Euro Consulting

Pszczyna

Opinie o Euro Consulting

euro consulting 2011-08-08 11:46:30
Panie [usunięte przez administratora], skoro jest Pan naszym klientem otrzymal PAn wraz z dokumentacja nasz telefon kontaktowy wraz z pelnym adresem firmy, wiec prosze nie mowiec ze nie ma kontaktu. Natomiast w zwiazku z PAna pytaniem o nasza rzetelnosc , gdybysmy Panstwa oszukiwali to napewno nie pisalibysmy na tym forum.
Bardzo wiec prosimy o skrupulatne dobierani słow i oskarzen.
anonim 2011-08-08 22:19:25
Widzę, że firma Euro Consulting również udziela się na tym forum, korzystając z okazji, dziękuję za zwrot pieniędzy. Faktura zgodnie z naszą wcześniejszą rozmową zostanie odesłana, właśnie dopiero wróciłam z urlopu. Nie rozumiem dlaczego mając do mnie zarówno adres e-mail, jak i nr telefonu,nie skontaktowaliście się ze mną, tylko bezprawnie podaliście moje prywatne dane na publicznym forum!!! To jest naruszenie moich dóbr osobistych!
anonim 2011-08-11 18:22:35
właśnie przeglądam płyty narazie lipa jutro zadzwonię poproszę o wyjaśnienia w przypadku braku kontaktu idę na policje zgłosić oszustwo
pozdrawiam panią [usunięte przez administratora]. z Euro Consulting
anonim 2011-08-17 10:32:56
To co oferuje ta firma to jedna wielka ściema. Po pierwsze wszystkie wnioski i tzw generatory wniosków są dostępne na stronach internetowych. Na stronie Ministerstwa Finansów można znaleźć taką informacje:
\"W nowej perspektywie finansowej na lata 2007-213 Generator Wniosków stanowiący aplikację umożliwiającą tworzenie, edycję i drukowanie wniosków o dofinansowanie realizacji projektów finansowanych z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej będzie tworzony i udostępniany na stronach Instytucji Zarządzających właściwych dla wybranego programu operacyjnego\"
/źródło: http://www.mf.gov.pl/dokument.php?const=1&dzial=409&id=36294/
Są to materiały jak najbardziej BEZPŁATNE!!!
Po drugie punkty konsultacyjne, do których kontakty sprzedaje firma EC mogą jedynie pomóc w wypełnieniu wniosku, absolutnie nie zrobią tego za nas. Nie ma żadnych obowiązkowych spotkań z konsultantami, o czym informują nas Panie z EC. Zanim dacie się nabić w butelkę tak jak ja, zastanówcie się dwa razy bo szkoda kasy.
euro consulting 2011-08-17 16:32:42
W odpowiedzi na zarzuty, oczywiscie iz punkty konsultacyjne sluza pomoca w dalszym wypelnianiu wnioskow a nie robia tego za klienta- gdyz od tego sa prywatne firmy konsultingowe, ktore slono sobie kasuja za zrobienie za klienta calego wniosku,o czym napewno nie jedni z Panstwa sie juz przekonali- firma EC oferuje pomoc, zrobienie pierwszych krokow w celu pozyskania funduszy dla konkretnych firm, kazdy z Panstwa zostaje poinformowany o takiej mozliwosci, i tylko ci Panstwo, ktorym to odpowiada korzystaja. Pozatym "generator wnioskow" jest oczywiscie ze programem komputerowym, do ktorego mozna miec dostep na internecie, firma EC NIE SPRZEDAJE tegoz programu, wiec uprzejmie prosze osobe ktora wystawila ten komentarz- a dodam iz wiemy kim ta osoba jest- o nie wypowiadanie sie na temat spraw firmowych o ktorych nie ma pojecia, gdyz w przeciwnym razie firma wyciagnie konkretne konsekwencje.
