Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Piciek

Czyżby przestali dawać aneksy do umów i wypowiedzenia? Czy przez ostatnie 2 dni lutego nadrobią zaległości?

Ono

Podwyżki tylko Mz a liderzy nie ?!

Hej nie narzekajcie tak na zarobek nie jest najgorzej delikatesy centrum zarabiają dużo mniej tylko po co te zmiany już moja babcia mówiła jak coś jest odo wszystkiego to jest od niczego

Mimi

A ja tylko czekam kiedy wezmą się za nieudolnych MM i ich zastępców MZ. Mam nadzieję, że to w krótce nastąpi.

@Mimi

Menadżer podwyżkę za co ??

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Podwyżki ale nie u nas :)

Od marca 2018 stawki płac w Lidlu wzrastają o 9,3 proc. w stosunku do poziomu wynagrodzeń z roku ubiegłego.  Pracownicy Lidla mają zarabiać od 2800 zł do 3550 zł brutto na początku zatrudnienia. Po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu – 2950 zł do 3750 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy od 3 150 zł do 4 050 zł brutto. Co na to największy konkurent Lidla, czyli Biedronka? Informację o podwyżkach pensji w Lidlu komentuje dla Strefy Biznesu Arkadiusz Mierzwa, kierownika ds. komunikacji korporacyjnej w Jeronimo Martins Polska: "Jak widać, wprowadzona już od 1 stycznia 2018 roku podwyżka płac dla pracowników Biedronki, ma wymierny wpływ na rynek pracy w całym sektorze handlowym. Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, podniósł wynagrodzenia pracowników zatrudnionych w sklepach oraz centrach dystrybucyjnych już od stycznia 2018 roku o kwotę od 200 zł do 550 zł brutto, w zależności od lokalizacji, stażu pracy i konkretnego stanowiska. Była to już czwarta podwyżka pensji w Biedronce w ciągu dwóch lat. W sumie podwyżkami tymi objęto ponad 60 tys. osób zatrudnionych w JMP, co wskazuje na ich niespotykaną skalę”.

Projekt laddy
@Podwyżki ale nie u nas :)

Masakra

:-)
@Podwyżki ale nie u nas :)

Ja pier...... To lepiej tyrac w takim Lidlu.... Przynajmniej wiadomo za ile

Ktoś coś?

Czy zna ktoś kolejność regionów w jakich wchodzą wszystkie zmiany strukturalne?

Wolnewyje bane

od marca wszyscy vklowie przechodza na 3/4 etatu,kilkunastu idzie na odstrzał(ewentualnie propozycja stanowiska MZ),docelowo od 10 do 15 marketów na jednego regionalnego,wiadomość 100% potwierdzona

franek
@Wolnewyje bane

A co ze zwykłymi pracownikami?

To ja
@Wolnewyje bane

Hi hi hi. Dobrze im, niech poczują na własnej skórze te cudowne zmiany. Nie wspomnę już o MM, wciskanie kitu pracownikom o cudownych zmianach, które mają ułatwić pracę.

Ggg
@Wolnewyje bane

Wiesz cos o personalnych? Co zdecydowali na spotkaniu?

A co z mm

ola

jakie bzdury wypisujecie

@Wolnewyje bane

Nie ma takich etatów na kierowniczych stanowiskach co za bzdety...

@Wolnewyje bane

Takich bzdur dawno nie czytałam.

@Wolnewyje bane

Wrescie wzieli sie za nie robo

Nadine 21

Pomorskie kasa główna dwie możliwości: degradacja i zachowana przez sześć miesięcy pensja MZ lub wypowiedzenie i 3 miesięczna odprawa .Mój wybór "wypowiedzenie"

Mnie tez to czeka
@Nadine 21

Hej. A kto wręczył Ci papiery i kiedy to było? Ostatniego czy pierwszego? Mialas czas na zastanowienia? Czy odrazy musialas podjąć decyzję.

@Mnie tez to czeka

Nie ma czasu na zastanawianie się musisz wybrać id razu

@Mnie tez to czeka

MM wręczał ostatniego

IGA
@Nadine 21

Nie prawda zgodnie z przepisami masz prawo zastanowić się. Tylko wypowiedzenie musisz podpisać. Nie znacie zasad i sami wybieracie zło.

