"PEDMO" S.A

Tychy

Opinie o "PEDMO" S.A

kwas 2011-03-10 12:03:21
(usunięte przez administratora),zarobki marne, 80% pracowników pije w pracy ,atmosfera niezbyt sprzyjająca.
anonim 2011-03-26 14:22:22
W pracy jest ok. W pracy są alkomaty to jak 80% pracowników może pić w pracy?
anonim 2011-07-06 12:04:25
Zarobki adekwatne do pracy, w pracy mozna sie pobrudzic ale przeciez sa prysznice... W zadnej z firm w jakiej pracowalem nie bylo tak fajnej atmosfery w pracy... I nie wiem skad te 80%... Wtedy nie mialby kto robic... chyba ktos tu zostal zwolniony ;]
umysłowy 2011-07-12 06:53:28
zarobki marne bez szans na podwyżkę, premie widmo, zarabia zarząd a reszta pensje ma równą zasiłkowi
xxx 2014-03-04 20:20:45
Potwierdzam, że zarobki są śmiesznie niskie, obowiązków bardzo dużo, a w nagrodę możesz zawsze zostać poklepany po plecach....
Praca fizyczna ciężka, zimno, brudno i szkodliwie. Praca umysłowa - kompletnie niedoceniana, ale o czym mówić skoro zarządzaniem zajmują się nieodpowiednie osoby.
Nie polecam!
ktoś 2016-03-22 11:15:50
w tej firmie pracuje się nawet super można powiedzieć . ponieważ atmosfera pracowników jest bardzo dobra usmiechnieta i fajnie się wszyscy razem dogadują
pozdrawiam
balkan 2016-05-19 17:34:08
kuba, powiedzcie proszę jak przyjmowani są nowi pracownicy. Czy w sytuacji niejasnej zawsze można się zgłosić do pracowników starszych wiekiem i stazem?
Zostaw swoją opinię o "PEDMO" S.A - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "PEDMO" S.A