Opinie o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Erdbeerhof Osterloh. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Erdbeerhof Osterloh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erdbeerhof Osterloh w Halter

truskawa

dostał ktos juz odpowiedz na wyjazd na listopad?

truskawa

Kiedy koniec sezonu? a wogole jak sezon w tym roku?

Anty Kombajn

Sami PESYMIŚCI tutaj :D Poczekajcie na NOWĄ truskawkę :D

psikuta
@Anty Kombajn

Zmartwie Cię , ale zbieramy nową juz trochę ponad tydzień....

Meggi

Witam jak tam sezon teraz ? Czy oplaca sie przyjechać jeszcze? Po ile pracujecie?

Lolo
@Meggi

Wczoraj do 11 dziś do 12 i wolne

g
@Meggi

Zdecydowanie odradzam przyjazd , jest słabo a za chwilę będzie jeszcze gorzej

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Erdbeerhof Osterloh? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Mat11

Zależy czy pierwszy raz jedziesz na truskawki czy już jesteś doświadczona. Obecnie dla początkujących straszna lipa. Ledwo na social się zarabia na starej truskawce na nowej może trochę lepiej lecz w dalszym ciągu nie są to zawrotne kwoty. Obecnie tak codziennie to pada lub jest pochmurno ale podobno od jutra lyb poniedziałku ma być już ładnie. Póki co to sezon się jeszcze nawet na dobre nie zaczął przeważnie pracuje się do obiadu do 13 i potem wolne.

czarnula

Warto przyjeżdżać Koło 7 lipca? Czy sezon się powoli kończy?

iza202020

Cześć, mam pytanie odnośnie pracy przy sprzedaży produktów z wymaganą płynna umiejętnością posługiwania się językiem niemieckim: czy zna ktoś osoby pracujące na podobnym stanowisku? Osobiście nigdy nie pracowałam za granicą, dlatego jestem ciekawa jak to wygląda, dokumenty mam już wysłane, ale nadal nie wiem czego się spodziewać, czy ktoś mógłby powiedzieć na czym polega ta praca?

Mat..

Witam. Mam jeszcze jedno wolne miejsce na wyjazd jutro.w.nocy. Wyjazd z Miechowa

Spakowany

Co prawda to prawda, jestem pierwszy sezon, na koncie nie za duzo ale myślę już tylko o tym żeby bezpiecznie wrócic do domu. Wszystko jest naprawdę spoko, pełna profeska, baraki świetne, rajkowe pomagają jak mogą (prócz pani Renatki oczywiście) i cała ta atmosfera jest naprawdę cudowna. Ale największym błędem jest nastawianie się na jakieś ogromne pieniądze już przed wyjazdem do Ahlhorn. Wiadomo że kombajny spokojnie pieciocyfrowki wyciągną w przeliczeniu no ale kombajny powiedzmy rządzą się swoimi prawami. Dla mnie zdrowie jest ważniejsze więc powoli się ewakuuję. W przyszłym sezonie chciałbym się wybrać z kumplami ale już własnym transportem bo to duże udogodnienie. Mnie ten sezon wykończyl totalnie i fizycznie i psychicznie niestety. Pozdr dla Wszystkich Sympatycznych Pań Rajkowych

deja vu
@Spakowany

Po dwóch tygodniach sezonu jesteś wyczerpany fizycznie i psychicznie?????oj widać ze słaby jesteś. Ciekawe co byś powiedział gdybyś miał tam zostać przez cały czas trwania sezonu czyli +/- 2 miesiace????nie rozumiem po co tacy ludzie jak Ty wogole tam jada?zobaczyć jak to wszystko wygląda, rozerwać się,poznać nowych ludzi czy dlatego ze myślą że będą mieć tam fajne wakacje? Bo napewno nie po to żeby zarobic bo gdybyś chciał zarobić to zacisnal byś zęby i mimo wszystko tam został. Gdybyś był tam w zeszłym roku to zjechalbys po tygodniu bo wtedy to naprawdę był wykanczajacy psychicznie sezon

far
@deja vu

Dobrze mówisz kolego....tu naprawdę nie było się jeszcze czym zmeczyc ,najgorsze dopiero przed nami :)

Olooo
@deja vu

Tak maskakra była był to mój ostatni sezon teraz wybrałam prace w innym miejscu .

Dukee

Orientuje się ktoś z was do kiedy mniej więcej trwa sezon z truskawkami, i czy firma oferuje jakieś późniejsze pracę?

truskawa

Jedzie ktos jutro z Krakowa?

anduc

Witajcie, Czytając komentarze, zarówno te pozytywne i negatywne, postanowiłam, że tez napiszę. W tym roku jadę 7 rok, jeżdżę od matury i jest to dla mnie zawsze jakaś odskocznia psychiczna od studiów i pracy w Polsce. Nie jest łatwo , bo jest to praca jest fizyczna i wymaga czasami zaciśnięcia zębów. Przez 4 pierwsze lata zbierałam. Dla tych co naprawdę dobrze zbierają jest to naprawdę bardzo dobra praca, gdzie w krótkim czasie można zarobić wiele. Nie oznacza to, że jeżeli ktoś słabiej zbiera nie jest w stanie przywieźć do domu przyzwoitych pieniążków. Wszystko zależy od nastawienia. Krytykowanie i użalanie się, że inni mają o wiele lepiej to przesada. Ktoś jest stworzony do zbierania to i efekty inne :P Uważam, że jeżeli ktoś naprawdę chcę pracować to można zarobić. Od 3 lat jestem rajkową i może na kolana jest to praca o wiele przyjemniejsza ok. Ale też o wiele bardziej stresująca i patrząc na to z tych dwóch perspektyw muszę powiedzieć, ze wszędzie jest ciężko. Wiem, że ludzie sie stresują rajkowymi, tez się nimi stresuje :) Ale taka rada ode mnie ja się Wami stresuje bardziej czasami :P Ale lubię z Wami chodzić, nie narzekam :) Nie ma zlotej recepty. Jak widzicie ze nie da sie z rajkowa dogadać to się lepiej nie oddzywac. Ja taka metode praktykowalam, chociaż nie miałam problemów z rajkowymi. Na wszytko trzeba zawsze znależć zdrowy balans. Zyczę Wam powodzenia i do zobaczenia w rajkach. G.C

zmeczony
@anduc

Hej Cudna G.C. Wiem o co Ci chodzi bo znam Cie z tego jaka rajkowa jesteś. Ja rozumiem ze każdy się tam stresuje (zbieracze rajkowymi a rajkowe Melita) ale czasem trzeba zrozumieć człowieka w szczególności zbieracza bo Melicie często zalezy tylko na truskawkach a nie na zdrowiu zbieraczy, czy ulewa czy upal, to pierwsze co wymaga to przykrywać truskawki ale to ze w upalach ludzie padali jak muchy z wycieczenia i trzeba ich bylo wynosić z rajek to tego nie chciała widzieć. Za dużo się na to napatrzyłem i jak dla mnie to zawsze uwazalem ze rajkowe za bardzo się boja Melity bo nie potrafią jej w prost powiedziec ze ludzie sa wycieczeni, ze zbieranie w upal nie ma sensu bo truskawka jest za miekka i sie łatwo miażdży nawet juz zebrana dobrze ale w skrzynkach podczas transportu tez się potrafi zmiażdżyć. Ja sam osobiście nigdy nie usłyszałem z ust rajkowej "nie Melita, tak się nie da, tak nie można". Bo te rajkowe które chociaz w małym stopniu byly za dobre dla ludzi i nie chciały słuchać Melity, zostały zdegradowane na kolana albo poprostu wola nie przyjezdzac. Tak ze Cudna miej to na uwadze i staraj się zrozumieć lepiej ludzi, bo ludzie zasluguja na większy szacunek niż truskawka Melity. Pozdrawiam wszystkich pracowników Erdbeerhof Osterloh, trochę mi szkoda że nie zobaczę jak wygląda ten sezon, ale musiałem sobie zrobić przerwę. Ale kto wie moze za rok...

