Opinie o PRESS GLASS SA ZAKŁAD w Tczew

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PRESS GLASS SA ZAKŁAD. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PRESS GLASS SA ZAKŁAD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRESS GLASS SA ZAKŁAD w Tczew

Jak w PRESS GLASS SA ZAKŁAD wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Ha...

Jakie ankiety... byłam świadkiem, jak liderka za innych wypisywała ankiety. Ogólnie blond liderka ze zmiany C to (usunięte przez administratora), brak kultury i poszanowania drugiego człowieka.

Bożena

(usunięte przez administratora) Ludzie którzy nająć doświadczenie w całym zakładzie , znają się na każdym stanowisku bo pracują po 5 czy 10 lat tam i wiedzą wszystko i mają ambicje nie zostają brygadzistom czy kierownikami . Przykład obecnej brygadzistki która pracowała kilka miesięcy na butylarce i później kilka nakładała ramki całość stażu nie zmieściła się w roku ale jak to kierownik powiedział „ widział w niej potencjał „ a kierownik lubi młode kobiety , każdy o tym wie … i bum ! Jest brygadzistką ! A później mamy brygadzistów i brygadzistki czy też kierowników którzy bez wiedzy z danego sektora wymyślają ulepszenia i „ poprawiają” prace pracownikom tylko po to aby dostać „ bonus” a chwile później już to jest nie ważne . Jak to ktoś kiedyś powiedział parafrazując „ walczą bohatersko z problemami z którymi nikt w innych zakładach nie musi walczyć „ ponieważ sami sobie je tworzą @Pracodawca

Sebi
@Bożena

Potwierdzam. Największym problemem w tej firmie jest to, że przełożeni nie konsultują niczego z pracownikami. Nie rozmawiają z ludźmi tylko wprowadzają jakieś,,nowinki" na podstawie swojego subiektywnego zdania. Nawet jeśli utrudni lub skomplikuje pracę na danym stanowisku nikt już się z tego nie wycofa bo kierownik ma zawsze rację i kropka. Pan kierownik (usunięte przez administratora) wyspecjalizował się w inwigilacji pracowników po przez monitoring i wyłapuje jakieś pojedyncze błędy pracowników. Do tego wprowadza jakieś zasady wedle własnego upodobania zależnie od sytuacji. Robi tak żeby jego było zawsze na wierzchu. Niestety zwolnienie kierownika(usunięte przez administratora) na niewiele się zdało skoro osoby jego pokroju a nawet gorsze zarządzają produkcja. W tym zakładzie nic się nie zmieni. Ankieta też smiech na sali. Ludzie napisali swoje żale a kierownik (usunięte przez administratora). odniósł się negatywnie do nich albo udawal że nie wie o co chodzi i kazał indywidualnie rozmawiac z nim co oczywiście jest absurdem bo ankieta miała być anonimową. Press glass na papierze ma zapisane jakieś tam wartości ale w jego DNA wciąż pozostają te same wady co na początku. Nie polecam pracy tutaj.

Pracownik Nowy wpis
@Sebi

Zgadza się jeśli chodzi o ankiety. Nie zmieniło się nic. Pewne osoby są nie do ruszenia i czują się bezkarne. Całe zło to starzy pracownicy. Wiedzy nie przekażą, byle dalej nikt im nie zagrażał. Dużo osób odeszło przez złe traktowanie. Zresztą temat rzeka.

Ha... Nowy wpis

Gość Nowy wpis

Ten oddział w Tczewie powinno zamknać!!! zwykły (usunięte przez administratora)i nic wiecej!!!! Pracowalem tam kilka lat i to najgorszy zakład pracy!!! Utajnianie wypadków,oszukiwanie pracownikow,zwolnienia z godz na godz bez wypowiedzi!!!!

Czy PRESS GLASS SA ZAKŁAD oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Dentka Nowy wpis

Bez różnicy jaka umowa, tyrasz jak (usunięte przez administratora), co Ci po umowie, jak musisz cyfrę kręcić żeby premie dostać. Omijać szerokim łukiem.

Pan link

Jestem waszym sąsiadem. Czy warto przyjść do was do pracy ? U nas jest wielki bajzel. Czy wymagane są jakieś kompetencje, bo u nas chyba nie potrzeba biorą co popadnie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PRESS GLASS SA ZAKŁAD? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Czy istnieje możliwość rozwoju w PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

Janek z Pompy

Nie wiem kto zadaje te głupie pytania tyle razy ... Nie ma możliwości rozwoju ! Jak Cię wrzucą na jedno stanowisko to będziesz na nim robił do końca świata i kilka dni dłużej . Będą gadać że musisz się rozwijać i wg ale realnie wygląda to tak że oni nie dadzą nikogo żeby zastąpił Cię na twoim stanowisku abyś Ty mógł się uczyć . Inaczej traktowani są "(usunięte przez administratora) oni praktycznie nie muszą tam pracować. Dostają stanowiska takie na których nie trzeba robić albo robi się niewiele i udają ciężko pracujących . Rudy Bigos jest totalnym bezmuzgiem . Nie ma pojęcia o produkcji ale oczywiście jest brygadzistą więc cokolwiek powie to święte . Każdy ma go za debila i cyfrona . Jak wyniki są to cała rodzina w domu skacze biega i tańczy i ogólnie ma dzień radości . A jak ich nie ma to samookaleczenie uprawia .

