Opinie o Simba Toys Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Simba Toys Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Simba Toys Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Simba Toys Polska w Warszawa

Aaa Nowy wpis

Cześć, jest tu ktoś kto już pracował jako fakturzysta i mógłby podzielić się opinia? Jest jeszcze dostępna oferta, którą rozważam. Mam już wstępne doświadczenie, które w zasadzie jest wymagane, interesuje mnie przy tym opis atmosfera z biura. Jaka teraz jest? kiedyś chyba na nią narzekali

Jak częste są rotacje w firmie? pytam, bo na takim portalu, który obserwuje akurat jest kompletnie pusto, na głównej stronie zaś widać opcje dla spawaczy, technologa, szefa produkcji ale tez widnieje dopisek o stażu na BOKu. Czy to wszystko ogłoszenia poglądowe czy jednak a każde stanowisko teraz będzie ktoś potrzebny? Od początku roku nie ma żadnej opinii, zastanawiam się czy po takim czasie doszło do jakichś zmian? i jak w firmie spędza się święta?

@@ Nowy wpis

Pracowałam kilka miesięcy w tej firmie i szczerze odradzam…. Ludzie może i fajni ale atmosfera a szczególnie zarząd do wymiany!!! Może wtedy ludzie nie będą odchodzić

@@@

Atmosfera słabsza? A praca sama w sobie? Piszesz, że jednak parę miesięcy porobiłaś dlatego sprawdzam. Tak na zimowy przystanek będzie dobrze, żeby przyjść dorobić?

@JQ Nowy wpis

Jak na przystanek zimowy to zdecydowanie odradzam. Motywacja pracowników polegała na krzykach pani prezes na forum przy całej firmie, brak szacunku do pracowników. Az dziwie się, że takie osoby jeszcze sie uchowały. Problem tkwi w prezes i gdyby wymienić górę nie byłoby tylu problemów i negatywnych komentarzy. Praca w dziale handlowym sama w sobie była ok.

Felix

Dobra atmosfera i godne zarobki. Pracodawca szanuje pracowników i docenia ich pracę. Polecam.

Czy w Simba Toys Polska wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Pracownik magazynu

Witam. Jest premia 300 pln brutto msc.

@Pracownik magazynu

A za co ta premia? Trzeba coś konkretnego zrobić żeby ją dostać?

@Ewa

Trzeba przestrzegać zasad BHP , wykonywać polecenia przełożonych ,mieć pozytywny stosunek do pracy i nie burzyć przyjemnej atmosfery między pracownikami, przede wszystkim chodzić do pracy i wzorowo wykonywać powierzone obowiązki. Pozdrawiam

@Pracownik magazynu

Te wymagania wskazują, że jest ona raczej zero jedynkowa?

Tak

Alicja
@Pracownik magazynu

W sumie no to oczywiste, że przychodzi się do pracy by wykonywać swoje obowiązki. A jak ktoś np. psuje atmosferę, bo coś mu nie pasuje, to ma upomnienia czy jak?

@Alicja

Tacy ludzie nie pracują w tej firmie, nie ma szans na zatrudnienie dla nich. Jest ścisła selekcja

@Pracownik magazynu

Tacy tzn., jacy tak konkretnie? Aż ciekawa jestem na czym ta cała selekcja polega

@Zuzanna

Tzn., jak nie jesteś człowiekiem pogodnym i uśmiechniętym , nie wykazujesz wysokiej kultury w słowie i zachowaniu, nie będziesz umiał / umiała odnaleźć kreatywności w sobie i chęci do działania i motywacji zespołu , jesteś nie uczciwym człowiekiem , nie można na tobie polegać, nie masz pasji. To z pewnością nie jest to praca dla cb... Ps. Oczywiście to się tyczy ludzi pracujących na magazynie, do biura nie mają wygórowanych wymagań ...

@Pracownik magazynu

No i teraz znowu nie wiem co o tym myśleć, bo po tym negatywie jakoś fakt, że podobno wygórowanych wymagań co do biura nie mają jakoś niefajnie brzmi... Ale szczegółów ze środka to nie znasz?

