Opinie o APT Agencja zatrudnienia w Korbielów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy APT Agencja zatrudnienia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie APT Agencja zatrudnienia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APT Agencja zatrudnienia w Korbielów

Nie zadowolony

Najgorsza agencja w jakiej pracowałem,jeśli można to nazwać agencją.Przez telefon wszystko ładnie pięknie 8,50e netto na godzinę 35h w tygodniu mieszkanie po 100e i w ogóle złote góry.Po przyjeździe okazało się ze mieszkanie znajduje się w "slamsach' najgorsza dzielnica w mieście same socjale dla imigrantów mieszkanie w fatalnym stanie brak łóżek (dwie osoby spały na materacu) z 8,50 netto wyszło 6,50 bo kwota podana wcześniej była brutto za mieszkanie nie 100e a 500 i to nie za pokój tylko w naszym przypadku za łóżko bo byłem z 4 kolegami z czego jeden płacił za materac i kawałek podłogi.Praca wręcz niewolnicza po 15-17h w tym soboty bez zmian ,tureccy pracownicy sami jeździli tylko wózkami widłowymi i poganiali nas oraz wyzywali od idiotów,psów,świń itp ogólnie rzecz mówiąc porażka.Nie polecam omijajcie to biuro z daleka można porównać to z gettem dla polaków,bo oczywiście każdy zarabiał oprócz nas.

@Nie zadowolony

nie zadowolony chyba agencje ci się pomylily, tam od stycznia jest 9 euro na godzinę brutto, koszt mieszkania od zawsze 300 euro, a są to mieszkania wynajmowane od niemca, na nich jest normalnie tv i na niektórych nawet wf, o pracy po 15-17 godzin tez nie slyszalem, pracowalismy po 8 czasem 10 godzin.

młody
@Nie zadowolony

Potwierdzam zero zainteresowania ze strony agencji.Chodzi o to zeby wyslac kogos do pracy i miec w (usunięte przez administratora) co sie tam dzieje wazne zeby zarobic na czlowieku.

Nie zadowolony

Gregor

@paw Nikt nie zmusza do pracy za granicą ale chyba słusznie masz nick "paw". Żadna praca nie hańbi a ludzie mają różne potrzeby i skoro wyjeżdżają to nie jest źle. Jeśli ktoś jedzie z myślą o balowaniu a nie o pracy to pewnie będzie taki niezadowolony jak Ty.

paw

niecałe 4 euro na godzine wychodzi na godz. Trzeba byc niedorozwojem żeby tam robić

Czy rozmowa kwalifikacyjna w APT Agencja zatrudnienia odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

APT Agencja zatrudnienia działa z sukcesami od kilku lat na terenie Polski i Niemiec. Wszelkie sugestie oraz niejasności w trakcie trwania umowy z agencją powinny być kierowane na adres : agencja.pracy@hotmail.com

Kobielka

APT to super agencja. Niejednokrotnie miałam pracę dzięki nim.

Ss

Wiecej niz 3 tys na czysto miesiecznie nie zarobisz. Przecietnie 180godz w msc za mieszkanie placisz 300 euro od osoby. Za dojazd do pracy płacisz 0.5 euro od każdej przepracowanej godziny. Praca dobra dla ludzi ktòrzy nie maja żadnej pracy w polsce.

uwaga

Nie jedzcie tam 4 euro na czysto !!!!! i jeszcze oszukuja

Kobiel
@uwaga

Mam zamiar wyjechać z tą firmą do Niemiec czy ktoś coś może mi powiedzieć na ich temat ?. Mam mieszane uczucia bo raz piszecie źle innym razem dobrze.

