Opinie o Akcja JOB w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Akcja JOB. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Akcja JOB o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akcja JOB w Wrocław

Tak ja jade prace masz od 10 lutego juz podejmowac! praca okolo 2miesiecy potem idziesz do innego pracodawcy np na rzodkiewke albo wracasz do domu

SANKI

Wiecie coś może apropo pracy pod tytułem "MONTER TORÓW" ? Ktoś się wybiera? ktoś się orientuje jak to może wyglądać?

manek

pracowalem na szczescie tulko 6 tygodni . Dodatku urlopowego niema,(usunięte przez administratora)

nick

te niby stajnie to Gite - rzeczywiście kiedyś były to pomieszczenia gospodarcze - nie wszystkie oczywiście. Ale nie sugeruj się opisem robola - sa to dobrze wyposażone ,ogrzane budynki. Minus - to , że sa przeważnie na wsi zabitej dechami , nawet jeśli jest jakiś dostep do internetu to przeważnie słabiutki.W pokojach najczęściej 2 osoby. Zjazdy na swieta , wakacje i jeśli załatwisz w firmie - jeszcze uda się wypasc w ciągu roku ze 2 razy.

Aplikowałeś do firmy Akcja JOB? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Pablo

(usunięte przez administratora) dzięki za info. A co do tych mieszkań, to faktycznie tak źle? A ile osób w jednym pokoju? Co ile zjeżdzasz do Polski? Pozdrawiam

@Pablo

Do Pablo - w miarę dokładne informacje o zarobkach dot. spawaczy opisał ktoś 10/10/2013. Co do mieszkań, przerobionych w stajniach, teraz to śmiać mi się chce. Przecież może i zewnątrz to wygląda na stajnie, ale w środku wszystko jest przerobione na wysoki standard! Najczęściej wnuki nie zajmują się hodowlą tylko przerabiają obejście wiejskie dziadków na "gity" - domki na wynajem. Wystarczy wejść na stronę wynajmu tych domków "gites de france" i popatrzeć jak wyglądają w środku te przerobione stajnie "ecurie/ stable". U nas też to będzie za jakiś czas jak rolnictwo pada i młodzi odchodzą do miast. Inna sprawa jak osoby, które tam mieszkają, nie dbają o to i same robią chlew.

robol

praca dla spawaczy w miare w kilku zakladach w okolicach nantes najgorzej w METAL44 tam zawsze ludzie maja problemy z szefostwem i kazdy nazeka warunki mieszkaniowe rozne raczej w stajniach przerobinych na mieszkania pieniadze 11 sa a czy da sie odlozyc to pytanie >>>>>>>>>>>>>>>smieszne jak zarobisz okilo 5 6 tys na miesiac i przewalisz z 200 e na zarcie i 100 na wode to latwo policzyc ile ci zostanie a co do spraw na miejscu to raczej pomagaja kolesie ktorzy tu sa 2 3 lata czy wiecej tak jak mi koles pomagal w metalu taki z rzeszowa on tam juz chwile siedzi to koordynatorka czy ktos inny nie ma szans zaraz ci powie masz tu nr do tego czy tego i ma w (usunięte przez administratora) a na weekendy tel wylaczonyyy i rubta co chceta pozdro

bolek
@robol

Jak nie jestes w stanie przezyc weekendu bez koordynatorow to kup sobie jeszcze pieluchy i zostan w Polsce. Jak nie szanujesz innych to o sobie tez mozesz zapomniec. Ja dzwonie jak na prawde nie moge czegos zalatwic i problemow nie mam. ty jak myslisz ze jestes pepkiem swiata bo wielce wyjechales za granice i wszyscy musza biegac za toba to proponuje ci, zebys zostal w Polsce.

g.pusztuk@wp.pl

chcialbym zapytac jak wygloada praca ciesli szalunkowego przez akcje job jakie sa zarobki i czy placone w terminie jakie warunki mieszkaniowe

