Press Glas

Tczew

Opinie o Press Glas

andy 2009-12-10 17:42:51
[usunięte przez moderatora] ale zarobisz tu z podstawowym wykształceniem i 4000 brutto :P
luki52 2014-11-30 21:01:20
Chyba najgorsza firma jaka może być.(Tczew)
i brak szacunku dla pracownika a wszystkim wydaje się ze są najmądrzejsi
Stanowczo odradzam i omijajcie ta firmę z daleka.A tak na marginesie to bardzo nieprzyjemne prowadzące:Katarzyna B,oraz Natalia S,zachowują się tak jak by pozjadały wszystkie rozumy.
luki52 2014-11-30 21:02:23
Chyba najgorsza firma jaka może być.(Tczew)
i brak szacunku dla pracownika a wszystkim wydaje się ze są najmądrzejsi
Stanowczo odradzam i omijajcie ta firmę z daleka.A tak na marginesie to bardzo nieprzyjemne prowadzące: (usunięte przez administratora),oraz (usunięte przez administratora),zachowują się tak jak by pozjadały wszystkie rozumy.
gal 2015-01-07 23:54:35
witam jak sie tam najlepiej dostac do tej firmy nie raz wysyłałem cv i sie nie odezwali dodam ze jestem z 30 km od Tczewa i nie mam prawko może dlatego ? Może ktoś pomóc i powiedzieć ? Pozdrawiam
uwaga 2015-01-21 17:04:59
Uwaga na gościa od promocji - może wam podwędzić pomysł.

luzak 2016-02-06 21:29:59
WITAM,tej firmy pod względem kultury pracy raczej reklamować nie trzeba,bardziej wskazane powinny być szkolenia w tej dziedzinie.Panie PROWADZĄCE-jedna wielka porażka,nic sobą nie reprezentują oprócz lat przepracowanych w tym zakładzie,a wysokie mniemanie o sobie dalece odbiega od rzeczywistości.Żal patrzeć na ich prostactwo i brak kompetencji.
andy 2016-04-12 23:13:09
mobbing pelna geba ,,ludzie nagrywajcie to i do sadu ''. sam slyszalem jak gora do brygadzistow ,,wy kur,,,wy szm//// najgorsza firma w jakiej robile
mir 2016-05-02 00:45:15
najgorsza firma w jakiej pracowalem,,po 1 praca sezonowa - w grudniu cie zwolnia po 2 brygadzisci do pracownikow - ,,ogien szm ..ty... serio,,,patologia polskiej firmy.. ponoc ukraincow zatrudniaja..sam mialem wypadek 5 szwow..po godz. tel. od Czarka B. ktory juz nie robi..,,chcesz premie to nie zglaszaj'' patola
mh 2016-07-15 00:38:11
naucz sie czytac ze zrozumieniem ludku po podstawowce :)
Nika 2016-07-15 12:20:19
Mam pytano - zatrudniają poprzez pośredników pracy czy też bezpośrednio przez firmę ? Pozdrawiam
Press 2016-07-29 17:16:15
Stawka na godzinę jest fajna tylko jak wygląda praca na produkcji ?
Tom 2016-10-19 22:40:57
No ja też uważam, że firma jest dość ciekawa, bardzo rozbudowana na wielu frontach, ogólnie uważam, że trzeba próbować i nie ma co zachowywać się jakbyśmy o tym nie wiedzieli, bywa różnie jak pisze kolega wyżej, ale raczej ok, najważniejsza jest atmosfera
były pracownik pg 2016-11-24 21:03:59
bezpośrednio,ale nie pchaj siętam .Pozdrawiam.
Krzysztof 2016-12-05 11:38:11
Jest 05122016 połączony zostałem z działem sprzedaży . Zamiarem moim była współpraca i na początek zakup jednej sztuki szyby zespolonej o dużych gabarytach , pani z działu sprzedaży odpowiedziała : za dużo papierologi , nie znamy firmy i mam się udać do Vetreksu za płotem po sąsiedzku . Ktoś po przeczytaniu mojej wypowiedzi powie ,, tępa nie profesjonalna dzida ,, błąd - zarabiająca bokiem od Vetreksu spryciula . Przesłane jako ostrzeżenie dla kierownictwa firmy , chyba że jest to córka prezesa - wtedy proszę zignorować to ostrzeżenie - bo po kimś ma geny i prezes też nie zrozumie .
Zostaw swoją opinię o Press Glas - Tczew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Press Glas