Opinie o Gromet Zygmunt Sulewski Antoni Klimaszewski sp.j. w Grajewo

Gromet Zygmunt Sulewski Antoni Klimaszewski sp.j.
counter
Aga Nowy wpis

Przestrzegam przed tą firmą!!! Tragedia, omijajcie ją szerokim łukiem. Przez telefon informują, że produkt jest na pewno ma 100% dostępny. Człowiek jedzie 100 km, a na miejscu okazuje się, że towaru nie ma. A kobieta, z którą rozmawiało się przez telefon stwierdza, że ta kolega rozmawiał przez telefon. Nawet nie pamięta rozmowy. A pan grozi, że nigdzie nie kupię takich uchwytów, tylko u Nich. A oni przerabiają z uniwersalnych i nawet nie wiedzą, że są specjalne do gąsiorów z płaskich dachówek. Zero profesjonalizmu! Pierwszy raz w życiu piszę negatywną opinie! W pełni na nią zasługują! Nie polecam!!!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ola Nowy wpis

Z przykrością i pierwszy raz muszę przestrzec przed jakąkolwiek firmą!!!!. Towar owszem dotarł na czas ale był absolutnie nie do zaakceptowania. Przesyłkę na drugi dzień odesłałam. Oczywiście pomimo otrzymanej korekcie faktury na zero i zapewnieniu właściciela o odesłaniu przelewu od ponad dwóch miesięcy cisza. Sprawę kieruję do kancelarii bo nie można tak oszukiwać ludzi! Tak wygląda ocynk, uwaga rzeczywisty towar nie jest tym który jest przedstawiony na stronie net, notabene działającej średnio. Przestrzegam!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Administrator

Widzę, że nie ma tu informacji odnośnie firmy Gromet Zygmunt Sulewski Antoni Klimaszewski sp.j. w mieście Grajewo. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na nowe opinie od zatrudnionych.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Gromet Zygmunt Sulewski Antoni Klimaszewski sp.j. - Grajewo

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Gromet Zygmunt Sulewski Antoni Klimaszewski sp.j.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • M. Konopnickiej 2B
    19-200 Grajewo
  • NIP: 7190000709 REGON: 450036908 KRS: 0000147173
Gromet Zygmunt Sulewski Antoni Klimaszewski sp.j.