Mietek

Ten zakład to jedna wielka "CYFRA", nikt się nie liczy, no chyba że robisz ponad normy biegasz jak pies i trzymasz palec prosto kierownictwu. Wtedy może zostaniesz doceniony, po głaskany po główce i dostaniesz wtedy 0.60groszy brutto, ale masz robić najlepiej ile się da i być lepszym od innych zmian. W lato Egipt na hali zapewniony, ludzie mdleją ale co? Cyferka musi być.

Hanna
@Mietek

Moze chociaż podstawa pensji jest w porządku? Dasz znać mniej więcej jakie to kwoty? I ile godzin dziennie się pracuje tak w ogóle?

Henryk żelazny
@Hanna

No tak bo podstawa pensji ma tu znaczenie . Przestań . Jeżeli nie masz kredytów to omijaj ten zakład . Pieniądze są okej za prace ale za warunki w jakich trzeba pracować powinni płacić 2 razy tyle . Cyfrony nic więcej i fałszywe (usunięte przez administratora)

Mietek
@Hanna

Pieniądze to nie wszystko, jak się szanujesz to lepiej nie podejmować tu pracy w takich warunkach.

Olga

Obecnie jest otwarta rekrutacja na Specjalistę SAP PP/MM lub FI/CO. Wiecie może jak wygląda rekrutacja? Czy prowadzi ją potencjalny przełożony? Jakich pytań można się spodziewać?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z PRESS GLASS SA ZAKŁAD? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

lol

Nie przedłużają umowy wiadomo dlaczego, jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi :D

Renata
@lol

A opłaca się tak robić w ogóle? No bo jakby się tak zastanowić, szkolenie nowego pracownika jest wymagające..

Rezygnują. W firmie panuje (usunięte przez administratora) Pracowałam sama więc wiem jak tam jest.. ale również znam parę osób, które tam pracowały.. staże pracy były różne. Każdy odszedł sam. Ta firma jest beznadziejna.. nie liczy się człowiek, liczy się tylko cyfra.

Gustaw Jeleń

Zwalniają każdego kto nie jest w stanie pracować jak robot lub tego który myśli i nie daje się sterować kierownictwu

Armando

Nie polecam nikomu tego zakładu, ludzie nie przychodźcie tu. To co dzieje się ze zgrają kierownictwa to w głowie się nie mieści, ludzi niewygodnych którzy chcą dobrze i nie robią taka jak góra chce to degradują albo zwalniają. Tutaj panuje cyfra ponad wszystko, ogień na maxa. Nie liczy się pracownik, masz poprostu cisnąć ile masz sił i ile się da. Męczarnia i jeszcze raz męczarnia, psyche ora ostro tutaj, zdrowia szkoda, lepiej iść na kasę do biedronki albo lidla, ale ten zakład omijać szerokim łukiem.

Petarda
@Armando

Masz racje . Gdyby tylko ktoś wyżej to przeczytał . Gdyby ktoś porozmawiał z pracownikami losowymi a nie ustawione pionki i kierownictwo

@Petarda

No tak, trudno się dziwić, że zastanawiacie się nad tym co by było gdyby się na to info natknęli. Ale w sumie to nie warto pójść i wprost o tym wszystkim powiedzieć? Może reakcja będzie adekwatna?

Marcin St

Ten zaklad to jedna wielka pomyłka!!!! Jeden wielki (usunięte przez administratora)-Janaszek i Irek wraz z Grubasem to wielka klika!!!! Dziwne ze własciciel tego niewidzi!!!!Zatajanir wypadków!!! i psychiczne zagrywki na pracownikach!!!!!

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

Jakie umiejętności? Idziesz i robisz.. po prostu. Tutaj nie ma weryfikowania. Spodobasz się albo nie.. w większości przypadków biorą jak leci. Teraz dużo osób się zwalnia i odchodzi.

Antonio 2
@Anonim

Zwalniają się idą ludzie z pg.tu jest (usunięte przez administratora) a nie praca

@Anonim

Czyli nie ma możliwości, żeby ktoś do pracy tutaj się nie nadawał?

