Urzad Miasta Jawora

Jawor

Opinie o Urzad Miasta Jawora

jaworzanin 2011-11-11 22:42:13
Układ koleżeńsko - biznesowy rządzący Jaworem musi się skończyć! Ludzie Pana Burmistrza [usunięte przez moderatora], jego poplecznicy i przydupasy, konkretnie chodzi o tzw. panów rzemieślników [usunięte przez moderatora] nie będący urzędnikami wybranymi z konkursu ( brak stosownego wykształcenia- wyższego) zajmują stanowiska kierowniczo- decyzyjne pomimo tego, że są na stanowiskach fizycznych i w strukturze organizacyjnej Urzędu w ogóle nie figurują. Ich pobory są znacznie wyższe od poborów pozostałych urzędników a premie i dodatki funkcyjne są nieuzasadnione i uzależnione od "widzimisię" pana Burmistrza. Najwyższy czas skończyć tę prywatę, przecież wszyscy płacimy za te nadużycia z naszych podatków! Niech ci panowie wezmą się do uczciwej pracy i niech wreszcie udowodnią, że zasługują na te szczególne traktowanie przez pana Burmistrza [usunięte przez moderatora]
Zostaw swoją opinię o Urzad Miasta Jawora - Jawor
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urzad Miasta Jawora