uwaga
@Kobiel

Co ma być dobrze? niecałe 4e na godz. wychodzi

rerere

@mago no wiesz chyba ze o po prostu wychodzilo w trakcie no ale nie wiem..jak ktoś wie na co się decyduje to już potem może mieć pretensje ewentulanie tylko do siebie

gdanski82

mam pytanie czy ktos pracowal tam jako szlifierz jakie sa warunki mieszkalne czy oplacaja tez transport ile na czysto wychodzi z 9,50 euro brutto ile godzin wychodzi w miesiacu

dragon

czy moze ktos napisac cos wiecej na temat produkcji okien w niemczech ? najlepiej ktos kto tam byl lub jest .Ile na reke wychodzi ,gdzie sie mieszka i tpd !

dragon

wlasnie ja wsprawie tego ogloszenia na produkcje okien 11 brutto ,juz ktos do mnie dzwonil i sie zastanawiam ,ale chcialbym sie dowiedziec co to za firma ,ile wyjdzie na reke ? jesli byl juz ktos na takim stanowisku bylbym wdzieczny jesli napisalbymi ,jak sie pracowalo i czy sie wogole oplaca taki wyjazd. Z gory dziekuje i pozdrawiam

jan
@dragon

Witam ! Jeśli ktoś był w pracy w niemczech przy produkcji okien , montażu okien przez apt certa to bardzo proszę o kontakt , właśnie się wybieram , chcę sie dowiedzieć jak jest , jakie warunki itp. itd . Proszę o info na ljb2b@interia.eu

Brus

Witam wszystkich wyjeżdżających!!!! przed wyjazdem radzę dobrze się zastanowić! Na umowie widnieje 8:50 brutto a tak naprawdę wychodzi nie całe 4 euro na rękę... Od tego odciagaja za dojazd 0,50 euro centów za godzinę czyli 10 euro dziennie. Co za 25 dni daje nam 250 euro za same dojazdy do tego 300 euro mieszkanie to razem mamy 550 euro no do tego życie 200 euro średnio na jedzenie to wychodzi nam 750 euro no i po odliczeniu tego zostaje nam 200 euro na czysto. Gdzie sens gdzie logika???? Druga sprawa jest taka że praca jest od 7 rano do 19 niby a wraca się nawet o 23!!! a nawet 24... Atmosfera na firmie jest nie miła... wyzwanie przeklinanie i wogole zero warunków do pracy. nie polecam!!!! I odradzam!!! a trzecie sprawa jest taka że robią na hali same tureckie kebaby!!! I tylko garstka Polaków!!!!! Cyrk nie polecam i pozdrawiam!!!

memet
@Brus

Sama prawda też tam byłem z narzeczoną jest masakra

Brus

a1

właśnie chodzi o pakowacza owoców,i ogólnie to nie jest w hamburgu tylko obok w miejscowości jork

a1

Nie polecam. 4,50 na godzine po odliczenniu kwatery i dojazdu do pracy.do roboty na 7 i nie wiadomo o której sie skończy,przewaznie do 20 ale bywa ze dłużej xd i nie ma opier.... sie.Jak sie ciapatym nie spodoba to wywalają nawet w pierwszy dzień.

ona

Mam pytanie do tych co byli, czy na hali jest zimno, że trzeba ubrać pod spodnie rajstopy, ciepłe skarpety i grubą bluzę? Nie chcę zmarznąć po prostu.

ona

Jadę do Hamburga na sortowanie. Mam pytanie do tych co byli, czy na hali jest zimno? czy spodnie robocze wystarczą i będzie ok, czy jeszcze cieplej się ubrać, rajstopy, ciepłe skarpety i jakąś grubą bluzę. To że buty ochronne to wiem. Po prostu nie chcę tam zmarznąć. Może ktoś podpowie.

kasienka28l

Witam czy wyjezda ktoś do pakowania i sortowania owoców z tego biura??Lokalizacja ponoć kolonia, mieszkania bezpłatne bo przy zakładzie są???proszę o jakieś informacje maila kasienka259@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o APT Agencja zatrudnienia - Korbielów

• Jak się pracuje w APT Agencja zatrudnienia?

Zobacz opinie na temat firmy APT Agencja zatrudnienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

APT Agencja zatrudnienia