Opinie o Correct w Nowe Skalmierzyce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Correct. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Correct na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Correct w Nowe Skalmierzyce

Anonimowy

Zakład godny pożałowania . Podejście do pracownika zerowe. Pracownik z 2/5/10letnim stażem ma taką samą umowę jak pracownik który został zatrudniony miesiąc wcześniej . Do tego dochodzi łamanie BHP,kiedy to kończąc pracę o 22 trzeba przyjść na 6rano następnego dnia. W dodatku na linii naturalnej pracownicy dźwigają materace ważące 80 kg , gdzie obiecywanie od pol roku ze zakład zapewni modernizację linii , jakoś nie zostało wdrożone w życie . Śmiech i kpina

Riki

Masz racje i do tego w czasie swiąt majowych

Danka

Urlopy w kwietniu a inne zmiany po dwanascie

Mówi że ludzi pełno za bramą a nie ma kto robic i po 12 kazą robic

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Correct? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Teraz mistrz z Montażu1 chodzi i zaczepia ludzi że mają odwijac podwinięte nogawki bo bhp a że na naturalnych dzwigają materace po 80 kg to bhp nie obowiązuje

nick

Urlopy kwiecień-maj? myślę że ten czas to dobra pora na zmianę pracy i się Panie w kadrach com40 i correct zdziwią bardzo jak im ze 5% osób już nie wróci z urlopu wiosennego bo ciężko go nazwać letnim.

Zainteresowana

Correct do dobra firma i myślę, że ta cisza na forum to efekt dobrej pracy.

serafin

...nic sie nie martw! kolektyw wdroży Cie expresowo, zarówno odnosnie pracy po 12h jak i panującej tam atmosfery.Gwarantuje Ci że po odbyciu takiego "szkolenia" w tej firmie, staniesz sie innym człowiekiem...powodzenia - przyda Ci sie!

Nowa
@serafin

Jakie zarobki na dziale cięcia pianki- klejenia?

solid

Jeśli macie wybór, to zaklinam was, nie przychodźcie do tego obozu. Naprawdę lepiej jest pracować za mniejsze pieniądze, a nie dostać nerwicy.

jimm

wozkowi po podwyzce zarabiaja ok2200 czyli szalu nie ma w innych mniejszych zakladach maja wiecej najlepsza kasa jest w dziale utrzymania ruchu z 3000tys a kazdy z firmy wie co to za praca ale ciezko sie dostac .co do awansu to musisz miec znajomosci to nawet po 5 miesiacach mozesz awansowac na mistrza jak to jest w correcie a dobra atmoswera to jest ale miedzy kierownikami i mistrzami jak lacha tna z ludzi zapie...na produkcji.no i juz nawet jesli cos powiesz w kadrach nie tak na przelozonego to szybko sie dowie.

jerzyk

ile zarabiaja wozkowi w Comie w Skalmierzycach?

jimm

zauwazyliscie ze ktos zaczal tutaj pisac i z bior i z hr czyli ktos sie zainteresowal tym forum

pracownik montaż1

podnieśli oe bo ludzie za duzo zarabiali, duże premie były, wiem jest sie w stanie wyciagnac oe 100% ale lider ci nie wpisze bo znowu poniosą... czyli morał jest taki ze im wiecej sie starasz pracując szybciej na lini tym gorzej! nie daja zarobic oni mają norme tyle i koniec mają ci wypłacic.

xxxxxxs

i tu macie racje mam tylko jedno pytanie związanie z montażem 1dlaczeko podniesiono oee z 85% na 88% i z tym się zwracam do właściciela zakładu bo NIK mi na to pytanie mi nie odpowiedział i dlaczego nie można wpisać w raport 100% OEE DLACZEGO PYTAM się DLACZEGO!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

xxxxxxsw

w tym zakładzie jest jedno zdanie o pracownikach maja więcej robić i mniej zarabiać

minio

pracowalem 2 lata i juz nie dalem rady robia wszystko zebys nie zarobil premia zabierana za wszystko zarobki pod wszelka krytyka o urlopie decyduje zaklad nie polecam

Dział pianki znajduje się w Ociążu w firmie correct.

saveth

Mam pytanie, czy dział produkcja pianki znajduję się w Ociążu czy w Nowych Skalmierzycach?

DAMIAN

Nika szansy na to że zadzwonią drugi raz raczej nie ma ponieważ Oni takie cv wówczas bagatelizują,proponuje abyś złożyła ponownie cv i jak zadzwonią to pojechała jeśli bardzo ci na tej pracy zależy.

nika

witam mam pytanko złożyłam jakiś czas temu papiery do correctu, ale nie pojawiłam się na rozmowie wyznaczonym terminie bo mi coś wypadło ? jest szansa że jeszcze zadzwonią, co mam zrobic bo bardzo na tej pracy zależy

Zostaw merytoryczną opinię o Correct - Nowe Skalmierzyce

• Jak się pracuje w Correct?

Zobacz opinie na temat firmy Correct tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Correct?

Correct