Opinie o Trans-Krusz

Dzień dobry W nawiązaniu do poruszonego wątku - firma zatrudnia blisko 100 pracowników w większości są to kierowcy samochodów ciężarowych. Każdego dnia zgłaszane są problemy zarówno te drobne jak i te większe. Na każdy z nich reagujemy i w miarę możliwości rozwiązujemy problemy. Niestety nie wszystkie jesteśmy w stanie rozwiązać od ręki. W firmie funkcjonuje skrzynka w której każdy pracownik może pozostawić list z uwagami lub pomysłami na rozwój firmy. Kilka razy w roku odbywają się spotkania pracowników na których przekazywane są bieżące sprawy związane z funkcjonowaniem firmy oraz dyskutowane są powstałe problemy. Dyrektor Transportu jak i Kierownicy Działów otwarci są na indywidualne rozmowy i takie są niejednokrotnie przeprowadzane. Należy przy tym pamiętać, że firma Trans – Krusz pracuje zgodnie z obowiązującymi przepisami i nie wszystkie sprawy zgłaszane przez pracowników mogą być rozwiązane. Jak widać w zamieszczonym wątku obecnie firma padła ofiarą hejtu osób które za wszelka cenę chcą zaszkodzić dobremu wizerunkowi firmy i tym samym nie należy sugerować się zamieszczonymi wpisami. Po zakończonym okresie epidemii COVID 19 zapraszamy do siedziby firmy celem omówienia warunków pracy.

Stach

Robota jak wszędzie w tej branży, jeździć trzeba ale kasa jest OK!

Eryk

Narzekają A jeżdżą bo firma płaci co trzeba i kiedy trzeba...

Adamczyk Nowy wpis

Czy planowane są przyjęcia na stanowisko operator koparki?

Nowy wpis

@Adamczyk

Nie mamy koparek na wyposażeniu naszej floty. Szczegółowe informacje o naszej flocie znajdzie Pan na stronie firmowej TRANS-KRUSZ, ul. Rybnicka 6, 43-200 Pszczyna lub pod numerami kontaktowymi : 32 212 8523 oraz 603 362 720

Dominika

Hej, widziałam ich nową ofertę pracy na Kierowce kat. C+E. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby wypowiedzieć się jak w rzeczywistości wygląda tryb pracy, jak długie są wyjazdy i jaka jest ich częstotliwość? No i jaką dają podstawę i umowę, bo nie piszą nic czy to zlecenie czy uop..

driver
@Dominika

Wystarczy zadzwonić pod podany numer jaki zamieścili w ogłoszeniu, nie jest to skomplikowane ;)

Mariusz Nowy wpis
@Dominika

Jakiś czas temu proponowali na miesiąc umowę zlecenie. Czyli bardzo słabo. ;) Jak jest teraz? Nie mam pojęcia. Zadzwoń to się dowiesz

Czy Trans-Krusz zatrudnia studentów?

Tran-Krusz Nowy wpis

Jeżeli tylko osoba posiada stosowne kwalifikacje do prowadzenia samochodu ciężarowego C+E to nie widzimy żadnych przeciwskazań. W kwestii pracowników biurowych to firma także zatrudnia studentów.

Czy jest możliwość pracy w Trans-Krusz na część etatu?

Dzień dobry, oczywiście jest taka możliwość i zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z firmą pod numerem tel. 32 212 8523, 603 362 720 lub e-mail: rekrutacja@transkrusz.pl Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.

Kierowca

Zwięzłowato i na temat

Opis warunków z ich strony. Ty coś o sobie. Podejmujesz wyzwanie i zostajesz lub nie jeśli ci się nie spodoba.

Kierowca

Orientuje się ktoś z kolegów czy jest możliwość pracy w tej firmie na krajowce żeby chociaż co drugi dzień zaglądnąc do domu czy tylko tydzień w budzie ?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Trans-Krusz? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Trans-Krusz

Dzień dobry, informujemy o możliwości bezpośredniego kontaktu z firmą pod numerem tel. 32 212 8523 lub e-mail: rekrutacja@transkrusz.pl Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Trans-Krusz?

Trans-Krusz

Dzień dobry, informujemy, że na ten moment nie zatrudniamy kierowców bez doświadczenia z kat. C+E. Informujemy o możliwości bezpośredniego kontaktu z firmą pod numerem tel. 32 212 8523 lub e-mail: rekrutacja@transkrusz.pl Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.

Witam. Jak wyglada proces rekrutacji aktualnie? Czy firma zatrudnia osoby bez doswiadczenia na C+E?

@Zainteresowany

Ktoś

Nie polecam tej firmy chyba ze ktos ma mocne nerwy. Umawiasz sie na wyjazd tygodniowy lub dwu a spedytorzy jak i dyrektor transportu probuja cie przeciagnac na jeszcze jeden tydzien wysylajac zlecenie.Zjazdy sa do Brna,Ostrawy na parkingi potem jedziesz VW Caddy czekajac czasami kilkanascie godzin na kierowce ktory ostatni zjezdza,o naprawy samochodow trzeba sie prosic na prozno bo mechanicy sie nie wyrabiaja.Pramia za paliwo o ktorej mozesz zapomniec poniewaz normy sa specjalnie zawyzone abys jej nie wykonal a potem sa wiadomosci od dyrektora czemu auta tak duzo pala. (usunięte przez administratora)

Patryk

Czy firma szuka na chwile obecną asystenta spedytora do przyuczenia?

bolek600@O2.pl

Witam czy jest mozliwosc pracy dodatkowej ? Od pon do pt pracuje po około 8 godz weekendy wolne . Dziekuje czekam na kazdą odpowiedż.

@bolek600@O2.pl

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i jednocześnie prosimy o bezpośredni ( telefoniczny) kontakt z firmą.

Piotr Wolak

Hey wszystkim . Muszę powiedzieć że firma zachowała się normalnie gdy złożyłem wypowiedzenie , kase dawali na czas. Tutaj firma sie normalnie zachowała!

Sylwester

Czy jest czas na prace tej chwili na miedzynarodwce

@Sylwester

Niestety obecnie mamy pełną obsadę.

Sylwester

Czy jest szansa na zatrudnienia kierowcy transporcie międzynarodowym posiadam 3 letnie doświadczenie na uni europejskiej?

@Sylwester

Dzień dobry Proszę przesłać CV na adres rekrutacja@transkrusz.pl.

Czy firma przyjmuje do przyuczenia?

@Paweł

Dzień dobry W chwili obecnej firma nie przyjmuje kierowców bez doświadczenia.

Czy w Trans-Krusz jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pitt bull

W tej firmie pracownik sie nie liczy

@Trans-Krusz

To ciekawe dlaczego tam jest taka rotacja kierowców jak jest tak kolorowo

@Były niewolnik

Zgadza się w firmie jest kilkunastu procentowa rotacja wśród kierowców. Jednak jest to problem z którym boryka się cała branża transportowa i w najbliższych tygodniach zapewne jeszcze bardziej nasili się w całej Europie.

Łowca szefów
@Były niewolnik

(usunięte przez administratora) jak ktoś lubi nowa scania i kasa dla niego nie jest ważna i lubi zjeżdżać do domu busem to gorąco polecam ta firmę , zobaczymy jak auta zaczną się sypać bo zaplecze serwisowe jest ale na 5 ciezarowek a nie na taki tabor 40 aut na miedzynarodwke.

Witam mam pytanie do kierowców ile zarobie na miedzynarodowce A ile na krajowce bo zastanawiam się nad praca. Dziękuję za informacje.pozdrawiam

Z koronką

A ja myślę że za niedługo będą kolejki do roboty i skończy się (usunięte przez administratora) gadka...

Wielkie dzięki kolego za info i uratowanie przed kolejnym (usunięte przez administratora)em. Bo na rozmowie coś za kolorowo było ... Jeszcze raz dzięki.

@Z koronką

Kierowcy którzy znają swoją wartość już tam nie pracują i nie będą pracować.

@Były niewolnik

Zostali kierowcy którzy nie mają pojęcia jak wygląda firma transportowa i kierowcy którzy nie patrzą na kasę i robotę ważne że nowa scania,tym narazie jeszcze wabią bo napewno nie zarobkiem i robotą.

Były

Człowieku, naucz się najpierw pisać, bo czytać się tych błędów nie da.

Były Beduin

(usunięte przez administratora)Kilka kontroli PIP było i jednak znaleźli trochę uchybień. Np. kilometrówka jest nielegalna i brak wypłacanej podstawy i zabierane obciążenia za szkody w sprzęcie. Jako firma nie macie nic ciekawego do zaoferowania, wręcz przeciwnie. Oby takich jak najmniej.

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Krusz - Pszczyna

• Jak się pracuje w Trans-Krusz?

Zobacz opinie na temat firmy Trans-Krusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans-Krusz?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trans-Krusz?

Kandydaci do pracy w Trans-Krusz napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.