Opinie o KAMPOL-FRUIT w Milejów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KAMPOL-FRUIT. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KAMPOL-FRUIT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KAMPOL-FRUIT w Milejów

sprawiedliwy

JAK DYREKCJA PIJE TO DLACZEGO PRACOWNICY MAJĄ NIE PIĆ. MAŁO TO RAZY DYREKCJA BYŁA PO KIELI (usunięte przez administratora) . A O NIEKTÓRYCH BRYGADZISTACH TO JUŻ NIE WSPOMNĘ,TEŻ LUBIĄ WYPIĆ. MAŁO TO RAZY ZABRAŁA BUTELKĘ PIJANEMU PRACOWNIKOWI,A PÓŻNIEJ SAMA JĄ WYPIŁA. WIADOMO O KOGO CHODZI.

jaa

a co to kogo obchodzi napili sie chlopaki to napili po co to robic afere jakas na forach .tan ktory to napisal to jakas z (usunięte przez administratora) osoba ze tak opisuje

obcy

najgorsze jest to ze razem się pije a póżniej opisuje sami wystawiacie takim zachowaniem opinię o zakładzie niewiem jak można obsmarowywac wszystkich jak sami nie jesteście lepsi a najwięcej do powiedzenia mają ci którzy sami są niewporządku.kiedyś w zakładzie to było nie do pomyślenia żeby między sobą robić takie afery i srać w swoje gniazdo .

TO JEST WIELKI (usunięte przez administratora) I TYLE.

kto to

kampol fruit to przede wszystkim pijaństwo choćby dzisiaj wszyscy faceci chodzili pijani w trupa a majstry co nic nie robią dyrektor produkcji pan [usunięte przez moderatora] najpierw [usunięte przez moderatora] że za pijaństwo będzie wywalał ale jakoś nie bardzo reagował na to a więc sam sobie zaprzecza to samo ochroniarze niby jak nie można zauważyć pijanego pracownika ochroniarze też nie reagują i ich puszczają a więc samowolka. No to pytam się po co są ci ochroniarze jak nawet nie sprawdzają alkomatami nawet tych co widać że są pijani oni są tam po prostu nie potrzebni i tyle.Pan [usunięte przez moderatora] nie reaguje na pijaństwo majstry i brygadziści tak samo to już chyba nie pamiętają jak pijani wózkowi w komorze rozpierniczyli towar i to z samej góry kontenery wywalili przecież to można kogoś zabić zareagują dopiero jak stanie się tragedia.Kampol=pijaństwo.

ania

to jest chyba jedyna osoba która tak naprawde tam pracuje i dziewczyna ma pojecie o tym co robi, weżmie próbe i jak cos jest nie tak to przyjdzie i powie a nie odwróci sie i pójdzie dalej. takich potrzeba w jakości. pani [usunięte przez moderatora] tez jest ok babka, a reszta niech idzie do domu

job

[usunięte przez moderatora] ale z czarnej to niezła (usunięte przez administratora) a i wie co robi nie?

lukasz

nic dziwnego ze wszystkie stamtąd uciekają, psychika im wysiada.

vika

ta blondynka [usunięte przez moderatora] nie jaraj się ona jest ze Sławkiem tym mechanikiem. Rozmawiałam z nią opiekuje się dzieckiem, a i już nie wróci do pracy, bo zaczęła studia (zmienia zawód). Wyglądała na bardzo zadowoloną, że nie pracuje już w Kampolu. Została nam jedynie ta odciągnięta od pługa :( Fakt [usunięte przez moderatora] jest fajną kobitką.

marcel

a co do laboratorium pracuje tu Pani [usunięte przez moderatora] kto ją przyjął to porażka wyżywa się na ludziach nie dba o nic bo ciągle widzę jak siedzi nie wychodzi z tej nory no jak [usunięte przez moderatora] się pojawi to tak wychodzi powinna reprezentować firmę na zewnątrz w końcu jakość, a tu co zero klasy taka od pługa odciągnięta Jak zacząłem pracować była taka blondynka w laboratorium chodziła z laptopem, a potem gdzieś zniknęła to była klasa super babka

obserwator

[usunięte przez moderatora] PEWNA JESTEŚ ŻE W KONTROLI JAKOŚCI SĄ BEZ WYKSZTAŁCENIA. BO JA WIEM ŻE TAK NIE JEST. MASZ BŁĘDNE INFORMACJE KOLEŻANKO:)

tolek

Ten zakład to wielka ,,PARANOJA'' tu nie liczy się wykształcenie. Tu liczą się znajomości i jak dobrze DUPĘ LIŻESZ to jesteś na stanowisku.

kotka

JEDNA NIE DA RADY. BO MAJĄ TYLE ROBOTY ŻE SIĘ NIE WYRABIAJĄ. AŻ PRZYKRO NA NIE PATRZEĆ.

ewa

a tak wogole czym rozni sie brygazistka od mistrza?? jakis inny podzial obowazkow czy co? po co wogole 2 osobne osoby jedna nie moze dac rady?

Asteroid

O ludzie czepiacie się [usunięte przez moderatora] brygadzistka [usunięte przez moderatora] jest bardzo spokojną dziewczyną zresztą [usunięte przez moderatora] tak samo nie widzę żeby się wywyższały czy kimś pomiatały wole je niż [usunięte przez moderatora]

ania

brygadzistka dziewczyna syna majstrowej to pewnie blondi [usunięte przez moderatora] , a w laboratorium przyjeli by wkoncu kogos z jakims wykształceniem do pracy w kontroli jakości a nie po zwykłych liceach

job

[usunięte przez moderatora] nie denerwuj się tak!!!!!!!!!!!!!

Dobre

Mkm ktora to brygadzistka taka lewa? podziel sie z nami...

xd

tak zgdadzam sie z wami to nie jest firma i duzo z tych ludzi jeszcze w porzadnej firmie nie pracowało i nic o tym nie wiedza. a brygadzistów tutaj nie ma bo to jest prawda to zwykłe barany i głąby co dobrze czytać nie potrafia hehe analfabeci oni sa wybierani przez siebie i tylko dla tego sa nimi. najciekawsza jest ta osoba co broni tak firmy na forum która może okazac sie najgorsza kurwa ciekawe co za to dostanie umowe na 5 lat jebac to tak jak ta firme hahhahaha

mkm

zle wam jeszcze?jak wam wolno sie w robocie najebac to macie zajebiscie :] jak mozna takich niedojebow na brygadzistki awansowac? sam znam jedna co w czasach swojego gimnazjum w jakims osrodku dla [usunięte przez moderatora] byla.ciekawe czy umialaby napisac jedno zdanie poprawnie.

Zostaw merytoryczną opinię o KAMPOL-FRUIT - Milejów

• Jak się pracuje w KAMPOL-FRUIT?

Zobacz opinie na temat firmy KAMPOL-FRUIT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAMPOL-FRUIT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAMPOL-FRUIT?

Kandydaci do pracy w KAMPOL-FRUIT napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAMPOL-FRUIT