Opinie o Trans-Krusz

Rycho1

Aż tak tragicznie???

Piotr Wolak

Gościu co napisał ze pracowałem w Global , prawda pracowałem też płacił za KM i co ?? była sprawa w Sądzie w Krakowie i przegrał nawet się nie odwołał, a ze było nagranie ze będzie płacił za KM i tylko dla Sadu ta wiadomość mi nie groziło więc Firma Trans Krusz te będzie miała sprawę za jazde za KM itd. SPrawa już trafiła do PIP a potem do Sądu pracy

Prokurator
@Piotr Wolak

Chyba nie masz się czym chwalić!!!!!

@Prokurator

Następny kozak to tylko Nick daje ,.leszcze

Rycho1

Powiedzcie jak wygląda w firmie robota na międzynarodówce? Jakie ładunki się wozi i po jakich krajach. Jak z wynagrodzeniem. Liczę na konkretne odpowiedzi, dziękuje.

Były
@Rycho1

Polecam isc bezposrednio do pracodawcy, tutaj niedorajdy zyciowe beda cie zniechecac i wieczorem czerpac z siania hejtu ucieche w kabinie

@Rycho1

były niewolnik ci napisał jak jest płacone i to wszystko prawda. Szefa nigdy nie zobaczysz, wszystko załatwiasz przed Niby Dyrektora , Zjazd niema na baze tylko zostawiasz auto na parkingach.

Rycho2
@Rycho1

Popieram "Byłego" - idź do biura i rozmawiaj o konkretach tutaj niczego się nie dowiesz... to strona dla narzekaczy!

Sędzia

Mistrzowi bańki robić się nie chce kilometrów leci w ciągu dnia w ch*ja robi bańka co umie najlepiej Nudzi mu się i lata po sądach

@Sędzia

Nawet jaj nie masz żeby napisać swoje dane , jesteś pałą jak wszyscy w tej firmie

Zwięzłowato i na temat

Opis warunków z ich strony. Ty coś o sobie. Podejmujesz wyzwanie i zostajesz lub nie jeśli ci się nie spodoba.

Na kraju jest kapuś ,za lepszą robote donosi na kolegów. Kłapouchy.

Koło 2
@Nowy

To na pewno jakiś przychlast kierownika!

Neutralny
@Koło 2

Jak się siedzi na goworku i samemu sobie odpowiada na komentarze, co widać chociażby po czasie dodawania komentarzy, składni i stylistyce pisanego tekstu, to się nie ma czasu na robotę, tylko (usunięte przez administratora)o Chopinie i znajdowaniu 30381910 powodów, dla których jeden zgarnął dobrą wypłatę, a drugi ochłapy. Mniej gadania, chlania i wybujałej wyobraźni, więcej roboty proszę Pana.

Stary
@Nowy

U nas każda robota jest "lepsza" Neutralny ma rację...

Ta świnia o której piszecie ma uchola w sród kierowców na kraju. Kłapouchy

Eryk

Narzekają A jeżdżą bo firma płaci co trzeba i kiedy trzeba...

Stach

Robota jak wszędzie w tej branży, jeździć trzeba ale kasa jest OK!

Grubas z Andrychowa

Kolego czytasz opinie i rozmawiasz podobno z nami. Owszem narzekamy. Niestety firma nadal płaci z kilometra i to coraz mniej, o czym jako nie jedyny się przekonałem. I dla twojej wiadomości Grubas z Andrychowa już dawno się zwolnił.

@Grubas z Andrychowa

Cześć Grubas Piszesz, że płacą coraz mniej I że dawno się zwolniles - coś jest nie tak...

Szofer

A ja myślałem że to Twoj nick....

Kolo

Jak nie masz pomysłu na swój nick to pisz - "mistrz bańki"

Co to?! Dyrektor nie odebrał telefonu po godzinach pracy że taki odwrót Czy premi nie było za poniższy komentarz?

stary

Człowieku! Co nagrałeś? Czy dla sądu będzie to dowód? Nagrany gość zrobi Ci koło ...

Kolo

Cześć! Czytam i nie rozumiem... Wolak - raz piszesz tak a raz tak - zdecyduj się! Kiedyś Wolak jeździł w Globalu - mówili o nim - "mistrz bańki"...

Szukam pracy

Hey Chce się zatrudnić w firmie z Pszczyny co możecie o niej powiedzieć szczerze ? Dziękuję

@Szukam pracy

Uwaga w firmie jest świnia z biura (były kierowca) który nagrywa rozmowy z kierowcami i kapuje wyżej!!!

