GOMEZ

Opinie o GOMEZ

Ile zmian jest na magazynie w sklepie internetowym? jak się ogólnie pracuje? jakie zarobki?(usunięte przez administratora).

Domod
@Ania

(usunięte przez administratora) Zmiany są dwie, a pracuje się super. Atmosfera bardzo fajna, zgrany zespół itp. Ogólnie są też dodatkowe rzeczy takie jak karty na siłkę i opieka medyczna. Kiedyś nawet część zespołu była zaproszona na kolację w ramach wyróżnienia :)

estry
@Ania

Co za różnica czy pracujesz dla Apple, Gomez czy Biedronka jako magazynier - pieniądze płacone są za Twoje umiejętności a nie uzależniane od wartości marki

roger

Pakiet MultiSport jest nowy w firmie i się z niego mega cieszę. Dużo wejść na siłkę i inne miejsca. W sumie czekałem na to najbardziej. Oby tak dalej!

mlask

Ja widziałem, że ofert jest więcej. Na ich stronie jest pełno ofert. Widać, że się rozwijają :)

karla123

A jak duża jest ta firma - w sensie ile tam pracuje osób.

@karla123

firma dość duża, na pewno ponad setka i ciągle ktoś nowy przybywa :) widać, że się rozwijają :)

Mailowe umówienie rozmowy, dość odległy termin bo ok. 2 tygodni od maila z zaproszeniem. Samą rekrutację oceniam bardzo słabo. Pani unika odpowiedzi na konkretnie zadane pytania, o sposób pracy, oferowaną stawkę, okres wypowiedzenia, dodatek medyczny. Nie ma nic, liczą się tylko jej pytania bo uwaga „ona jeszcze nie wie czy chce mnie zatrudnić” ;-) to ja się pytam po co ze mną w ogóle rozmawia? CV w detalach opisuje rozwój kariery, główne projekty i taki tekst. Masakra. Generalnie po nie uzyskaniu żadnej odpowiedzi na stawiane przeze mnie pytania, a jestem seniorem na rynku i to nie jest tak, że ja bez tych odpowiedzi wiem, że chcę pracować dla nich po prostu podziękowałem i przerwałem rozmowę. Efekt wiadomy, brak posady, ale tak masakryczny brak konkretów, że nie żal porzuconego tematu. Szkoda czasu z nimi rozmawiać o ogółach.

Wypytuje o doświadczenie zawodowe, robi jakieś notatki. Opowiada o firmie, ale bardzo ogólnie, zadaje pytania otwarte jak się zarządza zespołem, takie bardzo humanistyczne, zero jakichś konkretów.

przyszly.nowy

Ja też zaaplikuję, podobno coraz bardziej się rozwijają :)

happy

pewnie, że dobrze :) to jest taka firma, że zespół jest świetny i naprawdę zawsze można na kogoś liczyć :) może czasem są jakieś problemy, ale ludzie wszystko nadrabiają

ktoś

To prawda :) Mam podobne odczucia i naprawdę dobrze się tu pracuje.

spinacz

Ostatnio jest coraz lepiej, faktycznie widać że firma się rozwija w mega tempie :)

nowa

fajna firma, polecam

mniam!

Ha! A dzisiaj były rogale i to dla wszystkich :) Smacznego! A z tego co wiem to te bilety do teatru nie byle jakie... Ceny na stronie ok 100zł...

janiehejtuje

Kolejny przykład hejtu za wszelką cenę... dali 3 bilety, a mogli nie dać wcale to po pierwsze... a po drugie to z tego co wiem i zostało mi przekazane to biletów było o wiele więcej, ale zostały wyróżnione jakieś najlepsze działy i najlepsi sprzedawcy. Ja tam się cieszę, że dają nam bilety. W poprzedniej pracy nie dawali nic.

Strasznie Ci współczuje takiego postrzegania ludzi i braku empatii. Z takim postrzeganiem nic dziwnego ze ci się tam podoba. Mlodzi sa świadomi z tego ze stać ich na coś więcej niż gomez ot cała filozofia.

abeabe

ja pracuje tu od kilku miesięcy, pracuje w świetnym dziale, fajna praca, fajni ludzie. Wiadomo, że coś bym sobie znalazła żeby ponarzekać, nic nie jest doskonałe. Mam wrażenie że te opnie piszą bardzo młodzi ludzie, którzy w życiu się nie narobili, nie mają żadnego doświadczenia, żadnego porównania, jest to ich pierwsza praca i za dużo się filmów naoglądali. Może spróbujcie w budżetówce tam podobno jest większa opcja na relaks. Być może kiedyś przyjdzie mi to odszczekać, ale na razie lubię chodzić do roboty p.s. chociaż kokosów nie zarabiam

gomezowy

Różnice w opiniach biorą się z tego, że część niepracujących mści się na firmie nie wiadomo za co... Zawsze napiszą tylko Ci co są niezadowoleni. Ja oceniam firmę pozytywnie i taki komentarz powinien wystarczyć.

Już nie taki nowy

Ja pracuję od ponad roku i pozwolę sobie na pewien komentarz, bo już mam dosyć tych pisanin powyżej. Jeśli chodzi o rozliczenia- to nie mam zastrzeżeń, wszystko ok. Atmosfera naprawdę miła. Ilość pracy zależy od okresu, jak wszędzie. I jak wszędzie można by znaleźć punkty do poprawy, ale ogólnie to firma na plus. Naprawdę można się w niej rozwinąć, tylko trzeba chcieć, a nie skupiać się na narzekaniu. Nie do końca rozumiem powyższe zarzuty- podejrzewam, że co niektórzy pracownicy nie potrafią odejść z klasą. Szkoda, że zniechęcacie innych i obrażacie przy tym część osób pracujących.

nowi

Fajna firma! Krótko jestem, ale super samodzielność i naprawdę ciekawe zadania. Pracy dużo... ale ja to lubię. Mi się podoba. Atmosfera mega spoko, ludzie sympatyczni.

blabla

Nijak te opinie mają sie do faktyczna praca w Gomez. Normalna firma, normalna praca. Nie wiem czemu odstraszacie innych. Bez sensu takie opinie, a jeszcze mozecie kogos obrazic tylko. Jak się nie jest podpisanym to łatwo rzucać opinie - a może nawet pracownicy tego nie piszą tylko ktos kto ma w tym interes.

habas

gdzie tak jest? na jakim dziale

zadowolona

Nie ma sensu kłócić się z Tobą. Masz swoje zdanie i ok. Ja mam swoje i wnioskuje to z obserwacji ludzi, którzy na moich oczach "poszli poziom wyżej". Mam wrażenie, że masz jakiś swój prywatny interes w oczernianiu firmy. Prawda jest taka, że mało kto z zadowolonych pracowników pomyśli o napisaniu opinii, ale gdyby ich zapytać personalnie to są zadowoleni. Negatywne opinie wystawia odsetek, za to z dużym zaangażowaniem przez co wygląda to tak jak wygląda. Szkoda, że takiego zaangażowania te osoby nie wkładały w swoją pracę... No ale "hejtować" jest przecież łatwiej...

zadowolona

Czytam te opinie i szczerze nie bardzo rozumiem niektóre osoby. Pracuje w Gomezie od niedawna, ale jest naprawdę fajnie. Zgrany zespół, przyjazna atmosfera, a jak czegoś nie wiesz to zawsze ktoś pomoże. Wydaje mi się, że negatywne opinie wystawiają osoby zmęczone życiem, które narzekały by na jakiegokolwiek innego pracodawcę… Osobiście polecam firmę w 100%, zarobki są spoko, więc ludzie nie szalejcie i nie wierzcie w opinie desperatów… O awansach też słyszałam, wystarczy się wykazać :)

Zostaw merytoryczną opinię o GOMEZ - Suchy Las

• Jak się pracuje w GOMEZ?

Zobacz opinie na temat firmy GOMEZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOMEZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOMEZ?

Kandydaci do pracy w GOMEZ napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOMEZ