Opinie o PRESS GLASS SA ZAKŁAD w Tczew

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PRESS GLASS SA ZAKŁAD. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PRESS GLASS SA ZAKŁAD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRESS GLASS SA ZAKŁAD w Tczew

Xsgzhxj

W pan linku mniej się zarobi ale święty spokój i nikt nie goni

Mirek

@Obiektywny To pewnie wszyscy powinni starać się naprawić atmosferę skoro jest coś nie tak, firma jest dobra więc warto!!

Obiektywny

Powiem tak, jak na Tczew to dobrze w pressie płacą. 4000 zl na reke bez nadgodzin za prace niewymagajaca zadnych kwalifikacji to nie jest zle. Jednak atmosfera panujaca wsrod pracownikow nie jest tu zbyt ciekawa. Wiekszosc ludzi jest fałszywa i za 70 gr brutto podwyzki do godziny bez zastanowienia sprzeda kolege ze stanowiska obok. To samo tyczy sie wiekszosci liderow i wszystkich brygadzistow. Kierownik Sosnowski to cwaniak myslacy ze tylko on wie wszystko najlepiej. Druga sprawa jest to ze w pressie praca jest ciezka fizycznie np. na myjce, na jumbo czy tiokolu ludzie naprawde ciezko pracuja i przerzucaja duze ciezary. Czesto po 30 czy nawet 60-70 kg przez 8 godzin. Kregoslup trzeba miec solidny i siłę. Takze pare stowek wiecej tu zarobisz ale trzeba zasuwac bo cyfra jest tu haslem przewodnim. Urlop i chorobowe oraz przestoj to trzy slowa na dzwiek ktorych brygadziscie robi sie slabo. Oczywiscie sa tacy co urlopik dostana zawsze ale sa to nieliczni wybrancy. Ogolnie slaba atmosfera, duzy nacisk na wyniki, fizyczna praca za troche lepsze pieniadze niz np. w flexie. Plusem jest to ze w tygodniu tu nie ma nadgodzin a w soboty tez juz coraz rzadziej.

Sławomir
@Obiektywny

Piszesz, że praca jest wymagająca i ciężka fizycznie. Czy obowiązują premie, które motywują do pracy lub inne benefity? Wyszczególnij proszę co zawiera pakiet socjalny.

Szybki bill
@Obiektywny

zgadzam się z Tobą, ja robiłem kiedy w pessie jak szczota był jeszcze brygadzisatą. Naprawdę do niczego się nie nadaje, chodzi po hali i tylko głupa potrafi palić

Norbi

Nie każdy radzi sobie z praca w świetnej firmie i pewnie dlatego tak złośliwe są niektóre opinie!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PRESS GLASS SA ZAKŁAD? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Opiekunka seniorki
Tczew
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Financial Controller
Tczew
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Polecam firme w 100%. Mnie tam nikt nie mobingował i nie mobinguje. A pracuje tam od 5lat i nie jestem zadnym alkoholikiem, biedotą z ulicy itp jak sie tu określa ludzi ktorzy tam pracują. Po drugie to ze ktos jest biedny czy nie dokształcony nie oznacza ze jest patologiczny czy glupi . Jak w kazdej jednej firmie sa ludzie z roznych sfer i pokroju o roznym zachowaniu . Ktos albo umie sobie z tym poradzic albo nie . Do pracy się chodzi po to by zrobic swoje a nie lezec . A dobra praca w pieniądz się obraca. Pozdrawiam

szkieł

Witam o firmie można napisać w trzech wyrazach:(usunięte przez administratora),niekompetencja,kolesiostwo.

Gosc

(usunięte przez administratora) press glass w (usunięte przez administratora) jak i inne zaklady .pracy wszedzie sie cos znajdzie

Cezary

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

as

mobbing pelną gębą...nie dadza ci za chiny umowy na stale.. na zime zwalniaja 40 oroc zalogi... kazdy myslal, ze jak odejdzie Czarek to bedzie lajt a to co ponoc wyprawia Myras to mobbing na maxa. Nie polecam, robia tam ludzie z ulicy ..pijacy po kryminale po podstawowce..nabawisz sie impotencji, nerwicy depresji lub zostaniesz alkoholikiem

Krzysztof

Jest 05122016 połączony zostałem z działem sprzedaży . Zamiarem moim była współpraca i na początek zakup jednej sztuki szyby zespolonej o dużych gabarytach , pani z działu sprzedaży odpowiedziała : za dużo papierologi , nie znamy firmy i mam się udać do Vetreksu za płotem po sąsiedzku . Ktoś po przeczytaniu mojej wypowiedzi powie ,, tępa nie profesjonalna dzida ,, błąd - zarabiająca bokiem od Vetreksu spryciula . Przesłane jako ostrzeżenie dla kierownictwa firmy , chyba że jest to córka prezesa - wtedy proszę zignorować to ostrzeżenie - bo po kimś ma geny i prezes też nie zrozumie .

Tom

No ja też uważam, że firma jest dość ciekawa, bardzo rozbudowana na wielu frontach, ogólnie uważam, że trzeba próbować i nie ma co zachowywać się jakbyśmy o tym nie wiedzieli, bywa różnie jak pisze kolega wyżej, ale raczej ok, najważniejsza jest atmosfera

Press

Stawka na godzinę jest fajna tylko jak wygląda praca na produkcji ?

Nika

Mam pytano - zatrudniają poprzez pośredników pracy czy też bezpośrednio przez firmę ? Pozdrawiam

były pracownik pg
@Nika

bezpośrednio,ale nie pchaj siętam .Pozdrawiam.

mh

naucz sie czytac ze zrozumieniem ludku po podstawowce :)

mir

najgorsza firma w jakiej pracowalem,,po 1 praca sezonowa - w grudniu cie zwolnia po 2 brygadzisci do pracownikow - ,,ogien szm ..ty... serio,,,patologia polskiej firmy.. ponoc ukraincow zatrudniaja..sam mialem wypadek 5 szwow..po godz. tel. od Czarka B. ktory juz nie robi..,,chcesz premie to nie zglaszaj'' patola

andy

mobbing pelna geba ,,ludzie nagrywajcie to i do sadu ''. sam slyszalem jak gora do brygadzistow ,,wy kur,,,wy szm//// najgorsza firma w jakiej robile

luzak

WITAM,tej firmy pod względem kultury pracy raczej reklamować nie trzeba,bardziej wskazane powinny być szkolenia w tej dziedzinie.Panie PROWADZĄCE-jedna wielka porażka,nic sobą nie reprezentują oprócz lat przepracowanych w tym zakładzie,a wysokie mniemanie o sobie dalece odbiega od rzeczywistości.Żal patrzeć na ich prostactwo i brak kompetencji.

uwaga

Uwaga na gościa od promocji - może wam podwędzić pomysł.

luki52

Chyba najgorsza firma jaka może być.(Tczew) i brak szacunku dla pracownika a wszystkim wydaje się ze są najmądrzejsi Stanowczo odradzam i omijajcie ta firmę z daleka.A tak na marginesie to bardzo nieprzyjemne prowadzące:Katarzyna B,oraz Natalia S,zachowują się tak jak by pozjadały wszystkie rozumy.

andy

[usunięte przez moderatora] ale zarobisz tu z podstawowym wykształceniem i 4000 brutto :P

Zostaw merytoryczną opinię o PRESS GLASS SA ZAKŁAD - Tczew

• Jak się pracuje w PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

Zobacz opinie na temat firmy PRESS GLASS SA ZAKŁAD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRESS GLASS SA ZAKŁAD