GOMEZ

Opinie o GOMEZ

Ona

podzielam zdanie....

zati

Nie jest tak strasznie jak co niektórzy tutaj piszą- parę rzeczy można poprawić, ale bez przesady, praca jest w porządku.

Z przykrością stwierdzam, że na tej stronie wylewają żale jedynie osoby, które zwyczajnie "chciały zarobić i się nie narobić". Pracy jest dużo- to prawda. Tylko weźmy pod uwagę z czego to wynika- wieczne urlopy na żądanie i L4 koleżanek z salonu. Gdyby wszyscy wzięli się do pracy i przestali narzekać nikt nigdy nie musiałby zostać ponad plan. Miejsce pracy jest fajne, wynagrodzenie ok, przede wszystkim na dzień dobry jest umowa o pracę, a nie śmieciówki jak w innych firmach. I można awansować. A jak ktoś ma aspiracje to nawet może przeskoczyć do innych działów. Gdyby było tak strasznie, jak tutaj wszyscy piszą, to chyba nie byłoby tylu wieloletnich pracowników!

agata-była pracownica

oczywiście po dwoch tygodniachzrezygnowałam

Mailowe umówienie rozmowy, dość odległy termin bo ok. 2 tygodni od maila z zaproszeniem. Samą rekrutację oceniam bardzo słabo. Pani unika odpowiedzi na konkretnie zadane pytania, o sposób pracy, oferowaną stawkę, okres wypowiedzenia, dodatek medyczny. Nie ma nic, liczą się tylko jej pytania bo uwaga „ona jeszcze nie wie czy chce mnie zatrudnić” ;-) to ja się pytam po co ze mną w ogóle rozmawia? CV w detalach opisuje rozwój kariery, główne projekty i taki tekst. Masakra. Generalnie po nie uzyskaniu żadnej odpowiedzi na stawiane przeze mnie pytania, a jestem seniorem na rynku i to nie jest tak, że ja bez tych odpowiedzi wiem, że chcę pracować dla nich po prostu podziękowałem i przerwałem rozmowę. Efekt wiadomy, brak posady, ale tak masakryczny brak konkretów, że nie żal porzuconego tematu. Szkoda czasu z nimi rozmawiać o ogółach.

Wypytuje o doświadczenie zawodowe, robi jakieś notatki. Opowiada o firmie, ale bardzo ogólnie, zadaje pytania otwarte jak się zarządza zespołem, takie bardzo humanistyczne, zero jakichś konkretów.

topaz

Jeżeli co chwila pojawia się ogłoszenie o pracę w tym sklepie to chyba więcej mówić nie trzeba? (usunięte przez administratora)

Kondzio

Czy może mi ktoś wysłać informacje gdzie kupują ciuchy do sklepu? Kontakt (usunięte przez administratora) Prawziwe info zostaną wynagrodzone

Mela

Jutro mam rozmowe kwalifikacyjną, wie ktoś co mnie czeka w tym sklepie? Chce wiedzieć czy szefostwo jest spoko i czy jest szansa na zarobek w tym salonie?

melka
@Mela

i jak po tej rozmowie? podzielisz się wrażeniami?

Dionizy 1983

Cóż, w Gomezie pracy jest dużo. Firma intensywnie się rozwija, stawia na osoby mocno zaangażowane i takich ludzi docenia.Zarobki przyzwoite, można spróbować sił w różnych działach - nie zawsze jest łatwo, ale z reguły ciekawie. Fajna branża, marki z najwyższej półki. Polecam osobom, które odnajdują się w takiej kulturze organizacyjnej.

ileile

Hm, no na chłopski rozum to netto. :) A wie ktoś może, ile zarabia się w Gomezie jako pracownik biurowy (zarządzanie treścią w sklepie internetowym)?

ile

Ktos napisze w koncu ile zarabia się w gomezie?

