Opinie o WPRT - ŁÓDŹ w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie WPRT - ŁÓDŹ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w WPRT - ŁÓDŹ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WPRT - ŁÓDŹ w Łódź

aj oj

Przecież mają ponad 50% obsady po co im więcej[tak piszą] no chyba że nie ma murzynka do poganiania

krzysztofjarzynazeszczecina

Dajcie sobie spokój z ENEVA , to Oni Was bardziej potrzebują niż Wy ich. Nic nie stoi na przeszkodzie aby przez najbliższe miesiące waszym płatnikiem był ZUS a nie ENEVA

bzdury
@krzysztofjarzynazeszczecina

Gościu.... to, że jesteś słaby i trzęsiesz portkami nie oznacza, że inni też tak mają postąpić ! założę się, że średnio raz w miesiącu jesteś na zwolnieniu lekarski. Ten kto dobrze pracuje przejdzie do Enevy... i tak dostajemy więcej niż w WPRT, czego wy jeszcze chcecie!?

krzysztofjarzynazeszczecina
@bzdury

ten kto dobrze pracuje to się szanuje i w życiu nie pójdzie do ENEVY na takich warunkach pracy które tam są. Niech zaczną tam traktować fachowca jak należy to i pracownik będzie chciał tam pracować. Ale jak ma się człowieka gdzieś i każe mu się tyrać po 12 godzin dzień w dzień to nie ma się co dziwić że ludzie mają Was w (usunięte przez administratora) Ale "bzduro" jak dla ciebie liczy się tylko kasa to ty jesteś zwykła (usunięte przez administratora)

decyzja4

Panowie ! Dzisiaj będziemy na miejscu ok 13:00. Chyba najwyższy czas na podjęcie decyzji! ,wszyscy od Nas podpisali zobowiązanie, nie ma tragedii, damy znać po wizycie.

monterekwprt

E...a to firma cud na rynku w dobie gdzie ludzie szukają pracy ona od lat szuka pracowników[ wpiszczcie w gogle-telemonter praca ENEVA ] zobaczycie ile jest ogłoszeń i z jakich rejonów Polski. A ich piękną ofertę przetłumaczyć trzeba na prosty język czyli- potrzeba silnych młodych do końca nie myślących a w zamian praca do pn.do niedzieli oraz w święta reszta dni wolnych a płaca minimalna bo nie pytaj ile firma ci da ważne co ty i ile zrobisz dla firmy. Po co certyfikacje i praktyka wieloletnia jak można każdym z ogłoszenia nas zastąpić mam nadzieje że oni leczą się w przychodniach NFZ gdzie też lekarze zatrudniani są przez agencje pracy[może i ja bym tam się zgłosił a co tam sztuka to sztuka]

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie WPRT - ŁÓDŹ? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Żwirek

Pwenie będziemy u Szefowej na kwadracie siedzieć i dewagować...

Maciuś

Jak to czytam, to z podziwu, nie wierzę, gdzie wyjazdy na certyfikacje na śląsk, teraz tylko pewnie przez net e-nauka, jeszcze trochę, co zrobi WPRT z tymi co się z dniem 28-02-15 strefa dla WPRT, powie prezes, zapraszam do pracy w Wa-wie ?

jeszcze serwisant

To pismo to desperacja Enevy, czym oni straszą, przecież ogłoszają się od bardzo dawna na swojej stronie. Poniżej jedne z wielu linków do naszej pracy . Szkoda że chętnych nie mają. (usunięte przez administratora) Taaak niech idą ludzie z łapanki, tu nie produkcja, gdzie przeszkolić można w mig. Będzie się działo.

monterekwprt-jeszcze

Tak sobie myślę żeby agencja pracy którą tak straszą nas miejących swoje zdanie na temat pracy u nich zatrudniła tzw kiboli młodych i silnych a oni po paru dniach tyrania w firmie idą i wyrażając swe niezadowolenie obijają gęby kierownictwu i robiąc demolkę w ich ciepłych pokoikach , to na pewno przemówiło by do rozumu.

