przychodnia specjalistyczna NZOZ CMS ORTHOS

Piła

Opinie o przychodnia specjalistyczna NZOZ CMS ORTHOS

niedoszły pacjent 2011-07-04 10:42:48
Telefon podany na portalu: 067 215 19 86 jest nieprawidłowy. Drugi jest ciągle zajęty( albo ktoś odkłada słuchawkę, albo Pani rejestratorka musi koleżance opowiedzieć wrażenia z weekendu). Przez dwie godziny próbowałam się dodzwonić i nic. Gorąco nie polecam!!!
gg 2011-10-17 20:18:24
Nikt nie każe Ci tam chodzić, nie rozumiem narzekania na firmy i lekarzy,przecież jest wolność wyboru!
bezbronny 2014-08-05 11:00:21
Witam,,nie polecam tej placówki ze wzglęu na panie w rejestracji,ja rozumiem że tam jest dużo pacjentów,mają one DUŻO PRACY-ale trochę upszejmości z ich strny brak.terminy sa bardzo odległe chyba czymają wolne miejsca na swoich znajomych.no chyba ze cos im do kieszonki sie wrzuci..widzialem to osobiscie.
kilek 2016-04-19 20:07:44
niestety nie widzę, żeby kogoś szukali, ale faktycznie to zaplecze lekarskie jest u nich na najwyższym poziomie, zwłaszcza jeśli chodzi o piłę
Zostaw swoją opinię o przychodnia specjalistyczna NZOZ CMS ORTHOS - Piła
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie przychodnia specjalistyczna NZOZ CMS ORTHOS