Piotr Wolak

Tak czytam te opinie i się zastanawiam czy napisać coś czy nie Ale powiem szczerze: pracuje tutaj miesiąc, trasy ok , Dwa razy miałem awarie auta i firma od razu zareagowała, Dyrektor nawet po pracy odbiera telefon za to mu szacun, każdy kierowca ma swojego spedytora i powiem szczerze tutaj Lipa ale da się żyć, najmniej z nimi kontaktu wtedy żyjesz lepiej . Dla mnie firma Polecenia jak narazie nie narzekam . Jeżeli będzie coś innego napewno napisze. Od 1 do 10 daje 8

Olo
@Piotr Wolak

Pytanko do kolegi:pierwszy raz wsiadles do ciężarówki w (usunięte przez administratora) Bo z tego co piszesz to albo nie masz zielonego pojęcia jak funkcjonuje normalna firma albo chcesz wejść komuś w (usunięte przez administratora)

@Olo

Napisałem to co jest narazie , narazie mnie nie zawiedli. Napisalem prawdę A czas pokaże co dalej . Nie chce wejść nikomu ....

@Piotr Wolak

To masz się czym chwalić! Skoro tak wpływowa osoba jak dyłektoła odbiera od Ciebie tel po godzinach pracy! ????Poproś o plakietka TK i choinkę o zapachu kokosowym????????????????

W

Pierwszy miesiąc pracy w tej firmie wygląda zachęcająco, premie i dodatki pełne, trasy konkretne. Później poganianie człowiekiem ja wołem, jazdy na koniec czasu ("jak nie zdążysz to se opiszesz"). Zarobki tak naprawdę od kilometra i ton. Normy spalania wygórowane. Podobno lizusy co mają dobre trasy zarabiają nawet siódemkę na kraju,ale należy się podzielić z panem spedytorem lub kierownikiem z krajowki. A jak za dużo się odzywasz to se tylko pogarszasz. Samochody niby świeże, ale o naprawy trzeba się prosić tygodniami. Zmarnowane kilka miesięcy życia w smrodzie i towarzystwie much i bakterii za czwórkę z groszem. Smrod śmietnika da sie wytrzymać, ale niektorej kadry nie...

Norbert

Może trzeba zmienić firmę, bo jeśli w dobrej jest źle, po co tu pracujesz?

Izi

Nie polecam tej firmy. Czas pracy i odpoczynku naginany. Kasa? Jak dla mnie to nie ogarniam jak to jest liczone. Co drugi miesiąc 800 -1000 zł mniej do wypłaty ☹☹☹☹☹☹

Franciszek
@Izi

Skoro każdego miesiąca wypłata jest inna, to myślę, że na pewno rozmawiałeś na ten temat z pracodawcą. Dowiedziałeś się może, skąd biorą się takie różnice? Są to spore różnice, dlatego chciałbym zweryfikować, skąd one się biorą.

Polo

Nie polecam , licza jak chce !!

początkujący

Witam jak wyglada spr na przyuczeniu jezdzi sie na miejscu czy bardziej dluzsze trasy-kraj lub miedzynarodówka? , jaka kasa na przyuczeniu i pozniej juz po (kraj) krajówke robia na miejscu czy np od pn-pt z gory dzieki za info i pozdrawiam

Roman
@początkujący

Pisałeś jakiś czas temu i pytałeś o warunki pracy. Zdecydowałeś się na zatrudnienie i możesz napisać czy Ci odpowiada? Czekam na Twój komentarz.

Trans-Krusz

Kierowca podczas tygodniowej pracy w firmie poważnie uszkodził naczepę, kartę służbową traktował jak własną i został zwolniony. Dalszy komentarz myślę nie jest wymagany.

Quantino

Pytanie dla pracujących jak tam to na prawdę wygląda konkretnie Krajówka ?

schizofremic

Fajnie się jeździ u nich choć nie znam firmy bo na uszy ich nawet nie widziałem. Polecam za takie piniendze to sie dzem u nich już dwa latachoć nadal nie wiem co to za fyrma i ile płaco.

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Krusz - Pszczyna

• Jak się pracuje w Trans-Krusz?

Zobacz opinie na temat firmy Trans-Krusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans-Krusz?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trans-Krusz?

Kandydaci do pracy w Trans-Krusz napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.