Opinie o Przedsiębiorstwo ATTEX Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo ATTEX Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo ATTEX Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo ATTEX Sp. z o.o. w Sopot

W roku 2023 my pracownicy Przedsiębiorstwa Attex do. Z o o bardzo dziękujemy naszemu prezesowi Markowi za dwie podwyżki. Pierwsza była 1.01.2023 Druga 1.07.2023 Wiemy że podwyżki były wymuszone podniesieniem najniższej krajowej, ale i tak jesteśmy bardzo wdzięczni za okazane nam serce.

@Edzia

Dają najniższą

Witam, czy przedsiębiorstwo w ostatnim czasie miało redukcje etatów w firmie?

@MW

Ale to nikt nie przejął jej obowiązków? Tutaj w ogóle przyjmują kogoś do pracy? Mąż jako pracownik fizyczny szuka pracy ale czytam tu, że pozwalniali właśnie. Przyjęli kogoś na miejsce tych zwolnionych?

Zainteresowana Nowy wpis

Wiele form automatyzuje teraz firmy, zmniejsza to zdecydowanie koszta. Pisaliście, że wynagrodzenia na produkcji to najniższa. A oprócz podstawy premie frekwencyjne, motywacyjne jakieś są? Ogólny ich plan wyrobienia jest realny do zrealizowania?

Pracownik Nowy wpis

Edzia Nowy wpis

To ile teraz zarabiacie, najniższą właśnie czy coś więcej? Szperam po internecie i żadnej konkretnej informacji o zarobkach doszukać się nie mogę, a liczę jednak bardziej na średnią krajową. Da radę?

pracownik Nowy wpis
@Edzia

Dają najniższą

Witam, czy przedsiębiorstwo w ostatnim czasie miało redukcje etatów w firmie?

Były
@Michał

Redukują etaty osób fizycznych zostawiając pracowników biurowych.

@Były

Czy ta redukcja etatów pracowników fizycznych wynika z mechanizacji firmy i po prostu nie trzeba tak wielu pracowników fizycznych, bo inwestują w automatyzację?

Bergi
@Michał

Tak ja jestem jednim z nich.

@Bergi

Ale to się wydarzyło rok temu, tak? Czy teraz znowu redukują?

Klient
@Helena

Oni inwestują w siebie.

Lw
@Michał

Nie ważne gdzie ważne z kim.

@Michał

Tak szefowa przeszła na emeryturę i teraz zdalnie za sznurki musi pociągać z Poniatowskiego.

Jakub

Jakoś do dziś nie widać ogłoszeń z pracą, co jest tego powodem? W KRS widzę, że firma działa i to nie od dziś, a od 2001 r. I jak tam dodano zajmuje się robotami związanymi z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. No to co, do obsługi zleceń starcza firmie dotychczasowa załoga?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo ATTEX Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Kiedyś była tutaj jakaś wzmianka o redukowaniu etatów podobno kosztem jedynie pracowników fizycznych, biurowcy niby się ostali. wiadomo ile osób w tamtym okresie odeszło? Faktycznie zatrudnienie w biurze pozostało to bez zmian? Bo jeśli tak to czy można liczyć tam na zatrudnienie?

@Karolina

Nie ma mowy o zatrudnianiu. Na 10 osób fizycznych prezes potrzebuje księgowej i kadrowej.

@MW

Aha, no rozumiem... Czyli w firmie aktualnie jest 12 osób? Jest może jednak jakaś pozytywna perspektywa na najbliższy okres?

@Karolina

Zadzwoń i zapytaj

Szukający pracy

Jakie wypłaty są w przedsiębiorstwie Attex ? Uda się tu zarobić więcej niż najniższą krajowa ?

Coś o Attexie

Szkoda, że zarząd Przedsiębiorstwa ATTEX znajduje się w Gdańsku na ul. Księcia Józefa Poniatowskiego a nie w Sopocie na ul. Jana z Kolna.

MZ
@Coś o Attexie

W końcu ktoś powiedział gdzie mieszka szef z szefową. Oni ukrywają myślą że ludzie tego nie wiedzą.

Edward
@MZ

A po co komu wiedzieć gdzie mieszka szef? XD Mi by do głowy nie przyszło żeby się nad tym zastanawiać.

MZ
@Edward

@Edward przeczytaj opinie wyżej że zrozumieniem. Nie ważne gdzie ale ważne z kim.

@MZ

A możesz wyjaśnić czemu to aż tak ważne?

Barbara

Z jednego komentarza wynika że dają tam najniższą krajową - to się tyczy pracy w biurze czy pracy fizycznej? O co chodzi z tym prezesem i jego oderwaniem od rzeczywistości - wpływa to jakoś na pracę?

Że to jeszcze funkcjonuje !!!! Ci dwaj mają dużo szczęścia. Nic nie potrafią załatwić a praca sama do nich przychodzi.

Pracownik ATTEXU
@Anonim

Firma istnieje ponad 20 lat i nikt nie bierze tego pod uwagę i przetrwała nie jeden kryzys a ja razem z nią a komu to nie odpowiada niech szuka innej pracy.

@Anonim

Szkoda tylko tych chłopaków którzy tam zostali.

Pracownik na szczeście były
@Pracownik ATTEXU

Jakim kosztem ? Obniżeniem pensji pracownikom ?

Były
@anonymous

Jakie szkoda ??!! Ci co mieli olej w głowie dawno odeszli część na swoje część gdzie indziej. Zostały same sieroty. A wiem , że są tam tacy którzy od 10 lat krzyczą ze się zwolnią.

Pracowałam tam jakiś czas na szczęście mam to za sobą. Prezesi oderwanie są od rzeczywistości.

telemach

Mało powiedziane, że prezesi oderwani są od rzeczywistości - oni działają na szkodę spółki. I wieczny tekst, że nic się nie opłaca a największy koszt to koszt pracownika. Niech kupią sobie roboty to będzie taniej.

roland

ja tam zawsze powtarzam , nie podoba się to spadam idę do innej roboty a nie narzekam jak ty " allthat" po co tam siedzisz jak mało płacą ?

uciekinier

Uciekłem z stamtąd już dawno ale podobno nic się nie zmieniło, dalej obiecuja złote góry. A firmą nadal rządzi pani DW.

@uciekinier

ja też pracowałem w tej firmie ale świetnie się dogadywałem z tą kobietą a co do rządzenia to chyba jakaś pomyłka nie była osobą decyzyjną.

Q

i najniższa krajowa na rękę, zresztą to ściema bo 2016 tylko jednego przyjęli do pracy a DJ tego nie pisze :). Ciekawe kto jest takim obrońcą ?

Prezesom wydaje się że mają biuro rachunkowe a nie firmę usługową, księgowych więcej niż pracowników fizycznych, jeżeli brakuje Ci 5 min do 40 godzin w tygodniu jest problem, jeżeli masz więcej.....jest cisza twierdzą że tak musi być. NIE POLECAM

@pracownik

to dlaczego tam pracujesz ?

Zawiedziony

Omijajcie ich szerokim łukiem, oszukują obiecują złote góry a później nic z tego nie ma. Nawet narzędzia trzeba mieć swoje

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo ATTEX Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo ATTEX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo ATTEX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo ATTEX Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo ATTEX Sp. z o.o.
  • Jana Z Kolna 35
    81-859 Sopot

Przedsiębiorstwo ATTEX Sp. z o.o.