Opinie o Correct w Nowe Skalmierzyce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Correct. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Correct na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Correct w Nowe Skalmierzyce

desa75

uklady i ukladziki sa sami doskonale wiecie ze na ksm sama klika jest i tyle kto pasuje szanownemu panu wielebie i pani (usunięte przez administratora) to zostaje reszta do odstrzalu jest i pan(usunięte przez administratora) tez doskonale o tym wie ale na temat pana(usunięte przez administratora)napiszemy jeszcze pare slow

desa75

najlepszy lider z liderow nasz rafaf wieleba jest the best heheheh malo o nim wiecie i tyle cwaniaczek jest i tyle a (usunięte przez administratora) umie robic ludzie za niego robia i tyle i on na tym bazuje taka prawda o tym czlowieku jak sie z nim rozmawia o czymkolwiek gosc jest zielony i tyle za malo go znacie i tyle popytajcie ludzi ktorzy pracowali na zntk to wam powiedza co to jest za czlowiek i tyle kapus itp dupowlaz itp postraszcie go troche ze dostanie po r itp to zobaczycie jaki slodki bedzie

desa75

hehhehe najlepsza klika wieleba cwaniaczek znany z zntk jako kapus ale wiadomo wiocha wioche trzyma BINIEW TRZYMAJMY SIE RAZEM HEHEHHE i do tego LEWICCY SMIE (usunięte przez administratora) WARTE TO JEST

desa75

hhehe biniew wioska obsadzona swoimi pracownikami ktorzy nawet nie umieja sie wypowiedziec miedzy innymi pan (usunięte przez administratora) KOLEGO WIELEBA ZABRAKLO WYKSZTALCENIA HEHHEHEH GLAB I TYLE POMOGLY ZNAJOMOSCI Z WIOCHY BINIEW I TYLE GLAB DO POTEGI WIELEBA CWANIACZEK POPYTAJCIE ZNAJOMYCH Z ZNTK KAPUS I TYLE TATUS ZALATWIL NA ZNTK ZE ROBIL JAKO BRYGADZISTA

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Correct? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
desa75

najlepszy jest (usunięte przez administratora) CZLOWIEK Z ZAWODOWYM WYKSZTALCENIEM HEHEHHEHE ALE JAK TO

desa75

(usunięte przez administratora)- 2012-05-27 13:27:52 (usunięte przez administratora)ktory mysli ze jest c (usunięte przez administratora) wie kim, mowa tu o (usunięte przez administratora) z dzialu materace ramowe nie przyjemni nie mily gosc dla ktorego pracownik to jedynie maszyna ktora niema prawa wziasc sobie urlop tam tylko sie liczy norma jakies smieszne oee ludzkie wartosci i prawa tam nie istnieja nie polecam pracy w tym zakladzie to jest (usunięte przez administratora) dosłownie oczywiscie niektorzy nie maja wyboru bo kazdy kto ma wybor zaraz z tamtad powinien uciekac poza tym ktos z wyzszych stanowisk powinien sie wziasc za tego brygadziste rygor jaki wprowadza straszenie utrata pracy stosowany (usunięte przez administratora) wiec czemu niek nie slucha nie czyta opini zwyklych pracownikow ktorzy wiedza co pisza i czuja zeby cos z tym zrobic co to ma byc ??(usunięte przez administratora) hah smieszny okularnik a i jeszcze jedno jak ktos nie zgodzi sie przyjsc na 12 to oczywiscie strasza utrata premi NIE POLECAM ! ALE NIEMA TO JAK SAMEMU SPROBOWAC I SIE PRZEKONAC JAK TAM JEST NIE PRZYJEMNIE I STRESUJACOhehhe a co kolego [powiesz na temat ksm gzie liderem jest szanowny pan wieleba hehehhe i pan(usunięte przez administratora) jako brygadzista ukladziki jak nic

