Opinie o SKOK w Ornontowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SKOK. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SKOK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKOK w Ornontowice

J Nowy wpis

No ja też uwazam, że Skoki są godne zaufania, polecam

Arek Nowy wpis

Pracuję i nadal jestem zadowolony, chyba w żadnej pracy nie jest tak, że po każdym odbytym szkoleniu dostaję się automatyczny awans. Rozwijam się, staram się jak najelepiej wykonywac swoje obowiązki i zobaczymy co będzie.

andrzej

To racje, w wielu firmach szkolenia sa bezpłatne, co najwyżej przy dużej ich ilości podpisuje sie umowy lojalnościowe, jeśli sa drogie i firma rzeczywiście sporo inwestuje w pracownika. Czy oni spodziewaja sie, ze zaraz odejde z pracy, inni ludzie szybko odchodzą? Może w firmie sa takie rotacje, że musza pobierac opłaty za szkolenia.

Arek Nowy wpis
@andrzej

W Stefczyku w Wawie wszyscy zatrudnienie mogą brać udział w kursach/szkoleniachPóźniej na bieżąco każdy z pracowników może liczyć na kursy i szkolenia, raczej indywidualnie je dobierają. Ja byłem na kilku i dużo mi to dało.

lola

za szkolenie na stanowiku kasjer potracaja ci z pensji okolo 270zl, praca generalnie porazka - nikomu nie polecam, od razu rzucaja na gleboka wode, procedury kujesz po nocach, zero pomocy, a odpowiedzialnosc ogromna (finansowa) nie polecam, praca dla desperatów

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie SKOK? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
logo firmy Ślusarz pod ziemią
Ornontowice
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.
logo firmy MANEWROWY DO SZKOLENIA - SEKCJA KWK BUDRYK​ W ORNONTOWICACH
Ornontowice
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.
Taka_ona

Witam, dostałam pracę w SKOK (znalazłam ofertę na TABLICA.PL) moim zdaniem nie jest źle. Wzięli mnie bez doświadczenia, wszystkiego uczą. Z tego co widzę idzie tam dużo zarobić (ale jeżeli się chce siedzieć w godzinach pracy na allegro,fb itp to się nie zarobi) jak w każdej pracy trzeba włożyć coś od siebie. Jak na początek uważam że można spróbować, zdobyć doświadczenie. Ludzie są mili, jak wszędzie zdarzają się różni. Najważniejsze to jest to na jaki oddział się trafi, każdy jest inny, na każdym są inni pracownicy.

heniek

@gregory, wejdz na stronę SKOK KOPERNIK i na dole jest zakładka kariera i współpraca, dalej oferty pracy i jest jedna aktualna z maja.

gregory

W ogóle to napiszcie w jaki sposób skok kopernik poszukuje ludzi do pracy, bo nie mogę znaleźć aktualnych ogłoszeń.

Yaneck

Witam, czy ktoś wie jak obecnie wygląda sytuacja w SKOK im. Mikołaja Kopernika? Chciałem starać się o pracę w jednej z placówek tej instytucji ale na jakiejś stronie przeczytałem informację o Zarządcy Komisarycznym i długach SKOK'u więc nie wiem czy to będzie stabilna praca. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji o sytuacji SKOK'u.

gamoń

Kiedyś zarobki było spoko- za podstawę + premię ( za dobry wynik sprzedażowy) mogłeś zarobić nawet do 3000zł , niestety od styczia bz sytuacja się zmieniła- zmieniły się targety i co za tym idzie wypłaty. (usunięte przez administratora)

fela

no proszę dawno tu nie zaglądałam ile tu nowych wpisów te najciekawsze dotyczą [usunięte przez moderatora] tej pani co pomyliła imprezy zamiast iść tak ubrana na dyskotekę przychodzi do pracy. No chyba , że proso z dyskoteki przyszła do roboty. Owej pani region się kurczy jakoś, oddziały się zamykają jak dobrze będzie dobrze wchodziła to może i zostanie. [usunięte przez moderatora]

:)))))))))

po pierwsze skok nie pozbył się mnie tylko ja skoku, widocznie nie trzeba pisać nazwisk by wiadomo było o kogo chodzi, pamiętaj, że umiejętność współpracy z ludźmi i tzw. "zdrowa rywalizacja" ciebie nie dotyczy, tylko tobie się tak wydaje. Myślisz, że jesteś najlepsza- wszystko do czasu...trafisz kiedys na zdolniejszą od siebie i wtedy razem z innymi zatrzęsiesz portkami. Swój "żal mi cie" zostaw dla zarządu i "zaufanych"ludzi wokól siebie. No i wreszcie za te dużżżże premie napraw w końcu ten krzywy nos bo straszysz klientów

odp

nie - rozmowa jest luźna, nie ma żadnych zadań, trzeba tylko wiedziec czym skok sie zajmuje i tyle-a reszta to zwykła prezentacja własnej osoby, doświadczenia lub nie:)..rozmowa jest ok..tyle, że nie wiadomo co w tej firmie dzieje sie w tej chwili na dobrą sprawę

co sie teraz dzieje z tym SKOKiem? ponąć jest Zarząd Komisaryczny? Wie ktoś bliżej o co chodzi?

Zelka

hha taa pani [usunięte przez moderatora] jest [usunięte przez moderatora] inaczej ... [usunięte przez moderatora] trzyma fason ale klasy niestety nie zyskuje się w momencie nakladania pudru na buzię ... tyle w temacie tej śmiesznej firmy ... SKOK w bok ;) ja byłam tylko na 1 rozmowie i po 15 min podziękowałam bo szanuje siebie i swoje doświadczenie zawodowe. Lepiej posłać więcej CV niż w akcie desperacji iść do tej firmy ...

xyz

Premie? A co to premia ? ;/ Nie ma ŻADNEJ premii oprocz wypracowanej na sprzedazy. Raz w mojej karierze zdarzyly sie bony na swieta (jakies 200zl przy niskich zarobkach). Nawet wczasów pod gruszą nie ma, albo przy mega niskiej wypłacie jest 100zł...

a

raczej dużo mniej

pracownik ma wyglądać idelanie-biała koszula i w ogóle...ok-sa jakies standardy obsługi klienta-...choc chyba klient tego skoku raczej pod to nie podlega...prędzej odświeżacz powietrza by sie przydał niz ta koszula...ale skoro wspomniana pani wymaga koszuli-na którą oczywiście nie ma żadnych dodatków-to jakim prawem przyjeżdza słuzbowo na oddział ubrana jak na dyskotekę? Gołe ramiona, jeansy, kolorowe bluzki...ot cały jej poziom...taki jak tej firmy

jak najdalej od tego syfu

a paniom[usunięte przez moderatora] życzymy ... wszystkiego co najgorsze, niech ich plany sprzedażowe lecą na łeb na szyję .. może wtedy będą traktować ludzi z szacunkiem, jedyne na co lecą to na kasę i szanują tylko tych co im wchodzą głęboko w [usunięte przez moderatora] a pani z krzywym nosem pierwsza!

szczera

wiem wiem, firma porażka ;):):) szukają jeleni ;)

katastrofa

zapomnij o tej firmie to nieporozumienie i traktowanie ludzi jak smieci...

Zostaw merytoryczną opinię o SKOK - Ornontowice

SKOK