Opinie o Usługi Transportowo Towarowe Leszek Jan Smoliński w Grajewo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Usługi Transportowo Towarowe Leszek Jan Smoliński. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Usługi Transportowo Towarowe Leszek Jan Smoliński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowo Towarowe Leszek Jan Smoliński w Grajewo

Magdalena

Firma na prawdę warta polecenia,szybki kontakt z klientami,wspiera akcję charytatywne "pompowało pompki dla Hani " , przekazuje 1%podatku dla dzieciaków.Przemiłe podejście do klienta. Transport ekspresowy.Polecam

Itd w pl to fikcja
@Magdalena

Expresowy transport, przemili ludzie/jazda na magnesach, blokowanie kodami tachografów(to są przestępstwa),kierowcy u nich nagminnie łamią przepisy konwencji AETR z ich przyzwolenia i polecenia, dla mnie to są ludzie bez kultury i honoru, zostałem przez nich (usunięte przez administratora) jak rozmawiają z tobą to patrzą w gałki oczne(mają obsesję, że ktoś chce ich oszukać), są ludźmi bez skrupułów, nastawionymi tylko na zysk.

Edward
@Itd w pl to fikcja

Zostałeś pewnie zwolniony i temu tak negujesz firmę, a za byle co z normalnej pracy nie wyrzucają,to co piszesz człowieku mija się z prawdą.Nie oczerniaj,jakoś do tej pory obsada pełna i nikt nie narzeka. Kierowca

Weronika Nowy wpis

Dobra, to może ktoś mi powie czy kierowcy tu w firmie mają płatne od kilometra czy jakaś godzinówka czy stała pensja??

... Nowy wpis
@Weronika

Od km

Beata Nowy wpis

No.. w komentarzu niżej widnieje info że kierowcy łamią tu przepisy z polecenia.. Poważnie ktoś tu naciska na jazdę niezgodną z przepisami? Co jak ktoś się nie godzi - nie ma czego tu szukać czy może dalej pracować?

kierowca

praca dla machanikow bo auta nie wytrzymuja nawet dnia spokojnej jazdy. A sam pracodawca bedzie obciazac nawet za przepalona zarowke.

@kierowca

Pracuje tyle lat i nie narzekam na stan samochodów,auta naprawianie na czas,a pracodawca obciąża za na prawdę tylko wtedy gdy z winy kierowcy wynika usterka samochodu.

@Aaaaa

Czy to prawda ze płacą 60groszy za km ?

Cccc
@Marek

Nie.

TOMEK Nowy wpis
@kierowca

co chodzi o mechanikow to znaja sie na robocie..Ale jest firma w szczuczynie co nawet kluczy nie majo

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Usługi Transportowo Towarowe Leszek Jan Smoliński? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Kierowca

Firma jak każda inna. Nigdzie za darmo pieniędzy nie rozdają. Jak ktoś chce jeździć na pełnym legalu to niech przesiądzie się na autobus albo idzie na etat do biedronki

Znajomy sasiad

Smoliniak to (usunięte przez administratora) bez kultury tak jak ci jego przygłupi synowie.On potrzebuje ludzi do pracy odkąd go znam.A znam go ze 30 lat.

Edward
@Znajomy sasiad

Ty sąsiad żal (usunięte przez administratora) ściska co, że komuś się wiedzie.wez się za robotę zamiast pisać durne komentarze.smiesz się jeszcze nazywać znajomym. O ironia

xxx

pracodawca jest niekulturalny, kierowców zmienia jak rękawiczki,wypłaty są nie na czas!,zaplecze mechaniczne i mechanicy to istna parodia...

Yyyyzzzzz
@xxx

Zaplecze mechaniczne to parodia?gosciu byłeś widziałes?jedz zobacz jak wygląda warsztat.Wtedy się wypowiesz.wyposazony i to jak gosciu

kierowca

Właściciel nie posiada kultury,wyzywa ludzi,nie płaci na czas,a jego mechanicy to synowie nie znający się na niczym!!nie polecam i odradzam!!omijajcie szerokim łukiem tą pseudo firmę.........

