażny profity sa za sprzedaż prawda :)? , a teraz mi powiedz kochana jak masz zarobić skoro nie masz co sprzedawać bo firma wiecznie zadłużona pisze jak jest wiec 2600 podstawa najniższa krajowa kierowcy maja więcej za zadania typu wprowadź 152 psd Ps red np. płaca 45 pln brutto tak samo za jti o ile zapłacą za filipa płaca dobrze 200 pln ale plan jest dowalony tak ze powodzenia (praca na korektach ) leków podstawowych nie ma a jak sa to ceny kosmiczne spożywki hmm możne kiedyś byla .Auta nasze 300 km zrobione nie ma opcji ma wymianę bo kazdy ma po250tys km zrobione. Kolejna kwestia masz Pana Anie która nie płaci a to siec i masz należności 1-4% dostajesz 50% premii w tym tez zaliczają marze od sprzedażny leki gilzy papierosy od 5% do 8 nie dostajesz nic czysta podstawa a uwierz mi firma robi tak zebys te % miała . Zero pomocy od strony firmy nie ma popychaczy tak zwanych aaa bym zapominał najlepsze jest zamykanie danego zadania tydzień przed końcem miesiąca przykład masz sprzedać tyton jakis i pracujesz np w warszawie ja tez masz sprzedać ale pracuje w mniejszym mieście i jesli twoj oddziała zrobi jako pierwszy na 100% to jest zamykane 2 tygodnie przed końcem miesiąca i ja chodz zrobię lecz w późniejszym terminie bo u mnie mieszka mniej ludzi to i tak nie dostane kasy za zadanie tak jest ze wszystkim pisze prawdę do maja mqjq buc miętowe fajki ucieka dalej marża zastanow sie czy warto isc czy poszuka czegoś innego ....aa słuchaj pisze ten post 12.03.2020 i wiesz ze jeszcze planów nie ma na ten miesiąc :) zostaje ci 2 tygodnie na ich zrobienie o ile nie zamkną zadania pozdrawiam

Daria

@kamil jesteś pewien ze już nic dobrego się Nie wydarzy? Może to chwilowy kryzys.

kamil
@Daria

To nie jest chwilowy kryzys - sytuacja pogarsza się z kwartału na kwartał. Klienci już teraz otrzymują max 15-20 % zamówionego towaru i rezygnują ze współpracy z PT Dystrybucja . Bankructwo !!! Omijać szerokim łukiem !!!

Logista

Nie siać fermentu , bo później głupio będzie tym co tak mówią . Na rynku są tacy , którzy nam życzą , żeby PT nie dotrwało do konsolidacji z nowym parterem biznesowym. Wróżono różne daty końca, wrzesień 2018, koniec 2019 itd. Konkurencja nie może sobie poradzić z tym tytoniem to wymyśla i wymyśla .Powiem Wam tak , wszystko na to wskazuje, że najgorsze jest za PT!!! Firma przetrwała tę konieczną przemianę w lepszej formie niż wielu zakładało . Dlaczego tak ? Bo Firma to ludzie , a w PT jest bardzo wielu oddanych sprawie osób, które na codzień dosłownie walczą z przeciwnościami , w każdym ZS.(usunięte przez administratora)Starczało tylko na chleb, ale wreszcie kupowany za swoje !! PSS Spolem wróżono zamknięcie w kilka lat po otwarciu rynku w latach 90 ubiegłego wieku, a one wciąż działają , wiecie dlaczego ? To również dlatego PT może sobie działać jak długo będzie chciał , bo ma za co :-) oj ma! Nie pytać mnie co brałem , mam to wrodzone :-) wróćcie do tych komentarzy za jakiś czas. Dezerterzy też będą mogli wrócić .

