Opinie o Łukasz Sp. z o. o. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Łukasz Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Łukasz Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukasz Sp. z o. o. w Białystok

pracownik Nowy wpis

(usunięte przez administratora) nie firma a w elku jeszcze gorzej

Julita Nowy wpis

Czy ktoś z forumowiczów mógłby podzielić się informacją na temat warunków zatrudnienia w Łukasz Sp. z o. o.? Czy firma aktualnie rekrutuje? Każda merytoryczna odpowiedź będzie cenna dla osób, które poszukują zatrudnienia.

FRANEK Nowy wpis

NIE WIEM ILE ZARABIAJĄ W TEJ FIRMIE ALE UWAŻAM ŻE ZA TO JAK ONI PRACUJĄ TO I TAK CO ZA DUŻO ŻENADA

kura Nowy wpis

firma krzak, pracownicy chodza w obdartych ciuchach, nie maja placone szkodliwego na chlodni, do tego z miesiaca na miesiac coraz mniejsze wyplaty, jedyne co ratuje ten majdan to wporzadku ludzie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Łukasz Sp. z o. o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
pączkowa królowa

to już w sumie nie wiem co mam myśleć, to w końcu to jest dyskusja o iglotexie czy łuklaszu? nic juz niestety z tego nie rozumiem. w każdym razie, jeśli zajmują się dystrybucją produktów mrożonych to ja chętnie bym się podjęła pracy u nich. najchętniej chciałabym zostać kierowca ale bez problemu obejmę tez jakieś stanowisko sprzedażowe, znajdę u nich pracę?

ziom

Istnieje! Niestety... miałem przykrość spotkać ostatnio jednego z bossów lokalnych.. Ale jeszcze mu mało widocznie, bo swego spożywczaka założył i zaopatrywał ostatnio.

leszek1

A jak tam magazynier (usunięte przez administratora) dalej biega w nocy między samochodami i przekłada towar?

t07

czy w tej firmie coś się zmieniło?

wasze 5 minut

ej ludzie po ki h-j tu pisać jak coś nie pasuje trzeba głośno mówić jeżeli całemu gronu pracowniczemu nie będą odpowiadać te same rzeczy to zorganizować się teraz akurat jest dobry moment dwa najważniejsze tygodnie jak magazyn stanie to wszystko stanie :) teraz można coś załatwić jak sie postaracie ale tylko jak sie cała załoga zbierze inaczej niema co nawet zawracać głowy

mgr kiero

W firmie nie ma takiego stanowiska jak kierownik bo występuje występuje inna hierarchia stanowisk są jedynie magazynierzy co maja mniemanie że są kierownikami [usunięte przez administratora]

xyz

a jak praca w innych oddziałach? bo rozumiem że tu tylko Białystok

Były prac.

Widzę że sporo ludzi jeszcze pracuję w tej firmie. A odnośnie towaru nigdy się nie dowiesz. Taka to już natura człowieka z tego magazynu ;). Żeby znaleźć odpowiednich ludzi trzeba dać pieniądze. Co zawsze było problemem dla bossa, a po drugie instalacja prawidłowego rejestru wychodzonego i wchodzącego towaru. Podpowiedź dla wyższej instancji może coś takiego jak czytniki i skanery kodów.? Z poszanowaniem dla stażu w tej firmie w .....

fk

Jeszcze nie aleee aleee to się dopiero zacznie.[usunięte przez administratora]

fk

Do waszego oddziału w Białymstoku też przyjeżdzają ludzie z zewnątrz aby robic remanent?

szklane oko

Musieli posprzątać bo za dużo narobiło się konkurencji dla magazynierów. Magazynierzy jedna rada nie zaganiajcie bo sami zostaniecie zagonieni a pracownicy są jak wasze dobre i złe sumienie jeśli oni maja po [usunięte przez administratora] za was to wy macie podwójnie za nich.

Roky

A co się dzieje w Ełku?

Firma porazka .[usunięte przez administratora] Oprócz tego pracownik ktory pracuje juz pewnien czas nieraz dostaje sporo mniejsza wypłate niz osoba ktora niedawno zatrudnili, smiech na sali. Podsumowując ogolna ocena firmy w skali od 1 do 5 = -10

ktoś

ja np. im współczuje co punkt zarywać (usunięte przez administratora) od sklepikarzy, wywalać pół samochodu aby jedno warzywko znaleźć itp na zarobki nie narzekają ale mają nie limitowany czas pracy dniówkę kończą po rozwiezieniu dwóch załadunków więc jak jesteś bez grupy to w 8 godzin się obrobisz

co powiecie o kierowcach bo podobno szukają i planuje sie zatrudnic

kamerzysta

To pisze ja pracownik od niedawna, dlaczego niekture osoby zarabiają leprze pieniądze nic nie robio a ja [usunięte przez administratora] na magazynie?

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Sp. z o. o. - Białystok

Łukasz Sp. z o. o.