Wojtek nowaczyk

(usunięte przez administratora), brygadzista ktory mysli ze jest c (usunięte przez administratora) wie kim, mowa tu o (usunięte przez administratora)z dzialu materace ramowe nie przyjemni nie mily gosc dla ktorego pracownik to jedynie maszyna ktora niema prawa wziasc sobie urlop tam tylko sie liczy norma jakies smieszne oee ludzkie wartosci i prawa tam nie istnieja nie polecam pracy w tym zakladzie to jest (usunięte przez administratora) dosłownie oczywiscie niektorzy nie maja wyboru bo kazdy kto ma wybor zaraz z tamtad powinien uciekac poza tym ktos z wyzszych stanowisk powinien sie wziasc za tego brygadziste rygor jaki wprowadza straszenie utrata pracy stosowany (usunięte przez administratora)wiec czemu niek nie slucha nie czyta opini zwyklych pracownikow ktorzy wiedza co pisza i czuja zeby cos z tym zrobic co to ma byc ?? (usunięte przez administratora)hah smieszny okularnik a i jeszcze jedno jak ktos nie zgodzi sie przyjsc na 12 to oczywiscie strasza utrata premi NIE POLECAM ! ALE NIEMA TO JAK SAMEMU SPROBOWAC I SIE PRZEKONAC JAK TAM JEST NIE PRZYJEMNIE I STRESUJACO

ten który tam pracuje

...to może w 2 kolejnosci zapytaj tego \"pana\" w jakiej sprawie odwiedzila nasz zakład policja kryminalna? , która zreszta własnie po niego przyjechała - oczywiscie fakt ten miał miejsce już jakis czas temu. Dziwie sie jak ktos tak zdemoralizowany może nadal pracowac w tej firmie.

no name

...hahaha no cóz życie - ale poważnie jeżeli wydaje ci się że wspomniana przez ciebie osoba, potrafi chocby w zarysie zadbac o interesy zwykłego pracownika, to ciężko się mylisz.Jedyną realną czynnością, która go nie przerasta, jest wymiana bateri w aparacie którym robi fotki podczas tzw.audytów aby tym samym urwac premię i błysnąc przed "kierownictwem" no i nadwaga , chociaż tutaj mogę się mylic.

Jajkamiliz

On jeszcze pracuje ? Podobno zwolnili go. I masz kolego racje - na belownicy ( nikogo nie obrazajac ) by sobie nie poradził. Mleko pod nosem a siły ponad zamiary. Chciałbym(usunięte przez administratora)potkać prywatnie :-)

desa30

w 1 kolejnosci o ile to czyta szanowny pan adam b zajaol byl sie ksm ludzie ktorzy chodzi na zawolanie na kazda 12 itp w urlop tak im podziekowano ze latex rozwlono i wyrzucono ludzi na materace ramowe a pozostawiono na latex ludzi ktorzy chodza po przepiciu do pracy i takich ludzi zostawiono

Link2europe

Witam, Czy są wśród Was operatorzy lub szwaczki? Firma Link2europe poszukuje pracowników do Belgii! Bardzo dobre warunki pracy i stała praca, nawet na lata. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, proszę o kontakt: (usunięte przez administratora)

Nikt nic nie potrafi, pytanie tylko dlaczego skoro jesteś taki super tkwisz w tak beznadziejnej firmie bez przyszłości i to zapewne na mało imponującym stanowisku:) Każdy potrafi tylko narzekać zamiast zrobić coś ze swoim życiem i pracą, nikt nikogo na siłę nie trzyma. Masz predyspozycje i ambicje znajdź pracę na którą narzekać nie będziesz musiałm - tylko obawiam się, że szansę są niewielkie, zwłaszcza w przypadku osób tak negatywnie nastawionych do wszystkiego i wszystkich.

anonim - 2011-06-21 21:29:35 Mam pytanie - chciałbym sie dowiedziec jakimi kryteriami kierowano sie podczas wyboru poszczególnych osób na stanowisko mistrzów działu? ....z tego co mi wiadomo osoba taka musi miec odpowiednie kwalifikacje, wiedze , a przede wszystkim zaliczony komisyjny egzamin którego zwięczeniem jest owy tytuł i prawo do jego używania. Correct stanowi swego rodzaju ewenement tutaj bowiem mistrz nie musi nic wiedziec i za nic nie odpowiada a sam tytuł jest mu tak samo odległy jak i wiedza i obowiązki z nim związane. jak to jakim kryteriami 1.znajomościami 2.Wazelinowaniem komu trzeba i podstawa trzeba mięć gdzieś tą mase roboli która się przewija po działach

