Opinie o APT Agencja zatrudnienia w Korbielów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy APT Agencja zatrudnienia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie APT Agencja zatrudnienia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APT Agencja zatrudnienia w Korbielów

roksana

jest tu jeszcze moze ktos kto jedzie do pracy w ta sobote ?

piekny

Mam wrazenie jakbym byl na forum GIMBUSOW. A co do nowych, co maja jechac to na obecna chwile jest multum pracy, bo zaczal sie sezon i tak bedzie do grudnia-lutego, wiem bo w zeszlym roku tez bylem. Lokum jest rozne, ale to ludzie syfia w nich, ale teraz pilnuja aby bylo czysto, a wiec jedzcie. Sierpien byl na wpol-martwy, ale obecnie zaczyna sie duzo pracy. Pozdro dla wszystkich i tych negatywnych i pozytywnych ludzi

roksana

hej ja tez mam umowe podpisana na sobote i po tym co tu czytam troche sie obawiam

huit

Mam umowę podpisana na sobotę nie wiem czy jechać Patrycja?czy ktoś powie o co w tym wszystkim chodzi ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w APT Agencja zatrudnienia odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
sssssssssssssss

(usunięte przez administratora)A co to przeszkadza jak masz swoje mieszkanie to tak jak w bloku no nie ? napisz ile idzie zarobić i ile dni byłeś?Nie dni, tylko miesięcy, przewaznie to było coś między 700 a 900 euro.No ale prze ile miesięcy to mam podzielić albo za ile godzin bo to jakoś strasznie mało jak liczyć na miesiące bo idzie za granicą wyciągnąć grubo ponad 1000e na miesiąc

dsfsf

justi

jjjjjj - 2012-10-08 22:50:29 gfdsa - 2012-10-08 16:04:20 Czy ktoś napisze jaka to firma i czy to co tu wypisują to prawda ?to zalezy jak sie patrzy, jest duzo pozytywow i pare negatywow. Praca fajna dla ludzi co zyja dla siebie,praca ogolnie jest dobra,nie jak pisza te(usunięte przez administratora) co sie im robic nie chcialo,tyko siedzieli i pili a teraz narzekaja ze zarobic nie mozna... (usunięte przez administratora)...dlatego jestem z wami i napewno ta wroce jak najszybciej jak bede mogla pozdrawiam dziewczyny i wszystkich ktorych tam poznalam a sa naprawde fajni ludzie...

jjjjjj

gfdsa

Czy ktoś napisze jaka to firma i czy to co tu wypisują to prawda ?

ania

Pracowalam tu pol roku, mieszkalam na poczatku na Harburgu, pozniej na Stade i na kierowniczki nie moge narzekac. Zawsze mi pomogly. Bzdury piszecie o nich bardzo fajne laski, ale tez wobec nich trzeba byc w porzadku, a pijakom, narkomanom i debilom nie warto pomagac.A panstwo (usunięte przez administratora) tez super ludzie, ktorzy chca naprawde dobrze dla ludzi.To tylko Orhan psuje im renome.Pozdrawiam Was goraco dziewczyny!!! Nie przejmujcie sie tymi debilami co bzdury wypisuja!!!!

hahaha

hahahaha, mówiłem ze to temra bierze kase za te 40 godzin, a nie Polaczki, wszyscy podpisaliście oswiadczenie, że wiecie iz temra bierze kase za mieszkanie 50 euro, swoja droga dziwie czemu nazekacie na te 50euro, przecie nigdzie nie mozna mieszkac za darmo. a kase za mieszkanie tez bierze temra, widzice Polaczki są spoko tylko Orhan jest troche ten teges. pozdrawiam wszystkich pracujacych tam, kturzy przyjechali do pracy i pracuja i zarabiaja,(usunięte przez administratora)

Były Pracownik

A z tego co widzę to było to w lutym, i z tego co mi wiadomo to obecie po wszystkich zawsze przyjerzdzaja, to jakis jeden chyba przypadek mosial byc. Nie rozumie cie to po co tam jestes, jak ci zle to zjedz sobie do polski, nikt nie jest tu trzymany na sile.

Były Pracownik

Kobieto nie wiem kto tam jest przetrzymywany, siedziałem tam pol roku i jak ktos chcial to zjezdzal, mam w planah tam wrocic. Zastanawiam sie z kad ta zlosc jak na willi to malo raczej nazekali ludzie, a podobno tam najgorsze warunki. Raczej tam imprezowali niektórzy z czego ubaw byl. Jak dlugo tam pracujesz to nawet tych 40 godzin nie odczujesz.

Asia

O jejku to jest az tam tak zle? To szczerze mowiac wystraszylas mnie Iza eh. To rozumiem ze tygodnio pracujecie po 40 h?hm I naprawde Iza nic nie odłozylas? W Niemczech zycie jest takie drogie? Bo szczerze mowiac pierwszy raz jade za granice i nie wiem jak to jest.. Pozdrawiam:-)

Asia

Do "normalnego człowieka" Masz racje ze wszedzie za granica placi sie wiecej ale maksymalnie tak 80euro na tydzien wiec tu mieszkanie jest bardzo tanie..a powiesz mi jak tam z praca? co ogolnie sie tam wykonuje i czy praca jest ciezka? i po ile godzin dziennie? Mysle ze im wiecej godzin tym lepiej, wiecej bedzie mozna zarobic pieniazkow:-)

hashdiudia

Jak się pracuje to się zarabia, lepsze to niż za pare groszy w tesco robić, czy w podobnych sieciach. Tu przynajmniej na wszystko mnie stać, ide do sklepu i kupuje sobie co chce, a w Polsce to bieda z nendza. A jak ci sie tu nie podoba, to żyj w Polsce od 1 do 1.

fsfdgs

Ale się uśmiałam, Nikt wam nie kazał tam jechać, ani nie zmuszał. Siedzę tam już trochę czasu, wypłata zawsze na czas, Może czasem trochę mniej pracy, warunki nawet spoko- w niektórych mieszkaniach brud- bo brudy tam mieszkają XD (faceci), Czasem fajne sytuacje sie zdażają, ale to głównie z pracownikami, jakie śmieszne romanse i wogole, ktos zapije i znika, A tak na poważnie to kase to idzie zarobic,

Asia

Witam:-) Czy wyjezdza moze ktos do pracy do tej nowo otwieranej sortowni i pakowalni w Hamburgu?hm Pozdrawiam serdecznie

Tez miałam jechac teraz początkiem sierpnia ale po przeczytaniu tego to aż sie boje bo jestem młoda 20 latek dopiero ;). ale tu gdzie mieszkam w Żywcu w ogole nie ma pracy ;/ aż tak źle ? czy da sie wytrzymać?

Asia

Jak jest z mieszkaniem?? Tutaj opinie się od Siebie różnią ...(usunięte przez administratora)?! To chyba lekka przesada... jest tam dostęp do internetu? Dostałam propozycję wyjazdu, ale zszokowały mnie te opinie, nastawiałam się do \\\"godne\\\" warunki.. poza tym jestem młodą dziewczyną i boję się, mam chłopaka, który będzie na mnie czekać w Polsce(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o APT Agencja zatrudnienia - Korbielów

• Jak się pracuje w APT Agencja zatrudnienia?

Zobacz opinie na temat firmy APT Agencja zatrudnienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

APT Agencja zatrudnienia