@Zuzanna

Tzn. jak dla mnie nie musisz posiadać żadnych kwalifikacji zawodowych , tutaj na miejscu ciebie wszystkiego nauczą ... Obsługi klawiatury,komputera,programu itp., nawet Angielski dostaniesz w pakiecie jak w szkole nie miałaś czasu się uczyć ... Także kochana kto pracował /pracuje w "Simbie" ten w cyrku się nie śmieje

@Zuzanna

Oczywiście są dwa biura ; jedno na Flisa w Warszawie i drugie na kominie koło Pruszkowa .

@Pracownik magazynu

tzn no komputer idzie ogarnąć ale z tym ang zaciekawiłeś, są tu jakieś kursy zaawansowane w pakiecie? Ogólnie to od nowego roku teraz coś się w warunkach może zmieniło? :) o magazyn też z ciekawości pytam

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Recepcjonista / Recepcjonistka - Sekretarz / Sekretarka w firmie Simba Toys Polska? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy w firmie jest możliwość zakupu karmy dla zwierząt ?

Wózkowy

Mam pytanie czy firma poszukuje na magazyn?

Praca
@Wózkowy

Jest ogloszenie na pracuj pl

Kiedys

Niestety czasy świetności i dobrej atmosfery w simbie to już przeszłość! Trawi ją rak w postaci Pani dyrektor z magazynu! Od momentu rządów tej Pani odeszło mnóstwa czołowych pracowników i dalej odchodzą... Poziom ludzi rządzących na magazynie jest poniżej czegokolwiek. Kierownikiem na magazynie jest kolega Pani dyrektor który zatrzymał sie czasowo ze 30 lat temu ! Juz nie mówiąc że poziom jego wiedzy jest porażający ! Nawet nie jest na poziomie czlowieka który chodzi i gniecie non stop folie i zbiera śmieci nawet ten, człowiek posiada wieksza wiedzę w zakresie pracy i systemu SAP . Pani dyrektor non stop klamie (usunięte przez administratora) pracownikow i nie dotrzymuje danego słowa! Najpierw mówi jedno gdzie słyszy to cala firma a później klamie że nic takiego nie mówiła! Wstyd żeby osoba na takim stanowisku była takim zaklamanym człowiekiem! Wystarczy poczytac opinie innych kolegow i koleżanek żeby wyciagnac wnioski że z tą firmą jest coś nie tak ! Dodam też że w mojej opinii nie ma treści nie prawdziwych ani obrażających inne osoby . I mam nadzieje że pan administrator strony za pieniążki nie usunie części nie wygodnej prawdy tak jak zostala narzucona cenzura na inne opinie! Nie pozdrawiam!

Obecny
@Kiedys

Żegnamy pana sam pan odszedł,wiec komentarz nie na miejscu. Jak widać Simba na sile nikogo nie trzyma a komu sie nie podoba to przecież nie ma kuli i nogi...

@Kiedys

I nie dotrzymuje danego słowa!!! To zostało usuniete przez administratora! W jakim celu? Nikogo to nie obraża,ale najwyraźniej kogoś bardzo prawda szczypie w oczy że jego słowo znaczy tyle co (usunięte przez administratora)się na chodnik

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Simba Toys Polska?

Odp:

Atmosfera robi się gęsta,wszystko przez ciągłe kłamstwa szefostwa

Teraz jeden pracownik sie zwolnił i ogolnie okrojony jest sklad. W8ec mysle ze można dzwonic na adres firmy

Odp:

Okrojony jest skład bo nikt nie chce tu pracować! Wszyscy powoli uciekają z tej firmy...

Sylwia

Hej, dajcie znać, co otrzymuje pracownik od Simba Toys na start. Mam na myśli dokładnie to, czy pracodawca daje jakieś narzędzia do pracy pracownikom. Na przykład laptop albo auto służbowe czy telefon. Nowi pracownicy są wyposażeni w odpowiednie narzędzia pracy?