Były kier.
@kierowca

Chyba wyleciales bo takie rzeczy wypisujesz , mechanicy spoko nawet prywatny samochód kierowcy naprawia jak trzeba, znają się na rzeczy i elektryka wszystko naprawia.dbaja o pracownika ,jeździłem i się przeprowadziłem i rozstalem się z firmą w dobrych stosunkach

irek

a jestes pewnen że ta firma nadal jeszcze istnieje?

MC
@irek

Tak istnieje, nie pracowałem ale wiem jak jest ale skoro dałem anos że szukam roboty jako kierowca a ten Pan z ogłoszenia zaraz wydzwania do mnie i to pare razy tak się zdarzyło to świadczy o czymś

Konrad
@MC

To że wydzwania nie znaczy że zły pracodawca tylko że szuka kierowców .z tego co wiem mają dużo nowych samochodów to i kierowców szukają.nie stosuj opinii jak nie jesteś pewien

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Usługi Transportowo- towarowe L. Smoliński o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Rudy

Jedyne co organizuja to zastraszanie. Jest to najgorsza firma jaka moze byc , jezeli chcecie pracowac za darmo to polecam.

xyz

Bardzo proszę o usuniecie obrazliwych komentarzy.

Aaaaa

Zatrudnienie o umowę o pracę, wszystko zależy od doświadczenia na stanowisku kierowcy. Możliwość doszkolenia, kursy podnoszące kwalifikacje. Możliwość przyuczenia pod okiem doświadczonego kierowcy.

Dominik

Czy do tras zagranicznych wymagany jest konkretny poziom języka obcego ?

@Dominik

Zagraniczne kursy są sporadycznie,większość tras po kraju.

Janusz

Jestem kierowcą w ten firmie od 2 lat i dogadujemy się z szefem i mechanikami można dogadać się co do urlopu kierowcy zawsze zgrani nie brakuje zmiennikow jak trzeba i logistycy normalni reszta komentarzy to pomówienia i zazdrość ludzka

Frima

Logistyk bardzo pozytywny człowiek z zasadami.Czlowiek sumiennie wykonujący swoją pracę.A jego życie prywatne nie ma nic do życia zawodowego.Negatywne komentarze tego typu powinny być rozpatrywane przez inne instalacje.Firma warta polecenia

Teresa

Dajcie znać, czy warto spróbować pracy w Smoliński. Atmosfera jest w porządku? Kierownictwo dobrze traktuje ludzi?

Stasiek
@Teresa

Normalna firma jak człowiek szuka pracy na stałe i nie ma wymagań z kosmosu to warto się zglosic

jeździłem 10 lat w tej firmie aż się przeprowadziłem .dobra firma i pensja dobra samochody zawsze naprawianie na czas,urlopy wszystko gra,negatywne komentarze piszą ludzie co skasowali tam niejedno auto temu tak negują pracodawcow.na prawdę solidna fimra

Arek

Polecam Firma wypłacana na czas wypłata, nowe samochody , rodzinna atmosfera, pomocny szef

Kamil

Poszukuje aktualnych informacji dotyczących pracy w Usługi Transportowo- towarowe L. Smoliński. Głównie chodzi mi o dział spedycyjny, jak wygląda tam sytuacja, warto składać swoją kandydaturę? Może przybliżycie nam strukturę funkcjonowania firmy? @Mleczko z wieśniakiem, przypominam Ci o tym że wypowiadasz się na forum publicznym i Twoje opinie powinny zawierać podstawy kultury - zapoznaj się z regulaminem przed zamieszczeniem kolejnych komentarzy: https://www.gowork.pl/regulamin

kierowca 2

zgadza się i brak kultury

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowo Towarowe Leszek Jan Smoliński - Grajewo

• Jak się pracuje w Usługi Transportowo Towarowe Leszek Jan Smoliński?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Transportowo Towarowe Leszek Jan Smoliński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Transportowo Towarowe Leszek Jan Smoliński?

Usługi Transportowo Towarowe Leszek Jan Smoliński
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • M. Konopnickiej 10
    19-200 Grajewo