Opinie o Kaufland Polska w Rokszyce

Jak zlikwidują te bezsensowne "5" za kolejki to i klient będzie bardziej zadowolony i pracodawca. Ten pierwszy nie będzię poganiany przy kasie,że ma szybciej się pakować bo następni czekają i na zegarek patrzą. A może pięć zlotych wpadnie. I Ci drudzy będą mieli wysoką produktywność ,bo jak wiadomo im dłużej klient przy kasie tym wyższa produktywność. Mówię tu o nie zakończonym paragonie.

na jakich zasadach jest to przyznawane ?SZOK I KPINA

Drf

Top employer 2020 dla Kauflandu Hmm dopiero ledwo się zaczął rok 2020 a oni już mają za ten rok nagrodę ???????? Śmiechu warte najlepszy pracodawca... Oby jutro związek jedność pracownicza zrobili z nimi porządek.

Radek Przypadek

Kaufland Polska uznany Top Employer 2019. Nadaje się na pasek do TVP ????

M
@Radek Przypadek

Lepiej TRWAM takie cuda w Kauflandzie

Sprzedawca

Strasznie długie Pauzy pomiędzy jednym pytaniem a drugim

logo firmy Pracownik restauracji pracowniczej
Rokszyce
Samsic Polska Sp. z o.o.
Nowa87

Jak to jest u was z urlopami 2 tygodniowymi? Dogadujecie się z dyrektorem czy sam wam ustala kiedy jemu pasuje? Czy jest u nas coś takiego że 2 tygodniowy urlop mamy wykorzystać w okresie letnim tj czerwiec-wrzesień? Czy ma dyrektor prawo kazać iść na taki urlop np w kwietniu?

Zyyata
@Nowa87

U nas normalnie w okresie letnim .

@Nowa87

To samo czysta dyktatura jakby nie wiedzieli że urlop należy do nas

Beti

Ike zarabia personalna regionalna?

@Beti

Tyle co 912

Gabik40

Witam Chciałam zapytać jak wyglądają na chwilę obecną zarobki na 3/4etatu netto??? Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i zaproponowano mi 1950zl brutto i 400 zł premii Czy da bony na święta premie dodatkowe ubezpieczenie grupowe??? Bardzo proszę o odp na temat socjalny Dziekuje

Kama
@Gabik40

Witam, ja pracuje na 3/4 etatu, mam pensje koło 2tys na rękę a więc w porownaniu z innymi marketami nie jest źle. Do tego bony świąteczne, paczki, pakiet socjalny, karta multisport, dodatkowe ubezpieczenie, imprezy integracyjne. Kierownictwo dobrze traktuje pracowników. Grafik można sobie dopasować.

ble,ble
@Kama

Grafik można sobie dopasować... ha,ha,ha. Kierownictwo dobrze traktuje pracowników... no to jeszcze lepsze...ha,ha,ha

były
@Kama

2 tyś na rękę.. majątek po prostu

Maria

Co z tymi podwyzkami 800 zl ?, ktos cos wie

Jadzia
@Maria

Przecież było że nie dogadali się .i co lepsze wcale nie chcą dac nawet złotówki a gdzie 800zł .śmiech na sali

ble,ble
@Maria

Uważam, że jeśli związki "wywaliły" dwa "poematy" na forum na temat ich starań o podwyżki to powinni także napisać jak ta wojna się skończyła. A tak naprawdę to mi to wygląda na "pic na wodę fotomontaż". I tyle. Dziękuję z uwagę.

Niki
@ble,ble

Doładowanie.. Też tak myślę i od jakiego czasu o tym słychać i co...

Maria
@Jadzia

To w takim razie obiboki MM i wyżej będą sami (usunięte przez administratora) bo nikt za najnizsza krajowa w tym (usunięte przez administratora)robic raczej nie będzie. No i wiadomo lizusy zostaną. Dla ktorych jest specjalny grafik i przywileje. Odradzam każdemu chcącemu sie zatrudnic tą firmę. Żenada.