@Nadine 21

Nasz region jeszcze czeka Nie wiemy kiedy ta epidemia do nas dotrze.Pracujemy z miesiąca na miesiąc ,a kiedy zbliża się ostatni zastanawiamy się,czy wyrocznia już wchodzi do marketu. Szkoda tylko ,że człowiek pracuje już bez celu.A Tobie życzę powodzenia na nowej drodze zawodowej Myślę, że może być tylko lepiej.

Róźa

Czy są juz markety po reorganizacji z kasami samoobsługowymi co robi kasa główna co zrobili z kasjerkami i informacja. U nas ma być niedługo reorganizacja i nic nie mówią co z nami będzie głównie chodzi mi o dział kas. Z góry dzieki

@Róźa

Kasa główna spędza większość czasu przy kasach sco.Nie jest różowymi, stoisz jak słup albo latasz do jednego klient kilka razy. Ciężko czasami nad wszystkim zapanować. Już lepiej siedzieć na kasie. Kasjerki bez zmian, tylko częściej pracują na działach.

Piciu

Witam. Mam stanowisko - pracownik przyjęcia towaru z obowiązkami konserwatora. Czy wiadomo coś o likwidacji tego stanowiska od marca? Bo oczywiście od MM nic nie można się dowiedzieć!

Kaufi
@Piciu

Likwidacja będzie od kiedy ro zależy od regionu

Mocny

Mam pytanie odnośnie ekspedjetki pracującej w wolominskim kuflandzie,wiadomo mi tylko że ma na imię Patrycja czy ktoś coś, dziękuję z gory

Todi
@Mocny

Podejdź do tej "ekspedjentki" i sam zapytaj. Trza być twardym a nie "miętkim " ????

Pracus

Jak u was na markecie są wypłacane "5",w bonie czy gotowka

5zł
@Pracus

Nieoficjalny zakaz w bonach.Przecież GÓRA nie może wiedzieć, że są kolejki i ze brakuje ludzi na markecie.

ktoś
@5zł

właśnie

Kazik
@5zł

Dajecie się tyle wam Powiem. Vkl nie chce widzieć problemu, boicie się go wiec nie wyplacacie bonów. Brakuje ludzi to pokazcie to, inaczej nic się nie zmieni. Walczcie o swoje. Niech vkl pokaże ze potrafi rozwiązywać problemy a nie tylko straszyć zwalniać i każąc robić za czterech.

szpilka
@Pracus

W bonach normalnie wypłacamy.

Zatroskana

Po 8 latach w tej firmie odchodze.Bardzo zgrani ludzie. Duzo delegacji. Dzieki. Natomiast wyplata ...... wiadomo. nieadekwatna do obowiązkow. MM pilnujcie sie. Mobing zastraszanie pracownikow nie pomogą. Lizusy przesiadujace na palarni, za Was tez się w końcu wezmą, albo góra albo Ci, którzy zapier.... na hali żebyście mogli mieć 6 przerw a dymka. Dzięki i uciekajcie. Lepiej nie będzie!!!!

Byby

Napiszcie, jakie decyzje zapadły na spotkaniu w Warszawie

Byłaperson:)
@Byby

Będzie jedna regionalna,a reszta ma do wyboru trzy opcje.Albo degradacja, albo przekwalifikowanie na lidera lub menedżera, oraz trzecia opcja wypowiedzenie.

Asik

Słyszałam że po zebraniu z panem Ginterem zapadła decyzja w sprawie Liderów, zostają na swoich stanowiskach...kto się cieszy ?????

Zdziwiony
@Asik

Za pol roku sami odejda jak bedzie taka roznica plac i obowiązków..

:-)
@Zdziwiony

To znaczy jaka jak masz jakieś info to podziel się z kolegami.....

Dana
@Asik

Powinni wszystkich darmozjadów Liderów zdegradować i Menedżerów też...

