Opinie o SKOK w Ornontowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SKOK. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SKOK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKOK w Ornontowice

nie i jeszcze raz nie!!!!

jeśli chcesz: -być codzień mobbingowany i zastraszany -zarabiać najniższą krajową -mieć odpowiedzialność finansową -być ciągle karany sankcjami za procedury których tworzący sami nie rozumieją -pracować w jednej wielkiej rodzinie-mega fałszywej -być wyzywany przez pewna osobę która jasno powie ci ze jesteś zerem-choć dla innej firmy mógłbyś być cennym pracownikiem, w którego by inwestowali a nie zastraszali -aha zajmować się wszystkim-i nie licz że ci ktoś pomoże -być członkiem sekty -gdzie Dział Marketingu nie wie co znaczy słowo marketing i wyznacza wszelkie standardy poza reklamą ZATRUDNIJ SIĘ W SKOK KOPERNIK-A CZEKA CIE ŚWIETLANA PRZYSZŁOŚĆ W FIRMIE BEZ PRZYSZŁOŚCI!!! w czasach gdy szanujące się firmy-w tym także instytucje finansowe inwestują w kapitał ludzki-bo chyba nie jest tajemnicą że wyszkolona kadra to klucz do sukcesu-skok kopernik zastrasza i mobbinguje-robiąc rekrutację nowych ludzi non stop-bo wielu z nich nawet 3 tygodni nie przepracuje-a czemu?bo stoją jeszcze z boku i widzą.......bo wielu którzy wsiąknęli w ten system już nie widzi..mechanizm sekty! NIE DAJCIE SIĘ!!!!!Z DALEKA OD TEJ FFIRMY BO SZKODA WASZEGO CZASU! - -

to prawda-prawo pracy jest tu łamane!obowiązują inne zasady...niż w całej Polsce, to ciekawe-prawda?ciągły mobbing!ba....traktują cię jak intruza-to fakt-jesteś za wszystko odpowiedzialny-za to nawet że na górze siedzi banda laików-ale to ty pieprzysz wszystko! ty...niedouczony, nieporadny kasjer zapierdzielający za 1500 brutto!!!a jeszcze ci utną bo sie pomylisz w gąszczu ..jasnych i uściślonych procedur!.jak możesz...niedouczony i niedoszkolony człeku????jak możesz..w tak wymownej instytucji?

na szczęście już mnie tam nie ma

kiedy ludzie byli potrzebni aby stać murem za zarządem wówczas pensje i warunki pracy były dobre. Nestety teraz nie jest już tak różowo, brak nakładów i inwestycji w sprzedaż a wymagania na sprzedaż wyższe. Cały czas posądzają cię czy przypadkiem kogoś nie okradłeś czy czegoś nie zabrałeś albo jesteś szpieg Krajówki :)))!!!! . Ludzie pracują bo muszą zapłacic rachunki i trudno tyłek ruszyc jak mają na czas nieokreślony, ale zespoł zdemotywowany i zniechęcony, łamane przepisy prawa pracy bo Prezes sam stanow prawo - jak się mu coś nie podoba to od razu dyscyplinarka a potem sąd prostuje świadecto ale on ma to gdzies woli placić odszkodowania ludziom niż być człowiekiem

pracownik XXX

1600 brutto to max, pod warunkiem że masz doświadczenie.... :/

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie SKOK? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Ślusarz pod ziemią
Ornontowice
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

A jaka jest w ogóle pensja? (chodzi mi o podstawe) Bo oczywiście na rozmowie nikt nie kwap się do tego aby powiedzieć a jak się już człowiek zapyta to następuje zmiana tematu:/

wolny wreszcie

ludzie..jesli tylko macie inny wybór-nie zastanawiajcie się!kompletny brak poszanowania dla pracowników na dole!!!są od wszystkiego a pracują za gów....kasę..robią tylko na mase biurokratów i prezesa.....ciągłe cięcia i co gorsza POGRÓŻKI...juz zapomnieli jak zwykli pracownicy pikietowali broniąc ich jak był zarząd komisaryczny..generalnie ludzi mają w 4 literach!uciekajcie z dala od tej firmy

Była pracownica

Masakra, to mało powiedziane!!! Za marne grosze trzeba tam pracować, pod ciągłym niezadowoleniam i wyzwiskami pani prezes (usunięte przez administratora) która potrafi zwyzywać i nigdy nie pozwoli wyrazić swojego zdania, do tego straszy ciągłymi zwolnieniami. Pracowałam tam 3 miesiące, i nikomu nie polecam. Iśc do pracy ze strachem w oczach to się mija z celem.

nareszciewolna

heh... bardzo długo mi się podobało, kasa fajna i w ogóle... tylko kiedy przyszedł kryzys i sprzedaż siadła, okazało się, że firma docenia mnie jedynie pieniędzmi klientów. nie ma to jak zostać z niemal gołą pensją, która za wysoka nie jest. kiedy oddział był na szczycie rankingów, to kierownik dostał maksymalną podwyżkę. ale pracownicy, którzy na ten sukces zapracowali, już nie. tyle na temat.

hi

zgadzam sie

INKOGNITO

Jaja sobie robią z ludzi!!! Bardzo dużo wymagają, a za to co... Obcięcie pensji! Cienko przędą!! Odradzam sam się przekonałem przez parę lat!! Ciągła harówa a za to tylko poklepują po plecach!! No i ta ciągła walka z KSKOK!!! MASAKRA!! Uwierzcie

Zostaw merytoryczną opinię o SKOK - Ornontowice

SKOK