Opinie o Officomp Sp. z o.o. w Sanok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Officomp Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Officomp Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opakowania, etykiety, folie, taśmy - produkcja palet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Officomp Sp. z o.o. w Sanok

Natalia Nowy wpis

Czy problem z alkoholem w firmie już się skończył ?

Urszula Nowy wpis

@Eryczek i winko, to forum służy merytorycznej wymianie poglądów na temat warunków pracy i ofert rekrutacyjnych. Nie można na nim zamieszczać postów nie na temat, obrażających kogokolwiek, a także podawania danych personalnych, nawet imion, po których te osoby mogą być rozpoznane. Przeczytaj regulamin i staraj się go przestrzegać https://www.gowork.pl/regulamin

propozycja jak pisac .. Nowy wpis
@Urszula

Merytorycznie informuje ze pewna osoba lubi spozywac alkochol nisko procentowy , po spozyciu zapomina o poprzednich poleceniach i wydaje polecenia sprzeczne z poprzednimi co w efekcie kumuluje sie na efektach i waunkach pracy na okreslonym stanowisku po kumulaci wszystkich powyzszych czynników osoba staje sie punktem wyładowań emocionalnych , co na dłuzszą mete moze przyczynic siie do problemów ze snem, probremów emocionalnych, problemów nerwowych. Czy ta merytoryczna ocena nie narusza regulaminu? Pozdrawiam moderatora.

Urszula

@Adrian, rozumiem, że jesteś zaniepokojony rotacją pracowników. Może firma jest obecnie w fazie dynamicznego rozwoju i dlatego rekrutuje nowe osoby do pracy? Jak według Ciebie wygląda sprawa z dodatki do wynagrodzenia? Można liczyć na premie lub szkolenia? Co powiedziałbyś o atmosferze w pracy? Masz dobre relacje ze współpracownikami i przełożonym? Zachęcam Cię do dodania opinii.

Buhaha dynamiczny rozwuj
@Urszula

Taaa ciekawe od 2007 hyba roku dynamiczny rozwoj. Hahaha Jesli ktoś zmienia bardzodobrych kluczowych pracowników_ cały zespół i co jakiś czas nowi muszą nawiązać relacje z dostawcami i klijentem to jaki to jest dynamiczny rozwój ? Jesli ktoś nawiąze interakcję i się polubią to interesy idą lepiej jesli dostawca lub pracownik klienta co jakis czas ma doczynienia z nowym pracownikiem to coś jest nie halo.

Eryczek i winko Nowy wpis
@Urszula

Hyba ze eryczek był na odwyku i przestał wyklinać po pijaku swoich pracowników.

officomp

(usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Officomp Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Leszno

Adrian

Bardzo duża rotacja ludzie odchodza za chwilę są nowi cały czas nowe twarze.

Twuj stary

A Ty Urszulo kim tam jestes? W tej firmie mozna sie uwstecznić , zero mozliwosci, wiem co mówie bo kiedys mialam/em mozliwosc tam pracować ponoć juz tam malo wysylek jest wlasciciel dązy do samo zniszczenia a tam taką dobrą kase moze wyciągac

Urszula

@ Jerzy, wnioskuję, że jesteś pracownikiem firmy skoro wypowiadasz się w tym wątku. Ciekawa jestem jakie warunki zatrudnienia proponuje pracodawca? Mógłbyś coś o tym napisać? Czy firma wychodzi na przeciw pracownika i oferuje kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe, podwyżki lub awans? Czy pracownik czuje się tam doceniany? Czekam na twoją opinię.

Ooooooooooooo Ericu.......jak

A Ty Jerzy jak dlugo tam pracujesz? Zyczę powodzonka.

ERIC

Witam widze ze przybyło wpisów HAHAHA WIDAĆ ŻE ERYCZEK NIE PRUŹNUJE NO ZA NIEDŁUGO POWINNY UKAZAĆ SIĘ NOWE OFERTY PRACY CZY OBECNA EKIPA JUŻ JEST NA WYKOŃCZENIU? CZY JUŻ JEST NOWA? SZKODA ZE TEN P./.;/''. NIE POTRAFI DOCENIC UCZCIWYCH PRACOWNIKUW A TAK SIĘ CZŁOWIEK STARAŁ DLA TEGO C..;.A.;.;P..;.A !

Jerzy
@ERIC

Ciekawe w jakim języku do tego eryczka mowiles?, co tam wykonywałes? Jakie zarobki, czy wypłata punktualnie?

Urszula

@JJ czy mógłbyś w nieco bardziej merytoryczny sposób opisać swoją przygodę z Officomp? Jestem ciekawa, skąd się wzięła, aż tak skrajna opinia o tym pracodawcy. @pp nie obrażajmy innych użytkowników forum oraz pracowników firmy. Twoja wypowiedź łamie regulamin serwisu.

dino
@Urszula

chodzi mu o to że właściciel traktuje ludzi gorzej niż świnie, ale nie dlatego że są źli, nieposłuszni, nie wykonują poleceń, tylko zwyczajnie jego założenia z góry są nie wykonalne, o czym chłop.... wie, ale Ci biedni ludzie przyjmując się do tej śmiesznej spółki córki austriackiego watażki podstarzałego playboya - nie wiedzą

hoho

do pp. Minęło już kilka lat jak tam już nie pracuje i widzę ze znowu szukają księgowej logistyka za chwile będzie magazynier i ... Ta sytuacja powtarza się cyklicznie ciekawe która to już ekipa :)

ja1

Nie Polecam tej firmy duża rotacja, ogrom pracy wszędzie bałagan w papierach szef wyzywa wszystkich od najgorszych ikt sobie nie radzi z własnymi obowiązkami atmosfera miedzy pracownikami chora!

JJ
@ja1

Zgadzam się całkowicie z opinia i nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Officomp Sp. z o.o. - Sanok

Officomp Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Sanok

Officomp Sp. z o.o.