Opinie o PerMont GmbH w Neu-Isenburg

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PerMont GmbH. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PerMont GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PerMont GmbH w Neu-Isenburg

Mateusz

Powiem krótko dobra firma!! pozdr całe biuro

polak w niemczech

uczciwa stawka na niemieckich warunkach, umowa , zadna gewerba

Rafał

Jesteś byłym, bądź obecnym pracownikiem, który pracuje, bądź pracował za pośrednictwem firmy PerMont GmbH? Nie wiem, dlaczego tak oceniłeś firmę, której dotyczy wątek tego forum, dlatego chciałbym dowiedzieć się, co takiego wpłynęło na wyrażenie przez Ciebie takiego zdania? Mógłbyś uzasadnić Twój wpis, abym mógł zrozumieć, czemu tak uważasz? Zachęcam do odpowiedzi.

Alex

Coś więcej bo mam tam iść do pracy

Rafał
@Alex

Od kiedy masz rozpocząć pracę za pośrednictwem firmy PerMont GmbH? Mógłbyś napisać, jak to się stało, że dostałeś się do pracy akurat za pośrednictwem tej firmy? Odpowiedziałeś na dodane ogłoszenie o pracę, czy może polecił Cię znajomy, który miał już okazję za ich pośrednictwem pracować? Proszę, abyś przedstawił, jak to wygląda w Twoim przypadku.

Pracu$

Czytam te opnie, ze az sie sam wypowiem. Mialem zamiar zglosic sie do PerMontu bo pracowalem w wielu firmach i w Niemczech i Austrii i w Polsce. Trzeba pamietac, ze co kraj to obyczaj i nie w kazdym kraju sa takie same przepisy i warunki pracy-a to nie znaczy, ze firma okrada czy cos. Dlatego im dam szanse.

@Pracu$

Aplikowałeś do pracy w firmie PerMont GmbH? Znasz może szczegóły tego, jakie warunki płacowe oferuje firma nowo zatrudnionym pracownikom? Najbardziej ciekawi mnie, czy poza stałą pensją, są również jakieś dodatki do wynagrodzenia? Jeżeli tak to jakie? Bardzo, proszę, o przedstawienie informacji na ten temat.

Aneta

Rozumiem, jednak w dalszym ciągu nie przedstawiłeś konkretnie, na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując w tej firmie? Zastanawia mnie również, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również mają szanse na zatrudnienie? Czy może firma preferuje tylko zatrudnianie osób z doświadczeniem zawodowym? Napisz, jak to wygląda.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PerMont GmbH? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
szwed

Pracowalem w szwecji, tu lepiej bo co 2 tygodnie do ropdziny mozna podjechac i caly rok prawie robota jest. tak u mnie i mi pasuje

martin

Jest ok. Pracuje pol roku i nie ma co narzekac, stawka dobra, mieszkanie zalatwione i oplacone, pieniadze zawsze sa na czas. Robota ciezka wiadomo no ale za mniejsze pienoadze sie ciezej pracowalo.

co sie tak tych ludzi z biura czepiaja....

a do pracy pan jechal czy chorowac? ;)

Staszek
@anonymous

fajnie ledwo zaczal prace i juz chorobowe. Za granice sie jedzie robic na rodzine a nie kombinowac chorobowe- z tego rodziny sie nie wyzywi.

Luki

jest ok. kasa na czas i trafila mi sie dobra bragada.

Jacek

Są różne zdania na temat firmy. Wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

napisze krutko i na temat pracuje w tej firmie troche czasu i nie moge zlego slowa o tej firmie powiedziec bo do tej pory co od firmy potrzebuje zalatwiam bez problemowo tylko jest jedna zasada w zyciu jak ty bedziesz uczciwy to ci drudzy beda uczciwi jak czytam niekture komentarze to mi sie smiac chce do tej pory mam placone wszystko jak czeba urlop stary czy nowy zawsze pasuje godziny pasuja tylko czeba umiec abrechnung odczytac jadna sprawa mnie tylko boli niewszystkich sie tyczy a mianowicie chodzi o prowadzacych co niekturym ta funkcja w glowie przewrucila (usunięte przez administratora)

Kinga

do tych, ktorzy obrazaja pracownikow biurowych tej firmy- w tej firmie pracuja tez panie, ktore znaja niemiecki i zalatwiaja za was wszystkie formalnosci- polowa budowlancow nie umie dukac po niemiecku a za to ma wszystko zalatwione i tego nawet nie zauwaza.

info do purzita -

dla pana informacji pracuje w burze mam wyksztalcenie niemieckie magistra i jezdze swoim samochodem a do tego mam na reke mniej niz przecietny pomocnik z dwiema lewymi rekami na wiekszoci budow w Niemczech !! wiec uwazaj pan kogo pan obrazasz!! jak sie wybralo zawod robotnika to niech sie teraz nie zazdrosci tym co zarabiaja glowa. pozdrawiam

Czarek

Podpowiedzcie jak się pracuje? Warto starać się o pracę?

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Może podpowiecie jak organizują mieszkania na miejscu?

Ktosiek
@Zainteresowany

oplacaja i organizuja mieszkanie jeszcze przed wyjadzdem do roboty.

Aneta

@Genek, ciekawa jestem jak długo trwa lub trwała Twoja "przygoda" z firmą PerMont? Czy poza zadowoleniem z wysokości zarobku i realizacji umowy, możesz wskazać jeszcze inne aspekty pracy w tej firmie, które pozytywnie wyróżniają ją na rynku pracy? Co jeszcze wskazałbyś jako niekwestionowaną zaletę tego pracodawcy?

Genek

jak ktos chce szybkoo i pewna robote to polecam. Kasa na czas i na umowe niemiecko wszysko.

Aneta

Moim zadaniem jako moderatorki tego forum jest dbałość o przestrzeganie regulaminu portalu i czuwanie nad merytorycznym przebiegiem wymiany zdań między użytkownikami. Zatem, żeby sprostać temu drugiemu zadaniu, proszę wszystkie osoby, które miały lub nadal mają doświadczenie pracy w PerMont o pozostawianie tutaj swojej opinii o tej firmie. Bardzo ciekawą formułą jest znalezienie co najmniej trzech aspektów pozytywnych i trzech negatywnych charakteryzujących firmę, aby jej obraz jako pracodawcy był pełny. Bo na pewno w każdej firmie można znaleźć takie aspekty.

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Czy dlatego tak rzadko piszecie?

Marian

konrad@permont.de

Zostaw merytoryczną opinię o PerMont GmbH - Neu-Isenburg

• Jak się pracuje w PerMont GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy PerMont GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PerMont GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PerMont GmbH