Opinie o Newplast w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Newplast. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Newplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Newplast w Kalisz

andzia Nowy wpis

Nie pracowałam długo ale nie mam dobrych wspomnień z tego miejsca. Praca nie taka znowu ciężka, na akord, przy maszynie obsługa i pakowanie wyprodukowanych elementów. Latem okropny upał a przy rozgrzanych maszynach nie do wytrzymania. Pracownicy w większości pomocni i życzliwi jednak szef właściciel czy jak tam go zwą to zwykły (usunięte przez administratora) i gbur. Nie jest Polakiem a ludzi traktuje jak śmieci i białych (usunięte przez administratora) Za tak marne pieniądze i pod takim debilnym kierownictwem nie polecam .

Florian Nowy wpis

Słyszał ktoś czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jakie zarobki można wypracować?

Wiktor Nowy wpis

Jak my nie chcemy pracować to firmy zatrudniają ludzi z Ukrainy!!!

Bartek

Czy tak dobrze sie pracuje i nikt nie pisze?

przyjazna Nowy wpis
@Bartek

nikt nie pisze bo mało jest Polaków, więkoszość ukraincy. Praca nie jest zła tyle ze nie dla każdego.

Aneta

@kasia czyli jak rozumiem - pracowałaś dla pośrednika pracy, a on współpracował już bezpośrednio z Newplast? Nie wiem w takim razie, czy wszystkie te uwagi są słusznie kierowane do tej firmy, czy też nie miała ona za bardzo związku z tą sytuacją. Może faktycznie nie jest to odpowiednie miejsce pracy dla osób z orzeczeniem - o tym powinna wiedzieć również firma, która do Newplast wysyła pracowników. Jak to wygląda w Twojej ocenie?

kasia

NIE ZOSTAŁAM POPROSZONA DO BIURA I TAM MNIE PIONFORMOWANO ZE JUZ NIE PRACUJE ,DODAM ZE JESTEM OSOBA NIEPEŁNOSPRAWNA I WYSLALA MNIE TAM DO PRACY FIRMA POSREDNICZA .JA ZADZWONILAM DO SWOJEGO KIEROWNIKA IPOWIEDZIALAM ZE NIEBEDE TU PRACOWAC BO TO NIE SA WARNUNKI DLA OSOB Z GRUPA.WARUNKI PRACY OKROPNE -AKORD DLATEGO TAKI ZAPIERDACZ.

Aneta

@kasia, czy prosiłaś o jakieś pisemne uzasadnienie tej sytuacji? Jest to nie w porządku do nowo zatrudnionego, więc na pewno miałaś takie prawo? Rozumiem, że na pewno jesteś takim zachowaniem oburzona, ale napisałabyś dla innych coś o warunkach pracy? Pytałam o to wcześniej, ale nikt nie udzielił mi odpowiedzi.

kasia

Dzisiaj byłam pierwszy dzien w pracy,w pierwszej godzinie wyglądało na normalną pracę i normalnych ludzi.Po dwoch godzinach pani brygadzistka G.podeszła do mnie zwracając mi uwagę że za wolno pracuje i mam sie pospieszyc bo dzisiaj mają wysyłkę i nie zdążą .Tłumacze jej ze dopiero jestem 2 godziny w pracy i staram sie robic to dokładnie,a ona swoje ze mam szybciej robic .Wtedy wszedł pan własciciel wielki i powiedzial,ze mam opuscic zaklad ,tak tez zrobiłam .Popieram poprzednie opinie ,ze jesta tam jak w kieracie.

Aneta

Wiadomo, że każda praca wymaga jakiegoś wysiłku @asa, czy to fizycznego czy umysłowego. Ważne jest jednak to, co dostajemy za pracę w zmian. Na co w takim można liczyć w Newplast biorąc pod uwagę doniesienia o dużym bezrobociu w mieście?

Bernerd

a jaki dział polecacie najbardziej? Nie mam zbyt dużego doświadczenia w pracy, a wiadomo że w Kaliszu nie ma tez byt wielu ofert pracy, tak jak to tutaj opisano http://praca-wielkopolskie.pl/mozliwosci-pracy-dla-mieszkancow-kalisza/.

Aneta

@asa możesz powiedzieć coś więcej na temat Twojej pracy? Chętnie dowiemy się jakie są plusy i minusy pracy w Newplast. W jakim dziale firmy pracujesz?

asa

pracuje tam od 5 miesiecy i nie narzekam, troche za goraco nic po za tym . jak dla mnie praca jak kazda wszedzie trzeba sie narobic

Aneta

Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Jakie są największe plusy z pracy w Newplast?

edf

ale to chyba nie ejst zle skoro sa premie oferowane

kicia

atmosfera wśród starych pracowników ok.nowy może być zakręcony a to dlatego że na hali nie można rozmawiać...ha ha jakby to w pracy miało przeszkadzać,ale co tam.Kasa za tak ciężką pracę mała niby tyle dodatków i premia produkcyjna i obecnościowa to i tak mało wychodzi z sobotami i nockami po 4 latach pracy to na rękę jakieś 1800zł .Temperatura latem afrykańska,no i trzeba chodzić w fartuszkach żeby czasami nie zmarznąć ha ha,k..wa jest masakra a ja dalej tam pracuję...............

iiiii
@kicia

Witam, czemu nikt z osób ktore tam pracuje nie pisze o premii ktora szef jak to go nazwali- cham przyznaje 2 razy do roku, dla osob ktore zasluguja po 1000zl na reke?

ona

Na umowie mam napisane 9 zł BRUTTO... jak widać źle pamietasz

Ona

Ok.tylko nikt nie wozi worków, a poza tym miejske w którym wsypujesz materiał jest nie raz niedostępne dla wózka ;) nie wiadomo ile? Prosze cię... stawka jest 9 zł BRUTTO?!

ona

nie polecam!! straszne warunki, ciągłe noszenie ciężarów typu worki z materiałem 25 kg jeden. Magazynierzy mają pretensje o wszystko. Zamiast pomóc tylko się gapią i stękają, Do tego na hali jest taki ukrop, że człowiek ledwo żyje. Na raz trzeba operować na MINIMUM dwóch maszynach. Nie ma czasu nawet pomyśleć. Do tego stawka godzinowa to jakaś porażka....

...

to sam idź tam pracować mądralo.

A

NIE POLECAM NIE POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Newplast - Kalisz

• Jak się pracuje w Newplast?

Zobacz opinie na temat firmy Newplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Newplast?

Kandydaci do pracy w Newplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Newplast
1.5/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Wiosenna 14 lok. 2
    53-017 Kalisz