anduc
@zmeczony

Pozdrawiam ciepło ;) powodzenia :)

kasia

Hej hej, probuje juz kolejny raz napisac ale cos mi internety nie teges wiec bedzie krotko! Jestem od dwoch dni, sezon sie rozkręcil bo wczoraj bylo 12 godzin, a dzis 10 godzin pracy, ponoc za 2-3 tygodnie kolejny szczyt bo bedą nowe truskawki wiec raczej warto :) wszystko zalezy od doswiadczenia i tempa, dla mnie zarobek nie jest szałowy ale mam nadzieje ze bedzie mi lepiej szło a plecy przestaną tak potwornie boleć :P a warunki i ludzie wg mnie bardzo w porządku. Na ew. pytania postaram sie odpowiedziec (jutro wieczorem jak znowu odpalę internet). Jak ktos w PL to czyta i klaszcze uszami ze ktos z Ahlhorn wreszcie sie odezwał to b. bym prosila o info na temat prognozy pogody dla Ahlhorn i do ktorej jest otwarty sklep Netto w weekend w tym miasteczku :) a przyjezdzajach zachęcam do zabrania jakiejs masci na ból plecow i zapukania do 410 :P miłego!

hehe
@kasia

410 mówisz :) muszę obczaic kto tam mieszka :P

jxx
@hehe

Ja kombajnem nie jestem, zbieram powoli bo taka prawda, że nie każdy ma to coś do zbierania..nie każdy umie i może się nauczyć tak, o zbierać szybko. Jedni idą jak burza a inni wolniej. Jednak jeśli się wychodzi w pole to każdy zarobi może. Ten rok jest inny, jest niby gorąco ale teraz truskawki nie ma i nie będzie do końca czerwca. Trzeba czekać na nową. Bo póki co to się będzie na social zbierać. Jeśli ktoś chce teraz przyjechać, lepiej niech zaczeka z tydzien jeszcze. A rajkowe w tym roku tez szaleją. Jak MELITA przyjdzie to leją w gacie i straszą minusami.

Aga. S

Hej jedzie ktoś na początku lipca? Jak tam jest? I co mam zrobić żeby mi podpisali że jestem gospodynia domowa skoro obecnie Pracuje ale w chwili wyjazdu zrezygnuje z pracy?

lou

@Kik Juz wszystko wyzbierane? :D

miszcz

A nie mowilem ze na początku zawsze jest lipa?? :D

Kik

Jestem na miejscu od tygodnia, koncem czercwa nie ma po co tutaj przyjezdzac. Praowaliśmy na początku tylko do 9 później do 11...tragedia

Kee

Chyba jednak nie tym samym bo sprawdzałem trasy allstara :/

@Kee

Ja mam być jutro nad ranem na miejscu to pewnie się spotkamy gdzies przy kwaterowaniu :) Opitoliłam się wczoraj na krótko to jestem charakterystyczna :P Przyjemnej podróży!

Ja z Bochni 12:30 czyli jednym Autokarem pewnie będziemy jechać :P

kasia

Dziwi mnie że nikt z obecnych na miejscu nie pisze. A sama wyjeżdżam jutro, pierwszy raz :P więc obiecuję że najpoźniej w czwartek napiszę, jaka sytuacja.

@kasia

Też jutro jadę pierwszy raz :) skąd jedziesz?

@Kee

Katowice :) koło 15:30 wyjazd.

Zostaw merytoryczną opinię o Erdbeerhof Osterloh - Halter

• Jak się pracuje w Erdbeerhof Osterloh?

Zobacz opinie na temat firmy Erdbeerhof Osterloh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erdbeerhof Osterloh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Erdbeerhof Osterloh