Jarek 2011-08-18 09:30:14
''wiemy kim jestes'' a co to za straszenie, moze jeszcze napiszecie ze juz wnuczek bez karku jedzie do tego Pana?
Jesteście oszustami, co innego mowi konsultantka a co innego okazuje się póżniej, a najlepsze jest to ze pseudo regulamin jest na plytkach w paczce ktora trzeba najpierw odebrac i oczywiscie ma sie nijak do tego co mowila pani konsultantka. Wiecie co to ja wyśle do was paczke a w srodku bedzie regulamin ze jak chcecie ją odeslac to trzeba zaplacic 1000 zl a co , to bedzie rownie legalne co wasze praktyki.
A apropos konsultantow, to ja tez moge zaoferowac uslugi wszystkich adwokatow w polsce co mi szkodzi, w koncu to bedzie tylko informacja, a ze ze mna nie wspolpracuja to juz maly szczczegół.....
Moze jak jakis ''Fakt'' albo inna gazeta was opisze to ludzie przestana sie nabierac na wasze praktyki, to tyle. To teraz prosze o polemike ze mna, ale merytoryczna, prosze odeprzec zarzut po zarzucie a nie oburzać sie jak dziewica na pierwszej randce...
euro consulting 2011-08-18 17:43:38
Przykro nam bardzo, ale na temat Pana "komentarza" nie da sie sensownie polemizowac. A jesli ma Pan sprawy odnosnie firmy czy przesylki to od tego jest telefon do firmy. Pozdrawiam EC
anonim 2011-08-18 19:34:39
Jeśli wszystkie sprawy załatwiacie Państwo, tak jak piszecie (czyt. trudno nazwać to poprawną polszczyzną) to dobrze, że nie zdecydowałam się na współpracę.
jarek 2011-08-19 09:38:05
''nie da się sensownie polemizowac'' , jeszcze powinni państwo dodac;-
to polityczna prowokacja; nieuzasadnione oszczerstwa naszych przeciwnikow; uderzanie w pękniety dzwon chybionych argumentów, chyba uczyliście się odpowiedzi od naszych politykow, bo niby odpowiedz jest ale jej nie ma....
Chcecie polemizowac, dobrze ułatwie to zadajac pytania w punktach.
1. Dlaczego regulamin jest na płycie i żeby go przeczytac to najpierw trzeba zapłacić?
2. Dlaczego regulamin różni się od tego co mowi konsultantka?
3. Dlaczego regulamin nie jest dostępny na panstwa stronie internetowej
4. Dlaczego odmawiaja panstwo wyslania dokumentacji jakiejkolwiek (zwłaszcza regulaminu) na e-mail potencjalnego klienta?
5. Czy w regulaminie są zawarte klauzule niedozwolone?
6.Dlaczego przedstawiaja panstwo konsultantów z innych zupelnie niezwiazanych z panstwem instytucji jako swoich?(przynajmniej telefonicznie....)
7. Dlaczego nazwa ''Euro Consulting'' jest tak popularna(nazywacie sie jak kilka innych firm, myslicie ze gdybym nazwal swoja firme ''Coca Colo'' to wpłynęlo by to na moja sprzedaz np napojow gazowanych)?
8.Dlaczego tak często dodzwonienie sie do panstwa jest niemozliwe(nie, nie jest zajete, poprostu nikt nie odbiera...., ciekawa polityka firmy...)
9. Dlaczego podajecie dane osobowe klienta na forum ?
Nie jest to osoba publiczna, wiec nie jest to zgodne z ustawa o ochronie danych osobowych w brzmieniu z 1997 roku jak i po nowelizacji z 2011r.
10. Czy dostaliście od Pani Urszuli pozwolenie na rozpowszechnianie swoich danych osobowych?

Swoją drogą moze byc to ''strzal w stope'' bo potwierdzacie ze byl to wasz klient, podajecie kontakt, wiec teraz kazdy moze (po przeczytaniu tego forum) zadzwonic i dowiedziec sie od ''zywego czlowieka co i jak''

11.Czy przypadkiem przez swoje ''niedomowienia'' nie doprowadzacie do sytuacji; '' naklaniania do niekorzystnego rozporządzania mieniem''?''art. 286 § 1 kodeksu karnego''

Mam nadzieje że tak wypunktowane pytania pomoga w pelnej odpowiedzi a nie kolejnego ''nie widzimy możliwosci komentarzu tej kłamliwej opinii''
anonim 2011-08-24 09:44:48
Widac ze jednak nie potrafia panstwo polemizowac, a juz najmniej odpowiadac na proste pytania, skoro nie potraficie odpierac tak postawionych zarzutów to znaczy ze sie z nimi zgadzacie
anonim 2011-09-25 12:48:35
Ja tez zostałem oszukany w ten sposób
xy łódź 2011-10-12 14:03:38
Witam Pana.
Myślę że możemy złączyć siły i spróbować odebrać nasze wniesione pieniądze do firmy euro consulting, za tzw. naciąganie klientów.
Z premedytacją sprzedają płytki z informacjami o dotacjach unijnych wiedząc, że nie ma już takich programów, gdyż zostały już zamknięte w sierpniu 2011.
anonim 2011-11-21 08:56:40
tak jak wy wszyscy też zostałem oszukany zastanawiam sie o przekazaniu tej informacji do prokuratury
Coralluss 2011-11-23 17:41:19
Witam,
no nic, widzę, że nie ja jeden dałem się naciągnąć. Mam pytanie do osób które już próbowały sprawę załatwić: Czy i w jaki sposób udało się odzyskać pieniądze za towar totalnie niezgodny z opisem konsultanta? Czy ktoś zgłosił sprawę na policję i jakie to przyniosło efekty? Czy tylko na mojej czy na wszystkich płytkach jest wirus malware? Jeśli są osoby które już coś działają w prokuraturze w tej sprawie lub są zainteresowane połączeniem sił, proszę o kontakt mailowy: coralluss@gmail.com
coralluss 2011-12-01 21:40:24
Telefony firmy Euro Consulting milczą. Firma nie dotrzymuje kompletnie żadnego słowa. Czekam na przelew ze zwrotem pieniędzy za to coś co mi wysłali, w zamian za to co mieli wysłać, ale jak tak dalej pójdzie to będę musiał zgłosić sprawę na policję. Na całe szczęście sporo rozmów mam nagranych i myślę, że nie będzie wątpliwości w tej sprawie. Jest już tyle negatywnych opinii więc chyba nie muszę nikogo dodatkowo ostrzegać.
[usunięte przez administratora].
monter 2011-12-21 12:29:26
no i na czym sprawa stanęła, bo ja tez się zastanawiam co z tą firmą zrobić
Piotr 2012-02-07 17:18:39
aż jest mi samemu głupio, ze tez dałem się wrobić. Sam umówiłem się z punktem informacyjnym w Starostwie w Lesznie.
W biurze dowiedziałem się, że nie jestem jedyny, który dal się wrobić. Na pocieszenie powiedziano mi, ze inni zapłacili za to samo po 390zł.
ja tylko, albo aż 190zł. Bez względu na kwotę fakt jest jeden. W kasie brakuje mi 190zł i przejażdżka 80km do Leszna.
Pogratulować tylko skuteczności Euro consultingowi z Pszczyny...
marcin 2012-03-14 18:48:24
mojego ojca też naciągli na 190zł, ale w pore mu to uświadomiłem a on jest nieustępliwy i od razu poszedł na policje, tam już znali sprawe i po telefonie od prokuratora sami zadzwonili z propozycją zwrotu pieniędzy, więc nie bójcie sie iść na policje od tego jest!
Oszukany 2012-03-29 14:47:34
No niestety firma nadal oszukuje swoich klientów. Chciałbym uczulić wszystkich, żeby nie korzystali z ich usług. Materiały, które wysyła są dostępne za darmo w różnych urzędach. To co mówią Panie przez telefon to totalna bzdura, ale ciężko im cokolwiek udowodnić bo rozmowy nie są nagrywane. Żerują na naiwności i łatwowierności ludzi. Podłe to, moim zdaniem trzeba by ta sprawę nagłośnić.
Mirek 2014-05-30 03:21:02
Euro Consulting szuka księgowej lub księgowego do Warszawy, nie wiecie co się stało z była księgową?
pieCzarek 2014-12-16 17:52:15
cześć wszystkim pracoszukaczom, czyn wiecie może jak z tym ogłoszeniem o zatrudnienie w euro consulting dla księgowej, czy jest nadal aktualne? bardzo bylbym zainteresowany, tylko zależy jakie warunki i jakie pieniądze netto mogą mi zaproponować na starcie i później? bede niezmiernie wdzięczny za pomoc
Gagi 2015-02-25 16:20:35
W Euro-konsulting prowadzone są szkolenia handlowe, szkolenia managerskie, szkolenia dla sekretarek, szkolenia z obsługi klienta. Doradzają jak zarządzać ludźmi, finansami, projektami. Specjalizują się w organizacji szkoleń miękkich: dla handlowców z zakresu sprzedaży, obsługa klienta; dla managerów - zarządzanie ludźmi, komunikacja z pracownikami; rozwój osobisty. Jeśli ktoś jest trenerem ma duży wachlarz wyboru zajęć, które może prowadzić i w takiej firmie finanse na pewno sąprzyzwoite prowadzącym
lola 2015-03-26 04:00:12
Czytałam o tych szkoleniach i kurcze, bo własnie chciałam się jakoś doszkolić, zdobyć nowe umiejętności, papiery no i wpis do CV że potrafię coś nowego. Tylko nie mam pewności, dlatego śmiem zapytać- polecacie te szkolenia managerskie w Euro Consulting? wiele dają? Musiałabym dojeżdżać kawałek do Pszczyny, dlatego chce mieć pewność że opłaca się wydać na to kase
wosik 2016-05-14 23:19:38
Nie musisz koniecznie @benek obierać ziemniaków w kuchni bo poszukują również doświadczonych kucharzy, warunkiem głównym w tym przypadku jest duże doświadczenie oraz znajomość języka, przynajmniej podstawowa, bo z czasem możesz się trochę douczyć na miejscu
Zostaw swoją opinię o Euro Consulting - Pszczyna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Consulting