Niki
@Maria

U nas za lata pracy.. Za staż nic nie dają do pensji a nawed w szkole za lata pracy sprzataczke docenia.. To jest jakaś masakra może czas zamknąć kauflandy jak sobie nie radzą

????
@ble,ble

To nie jest wojna ,to upominanie się zgodnie z prawem o godne wynagrodzenie za ciężką pracę.Zapraszamy czynnie do wsparcia Wszystkie Markety ,, Kauflad"W ,,Jedności" siła. Znajdź kontakt do nas.Czekamy na Ciebie.

Marzena
@Maria

Żadnych podwyżek nie będzie. Wszyscy dostali. Kauflandu nie stać na podwyżki niestety. Polecam zmienic prace bo tu murzynom 1 zl nawet nie skapnie. Premie dla MM i nowe samochody pochłonęły całe oszczędności. Kpina i g.... na kółkach. Odradzam prace....

@Marzena

Czyli na marcowe choćby 200 zł nie ma co czekać?

@Marzena

Podwyżek nie będzie,bo Wasz pracodawca przejmuje 3 lokale po Tesco,Gdańsk,Kraków,Warszawa.Nie narzekajcie pracujecie w zagranicznej firmie z tradycjami.Cieszcie się,że macie pracę.Pracujcie udzciwie,bo Wasze niektòre markety wyglądają jak przed likwidają.Zadbajcie o logo tej firmy,bo konkurencja Was bardzo wyprzedziła pod względem jakości obsługi klienta...

wrrr...

Nasze markety wyglądają jak przed likwidacją???(usunięte przez administratora)!! To jak ma lepiej wyglądać gdy nie ma obsady jak należy??? Ja mam dość takiej pracy z której wracam tak skonana, że nie mam siły już na nic. A Wy któregoś roku, zrobiliście akcję pt. "jakie mamy hobby" . To kpiny z nas. Ja nawet nie spotykam się już ze znajomymi, bo wolę odpocząć od tego harmidru,którym nas częstujecie codziennie, odespać, czy zwyczajnie poleżeć w ciszy. Praca w dzisiejszych czasach nie powinna kojarzyć się już z (usunięte przez administratora)a w naszej firmie taką jest, niestety. Firma posiada 200 sklepów w Polsce a Wy mówicie, że Was nie stać na podwyżki gdy tymczasem wszystko poszło strasznie w górę i te nasze pensje są zupełnie niewspółmierne do kosztów życia.

Smutasek

O proszę wypowiedział się jakiś Mm albo Vkl zapraszam na sklep popołudniu, proszę bez niczyjego wsparcia, posiedzieć na kasie, później na info, posprzątać kibelki, uporządkować cały sklep, a żeby coś uporządkować to trzeba jeszcze zatowarować a i jeszcze przecież na mięsnym kolejka trzeba wspomóc Życzę miłego dnia w pracy

Qwert
@Smutasek

Prawda, góra o tym dobrze wie tylko przemyka oczy bo teraz ważniejsze wyniki - nie klient czy pracownik, dla tego sklepy wyglądają jak wyglądają.

Zofia
@ble,ble

Związki zawodowe co jakiś czas wrzucają takie rewelacje, żeby pozorować, że coś robią. A tak naprawdę nic nie robią, prócz pilnowania swoich stołków. A barany płacą na nich składki. Płaćcie dalej i czekajcie na świetego dygdy.

