Opinie o APT Agencja zatrudnienia w Korbielów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy APT Agencja zatrudnienia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie APT Agencja zatrudnienia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APT Agencja zatrudnienia w Korbielów

Pytam

Witam jedzie ktos z was moze na sortowanie do hamburga??wiecie jak wygląda sytuacja z wypłatą bo z tego co czytałem na forum to w tamtym roku płacili 4 euro za godzine a w tym roku na ich stronie można przeczytac ze dają min 8.5 euro

byłem

No i przez pierwsze dwa miesiące wypłaty nie dostaniecie hehe...zaliczki po 50 euro tak było rok temu...zmieniło się coś????...w co wątpię,a jak tak to sorki!

byłem

No i jak tak tam sciemniasy wsród turasów,praca jest,czy dalej na telefon...kiedyś było przezucanie i sortowanie tony jabłek,jak nie to wypad,jak jest teraz co?lepiej,bo napewno nie heheh,jak turas na samym początku bez zaczecia pracy jak mu się nie spodobasz,tak samo zrobi ci wypad,a potrafi hehe,nawet po kilka osób naraz zanim zaczniesz pracę,więc uwarzaj,tam turasy rządzą...hehe

Ziom

jest spoko byłem ponad dwa miesiące i nie narzekałem na warunki jakie tam panują, polecam wszystkim, żeby jechali od razu na Stade. W tym roku chciałem pojechać gdzieś indziej, zna ktoś może jakieś w miarę normalne biuro które wysyła studentów do Niemiec? :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w APT Agencja zatrudnienia odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
ktos

ja własnie z tamtąd wróciłam jest (usunięte przez administratora) kto chce pracować to będzie ,jest 4,50 na rekę praca zajebista ekipa też POLECAM JESZCZE CHCIAŁA BYM TAM WRÓCIĆ

wiekszosc to glupoty

Tak to sie jest odezwac i napisac komentarz :) wiekszosc osob czyta te komentarze i uzasadnia swoj wyjazd tym a tak naprawde na start zeby sie gdzies zahaczyc jest to dobry wybór pzdr

wiekszosc to glupoty

Hay ja wrocilem wlasnie z tamtad na 2 tygodnie urlopu, I czytjac t wypowiedzi ludzi widze jakie brednie piszą, ludzie 4 euro na godzine teraz niby jest 5.5 ale to sie okaze wiedzieliscie za ile wyjezddzacie wiec nie smiejscie sie z stawki, pracowalem w polsce po 8 godzin i bylem bardziej zmeczony niz po 12 godzinach pracy tam, tam cie na zakladzie turki bardziej docenia niz w polsce, jak chcesz praowac nie obijac sie to bedziesz mial prace i spokoj swiety, a jak jedziesz sie bawic pic palic i bronic sie od pracy to czego chcecie, ja z narzeczona bylem 4 miesiace kazde z nas przywiozlo po 15.k zl gdzie w polsce tyle odłozymy ?

Rzeszow
@wiekszosc to glupoty

Hej. Chcę wybrać się w styczniu do Hamburga na jabłka, proponowała mi dziś zeby jechać w piątek. Jeśli możesz to napisz jak tam jest i czy 8,50 euro brutto to dobra kasa, jak z noclegiem i czy życie drogie. ile można odłożyć. Wyjazd na 6 miesięcy. Jak się zdecyduje to jedziemy z żoną. Pozdrawiam

hehe

mieszkania 7 osob na mieszkaniu.2 pokoje i w salonie 3 osoby i co to za warunki ciasne mieszkania(usunięte przez administratora)

senior

zgadzam się z Tobą. Jeżeli chodzi o wyjazdy za granicę z takimi agencjami zatrudnienia jak APT to należy myśleć o dłuższym okresie czasu... w sumie to jeżeli kogoś nic w tym kraju nie trzyma to może warto byłoby pomyśleć nad samym stałym wyjazdem za granicę i próbie osiedlenia po za granicami Polski

camiro

Też myślę o wyjeździe teraz, ale zastanawiam się , czy teraz przed świętami będzie robota. Jedzie może ktoś w przyszłym tygodniu?

emmm

około ilu tam jest zatrudnionych ludzi????

adox

Witam!Jak stoją sprawy z wyjazdem z Polski?Chodzi mi o to,czy jak wyślę papiery do Apt to oni dadzą mi znać kiedy mam przyjechać i dokładnie dokąd?Oraz czy jeżdżą tam Allstary?

