Opinie o Kotłomontarz w Siemianowice Śląskie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kotłomontarz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kotłomontarz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kotłomontarz w Siemianowice Śląskie

maniek Nowy wpis

widze, że zajmują się na pewno wykonawstwem konstrukcji stalowych, zbiorników ciśnieniowych i bezciśnieniowych oraz elementów zamiennych do kotłów energetycznych, ale nie prowadza tak czesto rekrutacji na pewno, wiec nie jest tak prosto się do nich dostać jednak.

BEZROBOTNY Nowy wpis

MNIE TEZ OFEROWALI ROBOTE W NIEMCZECH PYTAM SIE O STAWKE TO MI MÓWI ZE ZOBACZE ILE ZROBIE, GŁUPEK MYSLAŁ ZE NA WYSCIGI BEDE ROBIL TO NIE TE CZASY ZE BEDE WYKORZYSTYWANY ZA 7 EURO NA GODZ NIECH ROBIA EUNUCHY CO MAJA DO EMYRETURY KILKA MIESIECY A MLODYCH DO ROBOTY CORAZ MNIEJ BO NIE MYSLI SIE OROBIC A ZAROBIC TAKZE NIE ODBIERAŁEM JUZ TELEFONU BO SZKODA MI ZDROWIA A ZDROWIA NIE KUPIE NA TARGU

Spawacz

Najgorsza firma w jakiej pracowałem do tej pory a pracowałem w wielu firmach,Zarobki ,umowa na czas określony 2 miesięcy 9 ZL. 23 gr.brutto,i ciągle mówią mało zrobione za mało a normy tak wyśrubowane przez ludzi pracowników którzy tam pracują narzekają ale dalej robią bo gdzie oni znajda prace?Brygadzista od spawaczy(usunięte przez administratora) mistrzowie to ogólnie dno z całym kierownictwem,najgorsza robota to pewne na początek,a jak się prosi o pomoc mistrza co do roboty to powie ze sam sobie pomóc,np.element konstrukcji po spawaniu w całość to waga ok 40 kg,prosiłem by ktoś mi pomógł ściągać ze stołu na ziemie ,bo suwnica ciągle zajęta ,to nikogo do pomocy nie dostałem,a zrzucać elementów na ziemie nie mogę bo zrobię wady w stali,a na koniec pracy ból w kręgosłupie,i rozmowa z kierownikiem ze mało zrobione,bo ktoś zrobił tego wiece ale ze miał pomocnika to już nie wspomnę bo widziałem,i prawdopodobnie do zwolnienia bo się jest pracownikiem nie produktywnym,ludzie lepiej nie idzie do tej roboty skoda zdrowia i czasu a pieniądz żądny

Zostaw merytoryczną opinię o Kotłomontarz - Siemianowice Śląskie

Kotłomontarz