BYŁA PRACOWNICA

PROSZĘ NIE OBRAŻAĆ MOICH KOLEGÓW I KOLEŻANEK Z SIECI KAUFLAND W CAŁEJ POLSCE!!! "CIESZCIE SIĘ ŻE MACIE PRACĘ????..., PRACUJCIE UCZCIWIE???? ZADBAĆ O LOGO FIRMY????" DROGI ZARZĄDZIE KAUFLANDU I INNI WYJĄTKOWO MĄDRZY: 1) CIESZCIE SIĘ ŻE MACIE PRACOWNIKÓW - Z TEGO CO WIEM TO WIĘCEJ OD WASZ ODCHODZI NIŻ PRZYCHODZI :D 2) ZATRUDNIAJCIE I PŁAĆCIE UCZCIWIE A NIE JAKIEŚ GROSZE I ZATRUDNIANIE NA 3/4 ETATU CZY TAM 1/1000000 ETATU 3) ZADBAJCIE O PRACOWNIKÓW - WTEDY ONI ZADBAJĄ O LOGO I PRESTIŻ FIRMY NA RYNKU. (usunięte przez administratora)

januszek

kaufland wszedzie przejmuje sklep po tesco nie tylko wawa krk gdańsk . nawet w mniejszych miejscowościach

Drer

Trzymajcie w kciuki bo ostatnie zebranie centrali ze związkami to 3 luty. Wszystko się rozstrzygnie .

To skrajna nędza

Nikomu nie polecam pracy w tym bałaganie. Skrajna nędza jesli chodzi o traktowanie pracownikow przez wyzsze szczeble, zero kultury osobostej, braki w wyksztalceniu wiekszosci pracownikow, a praca to degeneracja umysłowa. Nikt nie wspolpracuje i nie rozumie zadnych procesow w firmie szkodzac innym. Nigdzie sie z takim syfem pracy nie spotkalem jak tam. Szczerze odradzam nawet jesli czlowiek nie ma wyjscia, jest mnóstwo innych miejsc na rynku pracy o podobnoe niskich placach. Praca dla osob ktorym wszystko jedno z zapedami do masochizmu. Dla dyrekcji nie jestes czlowiekiem tylko robotem a dla klienta sługusem i parchem ODRADZAM !!!!! A jak mowia ze jest inaczej to klamstwo, wiem bo bylem, tak jest na kazdym markecie bez wyjatkow.

Prawiebylypracownik
@To skrajna nędza

Zgadzam się w 100000%

M
@To skrajna nędza

A ja się nie zgadzam .

PRACOWNICA

Właściciele kauflandu porozmawiajcie z pracownikami a dowiecie się prawdy o nieudolnych dyrektorach i niepotrzebnych wbl oszczędności są wszędzie tylko ich nie widzicie bo dyrektorzy zamydlają Wam oczy

Pracujaca
@PRACOWNICA

Dobrze napisane. U Nas dyrektor nie potrafi nic. Tylko głupio dogadywać a skaner do Niego to wielka magia i o czym my tu mówimy. A wazelina to mu się z kieszeni wylewa. Masakra jak tak można dla pieniędzy mieć brak godnosci

ola
@PRACOWNICA

prawda na 3 pracownikow jest kierowniczka i wbl w jakiej firmie są takie bzdury w kauflandzie powinien być tylko dyrektor i zastępca a nie rozdmuchane nieudolne kierownictwo zarabiające krocie

ono
@ola

To trzeba tym"nieudolnym" kierownikom powiedzieć, że mają się zabrać do pracy .Wszyscy na forum tacy mądrzy, jak ładnie pięknie się wypowiadacie. O problemach na markecie się rozmawia , a nie plotkuje na forum .

Nikola
@ola

Jakie krocie...?Wiesz ile kierownicy zarabiają czy spekulujesz? Jestem co prawada tylko LZ i to niezbyt długo. Nie mam pojęcia jak w innych marketach ,ale u nas na te" krocie "trzeba sie narobić . Nie siedzimy przed komputerem bo na to czasu szkoda. Przerwy mamy tak jak wszyscy i tego pilnujemy.Jak skonczymy robic swoje to pomaga sie innym. U nas nikt za nic nie robienie, kasy nie bierze. Jednak tak jak wspomnialam ,wypowiadam sie na podstawie własnego marketu.

