Opinie o Meble Vox Sp. z o.o. Sp. k-a w Czarnków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Meble Vox Sp. z o.o. Sp. k-a. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Meble Vox Sp. z o.o. Sp. k-a o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Vox Sp. z o.o. Sp. k-a w Czarnków

Skoczek

Zakład wpadł w błędne koło antyrozwojowe. Pracownicy się nie starają bo i tak nie dostaną za to premii/podwyżki/awansu, a kadra zarządzająca tłumaczy brak podwyżek słabą wydajnością. Na domiar złego te dwie sporne strony żyją w zupełnie innych rzeczywistościach i skupiają się na zupełnie innych problemach. No i robi się z tego taką wydmuszka: ładna dla zagranicznych oficjeli, ale ze pusta w środku.

Kandydat Nowy wpis

Ile zarabia mistrz zmianowy na rękę?

Czy nowo zatrudnione osoby w Meble Vox Sp. z o.o. Sp. k-a otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Skoczek Nowy wpis

Anonim Nowy wpis

Nie polecam firmy! Firma, bardzo przedmiotowo traktuje ludzi. Przełożonym nie zależy na poprawnych relacjach istny wyzysk liczy się tylko praca i wyniki. Firma na lokalnym rynku jest jedna z najgorszych, aż wstyd, że ludzie maja za to się utrzymać. Premia ma wynagrodzić wszystko i zamknąć usta pracownikom, w przypadku jeśli jej nie ma robi się dramat bo praca jest ponad minimum. Odwieczna walka z pracodawca o wynagrodzenie. Każdy z dyrektorów obiecuje. Słowa nie są dotrzymywane. Pracownicy maja obiecany rozwój, oczywiście jest to długotrwały proces który nie odzwierciedla się w płacy. Socjal, tragiczny. Nic co by mogło dać pracownikowi poczucie przynależności do dobrej firmy. Nikt z nikim się nie liczy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Meble Vox Sp. z o.o. Sp. k-a? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Czarnków
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Czarnków
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Czy w Meble Vox Sp. z o.o. Sp. k-a zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Czy w Meble Vox Sp. z o.o. Sp. k-a występują paczki/bony świąteczne?

Jarek ziolek

Jest tylko lichy social Na Boże narodzenie wino i mały upominek

On
@Jarek ziolek

Wino i prezent?. Ile dostałeś premii świątecznej i dlaczego kłamiesz?

Jarson
@On

Zero, bo takowej nie ma, są tylko pieniądze z zfśs….

banita
@Jarson

No więc ile bo wyżej ktoś pisał że lichy socjal?

Marcelina

Czy jest to perspektywiczne miejsce? Eksport ? Dlaczego poszukują? Jakie warunki ? Benefity ? Dodatki ? Studia finansują? Kursy ?

@Marcelina

Brak perspektyw na przyszłość Za (usunięte przez administratora) człowiek robi Benefitów brak Jedynie -20 zniżki na asortymentu voxu Na święta lichy social Kursów to nawet ludzie na głupie wózki nie maja Zniżka na studia na da vinci są z tego co mi się wydaje Ogólnie (usunięte przez administratora) blada

A.P.

Pracuję tutaj od 10 lat w dziale technologii i nie wyobrażam sobie lepszego miejsce a pracowałem już w kilku miejscach (logistyka/planowanie)

Bożena
@A.P.

Super! No 10 lat to faktycznie dośc sporo. Sama myślę o złożeniu cv. Dasz znac jakie są tu zarobki i czy są możliwości awansu, otrzymania dodatkowej premii?

Czy firma Meble Vox Sp. z o.o. Sp. k-a kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Kuba

No zasada równości jest zachowana - Czy kobieta czy mężczyzna, (usunięte przez administratora) tak samo! A tak na poważnie To kobiety maja gorzej , mniejsze stawki brak możliwości dalszego rozwoju… Kobiet nie uczą zbyd dużo bo maja myślenie ze i tak zaciążą i ich nie będzie…

@Kuba

Jakoś sobie tego nie wyobrażam... Tzn., że mówią o szkoleniu i tylko Panów na nie zapraszają a Panie mają zakaz? To by było dość dziwne. Te stawki to za dokładnie tę samą pracę czy patrzą także na wynik, bo jeśli mężczyzna faktycznie da lepszy efekt to zrozumiem jeszcze...