wise man

NAJLEPSZĄ OPINIĄ O TYM ZAKŁADZIE ..........JEST BRAK OPINI

Szanowny kolego - otoz jasnie nam panujacy (usunięte przez administratora)zwany dalej brygadzista na dziale ciecia pianki, nie znalazl sie tam przez przypadek! Duzy wplyw na jego blyskotliwa kariere mial sam szef produkcji ktorego przedstawiac nie trzeba!. Racje masz ze najlepsze co mu tam wychodzilo to wyklejanie lini tasma samoprzylepna, bo obowiazki brygadzisty sa mu calkowicie obce a bezmyslnosc i glupota ktora mu towarzyszy wzbudza tylko politowanie posrod pracownikow . Pozostaje nam tylko patrzec (usunięte przez administratora)

Ostatnio dostałem od kolegi gazetkę COM4O żebym ją sobie przeczytał, w jednym z tych tematów były awanse w correct, i zdziwiły mnie awanse dwóch brygadzistów na dziale cięcia pianki [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora] jakoś tam, nie pamiętam dokładnie nazwiska ale napisali że pracowali na dziale cięcia pianki jako operatorzy maszyn, pracuje na tym dziale od 2 lat i żadnego z nich nie widziałem na żadnej maszynie, a pan [usunięte przez moderatora] który został brygadzistą miał chyba najszybszy awans w tym zakładzie bo z tego co pamiętam chodził w białej koszulce jako nowo przyjęty pracownik i kleił linie widocznie tym klejeniem linii bardzo spodobał się mistrzowi że dał mu takie stanowisko jak brygadzista?

man with no name

Ponoc najlepsza recepta na dobra prace, jest wiedza nabyta latami nauki- nic bardziej mylnego. Osobiscie znam przypadki, gdzie ludzie doslownie z wyksztalceniem podstawowym, lub w pocie czola zdobytym zawodowym pelnia funkcje, ktore na dobra sprawe trudno byloby im wymowic a co dopiero napisac! Proceder taki ciagnie sie od poczatku powstania dzialu CIECIE PIANKI.Najdziwniejsze w tym jest to, ze pomimo braku chocby cienia kwalifikacji, sa obsadzani na stanowiska brygadzistow, a nawet mistrzow dzialu ,czego efektem jest totalna destrukcja polaczona z chaosem. Zal patrzec jak cale to towarzystwo gubi sie we wlasnych bledach, za ktore rzecz jasna musi odpowiedziec w konsekwencji zwykly pracownik. Szanowny p.[usunięte przez moderatora] aby ten dzial zaczal "zyc" prosze doksztalcic personel brygadzistow nie znajacych podstaw matematyki !!!!!!!! czerwona kamizelka nie usprawiedliwia glupoty!

innocent

Najbardziej boli glopota!!.CIECIE PIANKI ehhhh.... na palcach jednej dloni mozna zliczyc osoby potrafiace jeszcze logicznie myslec , cala reszta to srednio rozwiniete malpy z IQ45! omylkowo tylko zatrudnione tutaj a nie w ZOO!.Pytam jak mozna stanowisko brygadzisty powierzyc osobie, dla ktorego samo slowo matematyka stanowi termin mu zupelnie obcy?, dlaczego rola lidera sprowadza sie wylacznie na obszczywaniu scian zakladu , i wytrwaniu byle do konca zmiany?, referentki - zagadka sama w sobie.....,stanowia powazne wyzwanie dla producentow sprzetu AGD , gdyz wiedze odnosnie zagotowania wody w czajniku opanowaly do perfekcji!!!!, a ich najwiekszym celem jest wrazenie jakie wywieraja iloscia makijazu i wylanych perfum---zenada!. No i my pracownicy, dzielacy sie na tych ktorzy poza pisaniem tutaj mowia o tym wprost i takich dla ktorych "sprzedanie" kumpla pracujacego obok to PRIORYTET! pozdrawiam..........

robol z correct

jedno wielkie dziadostwo robia co chca teraz na dziale ciecia pianki wielki majsterek i te [usunięte przez moderatora] brygadzisci a o liderach to juz nie wspomne nie roby aby laza dziwie sie ze nikt ich jeszcze nie usunal bo sa tam tak potrzebni jak nic dziadostwo i tyle [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Correct - Nowe Skalmierzyce

• Jak się pracuje w Correct?

Zobacz opinie na temat firmy Correct tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Correct?

Correct