Obecnypracownik

Cześć, czy macie może jakieś bliższe informacje na temat podwyżek? Wiem od VKL, że mają być. Niestety nie wiem w jakiej wysokości i od kiedy mają obowiązywać. Jeśli ktoś coś wie, niech podzieli się wiadomościami. Z góry dziękuję

Renata
@Obecnypracownik

Jak będą podwyzki to z dniem 1 marca jak zawsze. W lutym zawsze przecieki są. Podwyzki muszą dac bo inaczej ludzie będą odchodzić. . Może dadzą 100 zł brutto.oby wiecej

Angel blue

Jestem oburzona. Na początku Kaufland głosił owoce i warzywa 1 jakości. Już po paru mies. Można było przekonać się że są 2 lub 3 jakości. Po kilku latach nic się nie zmieniło roznosza gazetki a tu pełno produktu. A w rzeczywistości połowy nie ma. Dziś miały być filety z kurczaka za 9.99 jestem o 9 i już niby nie ma albo nie było lub były tylko sklepikarze hurtowo wykupili a przeciętny obywatel nie może kupić. Kaufland z jednej strony jest hurtownia dla zaopatrzenia sklepikarzy a z drugiej strony co zostanie czyli resztki lub nic to dla zwykłych klientów bo dyskont cenowy.

@Angel blue

Po pierwsze to trzeba było wstać rano A nie spać. po drugie to kupują mięso do restauracji nie sklepikarze po trzecie to G...no cie obchodzi co kupuje.kaxdy ma prawo kupić tyle ile chce. A jak ci przeszkadza to idź sobie do innego sklepu jak ci nie odpowiada.

puk puk
@Angel blue

Myślę , że patrząc na markety to Kaufland ma jakościowo dobre owoce i warzywa noo ale jeśli ktoś kupuje o godzinie 20 to wiadomo , że z całego dnia zostają resztki przemielelone pomacane przez klientów. Co do promocji jak za dużo źle jak za mało też źle .

IzaK38

Jakie są obecnie zarobki netto na 3/4etatu Czy Kaufland oferuje pakiet socjalny??jeżeli tak to jaki?? Szukałam na necie Ale jest wiele sprzecznych informacji

Xdx
@IzaK38

1900 na rękę plus paczki świąteczne bony na święta i do tego karta Multisport

Iza38
@Xdx

Xdx Dziękuję za informację A proszę mi jeszcze powiedzieć na czym polega praca na mroźni

Xdx
@Iza38

Od mrozni trzymaj się jak najdalej praca na mrozni liczy się z pracą do nawet 4 godzin układania i przekładania palet a i tak jak będzie coś nie tak to i tak baty dostaniesz ogólnie odradzam pracę w tym pożytku zła

bienia

masz racje najniższe pensje w handlu a dyrektorzy jeżdżą najdroższymi furami gdzie jest logika właściele kauflandu

Jaa

Dam ci radę, startuj na dyrektora będziesz miał szanse na BMW na lepszy standard .Myślę , że mierzysz wysoko i twoja ambicja nie jest adekwatna do wynagrodzenia . Życie polega na realizowaniu się a nie narzekaniu

wrrr...
@Jaa

Drogi Dyrektorze jakiegoś marketu, nigdy nie miałam, nie mam i nie będę miała ambicji dyrektorskich. To nie o to chodzi Szanowna Pani/Panie Dyrektorze. Chodzi o zwykłą, ludzką obiektywność i przyzwoitość. Tyle na ten temat.

praca w nadgodzinach nikt nie pyta się czy możesz po prostu musisz zostac i mają to głeboko gdzieś że masz też życie prywatne dla firmy najważniejsze są tabelki za taką prcę pensja to wielkie rozczarowanie

@pracownik

Masz pretensje do pracodawcy, że nie umiesz odmówić?

