magnetix

Łódź

Opinie o magnetix

Tomek 2011-12-01 20:34:17
praca na magazynie ok kasa tez ok jasne zasady ( usunięte przez administratora )kierownik wporzo inni ludzie super prace oceniam 5/5
Jezus 2011-12-13 08:00:52
Jak ktoś jest słaby to w żadnej pracy nie da rady-niestety. Mimo wszystko życzymy powodzenia w nowej pracy np. w MPO ;-)

pozdrowienia od załogi [usunięte przez administratora]....
Zespół Kancelarii 2012-11-08 23:10:47
Działając w imieniu \"Magnetix-Gorszwa\" Sp. jawna informuje autorów wpisów pojawiających się na forum gowork.pl, iż w związku z naruszeniem przepisów prawa tj. min art 212 kodeksu karnego oraz art 23 kodeksu cywilnego, Kancelaria Radców Prawnych A. Krawczyk A. Sygnet s.c. z siedzibą w Łodzi, wystąpiła do portalu gowork.pl z wezwaniem o udostępnienie adresów IP umożliwiających identyfikacje autorów wpisów.

W związku z otrzymaną informacją od portalu ,Kancelaria wystąpi z zawiadomieniem do właściwej prokuratury dochodząc w imieniu spółki a także innych osób zastosowania środków przewidzianych prawem ( art 212 kk ) - postępowanie przed sądem karnym z tzw prywatnym aktem oskarżenia.

Ponadto Kancelaria zastrzega sobie prawo oraz wystąpienia na drogę postępowania sądowego z żądaniem od sprawców wpisów naprawienia wyrządzonej szkody powstałej na skutek utraty dobrego imienia firmy i naruszenia dóbr osobistych ( odpowiedzialność finansowa autorów wpisów).
ONA 2012-12-20 18:38:06
Gdzie w tym wszystkim wolność słowa ?
Wracamy do tego co było przed 1989?
Wyrażanie własnej opinii jest nieodłącznym elementem ustroju demokratycznego.
hjg 2013-01-31 13:34:53
skoro tak piszą to wiadomo co to za firma.żenada
Tomek C 2013-03-06 07:18:33
Zespół Kancelarii - 2012-11-08 23:10:47

a ja dzialajac na podstawie

USTAWA
z dnia 4 lutego 1994 r.
o prawie autorskim i prawach pokrewnych1)

Rozdział 10
Ochrona wizerunku, adresata korespondencji i tajemnicy źródeł informacji
Art. 81.
1. Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej.
W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta
otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie.
2. Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku:
1) osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem
przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych,
zawodowych;
2) osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz,
publiczna impreza.

zadam natychmiastowego usuniecie filmu (badz scen) ze strony magnetixu. moj wizerunek zostal tom umieszczony nelegalnie. jezele moja prozba nie zostanie spelniona bd domagal sie zaplaty badz wyciagniecia konsekwencij wobec osoby ktora nielegalnie udostepnila moj wizerunek w sieci Pozdrawiam Tomasz;)
Cywil 2013-06-27 10:06:22
Pracowałem tam ponad rok kasa jak wszędzie. Pracowałem na magazynie. Jeżeli nie masz pojęcia o pracy na magazynie i nie jesteś silny to nie polecam. Przy nadgodzinach dało się zarobić. Szef [usunięte przez administratora] wspaniały gość zawsze można było się z nim dogadać.Tak jak w każdym zakładzie są ludzie podrzucający świnie czy to poprzez pisanie wszystkiego na kartkach a potem czytania tego na zebraniach czy też poprzez bezpośrednie donoszenie do biura. Pracowałem w wielu zakładach i na ich tle Magnetix wcale nie wypada źle. Zmieniłem prace ponieważ kilku "kolegów" zaczeło mi podrzucać świnke. teraz siedzę sobie sam w serwisie i 3/4 mojej pracy siedze w necie:). Wiem że do tej pory w Magnetixie pracuje wielu wspaniałych ludzi którzy zawsze bd moimi znajomymi. Pozdrawiam Tomasz
Cywil 2013-07-01 14:27:00
anonim - 2013-06-30 14:55:48

oo a orientujesz się Tomaszu może czy warto zanosic cv w ciemno czy czekać lepiej aż pojawi sie ogłoszenie?
zostaw cv w kadrach i powiedz ze zalerzy ci na pracy. gdy tam pracowalem wielu ludzi przynosiło cv także wątpie żeby coś się w sieci ukazało skoro tak jakby magnetix ma swoja baze:)
Cywil 2013-07-02 12:44:48
anonim - 2013-07-02 10:03:08