Darmo zjadł
@Dana

Hihi????pewnie to dzięki Tobie tak darmo jemy

Uouiu
@Asik

Czy są markety po reorganizacji i nie ma info

@Dana

Darmozjadow powiadasz..... Ha dobre sobie..... Pewnie jesteś z tych pracowników którzy sciemniaja między regalami i tylko patrzą na zegarek kiedy to minie owe 8 h... A jak owi Darmozjadzi każą Ci trochę popracować to na drugi dzień biegniesz do lekarza po l4 bo tak się napracowalas..... A przez takich jak ty sciemniaczy cierpią pracownicy którzy uczciwie PRACUJĄ!!!!!!

Edek

Czy wszyscy tak pracujecie?pon 14 wtorek wolny sroda 14 czwartek 10 piątek 6?jak u was ?dobowy odpoczynek jest zachowany czy nie?

Kazik
@Edek

Tak. Jest zgodnie z zasadami 11 h przerwy miedzy zmianami musi być zachowane. Kończąc prace o 22:00 następnego dnia możesz przyjść najwcześniej o 9:00.

Co maja oznaczac szkolenia bhp po wdrozeniu oliviera czyzby zwiazane ze zmiana stanowisk

Kt
@anonymous

Jak najbardziej ze zmianą stanowisk. Teraz wszyscy są pracownikami marketu i muszą być przeszkoleni szczególnie kasjerki które nie miały takich szkoleń.

@Kt

Likwidacja stanowiska wiaze sie z odprawa jak sie nie zgadzasz na dalsza wspolprace

TK
@anonymous

Przecież dostajesz odprawę jeśli nie chcesz dalej pracować i nie przyjmiesz aneksu na kasjer sprzedawca

Anka
@TK

Ile należy się tej odprawy?

@@@
@Anka

Boszsz w jakim Ty kraju żyjesz? Pytania jak w przedszkolu

Do byłych Wbl i MZ kas.

Witam. Proszę o informacje jakie argumenty zostały użyte przy wręczania wam aneksów likwidacji stanowiska, bądź wypowiedzenia? Czy likwidacja tego stanowiska nie jest pozorna likwidacja? Co miałoby się zmienić w zakresie waszych obowiązków? Kto wtedy jest twoim bezpośrednim przełożonym?

Pole
@Do byłych Wbl i MZ kas.

Argument jaki podają to, polityka firmy. Obowiązków dodają, a kasę obcinają. Dochodzi pełnienie funkcji kierownika dnia, zamykanie i otwieranie marketu. Przechodzi się na Food, jako kierownik Kas odpowiadasz i za Kasy i za Food. A praca wygląda tak że siedzisz na kasie całą zmianę bo nie ma kogo posadzić, a potem opierdalają Cię, że nic nie zrobiłeś. U nas jest już regionalna personalna, na każdym markecie z regionu albo pozwalniali albo podegradowali personalne. Dali im umowy na kasjer-sprzedawca i aneks z obowiązkami administracyjnymi, czyli dalej robią to co robiły tylko, że za mniejsze pieniądze. Nie wiem po co ta regionalna personalna nic nie robi tylko na palarni u Nas przesiaduje.

jaaaa
@Do byłych Wbl i MZ kas.

Żadnych rzeczowych argumentów nie użyli chcieli pozbyć się pracownika to się pozbyli. Czy jest to pozorna likwidacja pewnie tak , ale co z tego ........

Nadine21
@Do byłych Wbl i MZ kas.

Przyczyną Są zmiany organizacyjne w strukturach zatrudnienia pracodawcy skutkującą koniecznością likwidacji stanowiska MZ kas

Strazniczka
@Nadine21

Likwidacje są pozorne ale czy ktoś coś coś tym zrobi mam nie ze nie bo nikomu się nie chce A szkoda bo jakby z każdego marketu zlikwidowany menedżer swdl do adwokata To N prZySzłość nie liwkidowali by alpozornie ważnych prZez nas stanowisk Tak samo najpierw zlikwidowali 912 dali im kasjer sprzedawca te 912 które nie prZyjęły nowych nkow musiały się pożegnać A Yerba jedna taka Pani ktora sie pozegnala w jednym markecie w lodi pracuje na drugim markecie w lodZi J pracownik porządkowy na pół etatu .... Bez komentarza Ma kas likwidują A tworząLZ A gdzie zachowanie 18 m-cy prZed ponownym zatrudnieniem mz kas A lider kas to to samo stanowisko takie same obowiązki tylko kasa mniejsZa Ma to stanowisko kierownicze i lz również przekręt w biały dzien