syl39

Witam,byłem tam pracowałem prawie 4 miechy i to jest tak mieszkania są spoko mieszka co prawda po pieciu szesciu ludzi ale za 50 euro to jest ok,a co do pracy to za to 4 euro jest to praca niewolnicza przede wszystkim dla facetów trzeba przerzucic ok 15ton jabłek przez jakies 11,12godzin do tego jest tylko jedna przerwa pół godzinna nieplatna haha czyli nie jestem pewny czy jest to praca lekka łatwa i przyjemna a co do wyplaty to jest ale nigdy niewiadomo kiedy haha a i jeszcze jedno tam trzeba byc non stop pod fonem nigdy niewiadomo kiedy do pracy na którą i do której i zapomnijcie o jakis nadgodzinach wiecej platnych tam czy sie robi w niedziele czy w swieto to tak samo placą cale 4 euro...i ci ludzie co tam są wszystko wszystkich interesuje tam nie ma życia prywatnego,a i wiecej niz 950euro to tam sie nie zarobi ale to trzeba tyrac jakies 250godzin czyli kosztem zdrowia a wiec warto sie zastanowic nad tym wyjazdem pozdrawiam cale Stade

bartek

Rzeczywiście jest różnie tak jak piszecie nie wiadomo kogo tu się doradzić skoro sa i negatywni z tymi mieszkaniami gorzej jak sie trafi na te co są gorsze.. no i te wypłaty opóźnione.. Nie wiem będę musiał sie zastanowić nad tym

Ahmed

Niestety nie zgodze sie z większościa nowszych opinii pracowałem od marca do początku czerwca jeżeli ktoś chce pracować i chce to bedzie pracował długo ale jak komuś sie nie podoba niech zapier..w Polsce nie narzekajcie na mieszkania w Stade ja mieszkałem w jednym z lepszych mieszkań pobyt w nim oceniam na BDB warunki doskonałe fakt są gorsze mieszkania ale przecież nie na tyle aby wybrzydzać a ile siedzisz na mieszkaniu jak cały dzień w pracy...wypłaty są fakt lekki poślizg 2 dniowy jest ale wypłaty są i Stade to nie wiocha..zresztą poczytajcie sobie w necie o nim a potem piszcie..PODSUMOWUJĄC LUDZIE PISZECIE PIERDOŁY I DRUGICH Z NIECHECACIE DO PRACY!!!

x

Polac temu panu wyzej. Praca lekka, bylo jej mniej jakis miesiac temu, ale teraz jest zapierdziel i przydaly by sie rece do pracy. Zjechalem akurat na krotki urlop to wiem co mowie. Choc to prawda ze wyplata jest z opoznieniem, ale jest wyplacona. Ludzie maja rozne mieszkania, dwa sa dosc kiepskie, pewnie na nie trafi.iscie. mogliby placic wiecej, bo te cztery to malo ale lepsze to niz charowac za tysiaka w polsce i traktuja cie jak smiecia, polska jest do bani

stary pracownik

powiem tak, jak wszędzie jest różnie, mieszkania tu są różne, ale to ludzie je niszczą, młodzi za sobą nawet naczyń nie pozbierają, brudne majty w łazienkach zostawiają, to to że jest bałagan to pracowników wina. Sprzątać dzieci mamy nie nauczyły i (usunięte przez administratora) po sobie zostawiają. A niektóre mieszkania są takie, że w domu tak nie macie- połowa z was tutaj. Nawet piec potrafiliście z mieszkania (usunięte przez administratora) W kwietniu, maju było niestety mniej pracy, ale teraz od dwóch tygodni wróciło wszystko do normy i się chodzi znowu 6 dni w tygodniu do pracy i nawe w niedziele. TATA ma rację można tu zarobić dużo, ale sam przez osoatnie dwa miesiące miałem niższą wypłatę. Do osób co tak nażekają, skoro tacy zajebiści jesteście to czemu szukacie pracy za granicą, a nie w Polsce. Ci co nawięcej nażekają to te ciołki co Ciągle nażekają, że za dużo pracy, gdy jest mniej to też nażekają, typowi Polacy. Prawda jest taka jak jesteś z zadupia gdzie w polsce nie ma co do gara włożyć to praca tutaj jest przednia. Młodzi co nie mają z życiem w polsce zrobić, bo nie realne aby oni tu prace znaleźli w polsce, też nie nażekają. Ci co przepijają wypłaty, trawkę kurzą to wy tu najwięcej nażekacie, bo później na chleb nie macie jak wypłatę przepalicie i przekurzycie i prze pijecie. Jak ktoś jest chętny to niech jedzie i sam sprawdzi.

bartek

xxx dlaczego tak sądziśz Ci z agencji dzwonią codziennie do mnie czy nadal zainteresowany? aż tak źle jest jak tak mówisz masz może jakieś fotki by udowodnic ze rzeczywiście jest tam taki syf jak mówisz

bartek

Witam pewnie jestem kolejną osobą co się pyta o tą prace o ten wyjazd? Moglibyście Ci są tam albo wyjechali i zjechali jak tam jest? Na ile oceniacie tą prace pod względem fizyczności i płacy jak to jest z tą agencją? Ci co tak nie chcą się wypowiadać tutaj to proszę na meila bartek151henry@wp.pl z góry dzięki.

Pat24

Witam chcialem wyjechac z tej agencji ale sam nie wiem czy warto prosze o jakies normalne odpowiedzi z gory dziekuje

Zostaw merytoryczną opinię o APT Agencja zatrudnienia - Korbielów

• Jak się pracuje w APT Agencja zatrudnienia?

Zobacz opinie na temat firmy APT Agencja zatrudnienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

APT Agencja zatrudnienia