Opinie o PHPU JAREX w Grajewo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PHPU JAREX. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PHPU JAREX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHPU JAREX w Grajewo

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy w PHPU JAREX występują paczki/bony świąteczne?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w PHPU JAREX. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

MBB TRANSPORT Nowy wpis

PANI KASIU PROSZĘ O KONTAKT . 19-03-2021

Przemko Nowy wpis

Wystarczy wpisać w Google "Jarosław Gawecki Grajewo" i już się trochę nam rozjaśni sytuacja.

Joker Nowy wpis
@Przemko

Aa to Tego Pana szukano listem gończym ostatnio jakoś na e-grajewo.pl pisało ... Hmm Chłop pewnie chciał ludziom zapłacić

Leon

A dlaczego ma nie istnieć, skąd takie pytanie? Czyżby konkurencja się martwiła?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PHPU JAREX? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
stachu

Czy firma jeszcze istnieje?

stachu

Czy firma jeszcze istnieje ???

Jasiek

Czy jest jakaś zmiana z tymi wypłatami? Może trzeba rozmawiać z szefostwem?

Czy jest jakiś powód, że firma opóźnia się z wypłatą?

I am looking for a job in Poland. do you help me?

Natalia

Widzę, że w dalszym ciągu macie problem z terminowym otrzymywaniem pensji w PHPU JAREX. Może jednak ktoś z Was zdecyduje się na krótkie opisanie przyczyn tego stanu rzeczy. Warto to zrobić, ze względu na tych użytkowników którzy rozważają zatrudnienie w tym miejscu pracy.

@Natalia

I am looking for a job in Poland. do you help me?

Na obecną chwilę 30.04.2018 rok nie ma wypłaty za miesiąc marzec,dzwoniąc do biura z zapytaniem: czy jest wypłata? Odp. Wypłaty nie ma można wziąć zaliczkę 200zl. Na dodatek jak mówi się brygadzista że nie przychodzę w sobotę i w niedziele to dostaje się SMS z treścią zostaną wyciągnięte konsekwencje, przychodzi wypowiedzenie podpisać, bo mi nie zależy. Ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora). Nie polecam nikomu tak pracować

Malpa.

Haha ulegl zmianie. Dzis jest 27 a wyplaty nie ma. Czyli wszystko w porzadku w tej firmie. Normalka. Juz blizej jak dalej dla tej firmy... Wszystko odwrotnie z kodeksem pracy... Wszystko. Pracujesz jak wol po 12h codziennie. 340 godzin w miesiacu. Bez dnia wolnego i jeszcze z morda sie rzucaja wielcy brygadzisci ktorzy mysla ze sa niewiadomo kim. A sa zwyklymy pomiataczami. Taka jest prawda... Jeden wielki cyrk!

Marcin Najman

Wypłata na raty, maszyny na drut wiązane, wszyscy się rozglądają za nową pracą a Właściciele się chyba obrazili na wszystko i wszystkich.

Natalia

@Dziurawe buty, czy pracodawca w przypadku opóźnionej wypłaty informuje, dlaczego tak się dzieje? Czy znana jest Ci sytuacja wewnętrzna PHPU JAREX? Może firma ma jakieś chwilowe problemy finansowe stąd te nieterminowe wypłaty? Jeżeli masz jakieś info w tej kwestii, to proszę Cię o wypowiedź na tym forum.

Dziurawe buty

Wszystkie komentarze w których pisz@ _ę wypłata jest na czas pisała chyba rodzina Pana J. Dziś nie wiesz jak pracujesz jutro. Wypłaty nie ma i miesiąc albo na raty. Praca po 12h. Atmosfera lepiej nie mówić. Trzeba robić za 3 osoby bo już tam prawie nikt nie został.. Powodzenia Panie J. Rób tak dalej, :)

Edyta

Tak, zatrudniają ale wypłaty nie zobaczysz 10-tego tak jak masz w umowie, na pieniądze się czeka prawie z miesięcznym opóźnieniem, płaca na raty .. Jak nie masz wyjscia to praca jak kazda inna ale co raz częsciej sie wydaje że Pan Jarek myśli że charytatywnie ludzie będą na niego pracować !!

Natalia

@Mickey, o jakim artykule mowa? Komentarze są sprzeczne ze sobą jedni z Was piszą coś innego drudzy zaprzeczają? O co tak naprawdę chodzi? W KRS sprawdzałam, firma nadal działa, nie pojawiały się nigdzie żadne niepokojące informacje. Może napisze ktoś z pracowników jak obecnie wygląda sytuacja? Czy teraz będą poszukiwali pracowników przed 1listopada?

wiki

Czyli zwykła plota. Słusznie nie chciało mi sie w to wierzyć ... O tyle mnie zdziwiło że mam pozytywne wspomnienia po tej firnie i nigdy nie miałem żadnych opóźnien w wypłatach .... W.

Mickey
@wiki

Wiki - to dobrze, że masz pozytywne wspomnienia. Ale w tym artykule poniżej jest napisane "sprawa rozwojowa". Tak że na razie jeszcze zbierają materiał. Więc dobrze, że "obserwator" życzy mu chociaż "powodzenia". (usunięte przez administratora)

franek

Ludzie , co wy opowiadacie , wszystko jest ok, firma nadal pracuje, ludzie dostają na czas wypłątę... nie wiem po co te głupoty piszecie

Wiki

Jak zatrzymany ...??? Za co ...??? Chyba jakaś plota ....

Zostaw merytoryczną opinię o PHPU JAREX - Grajewo

• Jak się pracuje w PHPU JAREX?

Zobacz opinie na temat firmy PHPU JAREX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PHPU JAREX