Opinie o Szkolpol s.c. Mirosław Adamczyk Sylwester Lis w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Szkolpol s.c. Mirosław Adamczyk Sylwester Lis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Szkolpol s.c. Mirosław Adamczyk Sylwester Lis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkolpol s.c. Mirosław Adamczyk Sylwester Lis w Lublin

Olga Nowy wpis

Może dla odmiany wypowiedzą się osoby pracujące w tej firmie? :-) Mój tata pracuje w branży i rozmyśla nad pracą tutaj. Co myślicie? Warto? Kiedyś szukali Specjalisty/Inspektora ds. BHP. Często odbywają się rekrutacje na to stanowisko?

M.A. Nowy wpis
@Olga

Byli pracownicy SZKOLPOL- LUBLIN (1-5 lat) zakres pracy w naszej firmie, po zdobyciu kwalifikacji zatrudnieni na głównych stanowiskach BHP w wielu lubelskich firmach, średnio co 2-4 lata rekrutacje przeprowadzamy. Pozdrawiam Mirosław Adamczyk

Polecam szkolenia wstępne ! Szybko i tanio :)

@Karolina

Wszyscy polecają szkolenia, a o co chodzi z tymi wstępnymi? To jakieś przygotowanie do kursu zasadniczego? Wytłumaczysz?

Jaga
@Leszek

Tak własnie o to chodzi.

@Jaga

Dobra, może jednak napiszesz coś więcej? Jak te kursy wyglądają?

b
@Andrzej

Różnie wyglądają, zależy

DZIEŃ DOBRY :-) A.M. 1981 PL Nowy wpis
@Leszek

Szkolenie wstępne, na które składa się instruktaż ogólny oraz instruktaż stanowiskowy, powinno się odbyć przed dopuszczeniem pracownika do pracy. Instruktaż ogólny prowadzi pracownik służby bezpieczeństwa i higieny pracy, osoba wykonująca u pracodawcy zadania tej służby albo pracodawca, który sam wykonuje takie zadania, lub pracownik wyznaczony przez pracodawcę, posiadający zasób wiedzy i umiejętności zapewniający właściwą realizację programu instruktażu, mający aktualne zaświadczenie o ukończeniu wymaganego szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (§ 10 ust. 2 rozporządzenia). Natomiast instruktaż stanowiskowy przeprowadza wyznaczona przez pracodawcę osoba kierująca pracownikami lub pracodawca, jeżeli osoby te posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe oraz są przeszkolone w zakresie metod prowadzenia instruktażu stanowiskowego (§ 11 ust. 5 rozporządzenia). Jak wynika z powyższego, dopuszczalnym jest, aby pracodawca posiadający stosowną wiedzę i kwalifikacje, potwierdzone ukończonym szkoleniem z zakresu bhp dla pracodawców i osób kierujących pracownikami, przeprowadzał dla pracowników szkolenia wstępne (ogólne i stanowiskowe). Odrębną kwestię stanowią szkolenia okresowe z zakresu bhp. Częstotliwość ich przeprowadzania pracodawca powinien ustalić po konsultacji z pracownikami lub ich przedstawicielami, zachowując wytyczne wynikające z § 15 rozporządzenia, a więc przeprowadzać je nie rzadziej niż raz: w roku na stanowiskach, na których wykonywane są prace szczególnie niebezpieczne, na 3 lata na stanowiskach robotniczych, na 5 lat na stanowiskach kierowniczych, inżynieryjno-technicznych oraz innych stanowiskach, których charakter pracy wiąże się z narażeniem na czynniki szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe lub niebezpieczne albo z odpowiedzialnością w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, na 6 lat na stanowiskach administracyjno-biurowych. Pierwsze szkolenie okresowe powinno się odbyć w okresie do 6 miesięcy od momentu rozpoczęcia pracy przez osobę zatrudnioną na stanowisku kierowniczym lub do 12 miesięcy w przypadku pozostałych pracowników. Dopuszczalność prowadzenia szkoleń okresowych z zakresu bhp przez samego pracodawcę legitymującego się opisanymi w pytaniu kwalifikacjami nie jest już tak jednoznaczna. Szkolenia te mogą być organizowane i prowadzone przez pracodawców lub, na ich zlecenie, przez jednostki organizacyjne prowadzące działalność szkoleniową w dziedzinie bhp (§ 4 ust. 1 rozporządzenia). Organizator takiego szkolenia, zgodnie z § 5 rozporządzenia, jest obowiązany zapewnić: programy poszczególnych rodzajów szkolenia opracowane dla określonych grup stanowisk, programy szkolenia instruktorów w zakresie metod prowadzenia instruktażu - w przypadku prowadzenia takiego szkolenia, wykładowców i instruktorów posiadających zasób wiedzy, doświadczenie zawodowe i przygotowanie dydaktyczne zapewniające właściwą realizację programów szkolenia, odpowiednie warunki lokalowe do prowadzenia działalności szkoleniowej, wyposażenie dydaktyczne niezbędne do właściwej realizacji programów szkolenia, właściwy przebieg szkolenia oraz prowadzenie dokumentacji w postaci programów szkolenia, dzienników zajęć, protokołów przebiegu egzaminów i rejestru wydanych zaświadczeń. Konstrukcja powyższego przepisu w zakresie kwalifikacji wykładowcy jest bardzo ogólna i nie precyzuje, co ustawodawca rozumie pod pojęciami "zasobu wiedzy", "doświadczenia zawodowego" czy "przygotowania dydaktycznego". Można przyjąć, że tak jak w każdej dziedzinie edukacji, wykładowca musi posiadać wiedzę merytoryczną, którą będzie potrafił przekazać uczestnikom szkolenia. Uważamy, że pracodawca niezajmujący się profesjonalnie sprawami bhp, pomimo aktualnego szkolenia okresowego z tej dziedziny, nie spełnia powyższych wymagań. W doktrynie przyjmuje się, że nawet osoba będąca absolwentem studiów z zakresu bhp (inżynierskich, podyplomowych), ale nieposiadająca doświadczenia, nie ma takich kwalifikacji. Dlatego też uważamy, że pracodawca, o którym mowa w pytaniu, może samodzielnie przeprowadzać szkolenia wstępne, natomiast szkolenia okresowe powinien zlecać uprawnionym jednostkom.