Antonio 2
@Zofia

Biorą wszystkich jak leci ,ze względu na to że tu nikt nie chce pracować jak zobaczy jak tu się pracuje( orze)

@Antonio 2

Czyli tylko o natłok pracy tu chodzi? Reszta warunków ok? Więc jakby polepszyć zarządzanie to by nie było na co narzekać?

Klaps
@Antonio 2

Staż 12 lat zwolniłem się . Firma to wielka porażka, mobing od strony przełożonych . Fałsz , zazdrość .

@Klaps

Serio po 12 latach pracy tutaj wziąłeś i odszedłeś? Aż ciekawa jestem jakie warunki miałeś zagwarantowane. Z jednej strony chyba nie za dobre skoro odejście przyszło tak łatwo? :/

Nie polecam nikomu tego (usunięte przez administratora) Zakład to totalna porazka szczególnie kierownicy z kupiona matura, którzy nie maja o niczym pojęcia. Termometry ustawione w takich miejscach na hali żeby pracownik nie miał dłuższej przerwy. Wieczne problemy z wzięciem wolnego, mimo ze masz stary urlop. Nadgodziny ktore są dla chętnych w tym zakładzie nie ma czegoś takiego. Chocbys miał własne wesele, pogrzeb kogoś bliskiego musisz przyjść i koniec. W tej firmie nie liczą się z człowiekiem. A pieniądze? Czy 4 tysiące na nasze czasy to tak dużo aby dac się tak poniżać? Sami zadajcie sobie to pytanie, oprócz zszarganych nerwów nic więcej nie wyniosłem z tego zakładu. A samorozwój tu nie istnieje. Ze szczególnym pozdrowieniem dla pewnego lidera, który nadaje się prędzej do kręcenia waty cukrowej na festynie niż do tej pracy. Serdecznie nie polecam i zastanówcie się dwa razy, kiepskie opinie nie biorą się z nikad. Ps. Szczególnie dobremu traktowaniu podlegają w tej firmie Ukraińcy. Była sytuacja, ze człowiek który w zasadzie przez 8 godzin musi być na stanowisku pracy dostał biegunki i podejrzewał u siebie COVID. Jeden z jego przełożonych powiedział, ze Ukraińcy są w tej firmie do je***ia a nie użalania się nad sobą. Firma ma poważny problem z mobbingiem, liczę tylko ze ktoś się w końcu za nich weźmie bo praca tam to straszna pomyłka. Serdecznie nie pozdrawiam.

Zofia

O kurcze, serio? Tzn., no nie wiem na ile w tym prawdy i na ile mogło zostać podkoloryzowane ale jeśli choć część się zgadza to czemu nikt jeszcze pipu nie wezwał do tego? Bo to normalne nie jest jak komuś nie daje się nawet odpocząć

Mini majk

Czysta racja o urlop człowiek się boi iść zapytać bo ci nogi się trzęsą jak się chce sobotę mieć wolna to trzeba iść mówić tydzień szybciej żeby mieć to wolne lub odmowa nadgodzin do podpisania. Na krew też nie można chodzić i brać dwóch dni wolne bo już jesteś brany na czarna listę jednym słowem w Tczewie zaczyna się (usunięte przez administratora) robić totalny ludzie co chwilę się zwalniają. Cyfrę podniesli do takiej ilości że nie idzie wyrobić jej a brygadzisci robią zebrania lider dlaczego. Mieliśmy więcej zarabiać a robimy więcej i to bez przerw tylko jakieś chore zmiany na przerwę a zarabiamy mniej niż przed podniesieniem. Ciekawe czy o tym wszystkim wie główna siedziba i sam Pan prezes co tutaj zaczyna się dziać. Powinni się tym powoli zainteresować a nie na autobusach ogłoszenia naklejać ze ludzi do pracy przyjmą i jakieś targi pracy robić. I tak tutaj Ludzie nie przyjdą jak będzie taki (usunięte przez administratora) i nagonka na nadgodziny i tak traktowanie ludzi

Mikołaj

Uważacie ze to firma z potencjałem?

Jan
@Mikołaj

Firma się ciągle rozwija. Ma zakłady w całej Polsce, USA, Chorwacji, UK, teraz budujemy zakład na Litwie. Myślę, że jak ktoś chce to naprawdę znajdzie okazje do rozwoju.

Minister
@Mikołaj

Byłem na rozmowie wczoraj niby wszystko pięknie 2950 na rękę plus premie do 500 zł brutto ponadto zmiana nocna dostaje więcej na godzinę i i setki za sobotę ,mówią że jutro się odezwał po rozmowie i zonk ja nie wiem kogo oni szukają .... A miałem wielką nadzieję pracy w tej firmie

Sebastian
@Minister

No za wiele nie straciłeś, skoro tak mało dają... ;) To miała być twoja pierwsza praca? Bo stawka taka studencka ;)

Misiek
@Sebastian

Dobrze, że ty zarabiasz miliony XD

Natalia
@Misiek

Ludzie zawsze musza wtrącić swoje 3 grosze jak widac wyżej :P Wiesz moze o ile więcej dostaje sie na zmianie nocnej? ;)

były arbajter

Plusy: W miarę dobry pieniądz, zależy kto jaki poziom życia preferuje. Minusy: Wszystko dookoła, od ludzi aż po temperaturę na hali.

