Opinie o Simba Toys Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Simba Toys Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Simba Toys Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Simba Toys Polska w Warszawa

Magazyn

Pozdrawiamy Pana Krzywdę

"Nic na siłę"

Firma mało konkurencyjna na tle innych pracodawców w tym samym sektorze. Przełożeni wychodzący z założenia że każdego da się zastąpić ( ludzie jeden po drugim sami odchodzą ! ) Polityka firmy jak najbardziej na plus żeby zniechęcić do siebie.

Stefan
@"Nic na siłę"

Czy takie podejście nie odbija się negatywnie na jakości pracy? Skoro pracownicy tak często się zmieniają, to zastanawiam się, kto zatem wprowadza nowe osoby w zakres powierzonych obowiązków.

Ukraina

Zarobki w tej firmie to jakaś kpina!

@Ukraina

Nie jesteś zadowolony z poziomu wynagrodzenia, które otrzymujesz od firmy Simba Toys Polska? Skoro wyrażasz niezadowolenie, to ciekawi mnie, czy próbowałeś może wnioskować u pracodawcy o podwyżkę? Często zdarza się tak, że pracodawcy podnoszą wynagrodzenia swoim zaufanym pracownikom.

Ukraina
@Marek

Było już 7 po podwyżkę,i żaden już nie pracuje! Panie Marku płacą panu za stronność? Bo chyba nie temu ten portal służy...

Zofia
@Ukraina

@Ukraina, opowiedz coś więcej o stanowisku albo dziale, w którym pracujesz? Czy uważasz, że w całej firmie obowiązują niskie stawki?

hetman sobieski

niepoważna rozmowa kwalifikacyjna, szukają do biura za trochę więcej niż najniższa krajowa, babka przeprowadzająca rozmowę łaskę robi w ogóle, że musi na rozmowę przyjść, a wcześniej się na nią umówić przez telefon - porażka

Hanna
@hetman sobieski

Możesz bardziej przybliżyć cały przebieg rozmowy rekrutacyjnej do firmy Simba Toys Polska? Co miałoby wchodzić w zakres Twoich obowiązków jako, że miała być to praca biurowa? Jeśli dowiedziałaś się tego z rozmowy będę wdzięczna jeśli napiszesz o tym na forum.

hetman
@Hanna

a co tu przybliżać, baba, której się samej robić nie chce i szuka jełopa, który będzie za nią robił wszystko, a ona będzie całymi dniami pić kawkę, chce dać jak najmniej zarobić, a pytania zadaje jakby się ubiegało na stanowisko managera średniego szczebla nauczcie wy się wreszcie rozumu i jak chcecie zatrudniać za grosze, to jest prosta piłka: mówicie stawkę miesięczną, a nie bawicie się w podchody, bo się ośmieszacie

@hetman

Na forum Gowork.pl w swoich wypowiedziach należy uważać na język wypowiedzi i zachowywać kulturę. Jeżeli nie byłeś zadowolony z rozmowy nie musisz opisywać jej w taki dosadnych słowach. Pamiętaj, że na początek wynagrodzenie nigdy nie jest wysokie. Pewnie mogło wzrosnąć po okresie próbnym, kiedy pracodawca przekona się, że przyjął odpowiednią osobę. Czy ktoś jeszcze był na rozmowie kwalifikacyjnej i ma podobne doświadczenia jak hetman, czy zupełnie inne.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Recepcjonista / Recepcjonistka - Sekretarz / Sekretarka w firmie Simba Toys Polska? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
filis

firma jakas mało poważna, zrezygnowałem bardzo szybko, omijajcie szerokim łukiem żenadaa

@filis

Czemu zrezygnowałeś z zatrudnienia? Twoja opinia nie zawiera żadnych argumentów, które mogłyby przybliżyć problemy, które napotkałeś. Napisz proszę więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia i co zaważyło na Twojej decyzji. Liczę, że mi odpiszesz.

