Opinie o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Erdbeerhof Osterloh. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Erdbeerhof Osterloh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Sofia

Xzxzzz - opowiedz co się tam konkretnie stało?

M moni

Tylko polak polakowi tak potrafi, ,,,

Xzxzzz

Cześć, ,,no i proszę są już pierwsze ofiary Mobingu pani su...wredna i te co jej (usunięte przez administratora) licza wykończyły pierwszą panią ciekawe czy są zadowolone jak to jest pozbawić człowieka pracy jak można być tak wredna i bez serca no i ten gołodupiec i przydopas pani kierowniczki też się do tego przyczynił życzę powodzenia całej klice

@Xzxzzz

A którego dokładnie jeśli mogę wiedzieć? :) Bo ja jadę 18 w sobotę :)

@Niki

jadę we wtorek 14.06 :) allstar jedzie też 18?

@Paula

Nie mam pojęcia bo ja jadę busem :) tak późno że względu na egzaminy :( Nowa- : truskawka już jest i są dobre zarobki , moja mama jest już na miejscu i bardzo sobie chwali tak jak kolega ,który też już tam jes :) narzekają jedynie na ból pleców , pogoda jest ładna czasami z małym zachmurzeniem :) ogólnie są zadowoleni

@Niki

mam tak samo:P ale na szczęście jus tylko ostatni w poniedziałek i mogę jechać xD a wiesz może jak tam wygląda zakwaterowanie? np jak ktoś jedzie sam to go pewnie do kogoś dołączają ?

@Paula

Mój niestety ostatni w piątek ;) na pewno do kogoś bo samemu nie można być w pokoju ... ja akurat jadę z chłopakiem to dołącza nas do naszego kolegi , który juz tam jest . Ale nie martw się , na pewno się z kimś zaprzyjaźnisz a i my kto wie może zalapiemy dobry kontakt ;)

Smile?

Można kupić Lajka w Biedronce za 5 zł starter jeden.Wystarczy kupic dwa startery. Jedną zostawić rodzinie, a druga zabrać. Jak dzwonią z Polski to nic im nie pobiera.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Erdbeerhof Osterloh? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Kumbajn

Ja mam pytanie z innej beczki. Wie ktoś może z jakiej sieci internet najbardziej się opłaca wziąć? Chodzi mi tu o mobilny na telefon. Pozdrawiam wszystkich zbieraczy i do zobaczenia w rajkach :)

Niki

Witam :) Jedzie może ktoś drugą turą ( busem ) do Erdbeerhof Osterloh ? Pozdrawiam :)

taaaak, ja jadę :)

zołza

Hej moze ktoś jedzie z okolic lubelskiego swoim autem?

aaaaa
@zołza

wie ktos ktorego jest drugi termin na allstara?

alex
@aaaaa

hej :) szukam współlokatorki, moje gg 44927872

blabla

Czy internet Obszar zakwaterowania ?

Dave

Czy jedzie ktoś z dolnegośląska?

M moni

Cześć uważajcie na doktorka bo to donosiciel i swinia

vistargo

Ja powiem tak. byłem tam już 7 razy i nigdy nie żałowałem. oczywiście jak w każdej pracy coś cie wk..... ale to potem mija jak jest nowy to swoje spokojnie zarobisz a z każdym sezonem będziecie lepsi, i kasa naprawdę jest ok. teraz i tak dłużej nie wolno pracować nikomu w polo jak do 19 czasami zdarza się ze trzeba skończyć i siedzi się do 20 ale to tylko podziękowania dla tych najwolniejszych co w d... maja zbiry i 10 razy z rajki wychodzą a to na papieroska a to na kanapeczkę a to do kibelka albo całkiem siedzą i nic nie robią, a normalni pracownicy zapieprzają żeby do domu wrócić ale jak im kasy nie szkoda to ich strata innych zysk. nikt się kombajnem nie urodził i nie każdy będzie jednakowa zapieprzał w pracy. a co do minusów nie wiem jak teraz ale jak jesteś fer i pracujesz dzień w dzień bez bumelki to i premie dostaniesz a są teraz 2 premie 10% od kwoty zarobionej za to że zostaje się do końca i za liczbę skrzynek 50 e za 1000 skrz. 100 euro za 1250 skrz. 150e za 1500 skrz. czasami nawet kombajna jest ciężko wbić premie bo zależy od zbiorów. ale jak jest dobry sezon to i zwykły przeciętniak wbije najwyższą premie. u mnie jeszcze nie było sezonu w którym bym nie wbił najwyższej premii. Pozdrawiam wszystkich co jadą w tym roku spotkamy się w rajkach :)

gggg

A orientuje sie ktos czy w tych barakach jest wc?

Tydzień przed planowanym wyjazdem musisz zgłosić że chcesz jechać.

Ewelina

No w porządku, widziałam od kiedy się zaczyna, ale moje pytanie dotyczyło czegoś innego. Czy można wrócić wcześniej niż np w sierpniu kiedy jest koniec zbiorów. Czy można zjechać po np 3 tygodniach czy trzeba być od początku do końca.

new

u mnie na stronie nic nie pisze?

bbbb

Sezon zaczyna się 08/06/2016 wszystko pisze na stronie firmowej

Ewelina

Witam! Jaki jest minimalny czas wyjazdu na truskawki? Z góry dziękuję za odpowiedź.

luki

Czesc jade z nowego sacza własnym autem, jesli ktos chetny to moge zabrac po drodze :) Pisać na emaila bieniek9393@gmail.com

ftew

Orientuje sie ktoś kiedy bedzie podany termin wyjazdu?

nnnnn

Nie to firma przewozowa jesli placilesas 50euro to mozesz jechac allstarem:)

Zostaw merytoryczną opinię o Erdbeerhof Osterloh - Halter

• Jak się pracuje w Erdbeerhof Osterloh?

Zobacz opinie na temat firmy Erdbeerhof Osterloh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erdbeerhof Osterloh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Erdbeerhof Osterloh