cichutki

Nowa firma najpierw wysłała pisma kto pierwszy ten ma lepsza ofertę , teraz że niezdecydowani mają czas do końca miesiąca [oferta ta sama]bo później będą zatrudnieni przez agencję pracy i warunki gorsze pytam jak mogą być gorsze? Zatrudniony przez agencje może być każdy , podpisuje umowę np. na miesiąc i nie ma ZOBOWIĄZAN jak ci z WPRT a ile zrobi bałaganu nikogo to nie obchodzi podsumowując każdy nawet przysłowiowo mówiąc z łapanki na ulicy może naprawiać sieć znanego operatora nie znając się na sieci i mieć pojęcie o technologii usług telekomunikacyjnych i zasadzie jej działania a fachowcy w zasięgu [ręku] ale co tam DAŁO SIĘ NAJNIŻSZĄ CENE ZA KONSERWACJE to i pracownicy naj mniej doświadczeni [czytaj nie mający pojęcia o tym co mają zrobić]. A jeszcze jedno do kierowania podwładnymi obsada jest pełna tylko !!!!!! kim wydawać polecenia o to jest pytanie. Ktoś wyżej napisał o tajemnicy OPL nie długo nie będzie tej tajemnicy bo okaże się że mnóstwo szukających pracy przewinęło się przez tego pracodawcę i wie więcej niż ci co tam pracują obecnie. LUDZIE ta oferta dla pracownika to DNO mnóstwo kruczków i nie jasności w umowie[dla podpisującego] .Kraj trzeciej strefy się chowa. Niby nie zależy im na tych co pracują do tej pory a ciągle ślą pisma ciekawe do kogo napiszą po 28.02.

ninja

Słuchy chodzą, że już połowa osób przeszła, nie rozumiem tylko dlaczego część osób to ukrywa. Właściwie to NIC SIĘ NIE ZMIENIA OPRÓCZ NAZWY FIRMY ! oczywiście pzdr dla osób które nie przechodzą....

zwalniany
@ninja

hej ninja widzę że lubisz ploty co to znaczy " słuchy chodzą" albo masz pewne informacje albo nie siej fermentu jak nowi kierownicy chcący zyskać w oczach nowych pracodawców kłamiąc swoich kolegów. Nawiasem mówiąc teraz wychodzi z nas narodowość polska, za złotówkę sprzedać kolegę. Wszyscy już znają chwyt typu " tylko wy nie podpisaliście a wszyscy już podpisali" Na jakiej podstawie piszesz tu głupoty typu "Właściwie to NIC SIĘ NIE ZMIENIA OPRÓCZ NAZWY FIRMY ! " Gdyby się nic nie zmieniało to ludzie bez wahania by szli podpisać umowy, a wbrew temu co piszesz to albo nie masz najmniejszego pojęcia lub jesteś zakłamanym ..... szkoda słów na ciebie. Prostując ostatnie ploty Eneva za parę dni przejmuje strefę rejony ma nie obstawione, przeszła tylko kadra kierownicza i kilkunastu serwisantów jest to ok 15% obecnego składu WPRT. Warunkiem przejścia do enevy są uczciwe rozmowy, ustalenie warunków pracy, do tej pory rozmowy które miały miejsce na obiektach nie wiele wniosły.

OUT

Nie wierze co tu czytam, jakie zdjecia na facebooku, chyba trzeba mieć nieźle na...ne pod beretem, żeby na profilu ukazywać elementy sieci, gdzie jest klauzula, i tajemnica pomarańczy, o czym Ty/wy piszecie, jedno jest pewne, Ten Pan/figurant już dawno się zainteresował pracą w enefie, a teraz głupa pali, roluje i troluje monterów, i tak nie zbierze ekipy, więc powitajmy kolegów z innych województw i życze powodzenia w akcji, proponuje, żeby panowie z OPL, którz znają rejon, już przebrali się w ciuszki pomarańczowe i za....li po rejonach, będzie sie działo, oj, będzie...

monterekwprt-jeszcze

Do piszącego-Pilnujcie się-skomentuj to jak firmie eneva nie zależy na zatrudnieniu fachowców co zjedli t.z.w. zęby na centralach i liniach T.P. oraz ich usługach a zatrudniają ludzi do ich konserwacji z PUP lub ogłoszenia a oni są zwolnieni lub sami zwalniają się po kilku miesiącach pracy i co wtedy opowiadają rodzinie , znajomym o ORANGE i (usunięte przez administratora) traktowaniu pracownika i płacy nawet nie dla obcokrajowca za wschodu , procedurach których nie sposób zliczyć i wykonać i kogo ty straszysz chyba wszystkich obywateli naszego kraju i siebie !!Firma buduje opinie wiele lat a nie jedną plotką powiedzianą tak sobie . Gdzie zadowolenie klienta jak przyjdzie do niego serwisant mający praktyki dwa miesiące gdyż ten co pracuje 15-20lat został zwolniony lub nie zatrudniony bo liczy się ekonomia. To tak w skrócie.