Patryk

Polecam szkolenia na wózki ! Najtaniej w Lublinie...

MOTOR LUBLIN PL :-) Nowy wpis
@Patryk

Dziękujemy. Życzymy bezpiecznej jazdy, pozdrawiam Mirek Adamczyk

Daniel

Polecam kurs na operatora wózka widłwoego.

@Daniel

Jak tak polecasz to mnie zachęciłeś. Dużo płaciłeś za taki kurs? Egzamin był trudny, czy spoko można zaliczyć bez wielkiej spiny?

dorian
@Leszek

Można zaliczyć bez problemu.

@dorian

A napiszesz coś na temat kosztów? Wiesz może czy jest szansa zapłaty w ratach? :)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Szkolpol s.c. Mirosław Adamczyk Sylwester Lis? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Sandra

Kurs na operatora wózka widłowego przebiegł pomyślnie. Polecam!

@Sandra

Extra! orientujesz się czy dużo jest tam szkoleniowców? Zawsze miałaś jednego czy jednak się zmieniają?

Renata W

Szybko, sprawnie i bezproblemowo

@Renata W

Ty też pewnie jesteś klientką? Chyba pracuje tam ktoś więcej poza ośmioma wykładowcami, kto mógłby jednak podzielić się oceną pracodawcy? Szkoleniowców rozumiem, jest ich niewielu, grono ścisłe i pewnie lojalne. Ale ktokolwiek....

Urszula
@Ewa

Polecam. Pracuje od 4 lat i jestem mega zadowolona.

@Urszula

Ula a na jakim stanowisku jesteś zatrudniona? Jakie pieniążki, jacy ludzie? Jakbyś tak mogła wymienić plusy i minusy pracy to byłabym wdzięczna, bo szykuje swoje CV do nich.

Wiktoria

Godni polecenia

Izabela
@Wiktoria

Pracujesz tam, czy tylko korzystałaś z usług? Praktycznie sami klienci tu piszą, a fajnie by było wiedzieć, czy tak samo dobrze być zatrudnionym w tej firmie.

Daniel

Polecam! Byłem na szkoleniu okresowym i jestem bardzo zadowolony ????

@Daniel

Możesz napisać jakie to było szkolenie? Tylko teoretyczne, czy była część praktyczna? Szef płaci za całość szkolenia, czy tylko współfinansuje?

Polecam tą firmę. Ciekawe szkolenia okresowe

Beata
@Michał

Czyli was kształcą? ;-) To z czego te szkolenia np?

Tomex

Robiłem szkolenia wstępne dla pracowników szybko ustaliliśmy termin. Pracownicy wrócili z wiedzą i zadowoleni.

Polecam szkolenia w tej firmie !

Mariusz

Po raz kolejny wróciłem szkoliłem się i nie zawiodłem. Szkolenie jak zawsze na wysokim poziomie.

Jarek

Współpraca godna polecenia, Sprawnie, elastycznie, szybko i w przystępnych cenach . Jednym słowem warto.

Joanna

Uczestniczyłam ostatnio w szkoleniu i jestem pod wrażeniem. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy dotyczących moich praw i obowiązków o których nie wiedziałam. Pani wszystko wytłumaczyła, pokazała na przykładach, zachęcała do aktywności na szkoleniu. Super! Bardzo polecam

Elżbieta

Polecam, Panie w biurze bardzo sympatyczne, szybko mi pomogły w ustaleniu jakiego szkolenia potrzebuje. Z realizacja też nie było żadnego problemu.

Edyta

uczestniczyłam w kilka kursach i jestem zadowolona :) moje CV wzbogaciło się na tyle, że znalazłam dobrą pracę. polecam :)

Staszek

Polecam kursy w Szkolpolu. Egzamin na wózki zdałem bez problemu.

Artur

Firma godna zaufania. Materiały łatwe do nauki, zrozumiale. Jeśli chcesz zmienić zawód lub doszkolić się to tylko w tej Firmie. Polecam wszystkim.

Pawel

Bardzo dobrze przygotowane i przeprowadzone szkolenie. Duża partia materiału. Dużym plusem jest indywidualne podejście do kursantów.

Robert

Polecam w 100 procentach, bardzo dobry kurs, odpowiednio dobrany materiał, bez problemu zdałam egzamin UDT.

Zostaw merytoryczną opinię o Szkolpol s.c. Mirosław Adamczyk Sylwester Lis - Lublin

• Jak się pracuje w Szkolpol s.c. Mirosław Adamczyk Sylwester Lis?

Zobacz opinie na temat firmy Szkolpol s.c. Mirosław Adamczyk Sylwester Lis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szkolpol s.c. Mirosław Adamczyk Sylwester Lis?

Szkolpol s.c. Mirosław Adamczyk Sylwester Lis
3.7/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Władysława Kunickiego 115
    20-459 Lublin