Ktoś

Rok minął i przyszły wnioski. Są ci co pracują i są ci co nie chcą pracować. Minął rok i nic nie zrobiono w tym kierunku a żeby było śmieszniej to wszystkich potraktowano równo w 13 - pensji, nieroby, kombinatorzy, udawacze zdrowia na takich samych zasadach co chcący pracować. Nikt wcześniej nie ustalił zasad tylko wpierw kasa. Ale co się dziwić, profesjonalizm zarządu na szczytnym miejscu czyli w piwnicy. Atmosfera się trochę popsuła ale może i dobrze. Jeden plus to,, mikołaj "szefowej, zaskoczenie pozytywne. Co by nie napisać to firma nie poszła do przodu ani w gospodarności ani w zarządzaniu, może kolejny rok będzie lepszy

@Ktoś

Przykro mi, że wszyscy zostali potraktowani tak samo a jak piszesz było to niesłuszne. Miło, że jednak pojawiło się jakieś pozytywne zaskoczenie od pracodawcy. Może to sygnał jakichś zmian i teraz już będzie coraz lepiej? Mam nadzieję, że masz rację i kolejny rok będzie lepszy, trzymam kciuki. Pozdrawiam

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Simba Toys Polska? Chętnie zatrudniają?

Odp:

Nie współpracują ze studentami i z nikim innym,myślę że do pracy będą potrzebować za jakieś 10 lat jak wszystko wróci do normy po koronie

XYZ

Firma prowadzona metodami jak za Króla Świeczka. Przykład: przedstawiciele robią jako jedyni zwroty i reklamacje na bloczkach z wyrywanymi kartkami. Dlaczego? Nie mają laptopów. Do tego jeżdżą na tanich chińskich oponach ... a dużo jeżdżą. W centrali chaos, zbędne emocje, złe traktowanie pracowników, praca ponad ilość 40h w tygodniu. Sporo osób odeszło od tej firmy w ostatnim czasie. Wynagrodzenie pozostawia wiele do życzenia, narzędzia ubogie. Ta sama kadra zarządzająca od 14 lat co jest głównym problemem tej firmy.

Zyx
@XYZ

Co do kadry zgadzam się w 100% ! Powinni zrobić czystki zarówno w biurze jak i na magazynie ! Niektórym pracownikom pomyliły się grupy społeczne kształcą się pół swojego życia tylko po to żeby zająć marne stanowisko na magazynie ? Do wszystkich takich ludzi to że wam się nie udało w życiu i stać was było tylko na podrzędne stanowisko na magazynie a nie w banku nie musicie teraz wyzywać się na zwykłych Kowalskich

ZYX
@XYZ

Firma prowadzona metodą "byle do jutra"! Zero pomysłu, zero wizji, zero wsparcia! Pani dyrektor handlowa zupełnie nie nadaje się do roli którą pełni. Jak się pali szuka winnych dookoła-nie widzi,że sama nic nie robi(sensownego). Obiecuje kluczowym klientom eventy, potem nie odbiera od nich telefonów(od swoich pracowników zresztą też). KAM-ka przerost formy nad treścią. Wszyscy mają jej dość!! W firmie pracują (pracowali) bardzo fajni, sympatyczni i zdolni ludzie. Jednak nie są (niebyli) doceniani. Firma z dużym potencjałem i możliwościami jednak najpierw zmiana u władz (Dyrektorka handlowa i jej przełożona). Pracowałem tam i niestety żałuje tego. Stracony czas! Pensja niska, rozwój minus 1, rozwój zawodowy minus 5. Szukajcie pracy dalej! Szkoda czasu!

Sinba
@Zyx

W firmie simba za dużo pracuje nieróbów i dlatego są takie komentarze, na samym magazynie jest o parę osób za dużo, można określić to jako przechowalnia, zarządzanie prymitywne, nic dla pracownika, czas na przewietrzenie firmy, zaczynając od góry a kończąc na magazynie.