Pablo

Witam, czy może ktoś pracuje, lub pracował jako spawacz z tej agencji? jeśli tak, to jak tam wyglądają warunki pracy dla spawacza, jak z zarobkami, bo jakoś nie mogę się połapac z tymi dodatkami...i jak wygląda utrzymanie tam, czy jest szansa odłożyc jakąś kasę przy tych zarobkach?Jeśli ma ktoś jakieś konkrety, to bardzo proszę o kontakt [usunięte przez moderatora]

piotrek

Kasa zawsze jest na czas czyli do 11 każdego miesiąca

karolina

Czy ktoś pracował dla Akcja job? Bardzo proszę o więcej informacji na temat akcja job, szczególnie czy wypłacają na czas? (usunięte przez administratora)

umi zumi

żadnego zasiłku nie dostanie .Zasiłek przysługuje po przepracowaniu odpowiedniej ilości godzin. Jeśli masz mieszkanie potwierdzone dokumentami ( rachunki za prad, telefon , umowa wynajmu mieszkania - baie , ) możesz zarejestrować PACS - jest to konkubinat uznawany we Francji jako formalny związek. Możesz tez zarejestrować swoją przyjaciółke w Pole-Emploi -francuskim Urzedzie pracy. Jeśli chodzi o wszelkie pomoce socjalne - we Francji zajmuje się tym CAF . Tam możesz się starac o dopłatę do mieszkania , pomoc zasiłkową dla dziecka do lat 3 - Allocation base , RSA - zasiłek dla osób i rodzin o niskich dochodach . Jeśli chodzi o internet stacjonarny - potrzebny będzie ci RIB - wyciag z konta w banku , jakikolwiek rachunek potwierdzający twoje zamieszkanie pod danym adresem lub umowa najmu itd.. Pamietaj , aby taki internet zakładac w miejscu , gdzie przewidujesz dłuższy pobyt . Przeniesienie takiego cuda pod inny adres wiaże się z niemałymi trudnościami , zwłaszcza , jeśli nie znasz dobrze jezyka. No i z dodatkowymi kosztami. Kolejna sprawa - o jakich kartach stałego pobytu mówisz?? Jak one się dokładnie nazywają w jezyku francuskim ? Jeśli masz jakies pytania na temat życia we Francji i załatwiania spraw biurowo-urzędowych - pytaj ! Postaram się pomóc. ;)

ostry

Witam.Koledzy moze wiedza czy mozna sobie zalozyc internet i co do tego potrzebne jest.Widzialem juz pakiety od 30 euro net z tv i tel .stacjonarny.Mnie tylko to ratuje bo u mnie cywilizacja sie skonczyla za co dziekuje Pani blondi?Jeszcze pytanie mam takie-jesli przyjedzie do mnie partnerka (slubu nie mamy)to za nim znajde jej prace ,jest szansa na jakis zasilek na nia lub cokolwiek.Ostatnia sprawa,koledzy maja juz karty stalego pobytu,ponoc po 90 dniach w merostwie sie wyrabia taka karte.Przepraszam ze tak wypytuje -z gory dziekuje za informacje-pozdrawiam

Pracownik Akcji Job

czesc jezeli przerobiles wicej niz 6 msc to rozliczasz sie we franji z podatku mysmy sie rozliczali i nic nie doplacalismy ni us fr nic nam nie oddał

ostry

Witam.Dawno temu zaczynalem w starej Akcji,jeszcze biuro bylo na Pl.Solnym we Wroclawiu-pozniej 5 lat z innej firmy jezdzilem.Obecnie jestem w calej tej Terra.Pytanie mam takie ,jak to jest z podatkami,tutaj sie rozliczamy czy w PL?Jeszcze nurtuje mnie cos takiego jak podatek od kawalerow-nie wiem czy to prawda ale single kolosalne podatki zaplaca tutaj.Jesli ktos cos wie to z gory dziekuje za info.Pani lokowana blondi nic nie wie nie wiem czy w DAX mi powiedza prawde bo jak mam zaplacic kilka tys euro podatku to koncze kontrakt i nie wracam.Pozdrawiam

jogi
@ostry

Dzwoń do kingi powie ci prawde a kolega z nickiem pracownik akcji job ma racje o tym podatku czyli po 183 dniach - pracownik podlega zagranicznemu systemowi opodatkowania ale my za malo zarabiamy

Śuba

bak słów nawet świadecta nie moga wysłąć na czas i są ogólne problemy przy rozliczeniu z tras PL-F/FR-PL ale cóz dobze było tylko na polskich warunkach potem same obietnice i kłamstwa teraz pracuje w innej agencji polsko francuskiej i jest wzorowo to co mam mieć i mam to dostaje pozdawiam Śruba

ekszyn dżob

tak - trzeba mieć swoje deski z Polski.

IRONI

witam.jest oferta pracy we francji w tartaku moze ktos wie wiecej

?