zwolniony

Święte słowa możliwe że niektórzy pozapominali o konsekwencjach podpisania pism o tajemnicy, aczkolwiek nie rzucił mi się jakiś opis sieci, raczej ludzie wylewają swoją opinię o pracy lub pracodawcy. Co do straszenia dyscyplinarnym zwolnieniem pracowników WPRT, którzy zostali już zwolnieni przez OPL jest nie na miejscu. Chciałbym przypomnieć że OPL nie przedłużając umowy z firmą WPRT położyła krzyżyk na ponad 200 pracownikach, którzy w większości odchodzą z wykonywanego zawodu nie widząc tu żadnych perspektyw, pomimo długiego stażu pracy. Przy okazji zadam pytanie jak ma się standard pracy techników podczas obsługi klienta? Czy oby klient jest zadowolony czekając na serwisanta czasami kilka tygodni? OPL poprzez PT lekko zwalnia z certyfikowanych fachowców i żąda poprawy jakości i terminowości wykonywanych usług????? Tylko słupki i ekonomia się liczy a na końcu monter z wywalonym jęzorem i klient. Oby tak dalej. OPL w teorii założył sobie że serwisanta można zastąpić każdym z ulicy, jednak w praktyka pokazuje coś innego. Koledzy trzymajcie się, szkół już nie ma i nikt nie jest w stanie od razu zastąpić nikogo z nas, o czym przekonali inni PT.

nękany

Uwaga na cwaniaczka co się podaje za kierownika, dostał podobno propozycję kierownika i trzęsie portami że nie będzie miał kim robić i marzenia mogą prysnąć z ciepłej posadki, wydzwania po ludziach i opowiada głodne kawałki, człowieku polazłeś dostałeś posadkę to nie wp.... na minę ludzi. Zastanów się czy nie potrzebujesz dobrego lekarza bo twoje zachowanie może świadczyć o poważnej chorobie.

BOREK

pracownicy orange przebiorą się i pójdą w rejon .będą się sami karać powodzenia.

Podróżnik

Zastanawia mnie jedno, Eneva od lat ma problemy z Gdynią i nie może jej wyprowadzić na prostą, a Orange daje jej jeszcze jedną strefę - w nagrodę?? Czy żeby się pozbyć abonentów??

obserwator
@Podróżnik

Tu nie ma co się zastanawiać dają najniższe stawki i mają białych murzynów , dopuki ludzie tyrają na takikich warunkach to cwaniaki będą robić biznes. Szanujesz swoją osobę odpuść sobie eneve

monter WPRT

zaglądacie czasem tu http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,17127

BOREK

PO 38 LATACH PRACY W TP. DZIĘKUJE ZA OWOCNĄ WSPÓŁPRACE.NA POCHYBEL ENEVIE I ORANGE

fb
@BOREK

lubię to

Żwirek
@BOREK

Pozdrawiam Towarzysza i dobranoc....

Podróżnik

CCC cena czyni cuda - czyli kto da mniej ten bierze. PT wiedział co podpisuje jak brał strefę! Nie łudźmy się, że będzie lepiej. My też wiemy co podpisujemy z myślą, że później będzie lepiej. Dopóki Orange nie zmądrzeje, że ekspertów za takie pieniądze mieć nie będzie, dopóty będziemy zarabiać jak żebracy w tej branży. Robią z nami co chcą a my na to pozwalamy ( z różnych powodów) :(

trochewiedzący

Ci co nie podpisali umowy z enevą może powinni jeszcze poczekać bo ta cała sytuacja odbija się wielkim echem w orange[tp.sa].Zaczynają zastanawiać się co jest powodem że taka firma telekomunikacyjna jak ORANGE a nie ma chętnych do konserwacji sieci ,a oni płacą nie małe pieniądze za zlecenia podwykonawcy PT!!!

Zostaw merytoryczną opinię o WPRT - ŁÓDŹ - Łódź

WPRT - ŁÓDŹ
2.2/5 Na podstawie 186 ocen.
  • Zabraniecka 8
    03-872 Łódź