Log1
@Logista

Połączenie kapitału jak najbardziej aktualne !!! Nowa spółka do czasu zamknięcia połączenia będzie znowu nazywała się Polski Tytoń.

kamil

Firma plajtuje- wypłata na poziomie 1800 zł netto, braki w papierosach . Klienci otrzymują 30 % zamówionego towaru. Braki w alkoholach. Samochody do jeżdżący złom - Fiesta van z kratką z przebiegiem 280 tys km .rocznik 2010. Inwestor wycofuję się z transakcji przejęcia firmy. Omijać szerokim łukiem.

@kamil

Człowieku skąd masz wiadomości że inwestor się wycofuje?nie siej fermentu!!!

dawidof

Bardzo dobra firma, tylko słabo płaci.

Czarny

Witam na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda fatalnie ... nie ma fajek JTi ani Bata PS to 3 tydzień czekamy na pełna dostawę planoce mamy za marze jak mamy ja zrobic skoro nie ma TOWARU FIRMA Z FAJKAMI NIE MA FAJEK !! WFTT pewnie logista który wchodzi 2 rok wypala wszystko sam.... dajcie znać jak wygląda to u was na rejonie

Czarny

Witam pytanie do pracujących w naszej świetlanej firmie (żal) jakie macie taegery na tytoń (160) pozdrawiam i proszę się nie bać odpowiedzi jeśli pH nie dogadają nie na wszystkich oddziałach to w firmie wyzysk się nie zmieni więc proszę o szczerość plecaki na na wojnę jak kto ktoś pisał kiedyś buhaha

Tadek

Witam jak wygląda praca pH na Podkarpaciu Rzeszów wynagrodzenie auto i premie proszę o szybką odpowiedź

@Tadek

@Tadek Z tego co widzę na forum zarobki w różnych oddziałach są mniej więcej podobne. Mnie natomiast interesuje jak jest w Polski Tytoń Radom? Czy oprócz wynagrodzenia można liczyć na jakieś premie uznaniowe? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Tadek
@Gabriela

Dziękuję za pamięć ;)

Bob

Witam, mam pytanie na temat pracy i zarobków w Małopolskim oddziale na stanowisku Ph lub kierowca

były
@Bob

podstawa 2500 ale brutto i śmieszne premie jak zarobisz 2100 to będziesz szczęściarz :D

guti

co powiecie o Kielceckim oddziale pt dystrybucja???jak zarobki itp???

Zorientowany
@guti

Ok 2500 brutto. Wspaniała atmosfera. Wielce pomocna i szczera pani kierownik (usunięte przez administratora) a jak nie pomoże to zawsze poradzi się dyrektora (usunięte przez administratora)A tak na serio to omijaj szerokim łukiem.

pt

olk

logista

PT przeżyje z L i bez L, tylko z L zrobi szybciej i więcej na rynku. Jeszcze trochę i wszystko się wyjaśni.,

kris
@logista

To twoje zdanie. Urzędowo optymistyczne. Piszesz tak bo musisz. Nam na dole wydaje się, że jak nie będzie L. to nie ma nadziei.

spalony

Osobiście twierdzę, że wywożenie z magazynów papierosów do jakiegoś szemranego vana i upychanie fajek aż pod dach co miesiąc, żeby zrobić target jest conajmniej śmieszne. Upusty na fajkach ponad normę, gdzie się wyrabia plus? Każdy dobija do koryta i ten kto dobije go nie puszcza. Gdzie te papierosy później jadą? Hmm?

@spalony

Ale ty wiesz że Van'y to nie nasz pomysł tylko jednego z dystrybutorów i oni tak naprawdę pracują dla nich a my tylko ich zatrudniamy (dystrybutor płaci PT a PT Van'om, oczywiście zachowując część kasy dla siebie ;-). Poza tym nie widzę przeciwwskazań abyś pojeździł jeden lub dwa dni za takim Van'em i się dowiedział co się dzieje z papierosami. Jak snujesz jakieś spekulacje to miej pod nie podkładkę bo jak prawda wychodzi na jaw to potem się głupio wygląda.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Tytoń - Radom

• Jak się pracuje w Polski Tytoń?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Tytoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Tytoń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polski Tytoń