Trans-Krusz

Opinie o Trans-Krusz

Kierowca

Sebastian /to wszystko zależy w jakim dziale pracujesz. na kraju robota jest w smieciach, na miedzynarodowce więcej złomów, koksów. Kasa to dobra, jak pociśniesz to bardzo dobra.

Sebastian

@Były kierowca czy mógłbyś rozwinąć swój komentarz w sposób bardziej merytoryczny? Rozumiem, że masz negatywny stosunek do pracodawcy trans-krusz, ale chcielibyśmy się dowiedzieć nieco więcej na ich temat. Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie?

Izydor

Może poleżeć w domu ale niestety kasy nie będzie!!

Były kierowca

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła praca po 13-godzin dziennie jako kierowca za 120 zł dniówka a dodatkowo ten smród i po kolana brodzisz w śmieciach.

Zwięzłowato i na temat

Opis warunków z ich strony. Ty coś o sobie. Podejmujesz wyzwanie i zostajesz lub nie jeśli ci się nie spodoba.

Bardzo dobry pracodawca, fajnie się pracuje. Dlatego tak dawno nie pisaliście?

driver

Kupują nowe nowe Scanie pewnie nowych kierowców będą szukać na międzynarodówkę

Kiero Jurek

Robota jak robota trzeba robić żeby zarobić od ok 4 w gurę.

W tym smrodzie za te pieniądze nie warto się mazać. Powroty nie zawsze ale zdarzały się na własną rękę.

pszczyniok

kupili nowe Many szukają kierowców na międzynarodówkę

młody

przyszedłem do firmy bez doświadczenia po 2 tygodniach szkolenia sam juz śmigam tirem, polecam firmę

spinacz
@młody

Coś mało napisales

kierowca

Wozimy dla najlepszych. Z nami jestes w czolowce

heheheh

tragedia nie polecam. omijac z daleka

darek

Dobra robota. Idzie smigac

Kierowca

Brudna robota na nowych wyserwisowanych sprzętach. Weekendy w domu. Robota jest nie dla wygodnickich robionyś miętkim h... odpadasz. Pracowity da radę. Z kasą zawsze może być lepiej...

Kir

Dopalacze hyba wam zaszkodzily. Takie bajki to dziecku na dobranoc opowiadaj, jak jesteś kołek i nie umiesz jeździć to idź rowy kop. 95% kierowców wyrabia się z normą, a co do korupcji to chyba sam próbowałeś dać ze masz taką wiedzę na ten temat.

Solidny ale wymagający szef i takich samych ludzi zatrudnia.

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Krusz - Pszczyna

• Jak się pracuje w Trans-Krusz?

Zobacz opinie na temat firmy Trans-Krusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans-Krusz?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trans-Krusz?

Kandydaci do pracy w Trans-Krusz napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trans-Krusz