Olo

Pracowałem na magazynie. Nie polecam. Nowi rozladowuja kontenery z zabawkami za gowniane pieniądze. Ucieklem i nie żałuję. Dlatego też polecam to reszcie. Bo praca za 2500 netto w tych okolicach to jest straszna lipa

Krzysztof
@Olo

Poza podstawową pensją, którą wymieniłeś w komentarzu firma Simba Toys Polska oferowała pracownikom ewentualne świadczenia dodatkowe? Mam tu na myśli ewentualne premie, nagrody bądź pozapłacowe benefity? Bądź tak uprzejmy i odpowiedz, jak to wyglądało w chwili kiedy tam pracowałeś.

Olo
@Krzysztof

Jedyny plus to chyba była 13 pensja, ale to trzeba było mieć umowę przez firmę. A na umowę przez firmę.. Tu uwaga.. Czekalo się 3 lata haha. Taak, to prawda nie zgodnie z prawem ludzie pracowali tam 3 lata przez agencje. A przez agencje śmieszne pieniądze. Ledwo ponad 2000 netto. Ma magazyn się nie przyjmujcie. Tam nikt nie chce pracować. Na sezon ściągani są Ukraińcy bo brak rąk do pracy.

Krzysztof
@Olo

Dlaczego w Twojej ocenie nie ma chętnych osób do pracy na magazynie w firmie Simba Toys Polska? Chodzi tu o zarobki, które oferowane są na tym stanowisku, czy może praca jest ciężka fizycznie, dlatego pracownicy niechętnie aplikują na to stanowisko? Wyjaśnij, proszę, jak to wygląda.

Pracowity

Pracuję w Simbie parę ładnych lat (prawie 10) i czytając tę wszystkie komentarze szeroko się uśmiecham. Osobiście uważam że firma godna polecenia (Magazyn) wynagrodzenie zawsze mogło by być wyższe, ale jeśli biorąc pod uwagę prace jaką się wykonuję to nie jest źle. Nigdy nie zabrali premii za "widzimisię " ,nie którzy nawet wracają Pozdrawiam K2 ???? . Podsumowując Polecam (Magazyn)

Korwin
@Pracowity

Zapomniałeś dodać tylko że na wszystko czeka się latami, jak np: karty Multisport czy podwyżki(usunięte przez administratora)Mówisz że ludzie wracają ? Jak do tej pory 7 odeszło a jeden wrócił także "wracają" to jest określenie bardzo szerokie.

@Korwin

Użytkownik @Pracowity może mieć zupełnie inne doświadczenia związane z pracą w Simba Toys Polska niż Ty. Dlatego też bardzo Cię proszę, żebyś starał się nie podważać w taki sposób zdania innych osób. Jako pracownik wyżej wspomnianej firmy na pewno masz jeszcze sporo do powiedzenia na jej temat. Ale najpierw chciałabym Cię zapytać, czy ten pracodawca jest przychylny do zatrudniania tymczasowych pracowników, czy raczej ceni sobie długofalową współpracę?

mydlo

Praca ok :) tylko ze od 70 % pracownikow śmierdzi ! I malo platna tak to wszystko spoko ;)

Szczoteczka
@mydlo

Wiesz czasem warto iść do dentysty,bo wydaję mi się że śmierdzi ale w 100% z twojej buzi dlatego cały czas czujesz kupę

treska
@Szczoteczka

Jezu, co za poziom...

Fido Dido

Bylem, przeżyłem i uciekłem. I nie żałuję i życzę też ludziom którzy tam zostali żeby w końcu zaczeli im wypłacać pieniążki na które zasługują a nie dają zapomogę jak do tej pory bo już biedronka stała się bardziej atrakcyjnym pracodawcom.