Bogna
@Strazniczka

Czy jak dostaje wypowiedzenie to muszę opracowywać okres wypowiedzenia? Czy groza mi jakieś konsekwencje za wolne kasowanie? Lub mogę powiedzieć ze juz nie będę siedziała na info, chce wykładać towar na półkach?

MC Hammer
@Strazniczka

Nie mogę odczytać Twojego bełkotu

mag pt
@Nadine21

I w taki oto sposób płaczą teraz wszyscy MZ Kas, a najgłośniej Ci co gó*no robili a kase brali bo to było jedno z cieplejszych stanowisk w starej hierarchii (najmniej pracy fizycznej) i mega duże pole do ściemniania jak się chciało. Oczywiście nie generalizuje bo byli na tych stanowiskach ludzie którzy zasuwali jak roboty ale nie oszukujmy się, że większość tych stanowisk była obsadzona obibokami z najwyższej półki...

Kaufi
@mag pt

O ktoś prawdę powiedziawszy jak by o tczewie pisał

@mag pt

No tak. Takie rzeczy piszą tacy co potrafią tylko wydrukować cenówki i wyłożyć towar w półki. Stanowisko Kierownika Kas wymaga dużo więcej umiejętności niż stanowisko innych Kierowników na markecie.

ono

Takk zwłaszcza siedzenia tylko na kasie się uśmiałem

Kasy
@ono

Tak do obowiązków Kierownika Kas należy tylko obsługa kasy fiskalnej... Śmiechu warta jest twoja opinia.

mag pt

To skoro wymaga ponadprzeciętnych umiejętności i wymaga więcej umiejętności niż u innych kierowników to dlaczego je zlikwidowali? I dlaczego w większości marketów utarło się, że osoby na tych stanowiskach to najwięksi ściemniacze jacy są na markecie?

Kasy
@mag pt

Dlaczego tak się utarło, bo naszą pracę wykonujemy głównie w kasie głównej za zamkniętymi drzwiami, gdzie inny nie mają wstępu i nie widzą jak pracujemy. Teraz zlikwidowali większość pracy papierkowej lub przekazali pracownikom centrali, dlatego zlikwidowali to stanowisko dla oszczędności.

@mag pt

Tak,to prawda nasza kierowniczka tez tak była,przychodziła jak jej pasowało,siedziała i tylko jadła,do pracy przychodziła ale co z tego - kasa główna wszystko robiła za nią.skończyło się jak wprowadzili karty do odbijania,bo swoich godzin nigdy nie zrobiła.

Wbl kas
@superniania

Nigdy jako wbl kasy nie wyszlam przed czasem. Niejednokrotnie zostając dłużej bez wpisywania godzin. Niezły układ z hl musiała mieć ta Pani...

franek
@Wbl kas

U nas bywało też że czasami nawet była w grafiku a nie przychodziła wcale niby na odróbkę , którego nigdy nie było.

@Wbl kas

Tak...my dostawałyśmy ochrzan za pierdoły a taka paniusia mogła wszystko

Wbl kas
@franek

To bardzo słabo. U mnie to by nie przeszło. Wyrazy współczucia. Ja bym z takim wbl odrazu zrobiła porządek.

@Wbl kas

Jak masz plecki u HL i regionalnego żyjesz jak pączek w maśle...

Środkowa Polska

Hej, Kochane Personalne, odsłońcie choć rąbka tajemnicy jakimi "newsami" Was uraczyli na zebraniu w Warszawie.

łakomczuch
@Środkowa Polska

A pączki były?

ota

Czy przy zmianie na kasjer sprzedawca dostawaliście tylko nowy opis stanowiska czy też aneks do poprzedniej umowy

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska