Opinie o Werbena Art Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Werbena Art Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Werbena Art Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Werbena Art Sp. z o.o. w Warszawa

Jak często zdarzają się nadgodziny jak pracuje się jako operator koparko - ładowarki? Jak widziałem ogłoszenie, to napisali, że oferują wynagrodzenie + nadgodziny, tylko mnie zastanawia, one są częste i w zasadzie non stop trzeba zostawać dłużej, czy jednak sporadycznie występują. Jak wiecie to napiszcie.

Kandydatka Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna bardzo przyjemna ... do czasu. Do momentu ostatniego pytania poszło mi bardzo dobrze. Tak przynajmniej podejrzewam, patrząc na zadowolone twarze pań przeprowadzających rozmowę. Na koniec padło pytanie czy mam małe dziecko. Niestety po mojej odpowiedzi miny pań nie pozostawiały wątpliwości. Nawet nie zadzwonili, mimo tego, że tego samego dnia kończyła się rekrutacja i szukali kogoś na już.

z biura Nowy wpis

Nie polecam tu pracować. Umowy zlecenia. (o ile w ogóle dali umowę) jeśli o prace, to na umowie jedna stawka, a w kopercie inna stawka. Zakres obowiązków inny każdego dnia. Wypłata zależna od humorów szefowej. Zwyczajny (usunięte przez administratora) Współpracownicy tez śliscy.

@z biura

To jaką kwotę potrafią w umowę o pracę wpisać i co może w tej kopercie się znaleźć? Chcę też wyjaśnić, jak tu jest z tymi obowiązkami. Nie są one ujęte w umowie o pracę, ewentualnie zleceniu? Pytam, bo widziałem wygasłą propozycję pracy dla specjalisty ds. marketingu, ale nie można jej już nawet otworzyć, a chętnie bym się przekonał, czy podają tam jakieś widełki płacowe i jakie zadania się wykonuje?

Ooo

Można jeszcze aplikować na stanowisko kierowcy ciężarówki w firmie. Z ogłoszenia wynika że zapewniają atrakcyjne wynagrodzenie, wie ktoś ile ono wynosi? Flota samochodów w dobrym stanie? Może dochodzą do zatrudnienia jakieś dodatki, wczasy pod gruszą, dodatkowe ubezpieczenie?

Architekt Krajobrazu

Obie panie prezesowe niezbyt miłe, szczególnie pani Zawadzka. Jakby miały pretensje, że w ogóle na tę rozmowę przyszłam, a przecież to one zapraszają kandydatów. Brak szacunku do drugiego człowieka, przechwałki i obrażanie kandydatów na porządku dziennym. Mam porównanie z konkurencją i rozmowa kwalifikacyjna w Werbenie to totalny brak profesjonalizmu. Szkoda czasu.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Werbena Art Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 18 maja na Lento.pl.

Adrian dostawca

Uważaj na wypłacalność ja jestem ich dostawcą i od miesiąca nie wypłacają pieniędzy za faktury

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Werbena Art Sp. z o.o.? Na GoWork.pl jest 30 stycznia kilka ogłoszeń.

mała

Ludzie , kandydaci umawiani są na spotkania. Wtedy jest bezpośrednia rozmowa i indywidualne ustalenia.Jest uczciwie.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Werbena Art Sp. z o.o. na Montażysta? 6 czerwca ogłoszenie na GoWork.pl.

mała

Umowa o pracę lub zlecenie. Mamy wypłaty 10 każdego miesiąca na konto. Jest uczciwie.

Dariusz
@mała

Wybór formy zatrudnienia zależy od kandydata czy od stanowiska?

@Dariusz

Forma zatrudnienia pewnie jest ustalana indywidualnie. Moim zdaniem zależy od tego jak wykonujesz zadania i czy dobrze pracujesz. Można się na pewno dogadać.

@mała

Jest super firma są bardzo wypłacali zgadzam się z tobą ale jedno co mnie denerwóje to jeden kierownik

Alicja
@Nowy pracownik

ale czy ta jedna osoba ma jakiś większy wpływ na to, jak się pracuje w tej firmie? czy raczej nie ma to większego znaczenia i warto się tutaj swobodnie przyjąć :) ?

@Alicja

To zależy tylko od nas , jeden kierownik może być też uciążliwy. My dajemy sobie radę z oryginałami i dużymi ambicjami "kierowników". Tak jest w wielu firmach. Każdy może mieć swój , uczciwy rodzaj pracy. To działa.

@strumyk

Czyli podsumowując z każdym idzie się dogadać?

atos
@Maja

niestety nie, czasem umawiasz sie na jedno a wychodzi drugie, tarcza może sie przydać ;)

Natalia
@atos

no tak różnie bywa. czyli jest przy tym jakiś konkretny dział, który możecie polecić ze względu na zarządzanie i ludzi? który by to był

@Natalia

Dział pielęgnacji roślin we wnętrzach , super atmosfera, fajni ludzie tam pracują.

Nowy pracownik

Pracuje w tej firmie bardzo jest dobra atmosfera i nie chcę zmieniać tej pracy i są wypłacalni

@Nowy pracownik

Ale jest dobra atmosfera między pracownikami czy może szefostwo tez jest ok?

@Nowy pracownik

Bardzo mi się tam dobrze pracuje są fajni bardzo ludzie i wyrozumiali sam tam pracuje już pół roku

@Nowy pracownik

A macie organizowane jakieś integracje czy tak po prostu się lubicie wszyscy?

atos
@Maja

kazdy sobie rzepke skrobie, pracownicy sa spoko, bieda integruje, duzo pracowników ze wschodu. ambitnym polecę szukać indziej, brak mozliwosci rozwoju

Nowy pracownik

Super mi się pracuje w tej chwili bardzo dobra firma pozdrawiam panią Renata Zawadzka i pani Renata paciorkowska super pani prezes i pozdrawiam kierownika pana Rafała i Zygmunta i wszystkich kolegów

Nowy pracownik

Bardzo fajna firma dba o ludzi pozdrawiam kierownika Rafała i pana dyrektora Darka pracuję pół roku fajna firma

dede

szef dba o zaloge a nawet kawe przynosi....wczoraj chcialo mi sie siku to tojtoja postawil dzisiaj idziemy na kolacje chyba sie mu oddam...ale czy bedzie mogl...dzisiaj krzysiowi kawe przyniosl....

@dede

Który to dział ma takiego szefa ? U nas w biurze szef życzliwy , ale bez przesady.

Pielegnacja roslin doniczkowyc

Wszystkie inf.o rekrutacji umieszczone są prawdziwe.Obiecane umowy o pracę to fikcja w rezultacie i tak pracownik czeka na umowę bardzo długo gdy ją otrzymuję okazuję się umową na zlecenie.Gdy nie chcę jej podpisać nastapują fazy ośmieszenia, poniżenia ze strony kadr.(dyktafon napewno się przyda na rozmowę).

@Pielegnacja roslin doniczkowyc

Nie zgadzam się z opinią. Osoby dobrze pracujące mają umowę o pracę już po miesiącu . Przeważnie pierwszy miesiąc jest to Umowa zlecenie. Wszystko jest czytelne , ten kto chce pracować , na pewno się dogada.

@Pielegnacja roslin doniczkowyc

Cała prawda, ja po 8 mc dostałam umowe zlecenie, ciągle mnie (usunięte przez administratora)ze nie ma kadrowej itd , traktują ludzi jak (usunięte przez administratora)

@mała

Mała to osoba która musi wybielac firmę, ale niestety jest zbyt dużo pracowników (usunięte przez administratora) przez werbena art

Karol
@Beatrice

Czemu tak po 8 miesiącach? Taka była umowa pierwsza na 8 miesięcy? Dziwne to jest

@Karol

Beatrice , nie ma takiej możliwości , umowa zlecenie jest od pierwszych dni pracy. MAMY NOWY ŁAD.

@Pielegnacja roslin doniczkowyc

MYŚLĘ , ŻE TO PISZE KONKURENCJA. WERBENA ART PŁACI NAM REGULARNIE i zatrudnia.

Werbena Art Sp. z o.o. prowadzi rekrutacje w miejscowości Warszawa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

mała

Jest spora grupa pracowników , który pracują w Werbenie po kilkanaście lat. Nie narzekamy na zarobki i atmosferę. Firma jest stabilna , płaci na czas , można indywidualnie ustalać wszelkie sprawy. Stawiają na jakość i uczciwość.

Alicja
@mała

I macie tutaj umowę o pracę na czas nieokreślony, skoro już tyle lat tutaj robicie:)? Fajnie sobie znaleźć taką pracę, która się lubi i tyle lat w niej już pracować

Kłamstwo

@Beatrice

Każdy sądzi po sobie. Firma stawia na uczciwość , pełne ubezpieczenie. Umowa zlecenie - wszystko formalnie. Pani kadrowa ma dużo empatii , jest bardzo uczciwa. My pracujemy tutaj po 20 lat, szukaj drugiej takiej firmy !!!!

Praca na stano. kier. buddowy

Chciałbym się zapytać czy osoby pracjące w tej firmie na stanowisku kierownika bdowy terenów zieleni mają jakieś zastrzeżenia do pracodawcy ? Czy pracodawca np. jest słowny? czy są awanse ?

Zanim aplikowac trübt znac wynagrodzenie

Mała

Na rozmowie o pracę ustalane jest indywidualnie wynagrodzenie. Oczekiwania nasze są uwzględnianie.

Jaka umowa obowiązuje w Werbena Art Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

strumyk

Umowa o pracę na okres próbny.

Karol
@strumyk

Czy po okresie próbnym dostaje się umowę na czas nieokreślony? Jakie benefity pozapłacowe przysługują pracownikom w Werbena Art? Mam nadzieję że powiesz mi coś na ten temat.

@Karol

Pierwsza umowa na trzymiesięczny okres próby , następna umowa na czas określony. Trzecia umowa na czas nieokreślony. Zapraszam na rozmowy.

Umowa o pracę.

Miśka

Okres próbny 3 mc-umowa o pracę

@strumyk

A czy po umowie na okres próbny , kolejna umowa na czas określony czyli ile mc? I czy z każdą umową jest podwyżka pensji?

@Karol

Po okresie próbnym pracy , czas określony. Są różne formy motywacji.

Umowe po pracę

@Beatrice

Zapewniona jest Umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem.

mała

Okres próbny 3 miesiące , zawierana jest Umowa o pracę na okres próbny.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Werbena Art Sp. z o.o.?

mała

Podstawa wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie , w zależności o stanowiska. Jest ewentualnie podwyższana po okresie próbnym.

Dawid

Firma was ubezpiecza ?

@Dawid

Nie ma innej możliwości , 100 % ubezpieczenia.

Mała

Werbena art zatrudnia na umowę o pracę , pełne ubezpieczenie. Są premie i jest comiesięczna motywacja. My pracujemy w tej firmie po około 20 lat. Nam to odpowiada.

Mała

Firma ceniąca pracowników i klientów. Umowa o pracę i ciągłość pracy ( mimo pandemii ) . Nawet są podwyżki. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Werbena Art Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Werbena Art Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Werbena Art Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werbena Art Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Werbena Art Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Werbena Art Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Werbena Art Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 57 ocen.

Werbena Art Sp. z o.o.