Opinie o Werbena Art Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Werbena Art Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Werbena Art Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Werbena Art Sp. z o.o. w Warszawa

ola

Ciekawa opinia , bez kontekstu i prawdy. Nie ma tu ludzi zawistnych , pracujemy , żeby dobrze i uczciwie zarobić. Każdy sądzi po sobie.

strumyk

Nie zgadzamy się z tą opinią. Wszędzie jest czynnik ludzki walczący o swoje dobro.

strumyk

"Pan "ma wielkie kompleksy. Ludzie mówią właśnie prawdę i uderzają w nasze ego. Fajni są pracownicy w Werbenie ,zgrani i sympatyczni.

strumyk

Opinie są coraz lepsze , firma istnieje wiele lat , a niektórzy pracownicy są od 25 lat. Kto chce pracować , godnie zarabia i ma satysfakcję z pracy. Kto chce narzekać , będzie z każdej pracy niezadowolony. Niektórzy cieszą się , że pracują w stabilnej firmie.

Czy firma poszukuje aktualnie nowych pracowników? Jakie są wymagania?

@Kasia

Poszukujemy osoby do kadr i fakturzyski. Zapraszam

Czy można liczyć w Werbena Art Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

L

Można, do uzgodnienia indywidualnie.

@L

Oczywiście , zapraszam na spotkania.

strumyk

Po okresie próbnym ,można liczyć na prywatną opiekę lekarską.

Architekt Krajobrazu

Obie panie prezesowe niezbyt miłe, szczególnie pani Zawadzka. Jakby miały pretensje, że w ogóle na tę rozmowę przyszłam, a przecież to one zapraszają kandydatów. Brak szacunku do drugiego człowieka, przechwałki i obrażanie kandydatów na porządku dziennym. Mam porównanie z konkurencją i rozmowa kwalifikacyjna w Werbenie to totalny brak profesjonalizmu. Szkoda czasu.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obowiązuje pierwsza Umowa o pracę na okres próbny - 3 miesiące. Zapraszam

Jozek

@pan dlaczego tak piszesz, skąd tak negatywne emocje związane z ta firma ?

Przyjemne miejsce do pracy, z właścicielkami i współpracownikami zdecydowanie można się dogadać. Finansowo w porządku. Trzeba chcieć, myśleć i nie wymigiwać się od pracy, wtedy jest ok. Przyjście z dzieckiem do pracy, może nie na co dzień, ale od czasu do czasu nie stanowi problemu, co też jest ogromnym plusem. Oczywiście, że zdarzają się nieporozumienia i nieprzyjemne sytuacje, ale trudno tego uniknąć w stu procentach gdziekolwiek. Generalnie polecam, dobry pracodawca.

"Trzeba chcieć, myśleć i nie wymigiwać się od pracy, wtedy jest ok"___dobre- musiała być gruba koperta :))) dodam że jak się coś wie i nie udaje że się pracuje - drogi pracowniku! To wtedy wszędzie jest ok - tylko to już poziom nieosiągalny dla wszystkich !

@Anonim

Poczytaj opinie o wielu firmach na GoWork i przekonasz się szybko o tym, że pomimo tego, że wielu pracowników stara się, ma wiedzę i doświadczenie, to nie są doceniani w żaden sposób przez wielu pracodawców. W każdym bądź razie uważasz, że w Werbena Art jest inaczej niż opisuje to Pracownik? Polecasz tego pracodawcę?

Daria

Ale to znaczy, że firma zapewnia taki pokój dla dzieci jeśli zdarz się taka konieczność?

W
@Daria

Nie, nie ma odrębnego pokoju przeznaczonego dla dzieci.

@Daria

Wątpie

Jasiek

Wiecie może coś o aktualnej rekrutacji w firmie i na jakie stanowisko? Trudno dostać się do pracy?

Dawid

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Dawid

Dobrych pracowników zawsze zatrudnimy i płacimy solidnie , ubezpieczenie wyższe niż najniższa krajowa. Zapraszamy

Dostawca
@anonymous

A dostawcom płacicie? Bo wiem z własnego doświadczenia, że NIE! Trzeba się z wami szarpać o zapłatę.