ONA

Czy wiecie coś na temat tych cudownych paczek świątecznych, czytałam co dostaną biedronki i Lidl, Kauflandzie Bogaty Niemiecki Wstyd i Hańba

@ONA

Polskie słodycze w Kauflandzie Kaufland pracownikom przygotował karty prepaid oraz paczki świąteczne. Te pierwsze będą zasilane kwotą do 550 złotych, która będzie uzależniona od dochodów zatrudnionych. Bony będzie można zrealizować w marketach sieci, a wykorzystanie ich nie będzie ograniczone czasowo. – Prócz tego przygotowane zostaną także specjalne świąteczne paczki mikołajkowe. Ponieważ Kaufland stawia przede wszystkim na polski asortyment, w paczkach znajdą się ulubione polskie produkty spożywcze, słodycze i inne specjały. Zawartość paczki będzie dopasowana do oczekiwań samych pracowników wyrażonych w ramach konsultacji. W tym roku rozdamy ponad 15 000 takich zestawów – komentuje dla Bankier.pl Małgorzata Jabłońska z biura prasowego Kaufland Polska.

@Cbd

Do 700 zł dla pracowników Lidla Zatrudnieni w Lidlu, podobnie jak inni, skorzystają z bonów na zakupy w sieci czy paczek świątecznych. – W tym roku również chcemy docenić pracę naszego zespołu i w ten sposób podziękować pracownikom za ich wkład w rozwój sieci – mówi w rozmowie z Redakcją Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communication z Lidl Polska.Pracownicy Lidla w okresie Bożego narodzenia otrzymają premię w wysokości do 700 zł na karcie przedpłacowej, a jej wysokość tym razem jest uzależniona od okresu zatrudnienia. Podobnie jak w Biedronce zatrudnieni będą mogli uczestniczyć w spotkaniach świąteczno-noworocznych, które będą organizowane w ramach zespołów lub obszarów pracy. Dzieci pracowników otrzymają za to paczki ze słodkościami.

Mlody
@Cbd

Kaufland nie docenia pracowników że stażem nowo ,zatrudniony otrzyma więcej. Kaufland dla mnie w sam raz. Mój mąż pi 2 roku pracy dostaje na rękę 600 zł na święta A ja 350 m brutto po 10.

anka
@Mlody

No, właśnie... Dlaczego wysokość bonusu świątecznego jest uzależniona od średniej w rodzinie?? To jest bonus dla pracowników przecież a nie zapomoga z MOPS gdzie zapomoga jest uzależniona od średniej" na głowę". w domu. Każdy z nas jest takim samym pracownikiem. A jeśli już wyróżniać, to wg stażu pracy i to by było sprawiedliwe. U mnie w markecie są dziewczyny, których mężowie pracują nierejestrowani i naprawdę mają bardzo przyzwoite pieniądze do dyspozycji. Osoby samotne mają tylko swoją pensję i oczywiście przekraczają próg otrzymania wyższych kwotowo bonusów. A w ogóle to powinna być premia nie za niechorowalność tylko od stażu pracy właśnie. Powinno się docenić pracownika, który jest w firmie na dobre i na złe.

@ONA

Paczka nie trafiła w Twój gust? I sruuuu hejtem. Lidl,Biedronka...nie ograniczaj się aż tak do zaglądania innym w koryto. Masz cięższą pracę niż ,,u prywaciarza" w spożywczaku? Tam zajrzyj i zobacz co dostają. No litości...ogarnijcie się z tym męczeństwem

Pracujaca
@Adam

(usunięte przez administratora) Człowiek opisuje prawdę bo paczki takie se. Wstyd bo inne markety bardziej doceniają pracowników. Za ten zapierdziel co jest przed świętami to powinni sami doświadczyć na własnej skórze z centrali to w dodatku kontrolę wysyłają parodia jakas

@Pracujaca

,,paczki są takie se". Proszę... wymieniaj, co w niej ma się znaleźć, żebyś poczuła się doceniona. A może powinne to być paczki spersonalizowane? Taki list do świętego Mikołaja wrzucany do skrzynki personalnej. Niech polata centrala po mieście sztukować paczki dla kilku tysięcy osób. A ten zapierdziel przed świętami. Hmmm...zatrudniając się, czego oczekiwałaś? Nigdy nie byłaś wcześniej klientem sklepu spożywczego przed świętami? Nie obserwowałaś co się dzieje? Żal Ci było wtedy TYCH pracowników, czy miałaś wywalone. Od tyłka strony już inaczej wygląda, co nie?

