DROGBUD SOCHACZEW

Sochaczew

Opinie o DROGBUD SOCHACZEW

robotnik 2011-03-28 12:59:15
Dobra firma, polecam współprace. Czasami zdarza się poczekać na pieniadze, ale nigdy nie zdarzyło sie tak żeby nie zapłacili. Kadra zarządzajaca wporzadku, zależy im, ludzie... troche lache kładą i to ich największy minus.
zadowolony 2011-08-03 11:00:28
polecam współpracę. wszystko ok.
kupiec 2011-11-08 13:06:46
Polecam współpracę. Produkowana masa wysokiej jakości. kontakt z wytwórnia w porządku.
klient 2012-01-14 13:31:13
Witam. chciałbym również polecić firmę Drogbud. Kupowana od nich masa jest wysokiej jakości, warunku odbioru jak i współpraca z wytwórnią również na najwyższym poziomie.
:( 2013-02-27 09:34:20
Masy w Sochaczewie już nie dostaniesz , (usunięte przez administratora) firma była dobra mimo warunków koczowniczych produkowała naprawdę dobry asfalt
Przykro że takie firmy w Polsce są likwidowane
darek 2016-05-20 08:47:03
No to strasznie mało @henry słyszałem, że oni mieli spore kłopoty ostatnio, to prawda, że nawet myśleli o zamknięciu firmy? Ktoś coś wie na ten temat?
Zostaw swoją opinię o DROGBUD SOCHACZEW - Sochaczew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DROGBUD SOCHACZEW