Ziółek
@Małgorzata

Jedyne szkolenie jakie tam odbędziesz to stanowiskowe. Nie zapraszają nikogo Kobiety gorzej szarpią mnie się wydaje .

Jacek
@Ziółek

Ok a o ile wyższa stawkę mają faceci? To różnica kliku setek w miesiącu czy więcej? Czemu tak w ogóle ...

Beznadziejna firma

@Realista

A z perspektywy którego stanowiska tak oceniasz?

Z każdego ;D

@Realista

A jest jakieś, na którym mimo wszystko jest najlepiej a na którymś najgorzej?

Marko
@Małgorzata

Najlepiej na cnc. Najgorzej okleiniarki.

@Marko

Kobiety tu na cnc może są? I czemu na okleliniarkach jest najgorzej? Tobie chodzi w sumie o samą pracę czy jakieś czynności?

@Małgorzata

Mało jest operatorek CNC większość kobiet to pomocnicy które odbierają te elementy, Na wiertsrkach jest lepiej bo dany element wiadomo musi się powiercić pofrezeowac itp No a to wiadomo zajmuje tam kilkadziesiąt sekund haha Ale wiekoszosci (usunięte przez administratora) to jak taśma A na okleiniarkach jest gorzej bo leci to dużo szybciej No o praktycznie bez przerwy na wiertsrkach musza się przezbroic i pomierzyć a na okleiniarkach lecą praktycznie cały czas Przykładowo na wiertsrkach jedna paletę będziesz robić z 30 minutę a tam gdzieś z 7min No i na okleiniarkach wydaje mi się ze jest większy mobbing Na pilach tez jest ciężko

Nie polecam

Nie polecam firmy , mało rozwojowa,beznadziejne zarządzanie , ogółem patrzą jak cię oszukać na każdy sposób, premia uznaniowa zabierana za wyjście na papierosa na palarnie i nie tylko ogólnie na zasadzie tego lubię temu dam , przypierdalanie się o dosłownie wszystko, dyrektor Piotr potrafi chodzić i robić zdjęcia koszy . Dyrektor Patryk to z reguły bajkopisarz,obieca złote góry a (usunięte przez administratora) co z tego jest Kierownik Mateusz głupio mądry cwany w gębie a jak coś mu się odpowie to nie wie co powiedzieć. Ludzie strasznie fałszywi gadają na siebie za plecami, dostaniesz pare groszy więcej to cię zlinczują. Ogólnie pomocnicy maja najwnisza krajowa bez perspektyw na większe zarobki Kobiety są traktowane o wiele gorzej rzadko z której ronią operatorke maszyn (troszkę wyższa stawka) Ogólnie kobiety patrafia (usunięte przez administratora) jeszcze gorzej niż chłopy Bo obi musza ustawić maszynę Praca na okleiniarce to żart jak za takie pieniądze Musisz odkładać wielkie drzwi na paletę w dwie osoby gdzie jeden element robi się z 2 sekundy Na święta jakiś śmieszny social, zniżka na da vinci i w sumie tyle W upały łaskę robią ze kupią (usunięte przez administratora) wodę do picia i nawet przerwy dodatkowej nie potrafią zrobić Ogólnie złe warunki w firmie nie polecam nikomu wręcz odradzam Chyba ze chcesz być oszukiwany to leć do voxu…. I to w sumie tyle z benefitów

@Nie polecam

Zgadza się

Gabriela
@Nie polecam

Mało rozwojowa firma mówisz... Ale czy w takim razie jakkolwiek można tutaj rozwinąć swoje skrzydła? Czy nie bardzo. Chodziłoby mi o jakieś szkolenia, ewentualnie awans.

