Opinie o ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c w Gdynia

pracownica

K - 2011-12-16 15:17:15 Witam osoba która pisze cytuje \\\". Osobiście jestem zadowolona z pracy w tej firmie, nie jestem zastraszana. Jeśli ktoś jest w stanie oczerniać firmę Ostrowski-Pilachowski anonimowo na forum internetowym, jest zwykłym tchórzem! Odwagi! Jeżeli nie podobają Ci się warunki zatrudnienia oraz atmosfera panująca w zakładzie - Pan [usunięte przez moderatora] zaprasza. \\\"Osoba ta jest najgorszego rodzaju obłudnikiem sama nie podpisuje się ani imieniem ani nazwiskiem ,zadowolona jest z tego że niema umowy o pracę po co urlop ,badania lekarskie ,no i brak przestojów.Szkoda mi Cię tajniaku .A wyrazilam swoja opinie :) nie podoba sie? won mi z forum.. śmietnik swoim robisz tutaj :)

?

Jak się nie podoba to [usunięte przez moderatora]do innej pracy.

@

Jakie [usunięte przez moderatora]!! poprostu żenada !!! Jak komus moze pasowac to ze jest kopany w [usunięte przez moderatora]!! Chyba ze jest jakims [usunięte przez moderatora] masochista !! Co to za [usunięte przez moderatora] cyt/// mi sie podoba ze tak pracuje i umowa na zlecenie/// przecież to trzeba byc niespełna rozumu zeby chciec cos takiego. Zadnego urlopu opieki niczego!! i walcz tu człowieku o dobro!! jak znajdzie sie ktos taki komu smakuja zlewki- koryta sobie kupcie a nie talerze!!

JA

Mnie i dzieci ubezpiecza mąż, a zanim osiągnę wiek emerytalny to emerytura z zus-u będzie [usunięte przez moderatora]. warta

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
:D

To gdzie Ty pracujesz, bo ja tyle nie zarobiłam w tej firmie żeby mi na 4-miesiące starczyło ( a jeszcze Święta )

Pasuje ci umowa bez ubezpieczenia? Bez żadnych świadczeń????

JA

No to negocjujcie mi pasuje moja umowa a mam umowe o dzieło.

Dana

Czyli,co? Wiadomo kto ma dobrze,super,[usunięte przez moderatora], a kto źle...tak???!!! To może podwyżka dla tych "dwóch hal" i umowa o pracę?

A w zasadzie dwie hale

JA

Nie nie jestem brygadzistką. Zarobiłam tyle że byłam w stanie odłożyć na gorsze czasy. I tak Wszyscy wiedzą kto najwięcej szumu robi, może nie personalnie ale wiadomo która hala ma najwięcej do powiedzenia na tym forum.

M.

No prosze,jakie obronczynie i rozsądne,oszczędne panie...czyżby brygadzistki? Fakt,ze u Nas w firmie plotki roznosza sie migiem....Widac to na tym forum i w pracy też czuje się jeszcze bardziej napiętą atmosferę... W około szumy i szeptania na ten temat....Ciekawe co zamierzają nasi Bossowie w związku z tym wszystkim.Wszystkie jestesmy bardzo ciekawe....no może z kilkoma wyjątkami,którym naprawde jest super! extra! Cudownie! w tej firmie... Panowie Prezesi O i P -czekamy na reakcje!!!!! A to czego wiekszość z nas oczekuje,to już wiele istotnych spraw zostało opisane na tym forum. Dopisujcie kobietki...może w końcu podziała....a może nie...

JA

Zgadzam się z tym. Jak były lepsze miesiące to sobie odłożyłam i jak nie było pracy to kasa była. A poza tym Szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego !!! W tej firmie płacą , a są takie firmy że ludzie miesiącami na kase czekają.

do czarnej

Jak chcesz zarabiać godnie, to idź na studia, skończ je i wtedy idź sobie do godnej pracy. W tej firmie było od razu wiadomo, ze praca jest wtedy, kiedy są zlecenia. Zdecydowałaś się na to, to nie marudź! Ciesz się, ze masz pracę i pieniądze. Jak zarobisz w jednym miesiącu lepiej, to można odłożyć kasę, a nie trwonić na prawo i lewo, bo jest. Ja nie odczułam żadnego zastraszania, logiczne jest, że jak jest zlecenie, to trzeba je zrobić w wyznaczonym terminie. Ludzie, przemyślcie to najpierw, a później wypisujcie takie opinie. Ja sama nie biorę pracy do domu i z tego tytułu nie dostaję później mniej pracy, nie wiem, kto takie głupoty wymyśla. Żyję na kredytach, ale dzięki pracy mogę je opłacać i mieć na życie, więc wcale w tej firmie nie jest tak źle, jak piszecie.

chodzilo mi o Marte ze sie zgadzam z kazdym jej slowem ! Pomylka ;D

Kolorowa

zgadzam sie z kazdym Twoim slowem czarna !

P.J

Należy poruszyć temat rozdawania pracy do domu,jest to żenujące ,praca powinna być wykonywana na miejscu .

wściekła

Panie [usunięte przez moderatora] przyjść na rozmowę o czym Pan pisze my na co-dzień słyszymy jak nam się coś nie podoba ,to na nasze miejsce są inni . Wiele z nas usłyszało takie teksty i to na forum ,nie wiem czy był Pan kiedyś w takiej sytuacji,są w firmie osoby które są mistrzami w poniżaniu ludzi ,a jak Pan pomyśli to już Pan wie kto jest mistrzem w tej dziedzinie.A myślę że wam jest to na rękę i dajecie na to ciche przyzwolenie.Nie jest fajnie.

Kolorowa

Ja jestem za tymi wszystkimi ktore chca godnie zarabiac i miec rozplanowana prace i co do achów i ochów to racja ze zapewne pisza to albo kabelki albo same brygadzistki zeby po prostu lepiej to na forum wygladalo ... Widac w ogole ze ploty w naszym zakladzie rozchodza sie z predkoscia swiatla skad ten domysl ? He, stad ze byla nas tu garsta a teraz wybuchla wielka afera z tymi (dobrymi haha) i tymi zlymi ... Po to jest to forum aby rozmawiac i dojsc do jakis sensownych wnioskow a nie naganiac afery , no i najwazniejsze. Tym ktorym sie dobrze pracuje, odpowiada im placa niech troche sie uspokoja z tym bronieniem szefostwa bo to juz sie staje troche zalosne.

K

hoho

Ludzie jeszcze jedno bo zapomniałam dodac NIE WALCZCIE MIEDZY SOBA I NIE WYZYWAJCIE SIE! Kazdy ma prawo do wyrazania swojego zdania na temat tutaj rozpoczęty. Zawsze bede dwie strony dobra i zła.Zgadzam sie iz trzeba teraz poczekac na krok od Prezesów niech stworza cos takiego zeby ludzie mogli wygłaszac swoje zdanie chocby anonimowo.Widza przeciez ze dzieje sie zle maja symptomy wiec jesli chca uleczyc firme powinni zaczac patrzec inaczej.

Zostaw merytoryczną opinię o ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c - Gdynia

• Jak się pracuje w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c?

Zobacz opinie na temat firmy ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c?

Kandydaci do pracy w ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ostrowski -pilachowski ul.Opata Hackiego14c