Przedsiębiorstwo ATTEX Sp. z o.o.

Sopot

Opinie o Przedsiębiorstwo ATTEX Sp. z o.o.

Zawiedziony 2014-10-15 11:20
Omijajcie ich szerokim łukiem, oszukują obiecują złote góry a później nic z tego nie ma. Nawet narzędzia trzeba mieć swoje
pracownik 2015-08-19 12:10
Prezesom wydaje się że mają biuro rachunkowe a nie firmę usługową, księgowych więcej niż pracowników fizycznych, jeżeli brakuje Ci 5 min do 40 godzin w tygodniu jest problem, jeżeli masz więcej.....jest cisza twierdzą że tak musi być. NIE POLECAM
roland 2015-11-17 19:54
to dlaczego tam pracujesz ?
uciekinier 2016-05-31 12:21
Uciekłem z stamtąd już dawno ale podobno nic się nie zmieniło, dalej obiecuja złote góry. A firmą nadal rządzi pani DW.
roland 2016-06-15 10:29
ja też pracowałem w tej firmie ale świetnie się dogadywałem z tą kobietą a co do rządzenia to chyba jakaś pomyłka nie była osobą decyzyjną.
Q 2016-06-30 15:54
i najniższa krajowa na rękę, zresztą to ściema bo 2016 tylko jednego przyjęli do pracy a DJ tego nie pisze :). Ciekawe kto jest takim obrońcą ?
roland 2016-07-05 11:22
ja tam zawsze powtarzam , nie podoba się to spadam idę do innej roboty a nie narzekam jak ty " allthat" po co tam siedzisz jak mało płacą ?
Pracownik 2017-01-26 23:04
Pracowałam tam jakiś czas na szczęście mam to za sobą. Prezesi oderwanie są od rzeczywistości.
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo ATTEX Sp. z o.o. - Sopot
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo ATTEX Sp. z o.o.