Natalia

@On, @On też, Bardzo proszę, żebyście nie posługiwali się na forum danymi personalnymi konkretnych osób - dotyczy to także samych imion. Jesteście pracownikami firmy Simba Toys Polska? Co moglibyście powiedzieć nam o tym pracodawcy - oferuje na tyle atrakcyjne warunki zatrudnienia, że warto aplikować?

On.
@Natalia

Proponuję osobą które nie pracują w tej firmie żeby nie komentowały warunków tam panujących jeżeli nie mają pojęcia co i jak.

Jakieś info na temat pH? Ktoś coś wie? Warunki itp

Nikt nic?

@Mko

@Mko Musisz być bardzo zainteresowany tym pracodawcą skoro tak wypytujesz. Ja niestety nie mogę Ci pomóc, bowiem nie jestem pracownikiem w Simba Toys Polska, ale mam nadzieję, że znajdzie się tu ktoś taki. A planujesz dopiero tam aplikować, czy może już dostałeś propozycję pracy?

Zaaplikowalem. Zarobki nie powalają

@Mko

@Mko To świetnie, że zdecydowałeś się na aplikowanie do Simba Toys Polska. Jeśli chodzi o wysokość zarobków, to wiadomo - jedynym będą pasowały, a innym już z kolei niekoniecznie. A jaki rodzaj umowy Ci zaoferowano na początek - od razu umowa o pracę, czy zlecenie?

@Natalia

Dzialalnosc gospodarcza 3 tys podtawy i ztego trzeba oplacic ZUS dochodowy i ksiegowego

@Mko

@Mko Jak już wspominałam - jednym takie wynagrodzenie może wystarczyć, natomiast innym już niezupełnie i jest to całkowicie normalne. Dobrze jednak, że doprecyzowałeś jeszcze tę kwestię. A co z premiami uznaniowymi - pracownicy mają w Simba Toys Polska możliwość ich uzyskania?

Beata
@Mko

Czyli po odliczeniu tych składników zostanie max 1500 na rękę, no chyba że będziesz na małym zus-ie, to trochę więcej. Ale to tylko przez 6-mcy. No raczej się nie opłaca za taką kasę, zwłaszcza że to własna działalność więc tracisz wiele jak płatny urlop i ewentualną ochronę w razie wypadku,choroby itp. Miałam aplikować bo szukają przedstawiciela w moim regionie, ale w tej sytuacji szukam dalej.

@Beata

Świetnie, że zdecydowałaś się dołączyć do powyższej dyskusji. Warto jednak, żebyś pamiętała, iż taka pensja może już okazać się dla niektórych wystarczająca. Szkoda, że sama w ostateczności nie aplikowałaś do Simba Toys Polska. A może wiesz, jakie stanowiska mają tam jeszcze wolne?

@Natalia

Naprawdę? Naprawdę twierdzisz, że zarobki poniżej minimalnej pensji są wystarczające za ciężką pracę? Bo prosta matematyka wystarczy żeby wyliczyć, że bez premii to z takiej podstawy ciężko byłoby wyżyć...A premie jak wiadomo nie zawsze dadzą się wyrobić. Praca PH to ciągłe wyjazdy i życie w trasie, stres (wiadomo-handel, nerwowi klienci, presja na plany). Podobno też firma oczekuje, żeby PH układał towar w marketach na półki na podległym sobie terenie. Skąd ta wyjątkowa tendencyjność u osoby, która powinna być neutralna?

@Anna

Musisz mieć na uwadze, że każdy może mieć naprawdę różne oczekiwania i wymagania. Może być tak, że płaca oferowana w firmie Simba Toys Polska okaże się już dosyć wystarczająca na przykład dla studentów, którzy pragną sobie jedynie dorobić po zajęciach. A w ogóle pracodawca ten jest skłonny do przyjmowania pracowników tymczasowych? Wiesz coś o tym?