@Gabriela

Oceniam z perspektywy byłego pracownika,byłem zatrudniony na stanowisku operatora CNC, dalszego rozwoju tam nie ma, kolega który umiał wszystkie maszyny z wiertarek miał taka sama podstawę jak ja, ludzie pracujący tam całe życie zarabiający mniej niż nowi :) Szkoleń raczej nie ma, raczej dla mistrzów lub wyżej Nawet większość osób jeździ bez uprawnień ja głupie wózki widłowe. Jeśli chodzi o awans to przykładowo kierownik wybrał sobie nowego mistrza za plecami wszystkich bo dobrze się znają i na dywaniku dużo mówił na innych… Mobbing na początku dziennym Co miesiąc inny kwitek (raz jedna premia większa druga mniejsza) w zasadzie wypłata co miesiąc loteria hahaha A jeśli chodzi o prace to zależy na jaki dział się trafi Na maszynowni lepiej jest na wiertsrkach Okleiniarki wyzysk Pakowalnią tak samo Na pilach tez maja zapieprz Krotkomowiac godnych pieniędzy tam nie zarobisz nie ma jakiś dalszych perspektyw na przyszłość No i ludzie tragedia…

Kciuk zawsze w dół

Jak jest z pakietem medycznym w Meble Vox Sp. z o.o. Sp. k-a? Można dołączyć rodzinę?

Aninim

W meblach vox nie ma czegos takiego jak pakiet medyczny. Generalnie z socjalnych spraw to nie ma prawie niczego.

Mariusz
@Aninim

Ale jest cokolwiek? Jeśli tak, to co? ;)

Aninim
@Mariusz

W zasadzie premia (jeśli można to brać pod uwagę - nie dotyczy administracji) i na święta są chyba jakieś nieduże pieniądze. Do tego masz zniżki na produkty VOX (20%), studia na SWPS także tańsze itp. To chyba w zasadzie wszystko.

Zapomnij :D

Dagmara

Ile się zarabia na produkcji?

Hehe
@Dagmara

Najniższa krajowa( jako pomocnik)

Mariusz
@Hehe

Poważnie? A jak już przeskoczy się wyżej z tego stanowiska pomocnika, to ile można zgarnąć?

@Dagmara

Nędzne 2100 i nie licz na więcej

Realista

A najlepsze jest to że nawet najniżej krajowej nie płacą. Na umowie jest napisane 1600 netto a resztę do 2100 zł (bo więcej nie dostaniecie) doliczają premie. Jakie (usunięte przez administratora) Premie? 3 lata temu pracowałem w Metrologu za 2500 netto jak jeszcze nie było inflacji!! Wy jesteście oderwani od rzeczywistości jak chorzy Politycy. I wy macie czelność mówić że jesteście jak rodzina, ułomni ludzie

Realista

A najlepsi świecibaki to niby mistrz który nic nie umie Roman oraz okłamany Kierownik Mateusz. Kłamią ci w żywe oczy!!

Realista

Durny zakład jak większość w tym durnym kraju gdzie ludzi mają za nic!!

Realista

Ułomny zakład z ułomnym zarządzaniem i psychicznymi kierownikami i mistrzami :D

Ada

Pozdrawiam przystojnego łyso-blondyna w okularkach ! Pracujesz jako ktoś od usprawnienia produkcji? Jesteś facetem przy kości, mraauu ale bym Cię schrupała !

Greg
@Ada

Mrrauuu, pogadamy?

@Ada

Co ty za jedna ????????????

Realista

Nie polecam!!! Nie ma poszanowania dla pracownika w żadnym wypadku a Mobing jest na porządku dziennym ????????????????????. A płacą z łaski na uciechę, płacą jak za karę. Wielką łaskę robią kiedy pracą i zapomnij o życiu prywatnym bo najlepiej by chcieli abyś robił non-stop a najlepiej się przeprowadzić do firmy to by im odpowiadało. Nowych traktują bez tolerancji i chcą abyś umiał odrazu wszystko. Typowa firma w tym padole (usunięte przez administratora)????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Vox Sp. z o.o. Sp. k-a - Czarnków

• Jak się pracuje w Meble Vox Sp. z o.o. Sp. k-a?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Vox Sp. z o.o. Sp. k-a tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Vox Sp. z o.o. Sp. k-a?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meble Vox Sp. z o.o. Sp. k-a