Daro

Jaka stawka na początek? Są jakieś premie i socjal?

Zuzanna
@Daro

Hej i jak udało Ci się coś ustalić? Jakie stanowisko by Cię interesowało? Znajomy też szuka pracy, daj proszę znać jak coś się dowiesz

Pawcio

A co tu pisać. Na produkcji w Tczewie sytuacja wygląda źle. Szkła ciągle brakuje, wiecznie są jakieś problemy albo z ramkami albo szprosow nie ma. Omijanie stojaków, bajzel na linii a brygadziści za wszelką cenę chcą cyfrę robić, a właściwie to nie cyfrę bo sama cyfra to za mało już, trzeba stówę więcej codziennie robić niż cyfra wynosi i do tego jeszcze w super jakości. Atmosfera jest kiepska, ludzie się podpierniczaja nawzajem. Nie można nikomu ufać. Zdjecia robią,e-maile pisza na siebie do kierownika o byle co. Nie polecam pracy w tej firmie. Może i parę groszy więcej płacą jak gdzie indziej ale tu traktuje się człowieka jak robota. Masz (usunięte przez administratora) się nie odzywać i udawać że masz (usunięte przez administratora) pracę. Urlopu masz nie brać albo brać wtedy kiedy firmie pasuję. Pójdziesz na chorobowe to masz rozmowę z brygadzistą, weźmiesz urlop na żądanie też musisz się tłumaczyć. Porażka. Ludzie tu pracują bo muszą.

@Pawcio

A możesz powiedzieć ile się zarabia (ale tak naprawdę na rękę a nie ile obiecują)?

Pawcio
@Kandydat

Zależy co robisz i jak długo pracujesz a także od grupy zaszeregowania, która zależna jest od stażu pracy, twojego zaangażowania i tego jak Cię oceni brygadzista. Grup jest 12. Najniższa nie pamiętam ile wynosi ale najwyższa to jest 32,40 brutto na godzinę. Ogólnie zazwyczaj w zależności od stanowiska na jakim się pracuje ludzie zarabiają od 3 do 5 tys. miesięcznie. Najmniej na magazynie, a najwięcej na produkcji. Taka rozbieżność wynika z tego, że np. na rozkroju będąc pomocnikiem krajacza nie można mieć więcej niż 6 grupę a np. na produkcji na tiokolu można dostać nawet najwyższą czyli 12.

ciekawy ;)

Proszę o opinię jak obecnie jest w tej firmie, głównie chodzi mi o atmosferę , zarobki i umowę na początku . Stanowisko operator produkcji :)

@ciekawy ;)

Umowa o pracę od samego początku. Na start ok. 3k na rękę. Atmosfera dobra - oczywiście wszystko zależy od innych i nas samych, ale dla mnie ok.

Jaka jest kultura pracy w PRESS GLASS SA ZAKŁAD? Obowiązuje typowy dress code?

Jopmen

Obowiązuje hasło CYFRA PONAD WSZYSTKO !!! Nie ma miejsca na kulturę pracy ... jeżeli nie masz kredytów na głowie które będą jedyną rzeczą która będzie cię trzymać w tej firmie bo kasa w miarę to zdecydowanie nie polecam . Lepiej jest na kasie w biedronce niż tutaj pod biczem panów i władców kolegów którzy pojęcia o pracy nie mają

Karol

Nie ma oficjalnego dress code'u. Raczej smart casual. Na produkcji obowiązują stroje firmowe, ale wszystko dostają od firmy.

32 stopnie na hali ... do pracy zapraszam

Asd

naprawdę są gorsze miejsca...

Na jakie benefity można liczyć w PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

Karol

Bony świąteczne, niskooprocentowane pożyczki, system my benefit - czyli dostajemy punkty na platformie www i możemy wymieniać je na bilety do kina czy kupony do sklepów, w biurach mają angielski, szkolenia na suwnice, żurawie, konkursy plastyczne dla dzieciaków, opieka medyczna za 2,5 zł bo resztę dopłaca Press Glass i od niedawna dopłacają nam do posiłków.

Zostaw merytoryczną opinię o PRESS GLASS SA ZAKŁAD - Tczew

• Jak się pracuje w PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

Zobacz opinie na temat firmy PRESS GLASS SA ZAKŁAD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRESS GLASS SA ZAKŁAD