Opinie o InAxtion w Dordrecht

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy InAxtion. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie InAxtion o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InAxtion w Dordrecht

eld

Witam, nie polecam agencji Inaxtion- Zwolle . Sprawa wygląda tak że Pani Ania zapewnia Cię że jest praca, żebyś natychmiast przyjechał bo robota czeka na Ciebie itp. Po przyjeździe okazuje się że jednak roboty nie ma siedzisz na hotelu i czekasz bo obiecuje dalej że pojutrze, że od poniedziałku itd. Polecam omijać szerokim łukiem :) Pozdrawiam

Witold

Podpowiedzcie jak można skontaktować się z firmą? Interesuje mnie praca w firmie.

Jan

Witam wszystkich. Nie polecam firmy, są tu lepsze agencje o czym dowiecie się na miejscu. Agencja szuka elektryków głównie na nowo budowany hydrocracker Exxon mobile. Elektrycy robią wszystko, począwszy od konstrukcji pod koryta kablowe po podłączenia kabli. Początkowo obiecują stawki 670 euro netto/ tydz. W praktyce odciągają za pokój 130 euro. Łącznie z ubezpieczeniem wychodzi tygodniowo niecałe 500 euro. Praca w rafinerii 9 h + 1h nadgodziny od poniedziałku. do czwartku, piątek 8h. Nadgodziny i praca w soboty jest za 4,5 euro/h więc się nie opłaca. W mieszkaniach jest zimno, oszczędzają na ogrzewaniu. Do pracy jest blisko ale trzeba dojeżdżać na duży parking, potem jechać autobusem 4 km do rafinerii więc i tak trzeba przed 6 wyjechać na 7 do pracy. W firmie głównie Rumuni,Bułgarzy i Polacy. Budowa to ponad 800 pracowników, obowiązkowo ognioodporne drogie ubrania trzeba mieć. W in Action warto zakupić kurtkę za 90 euro , resztę dadzą na budowie. Nic więcej nie dajcie sobie wcisnąć oprócz kurtki. Auto firmowe do dyspozycji kosztuje 150 euro/ tydzień. Pozdrawiam i chciałbym aby każda opinia o pracodawcy była na podobnym poziomie merytorycznym ☺

el
@Jan

Ja czytam i czegos nie rozumiem jak macie umowy podpisane i was oszukują? pracujecie na umowy czy na obiecanki cacanki??? przeciez sa prawa i w Polsce ,Unii i Holandii

el
@Jan

agencja twierdzi ta w Polsce ,ze zwraca za dojazdy to kłamie ? zbieraj rachunki za paliwo i dojazdy i do sądu

Japi

Mam dobra opinię o agencji. Nigdy nie było problemów z wypłatami czy zakwaterowaniem (jednoosobowe pokoje w bardzo zadbanych mieszkaniach). Zwracają za dojazd z nawiązką. Miałem nawet sytuację, kiedy zostawiając rzeczy na tydzień urlopu w Polsce przedłużył mi się on o kolejny tydzień, lecz nie było problemu i nie musiałem dodatkowo płacić za zakwaterowanie i pozostawione w nim rzeczy (2 tygodnie za free jakby nie było).

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie InAxtion? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Tom

Praca w tej agencji Helmont na początku wydaje się ok , lecz później rżną cię na każdym kroku. Na początku mówią ,że płacą pensja tygodniowo, mieszkanie , ubezpieczenie zdrowotne i + kom. W rzeczywistości robią ciebie w bambuko na każdym kroku. Projekty dają nawet po ok 70 km. lepiej uważać na ta agencję bo obiecanki są duże i nic więcej.

Rafał

Planuję wyjechac do pracy przez tą agencję. Pytanie odnosnie ubran. Czy moge kupic ognioodporne ciuchy w Polsce? Czy jest mozliwosc dojazdu rowerem do pracy?

Radek

Witam, dostałem od nich ofertę i się zastanawiam... Panie Janku jaką agęcje by Pan polecił oprócz inaxtion, jeśli chodzi o pracę dla elektryków dziękuję i pozdrawiam

Piosko2

Uwaga na holenderska agencje inaxtion do ktorej rekrutuje panpol.to oszusci .uzgadniasz w polsce cos innego a po przyjezdzie podsuwaja do podpisania zupelnie cos innego.ja bylem rekrutowany na petrochemie do roterdamu stawka zostala zmieniona obiecany transport z zakwaterowania do pracy okazal sie byc fikcja .zaproponowali samochod za ktory oczywiscie trzeba by bylo placic 120e tygodniowo.za szkolenie nie zaplacili .a gdy podziekujesz za wspolprace z ostatnia wyplata mozesz sie pozegnac .uwaga na obie te agencje.nie dajcie sie naciagnac.

Witam, czy mógłby mi ktoś powiedzieć coś wiecej o tej agencji? Chcialbym zacząć tam prace jako spawacz i szukam informacji jakie zarobki, czy płacą na czas itp.

Kb1028

Dobra holenderska firma ale dla dobrych fachowców, nowe osoby są sprawdzane pod kątem znajomości fachu i co najważniejsze znajomości języka. Mają prace głównie w oil&gas Amsterdam Rotterdam ale zdarzają sie kontrakty w innych rejonach NL.

Zostaw merytoryczną opinię o InAxtion - Dordrecht

• Jak się pracuje w InAxtion?

Zobacz opinie na temat firmy InAxtion tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InAxtion?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 14 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

InAxtion