Szanowni Państwo postanowiłem opisać pokrótce ową firmę ze względu na brak tutaj podstawowych informacji 1. Akcja Job Sp zo.o. = Logiservice Sp.zo.o 2.Akcja Job odziały z Rzeszowa czy też Wrocławia dwa z którymi mam styczność poprzez współpracę od dłuższego czasu 3.Akcja Job rekrutuje osoby do pracy we Francji dla firmy francuskiej Terra Compétences Agencji zatrudnienia tymczasowego, lub bezpośrednio do pracodawcy jeżeli jest to praca w rolnictwie i pracuje się wtedy jak zwykły obywatel Francji. Zarobki przy 35hx 7,38+tzw urlopowe w wysokości 10 % wypłacane za każdy przepracowany msc.Mieszkanie gwarantowane zawsze lecz płatne od 150-220euro zależne od regionu Francji. Wypłata nie mniejsza niżeli 1200-1300 euro na rękę. 4.Jeżeli jest to ogłoszenie typu budowlaniec lub jakieś bardziej specjalistyczne to wygląda to tak Akcja job poszukuje pracownika dla Agencji Pracy Terra we Francji i zostajesz pracownikiem Terry a pracujesz w firmie (X). Umowa jest na jeden miesiąc następnie przedłużana co miesiąc aneksem. Na ogół jest to dniówka zadaniowa tzn masz zadanie aby się wyrobić w czasie powiedzmy 7 h pracy jeżeli się wyrabiasz to pracujesz jak nie to zjeżdżasz do Polski po miesiącu pracy tj. ten czas gdzie masz się przystosować i pracować jak reszta załogi. Jeżeli chodzi o mieszkanie Terra pokrywa te koszty z własnej kieszeni. Mieszkania są dobrego standardu choć nie ukrywam ,iż trzeba dojechać do pracy max 25-30km. Jeżeli chodzi o zarobki to 7,38netto dodatek za tymczasowy charakter pracy okolo 0,78 euro centów zawsze wypłacany na koniec kontraktu. 10 % tzw urlopowego do każdej wypłaty Praca jest na ogół 7 h -8 h i proszę nie śnić o super nadgodzinach Podliczmy ile około zarobimy np za październik 2013 23dni x 7h tj to minimum godzinowe =161 h pracy x7,38euro =1188 euro +10% urlopowego 118 euro RAZEM 1306 euro to dostane na konto na 100 % Są to wyliczenia minimalnie zaniżone okolo 50 euro Nie zapomnijmy o dodatku za tymczasowy charakter pracy w wysokości okolo 140 euro, które zostanie wypłacone na koniec np jak zjeżdżasz na święta do Polski. Wypłata wychodzi wtedy ok Mam Nadzieję że troszeczkę pomogłem Państwu Jeżeli chodzi o pracowników to uważam iż najlepszymi pracownikami są pracownicy z Podkarpacia choć sam z stamtąd nie pochodzę. Jeżeli chodzi o kompetencje firm rekrutujących czy też koordynatorów to nie są tacy źli proszę wsiąść pod uwagę zawsze ze to są tylko ludzie jak i my a ci Państwo co kłamią na rozmowach to potem zjeżdżają po miesiącu i piszą głupoty o firmie.

@

a możesz napisac, w jakim zwodzie pracujesz? i w jakim regionie Francji. Ja mam wyjechac jako spawacz do Nantes i szukam jak najwięcej informacji na temat pracy tam.

bolek
@

Dokladnie, jak komus sie nie podoba to niech wraca do Polski i pracuje za psie grosze. Pracuje w TC od 2.5 roku, gdzie wczesniej pracowalem dla ilka innych firm i szczerze to tuaj jest najlepiej. Jak ktos umie dodawac i odejmowac to wie ze wszystkie dodatki sa wyplacane i na CZAS! Odnosnie koordynatorow; mialem okazje poznac jak wyglada ich dzien pracy-reasumujac: gdyby sie zajmowali tymi pierdolami po ktore dzwonie niektorzy nieogarnieci ludzi co nawet po kilku latach nie potrafia sie zapytac ' gdzie jest kibel ' to wiekszosc z Nas by nigdy nie miala szansy wyjechania i zarobienia tych 1300 chociazby, gdzie sadze ze ta suma jako wyplata NETTO, gdzie nie trzeba placic za paliwo i mieszkanie to jak 1800 i nawet. Pozdrawiam alkoholikow :)

Pracownik Akcji Job

Tak mogę udzielić informacji o tej agencji wyjeżdżam po raz kolejny kilkakrotnie i jestem zadowolony

?

ok

Zostaw merytoryczną opinię o Akcja JOB - Wrocław

• Jak się pracuje w Akcja JOB?

Zobacz opinie na temat firmy Akcja JOB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Akcja JOB