lenonka

Witam, zajrzałam z ciekawości na stronę, ponieważ poszukuję opinii o moim ewentualnym przyszłym pracodawcy, który oferuje mi pracę w zawodzie - praca z dziećmi. Aktualnie pracuje w Gomezie i nie podzielam opinii, które znalazły się powyżej. Praca jest faktycznie wymagająca, ale głównie pod koniec roku, w okresie od Gomez fashion Night do Świąt (wiem, bo pracuję trzy lata). Pensje są na czas, są wyższe niż w innych sklepach odzieżowych i co najważniejsze - MAMY UMOWĘ O PRACĘ. Jak dotąd w trakcie moich czteromiesięcznych poszukiwań żaden pracodawca mi tego nie zaoferował. Tak więc, nie narzekajcie Panie i nie oczerniajcie firmy na forum, bo to nie jest fair.

arka_grec

Jak dana osoba ma silną, zabawową osobowość, lubi kontakt z ludźmi i potrafi odpowiednio zachowywać się w kontakcie z klientem premium, to odnajdzie się bez problemu. Atmosfera fajna, polecam :]

Praca w Gomezie jest normalna :) Jak chcesz popracować to i zarobić się da. Jak komuś się pracować nie chce, to niech nie narzeka na forum, że jest źle i tragicznie, ponieważ "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Atmosfera w pracy OK. Ja nie czuje się wykorzystywana i nadal tu pracuje.

Mała

Pracowałam w Gomezie przez dłuższy czas i wspominam to całkiem dobrze. Może dlatego, że wcześniej byłam sprzedawcą w znanej sieciówce, gdzie naprawdę było masakrycznie (praca na akord, non stop kontrola, zero indywidualnego kontaktu z klientem, lansujący się w galerii i odwiedzający mnie "przypadkiem", żeby się pośmiać moi znajomi ze studiów -fatalnie). Wracając do Gomeza - pensja jak wszędzie nie szałowa, ale teraz w biurze, w korporacji zarabiam dokładnie tyle samo. Atmosfera O.K. - ja miałam fajną kierowniczkę, spoko dziewczyny - w naszym salonie nie było specjalnie nadgodzin, bo dziewczyny nie brały fałszywych L4 i każda wiedziała, że inne też chcą mieć wolne weekendy. Klienci fajni, konkretni - nikt nie jedzie na Drobnika, żeby napić się kawy, czy pokazać w nowej fryzurze. Klienci przyjeżdżali, żeby coś kupić. Większość z nich kojarzyłam,znałam, obsługa nie była trudna. Jeśli ktoś lubi ludzi i interesuje się stylizowanie, doradzaniem - to praca rewelacja, może się spełnić. Właściciele na maksa wkręceni w ciuchy, często zaglądają do salonów, trochę zwracają uwagę, że to, czy tamto nie wygląda dobrze, ale generalnie są okej. Dziewczyny, które były bardziej ambitne awansowały, bo w Gomezie raczej wszyscy się znają i łatwo wychwycić, że ktoś powiedzmy dobrze rokuje. Polecam firmę osobom, które lubią modę i dobrze czują się w obsłudze wymagającego, bogatego klienta.

ALA

Pracowałam tam troszkę i nie wspominam tego dobrze. Odradzam tą firmę . (usunięte przez administratora)

jak

Witam, Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Na co się nastawiać??

Adela

Dzień dobry byłabym wdzięczna za każdą informację, planuję aplikować na stanowisko asystentki. A czy można wybrać pracę w tym biurze na Drobnika, czy to jest narzucane z góry? Czym się Pani zajmowała w firmie, jeśli oczywiście można zapytać? Jeśli nie chce Pani odpowiadać to O.K., ale jeszcze raz podkreślam, zależy mi na każdej informacji. Z góry bardzo dziękuję.

kandydat

Jak dlugo Pani tam pracowala?mam miec rozmowe o prace i nie wiem na co sie nastawic?

Zostaw merytoryczną opinię o GOMEZ - Suchy Las

• Jak się pracuje w GOMEZ?

Zobacz opinie na temat firmy GOMEZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOMEZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOMEZ?

Kandydaci do pracy w GOMEZ napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOMEZ