Opinie o APT Agencja zatrudnienia w Korbielów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy APT Agencja zatrudnienia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie APT Agencja zatrudnienia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APT Agencja zatrudnienia w Korbielów

minka

to jak można inaczej się dostać

od ilości przeprowadzonego czasu

tata

różnie, w jeden miesiac zarobiłem 1100 w inny 800 , zależy od pracy, ale to już na ręke po odliczeniu 50 eur za mieszkanie, kolega ostatnio przeniusł się do innej agencji za 5 eur na godzine, ale za mieszkanie 500 musi płacić i jeszcze jakies inne opłaty to mu 300 zostaje, a wiec nie jest tu tak zle.

fasolka

Witajcie! Też mam zamiar aplikowac do ATP ale przerażają mnie te niskie zarobki !! napiszcie jak to jest i kiedy wypłacają za 1 miesiąc?

grazyna
@fasolka

Ja również pracowałam w tej firmie. Dla osób, które się tam wybierają polecam kupić specjalne buty ochronne (dostępne w sklepie BHP) bo są wymagane a w Niemczech są bardzo drogie. Poza tym własne sztućce, talerze i pościel, no i pieniądze tak, żeby przeżyć conajmniej 2 miesiące...Jeżeli chodzi o mieszkania to kwestia tego, gdzie się trafi bo jedne są na b. wysokim poziomie nawet z windą a inne wręcz przeciwnie...Do pracy dojeżdza się od 30 do 60 min w zależności od lokalizacji. Praca sama w sobie jest ok. Ja ogólnie miło wspominam pobyt pomimo kiepskich warunków mieszkaniowych (przynajmniej na początku). Szefem jest turek, który ma czasem dziwne humory i trudno wyczuć co mu przyjdzie do głowy dlatego lepiej się nie spoufalać ale też utrzymywać dobre relacje. Jak ktoś się stara to będzie ok. Praca dziennie od 10 do 14 godzin płatna po 4 euro za godzinę. Niech ktoś się nie łudzi że dostanie extra dodatek za nadgodziny lub wyrobioną normę bo ewentualne premie i tak zabierają pośrednicy...Mam nadzieję że komuś się przyda ta opinia.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w APT Agencja zatrudnienia odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
pit

Właśnie. Niech ktoś napisze ile wyjdzie miesięcznie z np. nadgodzinami.

stefan

Witam, napiszcie ile idzie miesięcznie zarobić, bo 4 euro za godzinę to jest jawna kpina, chyba, że dodatkowo masz jakiś akord.

Sylwester

Witam,mam jechac z początkiem kwietnia do Hamburga jako sortowacz mam pytanko do kogos kto juz tam był lub jest co trzeba wziąśc ze sobą i ile kasy zabrac na pierwszy miesiąc żeby tam jakos przezyć,pozdrawiam.

@Sylwester

witam,ja jade o wiecej info pisz na armani-1985@wp.pl lub kom (usunięte przez administratora) Rafał

@ARMANI

oczywiście jade tam 1-wszy raz bo poprzednie lata byłem na sezonówkach tak wiec spokojnie zabierz to wszystko co masz napisane w umowie wszystko wyrażnie pisze a zamiast 50 zabierz 100 zawsze lepiej wiecej mieć odpornosć napewno na stress jak jedziesz 1-wszy raz za granice spokojnie bedzie dobrze

gosiaczek111

Witam, też chce jechać jako pakowacz- sortowacz do Hamburga, dzwoniłam tam do APT są jeszcze miejsca, więc mogę jechać ale nigdy nie pracowałam za granicą, wydaje mi się że te 4euro to strasznie mało ile można zarobić miesięcznie i jakie warunki mieszkaniowe i czy to ciężka praca bardzo proszę o odpowiedz wyjazd początkiem kwietnia

@gosiaczek111

Witaj,również dzisiaj dzwoniłem czy moje papiery doszły okazało sie ze doszły i już jestem w kolejce do wyjazdu z początkiem kwietnia,moze i szybcieja6tr

tata

Tam nie robi się palet, ale układasz jabłka do skrzynek, jakis tam pudełek,czasami jakis inny owoc. czasem faceci przenosza jakies skrzynki ale one po 5 kg maja- wogule nie ciezkie. jak dłużej popracujesz to biorą cie na przebieranie jablek,, stoisz przez 8 godzin i wybierasz naprzyklad za duze jablka- to jest fajne bo sie nie narobisz wogole, a tak czy siak ci placa.

MASIA77

JAK DUŻE SĄ TO PALETY.ILE SIĘ ROBI NA GODZINĘ.

Koko spoko

Trzeba uważać na wszelkie agencje, ponieważ nie zawsze ale jednak oferty składane przez agencje są tak fatalne, że podejmując je pracownik strzela sobie w stopę. Przestrzegam.

@Koko spoko

A pracowałeś za pośrednictwem tej agencji???Coś z nią jest nie tak,że tak piszesz???Możesz napisać coś więcej???

abc

Wejdź na ich stronę APT-praca tam wszystko masz

abc

Halllooo!Co tu taka cisza?????Ponawiam pytanie Jest ktoś kto wysłał do biura APT dokumenty i czeka na wyjazd do pracy w Hamburgu,który ma być prawdopodobnie w marcu na pakowanie artykułów spożywczych i przemysłowych????Warto tam jechać???Ktoś może coś mi napisać na ten temat,bo chcę tam jechać do pracy,a posty powyżej są przestarzałe

tomekh
@abc

a mofge dostac kontakt e-mail do tej firmy(usunięte przez administratora)

pracownik ze Stade

Moi drodzy tutaj się wpisuje opinie o firmie i jej pracodawcy a nie o patologicznych pracownikach , którzy wyjechali za pośrednictwem APT i robią burdy na mieszkaniach, chleją i stukają się z kim popadnie. Każdy z nas wiedział za jakie pieniądze będzie pracował , każdy z nas podpisał zgode na tzw. próbe zeit ( 40 godz. ) za którą nie bedzie otrzymywał wynagrodzenia. Co do wypłat to Polaczki są w Hamburgo co miesiąc zawsze ostatniego dnia danego miesiąca i włypacają pieniądze swoim pracownikom , sam pobieram do tej pory wypłaty w biurze na Kleinerr Scheepsee , Problem maja Ci którzy są zatrudnieni przez Temra Lager Logistik Gmbh bo tutaj Orhan się ślizga z wypłatami czasami nawet o jeden miesiąć . Mieszkania ok , oczywiscie jak się mieszka z normalnymi ludzmi którzy nie robią chlewu i dbaja o czystość .(usunięte przez administratora) bardzo mili i uczciwi ludzie , zresztą każdy z pracujących w tej firmie pracowników nie powie na nich złego słowa . Jak pracujesz jesteś dyspozycyjny i nie robisz problemów to ty też ich nie masz. Pozdrawiam i nie sugerujcie się opiniami ludzi którzy wypisują bzdury o tej firmie bo robią to ze złości jak wylecieli z roboty za picie , nie chodzenie do pracy itp.

broker

Sieam mam tam jechac za jakies dwa tygodnie niech napisze ta pierwsza grupa ktora tam pojechała jakis tydzien temu jak tam jest nie licze na luksusy tylko chce tam jechaac robic po 10 12 godzin i zarobic kase wiec prosze o normalne odpowiedz i konkretne

sonia

hej, i jak tam? Jak tam dojechałyście? i jakie wrażenia?

gfjkio

dsa - 2012-10-12 15:00:33 cbdfh - 2012-10-11 14:16:33 asdfgh - 2012-10-11 13:30:51 Napiszcie coś na temat tych skrzynek po 14 i 18 kg i tych prywatnych samochodów czy to prawda ze woza ludzi pijane żule ? i napiszcie ile was mieszka na mieszkaniu?To zwykłe skrzynki, nie wożą nas żule, tylko zwyczajni pracownicy. Ja mam jeszcze dwie osoby oprócz mnie i jakoś nie nażekam, może czasem mała kolejka do łazienki, ale to wszędzie.Czy ty nie masz własnego pokoju to mam rozumieć,że te 50 e dzielicie na 3 osoby no bo jak inaczej mi to nie pasi A czemu piszesz że wożą was pracownicy skoro firma zapewnia we własnym zakresie dojazdy to robicie dodatkową składkę na dojazdy nie rozumiem Ja słyszałem że te skrzynki to robota w akordzie i że całe 12 godzin musisz je dzwigać beż przerwy ,ze trudno czasem nadążyć A jak chcesz przyjąć kogoś z rodziny w pokoju to co wtedy Ci 2 wychodzą czy jak ? to jakiś absurd moim zdaniemNie Orhan daje kase na paliwo, jak ktoś chce to dostaje samochód do dyspozycji i nim jeździ

dsa

cbdfh

asdfgh

Zostaw merytoryczną opinię o APT Agencja zatrudnienia - Korbielów

• Jak się pracuje w APT Agencja zatrudnienia?

Zobacz opinie na temat firmy APT Agencja zatrudnienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

APT Agencja zatrudnienia