Opinie o Polski Tytoń w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polski Tytoń. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polski Tytoń o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Tytoń w Radom

tom

nowy dyro Darek pokazał swoje oblicze skąpca mówi co innego i robi co innego

@tom

Taki nie powinien zajmować takiego stanowiska jak się nie zna. Tyle bydła zajmuje wysokie stanowiska że każdy grabi kupę kasy pod siebie i jak najwięcej. I jeszcze sobie biorą wysokie premie i prezenty sobie przydzielają za nic robienie. Przedstawiciele mają więcej kasy niż magazynierzy. Magazynierzy odwalają całą robotę i żadnej premii i żadnych prezentów.

obużona

przytoczę słowa Darka w mojej opinii ph są najważniejszymi osobami w działalności każdego zakładu.Jeśli jest inaczej ,to musimy poszukać przyczyn takiej sytuacji.W tym przypadku mniej oznacza więcej.(wszyscy równo ale g##mamy zarabiać).

@obużona

Większą kasę to zarabia prezes czy prezesi, przedstawiciele mają więcej kasy niż magazynierzy. I do tego jeszcze dostają prezenty. Magazynierzy robią całą robotę i psie grosze zarabiają. Centrala zamiast modernizować magazyny w całej Polsce to magazyny są likwidowane. Tłumaczą się że robią oszczędności. A tak naprawdę robią straty.

merry

Halllo Wrocław, co tam u Was słychać? Żyjecie?

czy to prawda że 12 ph złożyło wypowiedzenia

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polski Tytoń? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Finansowych.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
tom

jest tylko jeden problem jak zjednoczyć ph ,aby zdusić robala

ktos

To co zrobił nowy dyro to jest bezprawie ! PH musimy się zjednać i nie robic zadan centralnych skoro kasy nie ma dla nas i jestesmy okradani to firma niech tez nie zarobi na dopisach i co wtedy Dareczku wszystkich nas zwolnisz?

Voldemort

W Polskim Tytoniu Dystrybucja w Radomiu to sami (usunięte przez administratora) Dwie osoby popełniły przestępstwo. Przedstawicielka handlowa wystawiła fikcyjną fakturę a jeden z kierowców zabrał towar i faktury nie skanując faktur i nie rozliczył się. Przez to Polski Tytoń Dystrybucja W Radomiu obciążyła wszystkich magazynierów. Są sprawcy to niech ich ścigają. Sprawę zgłosiliśmy na policji i w prokuraturze. Firma nas obciążyła za to czego nie zrobiliśmy. Choć wiedzą kto popełnił przestępstwo to woleli obciążyć magazynierów. Firma w Radomiu to sami (usunięte przez administratora)

Niewinny
@Voldemort

Ten dwa lata wojowałem z firma i wygrałem ... I tez za coś czego nie zrobiłem ... Długo sprawa trwała ale udowodniłem ze tego nie zrobiłem i dostali za swoje ... Gdyby to była ostatnia firma w Polsce gdzie są wolne miejsca pracy to nigdy bym nie poszedł juz. Stracone lata i zdrowie przez sady itd ... Głupiego słowa przepraszam nie usłyszałem bo nie stać ich na takie coś. Oszuści i naciągacze i tyle.

Voldemort
@Niewinny

Sprawę zgłosiliśmy na policję. Trwa ze cztery miesiące. Podejrzane są dwie osoby. Przedstawicielka handlowa która wystawiła fikcyjną fakturę po to aby jeden z kierowców ten towar z faktury fikcyjnej mógł wywieźć nie skanując faktur. W firmie mówią że to ponoć kto inny.

BYły pracownik
@Voldemort

Ta sprawa ciągnie się dalej pomimo że kierowca który kradł towar do wszystkiego w sądzie się przyznał to firma próbuje nadal z byłych magazynierów ściągnąć kasę pomimo,że kierowca przyznał się. Ale tu nie chodzi o tą kasę tylko były dyrektor miesza i tuszuje machlojki PH jak i swoje ale mam nadzieję że i do niego dobiorą się a tą firmę w końcu zamkną

tom

pamiętajcie w grupie jest siła piszcie co jest grane jednego owada da się zwalczyć.

tom

co myslicie o nowym dyrektorku w radomiu

stasiek

to biuro całe do zwolnienia? kiedy?

nolte

henio
@stasiek

Jutro

Lubczyk

Do końca pierwszego kwartału i koniec

@Lubczyk

Tzn ? Koniec firmy ?

Tomasz

W grudniu podpisano porozumienie o zakończeniu negocjacji i rozwiązaniu listu intencyjnego z dnia 10. czerwca 2015 r.. Co będzie dalej ??

dawidof

ktoś wie ile jeszcze firma będzie istnieć?

Nico
@dawidof

Mówią że inwestor się trafił a dalej nie wiem

@dawidof

Można poprosić o przybliżenie tematu?Jestem pracownikiem jednego z oddziałów PT i chciałbym wiedzieć co jest na rzeczy.

Nico

Nie wiem dokładnie wiem tylko to że mamy nowego inwestora oraz to że nikt nas nie kupi i "niby" ma być lepiej niż było pożyjemy zobaczymy

Nicko

Prawda to że Japan zerwał z nami umowę? Konkurencja jeździ po naszych sklepach i mówią że my nie będziemy handlować wyżej wymieniana marka? A zaś na stanach magazynowych zaczyna brakować lub już nie ma papierosów.

niestety
@Nicko

prawda

robercik
@Nicko

kupuja z limy hehe za cash

Nicko

No to nie długo kupuje nas Eurocash :-(

Iwona

@nickz czego jesteś niezadowolony z pracy w firmie Polski Tytoń? Jakie masz złe doświadczenia związane z pracą w tej firmie? Pamiętajmy, że każde stanowisko pracy różni się od siebie i są inne warunki pracy.

nick

Można by było napisać wiele, ale szkoda słów na to co się dzieje z Polskim Tytoniem

Iwona

@gregkow czy wiesz może co jest powodem zwalniania pracowników? Czy ktoś jeszcze wypowie się na temat pracodawcy? Jak pracuje się w firmie Polski Tytoń? Co lubicie najbardziej w pracy? Co byście zmienili?

Programista Wyklęty
@Iwona

proszę zadzwonić do firmy o dowiedzieć się jakie są powody zwolnień pracowników i ilu ich zostało zwolnionych. też jestem ciekaw :D

gregkow

wielka szmira, zwalniają ludzi z nienacka, zero szacunu,

Iwona

@Basia co masz na myśli? Rozumiem, że pracujesz jako handlowiec w Polski Tytoń. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w tym dziale firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Tytoń - Radom

• Jak się pracuje w Polski Tytoń?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Tytoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Tytoń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polski Tytoń