Cywil, to znaczy gdzie dokładnie sa kadry magnetix? No i jaka jest szansa, że nowicjusz dostanie umowę o pracę?
tam zawsze dawali umowe o prace a kadry sa tam gdzi i magnetix czyli na kaczencowej.
hasan 2014-02-09 22:31:17
Nie najgorzej. Jak będziesz na produkcji to w pupę stopy dostają(odparzenia), bo buty nie są za wygodne. Tym bardziej, że nieraz trzeba zostać dłużej. Szkoda tylko, że nadgodziny idą na lewo i nie liczą się do emerytury...choć niektórym to na rękę. Znajomemu zabrali premie bo nie chciał zostać kilka razy na nadgodziny...trochę śmieszne ale do przyzwyczajenia. trzeba tylko być dyspozycyjnym dla firmy i będzie dobrze. Duży plus, że cały czas się coś zmienia i firma idzie do przodu. (usunięte przez administratora)podejrzewam że niedługo będzie kilka dodatkowych miejsc pracy jak zrobią kolejne badania na obecność tych świństw. Faktem jest ze najlepiej samemu złożyć podanie o pracę.

Dla zainteresowanych, życzę powodzenia
danek 2014-02-18 12:27:19
Obecność jakich świństw ???
danek 2014-02-18 12:35:00
Proszę o odpowiedź o jakie świństwa chodzi ( chemia i takie tam ????? ) to bardzo ważne dla mnie a zamierzam iść jutro na rozmowę rkrutacyjną.
hasan 2014-02-27 19:41:17
tak, chemia i takie tam

ps: Gratulacje dla decydenta, który ponoć stwierdził, że jak będzie trzeba to całą załogę wymieni w przeciągu miesiąca...prawie mu się to udało...
brygadzista (?) 2014-03-27 21:51:20
Szanowni państwo zasiadajacy w zarządzie firmy jeżeli płacicie pracownikom mniej niż w innych zakładach produkcyjnych dlaczego się dziwicie gdy nikt nie chce podjąć współpracy na dłuższy okres? Problem nie tkwi w szukaniu pracownika rzędowego w miejsce którego szukacie pseudo brygadzisty. Zobaczcie jak to wygląda w innych zakładach np. Hutchinson tam zarobki netto są wyższe niż u was brutto...
Ewa 2014-05-12 23:37:54
cześć :) mam pytanie na ile zmian pracuje firma? Praca w weekendy, 4 brygady, 3 zmiany czy jednozmianowa od poniedziałku do piątku? Z gory dziękuję za odpowiedź ;)
novu 2014-11-03 10:52:08
Witam
Jakie są zarobki na produkcji w magnetix i czy są przyjęcia ?
proszę o odpowiedź z góry dziękuję i pozdrawiam.
marko 2015-01-22 03:01:06
Ja sie z tym nie zgodze, bo może i owszem, trzeba miec za co żyć i nie mysleć, czy starczy do kolejnego miesiąca, ale napiszcie proszę jak tu jest z atmosferą? Co mi z wielkich zarobków, kiedy jest wyścig szczurów i nie można czasem wyjść z kumplami z pracy na piwo. Jak tu z takimi rzeczami, sa czasem wyjścia integracyjne?
Junior 2015-03-25 07:57:28
Zwykle ludzie patrzą tylko i wyłącznie na kasę. Sprawa jest też w tym przypadku dosyć prosta. Magnetix znajduje się w Łodzi, nie jest jedyną firmą, która działa na rynku łódzkim, więc zawsze jest możliwość skorzystania z pracy u konkurencji, a jeżeli i to by nie pomogło to spora rzesza ludzi codziennie dojeżdża do Warszawy, gdzie zwykle już oferują lepsze pieniądze.
i 2016-08-31 16:29:54
Organizacyjny i mentalny skansen PRL-u.
Brak szkoleń, brak kompetencji, brak kultury osobistej.
Szczerze nie polecam firmy na jakiekolwiek stanowiska umysłowe.
gk 2016-09-06 02:06:17
Na ich stronie pisze:
Aktualnie poszukujemy:
Magazynierów
Operatorów przewijarko – przeglądarki wyrobu gotowego
Operatorów maszyny laminującej (laminarka płomieniowa)
ds 2016-09-06 15:57:18
Pewnie, że praca biurowa jest w porządku @ania, bo przecież zawsze jest szansa na odpowiednią podstawę zarobków a i tak dorzucają jeszcze do tego socjale. Wiecie czy wypłata jest terminowa? Pewnie tak, bo wszystkie inne socjale również są na czas. Pozdrawiam
Zainteresowany 2016-11-17 17:11:04
O jakich socjalach mowa? Sa jakies paczki na swieta, wczasy pod grusza?
Zostaw swoją opinię o magnetix - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie magnetix