Cher
@Adam

Niech tych paczek nie robią wcale tylko niech godziwe wypłaty dadzą a za ten zapierdziel przed świętami na kartach prepaid powinno być po tysiąc zł. Większość w Polsce ma 13,14 pensje, dodatek stażowy, tylko w Kaufie 350zł na święta

NieZryj
@ONA

Nie pasuje to nie bierz. Nic wam sie nie nalezy. Dostaja to z łaski i jeszcze ma czelnosc marudzic . Zostaw, na (usunięte przez administratora) bierzesz

@NieZryj

Tyle że paczki od tego roku miały być lepsze po aferze z tamtego i opłacane z zfśs. Więc nie do końca masz rację. Rok temu było głośno po świętach że zrobili rozeznanie i lepiej wykorzystają fundusze i co? Nico. bony takie same paczki też.

@Cbd

jeszcz e trzeba napisać ilu pracowników nie przyjęło żenującej paczki świątecznej liczone w paletach bony nie powinny być liczone od dochodów wspólnych z małzonkiem bo na pensje obowjązuje klauzula tajności firmy a o0konsultacji zawortości paczki nie słyszałem

@pracownik

W grudniu 2018 rzeczywiście była duża akcja nieprzyjmowania pączek na marketach i do mc trafiło ich sporo. Dlatego też była oficjalna informacja że paczki w tym roku, ich zawartość ma być ustalona w porozumieniu ze związkami. W tym roku nie było aż tak źle, u nas prawie 100%pączek się rozeszło. Moim zdaniem w tym roku były o wiele lepsze niż rok temu

Cbd

Za 10 lat pracy dali kasę, dyplom, srebrną spinke oraz paczkę że słodyczami. Wszystko spoko tylko ta paczka mnie mocno rozczarowała bo w poprzednich latach ludzie dostawali w nich słodycze po terminie u mnie termin był ok tylko trufle, praliny i czekolada były rozpuszczone i zlały się w jeden wielki kawałek czekolady -trochę siara.

Władi
@Cbd

Hahahahaha Pinezka medal ????

kosmita
@Cbd

każdy powinien mówić co chce za te 400 zł taka jest szacunkowa wartość upominku na 10-lecie

kosmita
@kosmita

plus bonus w postaci kasy na koncie

Viper

KAUFLAND rokszyce praca super zarobki fantastyczne miła atmosfera najlepszy pracodawca u jakiego pracowałem jako pracodawca polecam go bardzo to pewna i stabilna firma dodana polecenia

centralna ojczyzna.pl
@Viper

Viperze, specjalnie wpisujesz tekst takiego postu żeby prowokować do dyskusji.

Emil
@Viper

Hahaha Kaufland Rokszyce lubisz lizać Rowa U kierownika ? No tak takie Woły Tępe Jak Ty mogą tyrać za 2 tyś

zniesmaczona
@Emil

Jak "Góra" ma mieć szacunek dla nas jak odnosimy się do siebie w sposób arogancki i prostacki? Obelżywymi wpisami powodujemy, że mają nas za prostaków i nie wykształconych parobów. To też nie dziwmy się, że nie mają ochoty dawać nam podwyżek a na nasze skargi, o obcesowym i poniżającym czasem traktowaniu nas na marketach "Góra" nie reaguje zbyt pilnie.

Igor

Bardzo nie kulinarne zachowania ze strony eksperymentów, jedzenie nie świeże ☹

Annart
@Igor

To sobie idź na zakupy do innego sklepu jak ci nie odpowiada. A nie narzekasz A i tak przychodzisz.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Rokszyce

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kaufland Polska