Magazynier
@Zyx

Simba jest jedyną na święcie firmą gdzie się pracuje 3 godziny a resztę czasu spędza się w telefonie. Toleruje się tutaj nieróbów, leserow i darmozjadów, wszystko za zgodą przełożonych. Co najgorsze, że nikt tego nie kontroluje, aż dziwne, że tak dobrze stoi firma.

Fa

Kolega opowiadał mi że pracuje tam grubas. Podobno tak od niego śmierdzi że ludzie błagali kierownika żeby go od nich odizolował ????

Co wchodzi w socjal Simba Toys Polska?

Pakiet lux med co naprawdę jest wielkim plusem,no i karta profit która jest w 90% kierowana do kobiet i w 10% dla mężczyzn dla mnie osobiście do niczego nie przydatna. A tak niestety brak czegokolwiek. Tzn. brak 80% benefitu który występuje w innych firmach

Praca

Cześć Powiedzcie jak jest w tej firmie?tyle negatywów ,nie ogarniam, aż przykro czytać ,długo się czeka na odpowiedź z rekrutacji?czy lekceważą po całości?tam chyba rekrutuje podobno nie mila Pani dyrektor prawda to?

SARSA

Hej jest u was może KORONA WIRUS ?

Pezet
@SARSA

Nie proszę pani u nas same wirusy niekoronowane,jeden jest tylko rudy szczur koronowany ????

NFZ
@Pezet

Czy rudy szczur roznosi ???? wirusa?

(usunięte przez administratora) Ludzie po kilka lat starają się dostać umowę przez firmę. Plusami tej firmy są pracownicy, a mianowicie atmosfera między nimi. Nie ma nudy, zawsze jest się z czego pośmiać, starzy pracownicy trzymają się razem i się wspierają. Terminowość wypłat jest bardzo dobra. Minusów jest niestety dużo więcej. (usunięte przez administratora) biurko obok siedzi człowiek który ma cały system w małym palcu i prędzej on wyjaśni, pomoże w danej sytuacji (usunięte przez administratora) Gdy stary pracownik idzie na górę porozmawiać o podwyżce którą mu wcześniej zapewniano,a w odpowiedzi słyszy "ważne że zdrowi jesteśmy" to aż chce się rzucić wypowiedzenie. Następną rzeczą jest sama w sobie pensja. W okolicznych magazynach na wejściu dostaje się na rękę tyle co w Simbie pracownik z dziesiecio letnim stażem. Miały być karty multi sport, karty benefit itd. w sumie wyszło tak że możemy mieć któreś z tych ale wtedy nie będzie lux medu. (usunięte przez administratora)

Szkoda gadać

Do administratora; czemu pan/pani tak usilnie zatajacie prawdę?( Czemu usuwacie komentarze ) wystarczy wam zapłacić i usuwacie co chcecie? Śledzę te forum od początku i nie było w tym komentarzu żadnego obraźliwego ani godzące w czyjeś dobro komentarza ! Było napisane że jedna pracownica z biura jest nierobem i ma pracę po układach bo jej koleżanka jest kierownikiem magazynu . Czy prawda kogoś obraża? Bo chyba nie w tym celu powstał ten portal miał przybliżyć warunki jakie panują w pracy poprzez komentarze pracowników ,a tym samym jest wszystko wybielane,to po co ten portal?

Sylwia

Jak się obecnie pracuje w Simba Toys? Dajcie znać, czy warto tam wysyłać CV. Oferują jakieś ciekawe benefity?

Taki jeden
@Sylwia

Jeżeli chodzi o magazyn nie warto w koło znajdzie pani lepsze warunki i benefity niż w simbie

Sprawiedliwy

Ludzie ! Dajcie spokój z wypisywaniem tutaj rzeczy na forum,to nie ma sensu ! Wszystko co nie wygodne (prawdziwe) jest usuwane!

Zostaw merytoryczną opinię o Simba Toys Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Simba Toys Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Simba Toys Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Simba Toys Polska?

Simba Toys Polska
2.5/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Flisa 2
    02-247 Warszawa