Taki jeden

Mko jeżeli masz zweryfikowane dane odnośnie podstawy wynagrodzenia ,to nawet jak tutaj P.Natalia coś zapytuje o premiach itd to warunki totalna żenada.Nie sądzę ,że w premiach w tej firmie,a przede wszystkim takiej branży możesz "wyciągnąć " dodatkowo trzy podstawy.Szukają "Jeleni" normalnie w świecie.Trzeba być chyba desperatem.

@Taki jeden

Piszesz w sposób trochę chaotyczny. W każdym razie - nie powinieneś pisać w tak obraźliwy sposób o osobach, które chcą pracować w firmie Simba Toys Polska. Proponuję, żebyś zaznajomił się z regulaminem serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Wnioskuję, iż nie tam nie pracujesz. To zdradź Nam, w jaki sposób jesteś powiązany z tym miejscem pracy?

On

Jarek, podpisuj się, to żadna tajemnica

On też
@On

Oj Sławku, Sławku, brzydkie insynuacje.

@On też

To nie Jarek. Ja to napisalem ????

Nie było intencją obrażanie lub niszczenie kogoś, sogerowalem tylko problemy w magazynie. Mogę przeprosić jeśli urazilem.

Natalia

@Pln Jeszcze raz powtórzę: wysokość wynagrodzenia, to kwestia uzależniona od potrzeb danego pracownika. Mówisz, że praca w Simba Toys Polska jest w porządku - zatem opisz nam aspekty, które Ci się w niej podobają. @Jacek Niestety, nie widziałam, żeby ostatnio poszukiwali nowych pracowników. Ale proponuję Ci skontaktować się z nimi bezpośrednio i dopytać: http://www.simba.com.pl/kontakt

Pln

Firma ogolnie spoko,ale zarobki to juz wielka kpina!!! Wiecej dają w lidlu na kasie niz tutaj za ciężką pracę

Natalia

@Magazynier Nadmieniasz, że pracownicy odchodzą z Simba Toys z powodu, Twoim zdaniem, niskiego wynagrodzenia. Uważam jednak, iż to już jest kwestia indywidualna. Sam pracujesz albo pracowałeś w tej firmie?

Feliks

Jak sądzicie czy są szanse na podwyżki w firmie?

Natalia

Jakiś czas już minął odkąd pojawiła się ostatnia opinia na temat firmy Simba Toys. Chciałabym dlatego spytać, czy wiecie coś na temat rekrutacji w tej firmie? Wiele osób na pewno zadaje sobie to samo pytanie przeglądając ten wątek, więc będę wdzięczna w swoim i ich imieniu za odpowiedź.

Magazynier
@Natalia

Firma tak dobrze prosperuje, że odeszło już czterech pracowników a reszta szuka coś lepszego czyt. wynagrodzenia, pod tym względem firma idzie na dno a,, mądre " kierownictwo niewiele zrobiło aby zatrzymać dobrych pracowników, lepiej kupić nową,, beemkę" niż dać większą podwyzszkę. Zobaczymy w sezonie gdzie tam bemka zajedzie ????

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Simba Toys Polska? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

DreamTeam

Atmosfera w biurze między pracownikami jest dobra. Raczej wszyscy się wspierają, pomagają sobie. Gorzej z szefowymi, które wprowadzają chaos, niepotrzebny stres, we wszystko się wtrącają, często burzą jedną decyzją całą strategię pracownika na którą pracował kilka tygodni.

Sporo się tu pisze o układach w samej firmie, biurze i magazynie. A jak wygląda sprawa przedstawicieli handlowych? Może ktoś coś na ten temat powiedzieć? Podobno trzeba założyć własną działalność? Jak wygląda wynagrodzenie? Ile można wyciągnąć z premią po odliczeniu kosztów? Podobno trzeba też wykładać towar Simby w hipermarketach na półki-prawda? A wogóle to warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Simba Toys Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Simba Toys Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Simba Toys Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Simba Toys Polska?

Simba Toys Polska
2.5/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Flisa 2
    02-247 Warszawa