Prezeski wymagające , ale cenią dobrą pracę. Narzekają ci , którym się nie chce pracować. W Werbenie pracuję się po nawet 20 lat.

zadowolony

Wszystkie złe opinie są dodawane przez ludzi chcących zarobić ale się nie narobić. Czasy "czy się stoi, czy się leży..." już dawno odeszły do lamusa. Zadajcie sobie i innym pytanie: czemu Werbena trzyma się bardzo dobrze na rynku, którym firmy ogrodnicze jedna za drugą upadają? W naturze mamy narzekanie, ale czy warto? W Werbenie każdy, kto ma odrobinę chęci nauczyć się może dużo.

Onrema
@zadowolony

Chęci miałam, więc przyszłam do Państwa na nieodpłatne praktyki, niestety nikomu poza Panią Kierownik, Panią Małgorzatą z Architektury oraz Panią Katarzyną - kadrową nie zależało na tym, bym się czegoś nauczyła :/ Wymienione Panie sympatyczne i życzliwie odnoszą się do ucznia, niestety takich osób w firmie jest bardzo mało. Więcej oczekiwałam po praktykach w Firmie i sposób traktowania pozostawia wiele do życzenia, szanowne Panie florystki

Polecam z całego serca, dobre pieniadze, wsparcie, szacunek i zrozumienie.

Polecam z całego serca, dobre pieniadze, wsparcie, szacunek i zrozumienie.

kasia

to kto zajmuje se takimi nieprofesjonalnymi rozmowami kwalifikacyjnymi?

ania

nieprawda!!!!!!!! Boze drogi,,,co wy opowiadacie?????koszmar i klamstwoi

jupik

Zgadzam się z opinią. Pracownicy traktują siebie koszmarnie, brak kultury, co przejawia się w codziennych relacjach i braku kultury osobistej, jak chociażby posprzataniu po sobie w kuchni-umyciu zasyfionych przez siebie naczyń. Jeżeli większość tak zachowuje się w domu, to współczuję rodzinie. Wszak to jak zachowujemy się w najbliższym otoczeniu, świadczy tylko o nas! Hmmm ta kwestia dotyczy szczególnie osób z piętra 1. Starsi pracownicy, w szczególności fizyczni to poczciwi, uczciwi ludzie. A co do rozmowy i pracy wymagania często nie adekwatne do zarobków. Ale jak tam wygląda praca przekonasz się szybciej aniżeli później i jak uciekniesz to będzie jak wybawienie. Co do zarobków to standard to najniższa krajowa i reszta do łapki. Jak ktoś lubi takie zawody, to jego wybór. Ja nie polecam nikomu.

nina123

Ja nie mam zastrzeżeń co do pracy i zarobków. Jeśli chodzi o stres to powodzenia w znalezieniu bezstresowej pracy. Praca jak każda... Jeśli chodzi o ciąże to kilkoro dzieci już się w firmie urodziło, a ich mamy nadal pracują w Werbenie - bez dyskryminacji.

madalena123

Jakoś nie chce mi się wierzyć w takie traktowanie pracowniczek,przydałyby się wiarygodne dowody. No ale to już pominę. Ma ktoś jakieś zastrzeżenia co do pracy i zarobków w tej firmie i czy dalsza współpraca nie jest stresująca ? Chciałabym właśnie pójść w tym kierunku ale nie wiem czy to jest opłacalne.

pierwsze slysze by takie zeczy mialy miejsce a pracuje kilka lat,tak czytam te opinnie i widac odrazu ze ci wszyscy co tak nagaduja ze zile to krotko pracowali ja powiem tyle od siebie dojerzdzam z daleka juz pare lat codziennie wiec chyba tak zile w tej firmnie nie jest...

Zostaw merytoryczną opinię o Werbena Art Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Werbena Art Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Werbena Art Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werbena Art Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Werbena Art Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Werbena Art Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Werbena Art Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 57 ocen.

Werbena Art Sp. z o.o.